Overzicht uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 22-10-2019 20:00 Rood-Wit W O.23 NSV O.23 Jan Verpalen (Scheidsrechter)
C 20-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 K.P.E. (Koen) Klunder 3 - 1
V 20-10-2019 10:45 Oosterhout 2 Rood-Wit W 2
B 20-10-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Internos 3 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 3 - 7
B 20-10-2019 12:30 Roosendaal 6 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 1 - 3
C 19-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat Alliance 2 J.J. (Maico) Vianen… (+1) 0 - 7
V 19-10-2019 13:00 Wolfaartsdijk JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 6 - 1
B 19-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 1 - 4
V 19-10-2019 11:00 Rood-Wit W JO15-1 Moerse-Boys JO15-2 Rob van Merode (Scheidsrechter) 2 - 3
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 12 - 1
T 15-10-2019 14:30 Schipper Accountants NAC -Breda - Talenten Cup 2019-2020 Rood-Wit W JO10-1 6e plaats
C 13-10-2019 14:00 ROAC 1 Rood-Wit W 1 J.J. (Juroen) Koene 1 - 1
C 13-10-2019 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 L.H. (Leo) Berkeveld 2 - 0
C 13-10-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Internos 2 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 7 - 1
C 13-10-2019 10:30 Rood-Wit W 4 METO 2 Afgeschermd… (+1) 7 - 2
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 zat J. (Jordi) van Dongen 4 - 1
C 12-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 8 - 5
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-5 7 - 3
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 MOC'17 JO8-3 3 - 15
V 12-10-2019 10:30 Mini League nvt
C 06-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 Hillegersberg, vv 1 R. (Ramon) Westhoff 4 - 0
C 06-10-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Roosendaal 3 Afgeschermd 2 - 1
C 06-10-2019 11:00 Lepelstraatse Boys 3 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 2 - 4
C 05-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat UVV'40 2 Afgeschermd… (+1) 1 - 4
C 05-10-2019 10:45 Prinsenland JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 N. (Nico) Traets 1 - 1
C 05-10-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 UVV'40 JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 7 - 1
C 05-10-2019 10:15 Nemelaer JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 R.A.S. (Rob) van Merode 14 - 0
C 05-10-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 TVC Breda JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 0 - 4
C 05-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-2 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 4 - 7
C 05-10-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 R. (Roel) Timmers 3 - 3
C 05-10-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Roosendaal JO10-3 5 - 5
C 05-10-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 1 - 7
C 05-10-2019 vervallen Moerse Boys JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 1 - 6
C 05-10-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-2 2 - 13
V 05-10-2019 10:30 Mini League nvt
C 05-10-2019 11:00 EBOH MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 M. (Mandy) van Helden 6 - 0
C 04-10-2019 20:00 Rood-Wit W 45+1 Beek Vooruit 45+2 1 - 0
C 04-10-2019 20:30 Chaam 45+2 Rood-Wit W 45+1 0 - 1
C 04-10-2019 19:30 VVR 45+1 Rood-Wit W 45+1 1 - 3
C 01-10-2019 20:00 DVO'60 O.23 Rood-Wit W O.23 Tim Visser (Scheidsrechter) 0 - 6
C 29-09-2019 14:30 Spartaan'20 1 Rood-Wit W 1 P.J. (Pepijn) Helgering 4 - 0
C 29-09-2019 11:30 Steenbergen 2 Rood-Wit W 2 C.P. (Chris) Nieuwland 1 - 4
C 29-09-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Vivoo 3 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 4 - 0
C 29-09-2019 12:00 Halsteren 4 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 3 - 4
C 28-09-2019 15:30 Boeimeer 5 Rood-Wit W 2 zat L. (Laurens) Heikamp 5 - 1
C 28-09-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 EBOH JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 4 - 8
C 28-09-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 0 - 5
C 28-09-2019 13:15 Gilze JO15-3 Rood-Wit W JO15-1 W.M.A. (William) van den Broek 3 - 1
C 28-09-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 EBOH JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 1 - 4
C 28-09-2019 09:30 Duiveland JO12-1 Rood-Wit W JO12-1 Afgeschermd 4 - 3
C 28-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 BSC JO11-3 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 4 - 2
C 28-09-2019 vervallen RSV JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 15 - 6
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 UVV'40 JO9-1 4 - 5
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 JEKA JO9-8G 1 - 12
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 0 - 23
V 28-09-2019 10:30 Mini League nvt
C 22-09-2019 14:00 Rood-Wit W 1 fc Boshuizen 1 A.J. (Arie) Koeman 1 - 4
C 22-09-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Afgeschermd 0 - 3
C 22-09-2019 12:00 SC Gastel 6 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong 4 - 0
C 22-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 DOSKO 5 Afgeschermd… (+1) 11 - 0
C 21-09-2019 12:45 Tholense Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 7 - 2
C 21-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TSV Gudok JO16-2 M.C.M. (Maurice) Koevoets 12 - 0
C 21-09-2019 11:00 Rood-Wit W JO15-1 Sarto JO15-5 Afgeschermd… (+1) 0 - 15
C 21-09-2019 09:30 Heerjansdam JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 0
C 21-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 METO JO12-1 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 3 - 13
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 T. (Tim) de Laat 12 - 0
C 21-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 JEKA JO10-6 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 12 - 6
C 21-09-2019 10:00 VVR JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 5 - 12
C 21-09-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 6 - 4
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO8-3 Rood-Wit W JO8-1 8 - 7
V 21-09-2019 10:00 Mini League nvt
C 21-09-2019 09:00 SV Noordeloos MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 N. (Nicole) van den Heuvel 13 - 0
C 20-09-2019 19:30 Rood-Wit W 45+1 Beek Vooruit 45+2 1 - 0
C 20-09-2019 20:00 Rood-Wit W 45+1 Chaam 45+2 2 - 1
C 20-09-2019 20:30 VVR 45+1 Rood-Wit W 45+1 0 - 0
B 18-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO16-1 RSV JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 5 - 2
V 17-09-2019 19:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 8 - 0
B 15-09-2019 12:30 Steen 2 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 2 - 2
B 15-09-2019 12:00 Internos 5 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong 6 - 3
B 15-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 4 Afgeschermd… (+1) 9 - 1
B 14-09-2019 17:00 Arnemuiden 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen 2 - 1
B 14-09-2019 12:00 DOSKO 2 Rood-Wit W 2 zat A. (Alperen) Yilmaz 3 - 2
B 14-09-2019 16:45 Unitas'30 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
B 14-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Unitas'30 JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 7 - 3
B 14-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Rood-Wit W JO14-1 R. (Ronald) Hoogeveen 2 - 11
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 C.H. (Corné) Bulkmans 7 - 3
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 VVR JO11-1 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 1 - 3
B 14-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 RSV JO10-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 4 - 8
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 5 - 9
B 14-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 5 - 5
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 15 - 3
V 14-09-2019 10:00 Mini League nvt
B 14-09-2019 12:45 Achtmaal MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 D.L.A.J (Dennis) Willemsen 4 - 2
B 11-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO14-1 Unitas'30 JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 5 - 3
V 10-09-2019 20:00 Rood-Wit W 1 Luctor Heinkenszand 1 Tim Visser (Scheidsrechter) 1 - 4
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1 R.P.A.M. (Rob) Huijben 3 - 3
B 08-09-2019 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 3 Afgeschermd 0 - 5
B 08-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 TVC Breda 3 Afgeschermd… (+1) 3 - 2
B 07-09-2019 17:15 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 zat A.J.B. (Bram) van Doorn 4 - 0
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 6 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 22-10-2019 20:00 Rood-Wit W O.23 NSV O.23 Jan Verpalen (Scheidsrechter)
C 20-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 K.P.E. (Koen) Klunder 3 - 1
C 19-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat Alliance 2 J.J. (Maico) Vianen… (+1) 0 - 7
C 13-10-2019 14:00 ROAC 1 Rood-Wit W 1 J.J. (Juroen) Koene 1 - 1
C 13-10-2019 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 L.H. (Leo) Berkeveld 2 - 0
C 13-10-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Internos 2 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 7 - 1
C 13-10-2019 10:30 Rood-Wit W 4 METO 2 Afgeschermd… (+1) 7 - 2
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 zat J. (Jordi) van Dongen 4 - 1
C 12-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 8 - 5
C 06-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 Hillegersberg, vv 1 R. (Ramon) Westhoff 4 - 0
C 06-10-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Roosendaal 3 Afgeschermd 2 - 1
C 06-10-2019 11:00 Lepelstraatse Boys 3 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 2 - 4
C 05-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat UVV'40 2 Afgeschermd… (+1) 1 - 4
C 05-10-2019 10:45 Prinsenland JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 N. (Nico) Traets 1 - 1
C 05-10-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 UVV'40 JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 7 - 1
C 05-10-2019 10:15 Nemelaer JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 R.A.S. (Rob) van Merode 14 - 0
C 05-10-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 TVC Breda JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 0 - 4
C 05-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-2 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 4 - 7
C 05-10-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 R. (Roel) Timmers 3 - 3
C 05-10-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Roosendaal JO10-3 5 - 5
C 05-10-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 1 - 7
C 05-10-2019 vervallen Moerse Boys JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 1 - 6
C 05-10-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-2 2 - 13
C 05-10-2019 11:00 EBOH MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 M. (Mandy) van Helden 6 - 0
C 04-10-2019 20:00 Rood-Wit W 45+1 Beek Vooruit 45+2 1 - 0
C 04-10-2019 20:30 Chaam 45+2 Rood-Wit W 45+1 0 - 1
C 04-10-2019 19:30 VVR 45+1 Rood-Wit W 45+1 1 - 3
C 01-10-2019 20:00 DVO'60 O.23 Rood-Wit W O.23 Tim Visser (Scheidsrechter) 0 - 6
C 29-09-2019 14:30 Spartaan'20 1 Rood-Wit W 1 P.J. (Pepijn) Helgering 4 - 0
C 29-09-2019 11:30 Steenbergen 2 Rood-Wit W 2 C.P. (Chris) Nieuwland 1 - 4
C 29-09-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Vivoo 3 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 4 - 0
C 29-09-2019 12:00 Halsteren 4 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 3 - 4
C 28-09-2019 15:30 Boeimeer 5 Rood-Wit W 2 zat L. (Laurens) Heikamp 5 - 1
C 28-09-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 EBOH JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 4 - 8
C 28-09-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 0 - 5
C 28-09-2019 13:15 Gilze JO15-3 Rood-Wit W JO15-1 W.M.A. (William) van den Broek 3 - 1
C 28-09-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 EBOH JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 1 - 4
C 28-09-2019 09:30 Duiveland JO12-1 Rood-Wit W JO12-1 Afgeschermd 4 - 3
C 28-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 BSC JO11-3 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 4 - 2
C 28-09-2019 vervallen RSV JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 15 - 6
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 UVV'40 JO9-1 4 - 5
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 JEKA JO9-8G 1 - 12
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 0 - 23
C 22-09-2019 14:00 Rood-Wit W 1 fc Boshuizen 1 A.J. (Arie) Koeman 1 - 4
C 22-09-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Afgeschermd 0 - 3
C 22-09-2019 12:00 SC Gastel 6 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong 4 - 0
C 22-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 DOSKO 5 Afgeschermd… (+1) 11 - 0
C 21-09-2019 12:45 Tholense Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 7 - 2
C 21-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TSV Gudok JO16-2 M.C.M. (Maurice) Koevoets 12 - 0
C 21-09-2019 11:00 Rood-Wit W JO15-1 Sarto JO15-5 Afgeschermd… (+1) 0 - 15
C 21-09-2019 09:30 Heerjansdam JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 3 - 0
C 21-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 METO JO12-1 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 3 - 13
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 T. (Tim) de Laat 12 - 0
C 21-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 JEKA JO10-6 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 12 - 6
C 21-09-2019 10:00 VVR JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 5 - 12
C 21-09-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 6 - 4
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO8-3 Rood-Wit W JO8-1 8 - 7
C 21-09-2019 09:00 SV Noordeloos MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 N. (Nicole) van den Heuvel 13 - 0
C 20-09-2019 19:30 Rood-Wit W 45+1 Beek Vooruit 45+2 1 - 0
C 20-09-2019 20:00 Rood-Wit W 45+1 Chaam 45+2 2 - 1
C 20-09-2019 20:30 VVR 45+1 Rood-Wit W 45+1 0 - 0
C 06-09-2019 19:30 Rood-Wit W 45+1 Chaam 45+2 J.C. (Jan) van Nispen 4 - 1
C 06-09-2019 20:00 Beek Vooruit 45+2 Rood-Wit W 45+1 R.A.S. (Rob) van Merode 1 - 0
C 06-09-2019 20:30 Rood-Wit W 45+1 VVR 45+1 J.C. (Jan) van Nispen 1 - 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 20-10-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Internos 3 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 3 - 7
B 20-10-2019 12:30 Roosendaal 6 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 1 - 3
B 19-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 1 - 4
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 12 - 1
B 18-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO16-1 RSV JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 5 - 2
B 15-09-2019 12:30 Steen 2 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 2 - 2
B 15-09-2019 12:00 Internos 5 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong 6 - 3
B 15-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 4 Afgeschermd… (+1) 9 - 1
B 14-09-2019 17:00 Arnemuiden 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen 2 - 1
B 14-09-2019 12:00 DOSKO 2 Rood-Wit W 2 zat A. (Alperen) Yilmaz 3 - 2
B 14-09-2019 16:45 Unitas'30 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
B 14-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Unitas'30 JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 7 - 3
B 14-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Rood-Wit W JO14-1 R. (Ronald) Hoogeveen 2 - 11
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 C.H. (Corné) Bulkmans 7 - 3
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 VVR JO11-1 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 1 - 3
B 14-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 RSV JO10-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 4 - 8
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 5 - 9
B 14-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 5 - 5
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 15 - 3
B 14-09-2019 12:45 Achtmaal MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 D.L.A.J (Dennis) Willemsen 4 - 2
B 11-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO14-1 Unitas'30 JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 5 - 3
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1 R.P.A.M. (Rob) Huijben 3 - 3
B 08-09-2019 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 3 Afgeschermd 0 - 5
B 08-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 TVC Breda 3 Afgeschermd… (+1) 3 - 2
B 07-09-2019 17:15 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 zat A.J.B. (Bram) van Doorn 4 - 0
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 6 - 2
B 07-09-2019 11:30 DSE JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 1 - 4
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Rood-Wit W JO12-1 C.L.M. (Corne) Boudewijns 10 - 3
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 9 - 0
B 07-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Moerse Boys JO10-2 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 4 - 5
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 10 - 4
B 07-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 4 - 4
B 07-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 0 - 30
B 04-09-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 C.H. (Corné) Bulkmans 3 - 5
B 01-09-2019 14:30 Rood-Wit W 1 JEKA 1 J.J.H. (Jan) Geurts 1 - 1
B 01-09-2019 11:30 Rood-Wit W 2 MOC'17 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 0 - 2
B 01-09-2019 10:30 Rood-Wit W 3 HSC'28 2 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 7 - 2
B 01-09-2019 11:00 DSE 3 Rood-Wit W 4 J.G.M. (Joey) Musters 0 - 6
B 31-08-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 4 J.J. (Maico) Vianen… (+1) 2 - 1
B 31-08-2019 12:00 Beek Vooruit JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 Afgeschermd 3 - 4
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Groen Wit JO12-2 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 8 - 7
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 The Gunners JO11-1 S. (Sebastiaan) Dedić 4 - 6
B 31-08-2019 vervallen Roosendaal JO10-5 Rood-Wit W JO10-1 5 - 17
B 31-08-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 10 - 3
B 31-08-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-2 0 - 0
B 31-08-2019 vervallen VVR JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 12 - 2
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 VOAB MO15-2 R. (Ronald) Joosen… (+1) 1 - 9


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 20-10-2019 10:45 Oosterhout 2 Rood-Wit W 2
V 19-10-2019 13:00 Wolfaartsdijk JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 6 - 1
V 19-10-2019 11:00 Rood-Wit W JO15-1 Moerse-Boys JO15-2 Rob van Merode (Scheidsrechter) 2 - 3
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-5 7 - 3
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 MOC'17 JO8-3 3 - 15
V 12-10-2019 10:30 Mini League nvt
V 05-10-2019 10:30 Mini League nvt
V 28-09-2019 10:30 Mini League nvt
V 21-09-2019 10:00 Mini League nvt
V 17-09-2019 19:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 8 - 0
V 14-09-2019 10:00 Mini League nvt
V 10-09-2019 20:00 Rood-Wit W 1 Luctor Heinkenszand 1 Tim Visser (Scheidsrechter) 1 - 4
V 07-09-2019 10:30 Mini League nvt
V 03-09-2019 20:00 Almkerk 1 Rood-Wit W 1 2 - 0
V 03-09-2019 20:00 Rood-Wit W 2 Internos 2 Ries Verstijlen (Scheidsrechter) 3 - 1
V 31-08-2019 10:30 Mini League nvt
V 25-08-2019 13:00 Rood-Wit W 1 Unitas'30 1 Jan Verpalen (Scheidsrechter) 4 - 3
V 25-08-2019 13:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Wim Hermans (Scheidsrechter) 0 - 3
V 25-08-2019 10:00 Rood-Wit W 3 Unitas'30 4 5 - 3
V 25-08-2019 10:00 Rood-Wit W 4 Unitas'30 7 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 9 - 0
V 24-08-2019 11:00 Rood-Wit W JO11-1 Boeimeer JO11-1 0 - 12
V 24-08-2019 09:30 TVC Breda JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 9 - 1
V 21-08-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Moerse Boys JO19-1 R. Verstijlen (Scheidsrechter) 2 - 3
V 20-08-2019 20:00 Roosendaal 2 Rood-Wit W 2 3 - 2
V 17-08-2019 14:30 Rood-Wit W 1 SSV'65 1 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 2 - 1
V 17-08-2019 14:30 Rood-Wit W 2 NOAD'67 1 1 - 2


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 15-10-2019 14:30 Schipper Accountants NAC -Breda - Talenten Cup 2019-2020 Rood-Wit W JO10-1 6e plaats
T 24-08-2019 08:30 Toernooi Seolto Rood-Wit W JO12-1



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven