Overzicht uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 21-10-2018 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 J.G. (Jos) Straver
B 21-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Groen Wit 2 J.G.M. (John) van Rijsbergen
C 21-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 M. (Ries) Verstijlen
C 21-10-2018 10:00 BSC 9 Rood-Wit W 5
B 20-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 7 - 0
B 20-10-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 SCO JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 4 - 5
C 20-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 DEVO JO13-1 Afgeschermd… (+1) 0 - 8
V 20-10-2018 10:30 Zundert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 14-1
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 T.C.A (Tim) van deWiel 7 - 5
C 20-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-2 Victoria'03 JO10-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 11-2
C 14-10-2018 14:30 Rood-Wit W 1 CVV Zwervers 1 R. (Robbie) Tiesinga 3 - 2
C 14-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 RSV 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 4 - 0
C 14-10-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) deJong 3 - 0
C 14-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 3 R. (Remy) dePijper… (+1) 3 - 1
C 14-10-2018 13:00 METO 3 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 9 - 0
C 13-10-2018 15:00 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 4 - 0
C 13-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Baronie JO19-2 J.M. (John) vanVugt 0 - 0
C 13-10-2018 12:30 Alliance JO17-2 Rood-Wit W JO17-1 A.P. (Roland) deVolder 2 - 5
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO13-4 Rood-Wit W JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 2
C 13-10-2018 vervallen Prinsenland JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 4-9
C 13-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-2 MOC'17 JO10-6 6-1
C 13-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 JEKA JO9-6G 5-3
C 13-10-2018 vervallen RSV JO7-1G Rood-Wit W JO7-1 1-22
C 13-10-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 5 - 0
C 13-10-2018 11:00 Rood-Wit W MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 W.A.M. (Theo) Gaarenstroom… (+1) 0 - 8
C 10-10-2018 19:00 Rood-Wit W JO15-1 Cluzona JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 3 - 0
C 07-10-2018 14:00 VELO 1 Rood-Wit W 1 F. (Frank) Meeuwenoord 2 - 6
C 07-10-2018 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 2
C 07-10-2018 10:30 Rood-Wit W 3 PCP 3 M. (Ries) Verstijlen… (+1) 1 - 4
C 07-10-2018 14:00 Vivoo 3 Rood-Wit W 4 R. (Rob) deRond 1 - 2
C 07-10-2018 10:00 Rood-Wit W 5 SC Gastel 8 W.J.S. (Wim) Hermans 2 - 6
C 06-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 A.M.C.M. (Janus) vanLoon 0 - 1
C 06-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Klundert JO17-1 Afgeschermd… (+1) 12 - 1
C 06-10-2018 11:00 Klundert JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 3 - 1
C 06-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 MOC'17 JO13-3 J.C. (Jan) vanNispen… (+1) 8 - 0
C 06-10-2018 11:00 Schijf JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 Afgeschermd 6 - 4
C 06-10-2018 08:45 Klundert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 Afgeschermd 2 - 2
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Boeimeer JO10-1 3-1
C 06-10-2018 vervallen MOC'17 JO10-7 Rood-Wit W JO10-2 8-14
C 06-10-2018 08:45 VVR JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 2-4
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-2 3-2
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO7-1 JEKA JO7-7M 11-10
C 06-10-2018 12:30 Rood-Wit W MO19-1 Kloetinge MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 0 - 4
C 06-10-2018 10:30 Gesta MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 I. (Ingrid) vanBoxel 1 - 1
V 02-10-2018 20:00 Rood-Wit W 1 TSC 1 3 - 3
C 30-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 J. (Jack) Ligtvoet 0 - 0
C 30-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 3 - 0
C 30-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 RCD 4 A.A. (Ad) deJong… (+1) 5 - 3
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 P.A.J. (Piet) vanNijnatten 0 - 2
C 29-09-2018 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 1 - 4
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 J.C. (Jan) vanNispen 2 - 2
C 29-09-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 C.H. (Corné) Bulkmans 3 - 0
C 29-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 4 - 1
C 29-09-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 3
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Hoeven JO13-2 P. (Pierre) Steyaert… (+1) 0 - 9
C 29-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Grenswachters JO11-1G J.M.P. (Joop) vanBeers… (+1) 4 - 2
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 2-7
C 29-09-2018 11:00 Schijf JO10-1G Rood-Wit W JO10-2 2-12
C 29-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 4-5
C 29-09-2018 vervallen SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 13-3
C 29-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO7-1 Achtmaal JO7-1 10-9
C 29-09-2018 13:15 Boeimeer MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 1 - 4
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W MO15-1 VOAB MO15-1 Afgeschermd… (+1) 1 - 11
V 25-09-2018 20:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 1 - 4
C 23-09-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 7
C 23-09-2018 10:00 JEKA 10 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) deJong 4 - 3
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 M. (Ries) Verstijlen… (+1) -
C 23-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 ODIO 5 J.C. (Jan) vanNispen… (+1) 3 - 3
C 22-09-2018 17:30 Moerse Boys 1 Rood-Wit W 1 S. (Stefan) vanKrimpen 2 - 1
C 22-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Beek Vooruit 2 Afgeschermd… (+1) 4 - 3
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 M.J. (Richard) Konings 0 - 1
C 22-09-2018 10:15 Internos JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 3 - 1
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO13-10 Rood-Wit W JO13-2 D. (Derk) teKiefte 3 - 4
C 22-09-2018 10:15 Internos JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 S. (Sjoerd) vanCadsand 12 - 1
C 22-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Baronie JO10-3 5-5
C 22-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO10-2 Internos JO10-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 8-2
C 22-09-2018 vervallen Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 6-7
C 22-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 RFC JO8-1G 7-7
C 22-09-2018 vervallen BSC JO7-3 Rood-Wit W JO7-1 10-1
C 22-09-2018 14:30 Rood-Wit W MO19-1 Krabbendijke MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 1 - 6
C 22-09-2018 12:30 Audacia MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 C.J.H. (Eric) Denissen 7 - 0
B 17-09-2018 18:30 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 O.L.G. (Owen) vanDam 4 - 3
B 16-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 WDS'19 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 10 - 2
B 16-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Halsteren 2 A.A. (Ad) deJong… (+2) 1 - 3
B 16-09-2018 12:30 Unitas'30 4 Rood-Wit W 4 F.M.E. (Frank) Buiks 3 - 2
B 15-09-2018 14:30 Zwaluwe 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen 2 - 3
B 15-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 2 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
B 15-09-2018 14:00 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 J.C. (Jan) vanNispen 0 - 2
B 15-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-3 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 10 - 0
B 15-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Zundert JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 5 - 1
B 15-09-2018 09:45 MOC'17 JO13-2 Rood-Wit W JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 1
B 15-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Right'Oh JO13-1G H.A. (Bart) deRooij… (+1) 0 - 9
B 15-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 2 - 8
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 W. (Werner) deBont 4 - 12
C 15-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO7-1 Schijf JO7-1G 4-10
B 15-09-2018 12:30 Rood-Wit W MO19-1 Waspik MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 2 - 1
B 15-09-2018 13:00 Rijen MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 Afgeschermd 12 - 0
B 09-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Hoeven 1 R. (Robin) Koster 6 - 0
B 09-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit 2 A.M.J. (Guus) Morelis… (+1) 4 - 0
B 09-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 METO 2 W.J.S. (Wim) Hermans… (+1) 3 - 3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 21-10-2018 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 J.G. (Jos) Straver
C 21-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 M. (Ries) Verstijlen
C 21-10-2018 10:00 BSC 9 Rood-Wit W 5
C 20-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 DEVO JO13-1 Afgeschermd… (+1) 0 - 8
C 20-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-2 Victoria'03 JO10-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 11-2
C 14-10-2018 14:30 Rood-Wit W 1 CVV Zwervers 1 R. (Robbie) Tiesinga 3 - 2
C 14-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 RSV 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 4 - 0
C 14-10-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) deJong 3 - 0
C 14-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 3 R. (Remy) dePijper… (+1) 3 - 1
C 14-10-2018 13:00 METO 3 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 9 - 0
C 13-10-2018 15:00 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 4 - 0
C 13-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Baronie JO19-2 J.M. (John) vanVugt 0 - 0
C 13-10-2018 12:30 Alliance JO17-2 Rood-Wit W JO17-1 A.P. (Roland) deVolder 2 - 5
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO13-4 Rood-Wit W JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 2
C 13-10-2018 vervallen Prinsenland JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 4-9
C 13-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-2 MOC'17 JO10-6 6-1
C 13-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 JEKA JO9-6G 5-3
C 13-10-2018 vervallen RSV JO7-1G Rood-Wit W JO7-1 1-22
C 13-10-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 5 - 0
C 13-10-2018 11:00 Rood-Wit W MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 W.A.M. (Theo) Gaarenstroom… (+1) 0 - 8
C 10-10-2018 19:00 Rood-Wit W JO15-1 Cluzona JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 3 - 0
C 07-10-2018 14:00 VELO 1 Rood-Wit W 1 F. (Frank) Meeuwenoord 2 - 6
C 07-10-2018 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 2
C 07-10-2018 10:30 Rood-Wit W 3 PCP 3 M. (Ries) Verstijlen… (+1) 1 - 4
C 07-10-2018 14:00 Vivoo 3 Rood-Wit W 4 R. (Rob) deRond 1 - 2
C 07-10-2018 10:00 Rood-Wit W 5 SC Gastel 8 W.J.S. (Wim) Hermans 2 - 6
C 06-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 A.M.C.M. (Janus) vanLoon 0 - 1
C 06-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Klundert JO17-1 Afgeschermd… (+1) 12 - 1
C 06-10-2018 11:00 Klundert JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 3 - 1
C 06-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 MOC'17 JO13-3 J.C. (Jan) vanNispen… (+1) 8 - 0
C 06-10-2018 11:00 Schijf JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 Afgeschermd 6 - 4
C 06-10-2018 08:45 Klundert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 Afgeschermd 2 - 2
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Boeimeer JO10-1 3-1
C 06-10-2018 vervallen MOC'17 JO10-7 Rood-Wit W JO10-2 8-14
C 06-10-2018 08:45 VVR JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 2-4
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-2 3-2
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO7-1 JEKA JO7-7M 11-10
C 06-10-2018 12:30 Rood-Wit W MO19-1 Kloetinge MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 0 - 4
C 06-10-2018 10:30 Gesta MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 I. (Ingrid) vanBoxel 1 - 1
C 30-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 J. (Jack) Ligtvoet 0 - 0
C 30-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 3 - 0
C 30-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 RCD 4 A.A. (Ad) deJong… (+1) 5 - 3
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 P.A.J. (Piet) vanNijnatten 0 - 2
C 29-09-2018 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 1 - 4
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 J.C. (Jan) vanNispen 2 - 2
C 29-09-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 C.H. (Corné) Bulkmans 3 - 0
C 29-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 4 - 1
C 29-09-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 3
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Hoeven JO13-2 P. (Pierre) Steyaert… (+1) 0 - 9
C 29-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Grenswachters JO11-1G J.M.P. (Joop) vanBeers… (+1) 4 - 2
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 2-7
C 29-09-2018 11:00 Schijf JO10-1G Rood-Wit W JO10-2 2-12
C 29-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 4-5
C 29-09-2018 vervallen SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 13-3
C 29-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO7-1 Achtmaal JO7-1 10-9
C 29-09-2018 13:15 Boeimeer MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 1 - 4
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W MO15-1 VOAB MO15-1 Afgeschermd… (+1) 1 - 11
C 23-09-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 7
C 23-09-2018 10:00 JEKA 10 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) deJong 4 - 3
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 M. (Ries) Verstijlen… (+1) -
C 23-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 ODIO 5 J.C. (Jan) vanNispen… (+1) 3 - 3
C 22-09-2018 17:30 Moerse Boys 1 Rood-Wit W 1 S. (Stefan) vanKrimpen 2 - 1
C 22-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Beek Vooruit 2 Afgeschermd… (+1) 4 - 3
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 M.J. (Richard) Konings 0 - 1
C 22-09-2018 10:15 Internos JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 3 - 1
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO13-10 Rood-Wit W JO13-2 D. (Derk) teKiefte 3 - 4
C 22-09-2018 10:15 Internos JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 S. (Sjoerd) vanCadsand 12 - 1
C 22-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Baronie JO10-3 5-5
C 22-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO10-2 Internos JO10-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 8-2
C 22-09-2018 vervallen Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 6-7
C 22-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 RFC JO8-1G 7-7
C 22-09-2018 vervallen BSC JO7-3 Rood-Wit W JO7-1 10-1
C 22-09-2018 14:30 Rood-Wit W MO19-1 Krabbendijke MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 1 - 6
C 22-09-2018 12:30 Audacia MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 C.J.H. (Eric) Denissen 7 - 0
C 15-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO7-1 Schijf JO7-1G 4-10
C 08-09-2018 vervallen DSE JO7-2 Rood-Wit W JO7-1 2 - 7


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 21-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Groen Wit 2 J.G.M. (John) van Rijsbergen
B 20-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 7 - 0
B 20-10-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 SCO JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 4 - 5
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 T.C.A (Tim) van deWiel 7 - 5
B 17-09-2018 18:30 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 O.L.G. (Owen) vanDam 4 - 3
B 16-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 WDS'19 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 10 - 2
B 16-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Halsteren 2 A.A. (Ad) deJong… (+2) 1 - 3
B 16-09-2018 12:30 Unitas'30 4 Rood-Wit W 4 F.M.E. (Frank) Buiks 3 - 2
B 15-09-2018 14:30 Zwaluwe 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen 2 - 3
B 15-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 2 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
B 15-09-2018 14:00 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 J.C. (Jan) vanNispen 0 - 2
B 15-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-3 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 10 - 0
B 15-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Zundert JO15-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 5 - 1
B 15-09-2018 09:45 MOC'17 JO13-2 Rood-Wit W JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 1
B 15-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Right'Oh JO13-1G H.A. (Bart) deRooij… (+1) 0 - 9
B 15-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 2 - 8
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 W. (Werner) deBont 4 - 12
B 15-09-2018 12:30 Rood-Wit W MO19-1 Waspik MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 2 - 1
B 15-09-2018 13:00 Rijen MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 Afgeschermd 12 - 0
B 09-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Hoeven 1 R. (Robin) Koster 6 - 0
B 09-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit 2 A.M.J. (Guus) Morelis… (+1) 4 - 0
B 09-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 METO 2 W.J.S. (Wim) Hermans… (+1) 3 - 3
B 09-09-2018 10:00 Victoria'03 4 Rood-Wit W 4 J. (Jeroen) Hopstaken 2 - 9
B 09-09-2018 12:00 Sprundel 4 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 6 - 0
B 08-09-2018 15:00 Halsteren 2 Rood-Wit W 2 zat APJM (Toon) Wijten 10 - 2
B 08-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 DSE JO19-1 S. (Sabit) Dursun 0 - 1
B 08-09-2018 15:15 Unitas'30 JO17-3 Rood-Wit W JO17-1 C.H. (Corné) Bulkmans 1 - 5
B 08-09-2018 13:00 Cluzona JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 J. (Joost) Goosen 0 - 3
B 08-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Victoria'03 JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 4 - 3
B 08-09-2018 10:30 SC Kruisland JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 P. (Pierre) Steyaert 5 - 0
B 08-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 J.M.P. (Joop) vanBeers… (+1) 2 - 6
B 08-09-2018 09:00 Hoeven JO10-1G Rood-Wit W JO10-1 5 - 11
B 08-09-2018 09:30 Groen Wit JO10-4 Rood-Wit W JO10-2 C.P.K (Cas) Bosscher 4 - 4
B 08-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Roosendaal JO9-3 W.A.M. (Theo) Gaarenstroom… (+1) 4 - 10
B 08-09-2018 14:30 Molenschot MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 Afgeschermd 5 - 4
B 08-09-2018 11:00 Rood-Wit W MO15-1 Groen Wit MO15-1 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 0 - 7
B 02-09-2018 12:00 MOC'17 3 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 4 - 2
B 02-09-2018 10:30 Zeelandia Middelburg 4 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) deJong 2 - 3
B 02-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 4 J.C. (Joost) Zagers… (+1) 0 - 6
B 02-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Hoeven 6 R.P.J. (Ricardo) deCrom… (+1) 5 - 3
B 01-09-2018 14:30 FC Axel 1 Rood-Wit W 1 E.D.E. (Eddy) vanYren 2 - 1
B 01-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat VVC'68 3 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
B 01-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Hoeven JO17-2 R.A.M. (Ruud) Hoogers… (+1) 3 - 1
B 01-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Halsteren JO15-3 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 7 - 1
B 01-09-2018 10:30 SC Gastel JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 6 - 1
B 01-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 SC Gastel JO13-3 E (Edwin) vdHeide… (+1) 0 - 1
B 01-09-2018 09:45 MOC'17 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 N. (Nina) Verdult 3 - 1
B 01-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 A. (Arjan) Braat 8 - 2
B 01-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO10-2 Baronie JO10-7 J.M.P. (Joop) vanBeers… (+1) 5 - 4
B 01-09-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 Afgeschermd 2 - 15
B 01-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-1 W. (Werner) deBont 5 - 10
B 01-09-2018 12:30 Rood-Wit W MO19-1 SV Reeshof MO19-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 4 - 0
B 29-08-2018 19:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 J.C. (Jan) vanNispen 1 - 3


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 20-10-2018 10:30 Zundert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 14-1
V 02-10-2018 20:00 Rood-Wit W 1 TSC 1 3 - 3
V 25-09-2018 20:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 1 - 4
V 06-09-2018 20:00 Rood-Wit W 2 VVR 2 R. Verstijlen (Scheidsrechter) 0 - 3
V 04-09-2018 20:00 Almkerk 1 Rood-Wit W 1 3 - 2
V 29-08-2018 19:00 Rood-Wit W JO17-1 Sprundel JO17-1 R. Verstijlen (Scheidsrechter) 7 - 1
V 26-08-2018 13:00 Rood-Wit W 1 Unitas'30 1 1 - 1
V 26-08-2018 13:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 13 - 1
V 26-08-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Unitas'30 7 Jan van Nispen (Scheidsrechter) 1 - 4
V 26-08-2018 10:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-1 R. Verstijlen (Scheidsrechter) 0 - 2
V 25-08-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Beek-Vooruit JO13-3 Rob van Merode (Scheidsrechter) 0 - 7
V 23-08-2018 20:00 Rood-Wit W 3 Schijf 2 1 - 0
V 21-08-2018 20:00 Rood-Wit W 1 Zundert 1 1 - 2
V 19-08-2018 13:00 Roosendaal 1 Rood-Wit W 1 5 - 3
V 19-08-2018 12:00 NSV 2 Rood-Wit W 2 1 - 5
V 18-08-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 DSE JO19-1 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 1 - 0
V 14-08-2018 20:00 Rood-Wit W 1 UVV'40 1 7 - 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 18-08-2018 13:15 Toernooi Sprundel Rood-Wit W JO13-1
T 18-08-2018 09:15 Toernooi Sprundel Rood-Wit W JO10-1
T 18-08-2018 08:45 Toernooi Sprundel Rood-Wit W JO9-1
T 17-08-2018 18:00 Toernooi KSV Wildert (België) Rood-Wit W JO17-1



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven