0325 Onder 9 (4e fase)
Rood-Wit W JO9-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Abdul Hadi Alsalloum | |||||||
Youssef Altawil | |||||||
Felina (Xavi) Besems | |||||||
Hayden de Bruin | |||||||
David Filipe van Klaveren | |||||||
Kyra de Klerk | |||||||
Tygo Kommers | |||||||
Rami Mhanna | |||||||
Bradey Schouwenaars | |||||||
Ryan Siebelink | |||||||
Marijn Trip | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Danny Siebelink | Teamleider / Coach | ||||||
Johan de Krom | Trainer | ||||||
Mike Verhoeven | Assistent Trainer | ||||||
Juno Dedić | Stagiair |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 08:30 | DSE JO9-3 | Rood-Wit W JO9-3 | 231763 | Sportpark Hoge Neerstraat (West) | 07:50 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:30 | Beek Vooruit JO9-4 | Zundert JO9-2 | 230450 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | DIA JO9-3 | 230268 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:45 | Unitas'30 JO9-6 | DSE JO9-3 | 230224 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:30 | Beek Vooruit JO9-4 | Rood-Wit W JO9-3 | 231614 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:45 | Unitas'30 JO9-6 | DIA JO9-3 | 232150 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | DSE JO9-3 | Zundert JO9-2 | 231661 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | Beek Vooruit JO9-4 | DSE JO9-3 | 231692 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | Unitas'30 JO9-6 | 232254 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | DIA JO9-3 | Zundert JO9-2 | 229305 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:15 | Zundert JO9-2 | Rood-Wit W JO9-3 | 230307 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | Unitas'30 JO9-6 | Beek Vooruit JO9-4 | 231295 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | DSE JO9-3 | DIA JO9-3 | 231258 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:00 | Achtmaal JO9-1 | Unitas'30 JO9-6 | 164715 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | VVR JO9-2 | Moerse Boys JO9-1 | 167080 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | DSE JO9-2 | 167740 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | RSV JO9-1JM | Boeimeer JO9-4 | 165907 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Boeimeer JO9-4 | Unitas'30 JO9-6 | 165944 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Moerse Boys JO9-1 | Rood-Wit W JO9-3 | 166820 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | RSV JO9-1JM | VVR JO9-2 | 164343 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | DSE JO9-2 | Achtmaal JO9-1 | 164443 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Achtmaal JO9-1 | Moerse Boys JO9-1 | 166090 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | VVR JO9-2 | Boeimeer JO9-4 | 166010 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | RSV JO9-1JM | 166504 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | Unitas'30 JO9-6 | DSE JO9-2 | 165688 | 0-0 | ||
C | 06-03-2024 18:30 | RSV JO9-1JM | Achtmaal JO9-1 | 168990 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Moerse Boys JO9-1 | Unitas'30 JO9-6 | 167213 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | Boeimeer JO9-4 | DSE JO9-2 | 167704 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | VVR JO9-2 | Rood-Wit W JO9-3 | 168389 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Achtmaal JO9-1 | VVR JO9-2 | 168639 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | Boeimeer JO9-4 | 165607 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:30 | DSE JO9-2 | Moerse Boys JO9-1 | 164588 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Unitas'30 JO9-6 | RSV JO9-1JM | 167658 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | Boeimeer JO9-4 | Moerse Boys JO9-1 | 167007 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | RSV JO9-1JM | DSE JO9-2 | 167822 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | Achtmaal JO9-1 | 165119 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | VVR JO9-2 | Unitas'30 JO9-6 | 165667 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | Achtmaal JO9-1 | Boeimeer JO9-4 | 165822 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | Unitas'30 JO9-6 | Rood-Wit W JO9-3 | 168009 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:30 | DSE JO9-2 | VVR JO9-2 | 167497 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Moerse Boys JO9-1 | RSV JO9-1JM | 166139 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 11:00 | Hoeven JO9-3 | Zundert JO9-2 | 113429 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | VVR MO9-1 | 114369 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:15 | Zundert JO9-2 | BSC MO9-1 | 114589 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | DVO'60 JO9-2 | Achtmaal JO9-1 | 114242 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | DSE JO9-4JM | Hoeven JO9-3 | 114079 | 0-0 | ||
C | 06-12-2023 18:30 | DVO'60 JO9-2 | Zundert JO9-2 | 113137 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | BSC MO9-1 | DVO'60 JO9-2 | 113967 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | VVR MO9-1 | DSE JO9-4JM | 113642 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | Achtmaal JO9-1 | Rood-Wit W JO9-3 | 113749 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | BSC MO9-1 | 113253 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Hoeven JO9-3 | VVR MO9-1 | 112972 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | DSE JO9-4JM | Achtmaal JO9-1 | 112819 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | Achtmaal JO9-1 | Hoeven JO9-3 | 112183 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:15 | Zundert JO9-2 | VVR MO9-1 | 112699 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | BSC MO9-1 | DSE JO9-4JM | 112401 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | DVO'60 JO9-2 | Rood-Wit W JO9-3 | 112514 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | VVR MO9-1 | Achtmaal JO9-1 | 111932 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | Zundert JO9-2 | 112006 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Hoeven JO9-3 | BSC MO9-1 | 111712 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | DSE JO9-4JM | DVO'60 JO9-2 | 111559 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | DVO'60 JO9-2 | Hoeven JO9-3 | 111092 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | BSC MO9-1 | VVR MO9-1 | 110979 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:15 | Zundert JO9-2 | Achtmaal JO9-1 | 111439 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | DSE JO9-4JM | 111219 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 11:00 | Achtmaal JO9-1 | BSC MO9-1 | 110761 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | VVR MO9-1 | DVO'60 JO9-2 | 110654 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Hoeven JO9-3 | Rood-Wit W JO9-3 | 110434 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | DSE JO9-4JM | Zundert JO9-2 | 110292 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:45 | Moerse Boys JO9-4 | DSE JO9-3 | 31919 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:10 | Sprundel JO9-1 | Beek Vooruit JO9-3 | 31640 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Hoeven JO9-3 | Rood-Wit W JO9-3 | 31476 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | Unitas'30 JO9-6 | VVR MO9-1 | 31818 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | DSE JO9-3 | Unitas'30 JO9-6 | 29786 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | Beek Vooruit JO9-3 | 29579 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | VVR MO9-1 | Hoeven JO9-3 | 30125 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:45 | Moerse Boys JO9-4 | Sprundel JO9-1 | 29892 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | Beek Vooruit JO9-3 | VVR MO9-1 | 30711 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:10 | Sprundel JO9-1 | DSE JO9-3 | 30391 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Hoeven JO9-3 | Moerse Boys JO9-4 | 30227 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | Unitas'30 JO9-6 | Rood-Wit W JO9-3 | 30571 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | VVR MO9-1 | Moerse Boys JO9-4 | 31375 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Rood-Wit W JO9-3 | Sprundel JO9-1 | 30988 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | Unitas'30 JO9-6 | 30868 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | DSE JO9-3 | Hoeven JO9-3 | 31194 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | DSE JO9-3 | Rood-Wit W JO9-3 | 32909 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Hoeven JO9-3 | Unitas'30 JO9-6 | 32729 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | VVR MO9-1 | Sprundel JO9-1 | 33251 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:45 | Moerse Boys JO9-4 | Beek Vooruit JO9-3 | 33015 | 0-0 | ||
C | 06-09-2023 18:30 | Unitas'30 JO9-6 | Moerse Boys JO9-4 | 33538 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Rood-Wit W JO9-3 | VVR MO9-1 | 33802 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Sprundel JO9-1 | Hoeven JO9-3 | 33360 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | DSE JO9-3 | 33683 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIA JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rood-Wit W JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Unitas'30 JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Zundert JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DSE JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Achtmaal JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Unitas'30 JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DSE JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Moerse Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RSV JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VVR JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Boeimeer JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO9-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hoeven JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | VVR MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Achtmaal JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BSC MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DVO'60 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Rood-Wit W JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zundert JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoeven JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Unitas'30 JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sprundel JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rood-Wit W JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DSE JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Moerse Boys JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VVR MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | C-links | Teamtraining | Jeugdtrainingen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 15:45 - 16:45 | C | Teamtraining | Jeugdtrainingen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|