Overzicht uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 29-03-2020 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen
C 29-03-2020 12:00 VVR 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 29-03-2020 11:00 Rood-Wit W 3 Hoeven 3 A.A. (Ad) de Jong
C 29-03-2020 vervallen FC Bergen 4 Rood-Wit W 4
C 28-03-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat The Gunners 3
C 28-03-2020 12:30 Alliance JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans
C 28-03-2020 11:30 Wemeldinge JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets
C 28-03-2020 11:30 Halsteren JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 28-03-2020 12:00 Rood-Wit W JO14-3 WVV'67 JO14-1 R.A.S. (Rob) van Merode
C 28-03-2020 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3
C 28-03-2020 08:45 VVR JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 28-03-2020 afgelast JEKA JO10-5 Rood-Wit W JO10-1
C 28-03-2020 afgelast Rood-Wit W JO9-1 Boeimeer JO9-1
C 28-03-2020 afgelast SC Gastel JO9-2 Rood-Wit W JO9-2
C 28-03-2020 afgelast Virtus JO8-1G Rood-Wit W JO8-1
C 28-03-2020 afgelast Rood-Wit W JO8-2 Wernhout JO8-1
C 28-03-2020 afgelast Rood-Wit W JO8-3 Victoria'03 JO8-2
C 22-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 Afgeschermd
C 22-03-2020 13:00 Rimboe 5 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong
C 22-03-2020 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 3 Afgeschermd
C 21-03-2020 14:30 Alliance 2 Rood-Wit W 2 zat
C 21-03-2020 11:30 Wieldrecht MO15-2 Rood-Wit W MO15-1
C 20-03-2020 20:00 Beek Vooruit 45+2 Rood-Wit W 45+1
C 20-03-2020 20:20 Rood-Wit W 45+1 JEKA 45+2
C 20-03-2020 21:00 VVR 45+1 Rood-Wit W 45+1
C 20-03-2020 21:20 Rood-Wit W 45+1 Baronie 45+1
C 15-03-2020 14:00 TOGB 1 Rood-Wit W 1
C 15-03-2020 12:00 Terneuzen 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 15-03-2020 11:00 Rood-Wit W 3 SSW 2 A.A. (Ad) de Jong
C 15-03-2020 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 4 Afgeschermd
C 14-03-2020 14:45 UVV'40 2 Rood-Wit W 2 zat D. (Danny) Zwaanswijk
C 14-03-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 C.H. (Corné) Bulkmans
C 14-03-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TVC Breda JO16-2 M.C.M. (Maurice) Koevoets
C 14-03-2020 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 14-03-2020 12:45 Hoeven JO14-1 Rood-Wit W JO14-3 R.A.S. (Rob) van Merode
C 14-03-2020 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Schijf JO12-1G
C 14-03-2020 08:30 Steenbergen JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 14-03-2020 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Wieldrecht MO15-2
C 08-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 VC Vlissingen 1 M. (Marco) de Lange 2 - 1
C 08-03-2020 11:00 Rood-Wit W 2 Virtus 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 2
C 08-03-2020 10:30 Schijf 3 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong 2 - 4
C 08-03-2020 10:30 Rood-Wit W 4 Lepelstraatse Boys 3 Afgeschermd 6 - 1
C 07-03-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Beek Vooruit 2 J.J. (Maico) Vianen 0 - 4
C 07-03-2020 14:30 Viola JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 2 - 6
C 07-03-2020 12:30 DIA JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 0 - 5
C 07-03-2020 11:00 Rood-Wit W JO14-3 NSV JO14-1 W. (Werner) Goorden… (+1) 1 - 1
C 07-03-2020 11:30 Achtmaal JO12-1 Rood-Wit W JO12-1 R.A.J.A. (Ruud) Dictus 5 - 1
C 07-03-2020 10:30 Rood-Wit W JO11-1 De Fendert JO11-1 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 0 - 1
C 07-03-2020 vervallen Rood-Wit W JO10-1 BSC JO10-4 8 - 5
C 07-03-2020 vervallen Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 2 - 9
C 07-03-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Zwaluwe JO9-1G Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 7 - 2
V 07-03-2020 11:00 Rood-Wit W JO8-1 METO JO8-1 2 - 5
C 07-03-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-2 BSC JO8-4 10 - 2
C 07-03-2020 08:45 UVV'40 MO15-2 Rood-Wit W MO15-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 6
C 01-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Olympia 1 Afgeschermd 1 - 1
C 01-03-2020 11:00 Rood-Wit W 3 SC Gastel 6 A.A. (Ad) de Jong 3 - 1
C 29-02-2020 14:30 The Gunners 3 Rood-Wit W 2 zat M. (Marcel) Rijnbout 5 - 0
V 29-02-2020 12:30 Groen-Wit JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 8 - 1
C 29-02-2020 12:30 DBGC JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 7 - 0
C 16-02-2020 11:45 Sprundel 2 Rood-Wit W 2 J.F.A. (Janou) van Peer 0 - 4
C 15-02-2020 14:30 VVR 2 Rood-Wit W 2 zat D. (Dennis) Domen… (+1) 5 - 4
C 15-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 UVV'40 JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 1 - 0
C 15-02-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 NVS JO16-1G M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 1 - 1
C 15-02-2020 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Roosendaal JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 1 - 2
C 15-02-2020 13:00 DIOZ JO14-1G Rood-Wit W JO14-3 R.A.S. (Rob) van Merode 8 - 0
C 15-02-2020 10:30 Rood-Wit W JO12-1 DEVO JO12-1 C.H. (Corné) Bulkmans 3 - 3
C 15-02-2020 09:00 Kogelvangers JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 Afgeschermd 2 - 3
C 15-02-2020 vervallen BSC JO10-3G Rood-Wit W JO10-1 3 - 3
C 15-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Klundert JO9-1 6 - 5
C 15-02-2020 vervallen Unitas'30 JO9-9 Rood-Wit W JO9-2 2 - 3
C 15-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DIA JO8-2 5 - 3
C 15-02-2020 vervallen Moerse Boys JO8-1G Rood-Wit W JO8-2 5 - 2
C 15-02-2020 11:00 Rood-Wit W JO8-3 Hoeven JO8-2 0 - 6
V 15-02-2020 10:30 Mini League nvt
C 15-02-2020 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Baronie MO15-2 R. (Ronald) Joosen… (+1) 3 - 3
V 11-02-2020 20:00 MOC'17 1 Rood-Wit W 1 3 -2
C 08-02-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Moerse Boys 2 J.J. (Maico) Vianen 2 - 2
C 08-02-2020 14:30 Gloria UC JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 1 - 6
C 08-02-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Yerseke JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 3 - 0
C 08-02-2020 10:30 DBGC JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 0
C 08-02-2020 11:00 Rood-Wit W JO14-3 SC Kruisland JO14-1 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 08-02-2020 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Halsteren JO11-6 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 5 - 2
C 08-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO10-1 TVC Breda JO10-2 7 - 5
C 08-02-2020 11:00 Virtus JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 8 - 9
C 08-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-8 2 - 3
C 08-02-2020 vervallen SCO JO8-3 Rood-Wit W JO8-1 11 - 2
C 08-02-2020 09:00 Zundert JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 4 - 5
C 08-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-3 Beek Vooruit JO8-2 7 - 5
V 08-02-2020 10:30 Mini League nvt
C 08-02-2020 11:00 EBOH MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 M. (Mandy) van Helden 4 - 4
V 04-02-2020 20:00 SC Kruisland O.23 Rood-Wit W O.23 1 - 3
C 02-02-2020 14:00 fc Boshuizen 1 Rood-Wit W 1 M. (Martijn) Bruggeling
C 02-02-2020 11:30 Unitas'30 2 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 1 - 2
C 02-02-2020 10:00 DOSKO 5 Rood-Wit W 4 M. (Miktat) Gundogan 1 - 14
C 01-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Riel JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 2 - 0
C 01-02-2020 12:00 Rood-Wit W JO14-1 Halsteren JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 0 - 5
C 01-02-2020 11:45 Roosendaal JO14-3 Rood-Wit W JO14-3 R.A.S. (Rob) van Merode 1 - 1
C 01-02-2020 08:45 Roosendaal JO11-6 Rood-Wit W JO11-1 L.A. (Leo) Dam 6 - 2
C 01-02-2020 vervallen Zundert JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 4 - 4
C 01-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Madese Boys JO9-1 2 - 7
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 29-03-2020 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen
C 29-03-2020 12:00 VVR 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 29-03-2020 11:00 Rood-Wit W 3 Hoeven 3 A.A. (Ad) de Jong
C 29-03-2020 vervallen FC Bergen 4 Rood-Wit W 4
C 28-03-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat The Gunners 3
C 28-03-2020 12:30 Alliance JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans
C 28-03-2020 11:30 Wemeldinge JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets
C 28-03-2020 11:30 Halsteren JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 28-03-2020 12:00 Rood-Wit W JO14-3 WVV'67 JO14-1 R.A.S. (Rob) van Merode
C 28-03-2020 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3
C 28-03-2020 08:45 VVR JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 28-03-2020 afgelast JEKA JO10-5 Rood-Wit W JO10-1
C 28-03-2020 afgelast Rood-Wit W JO9-1 Boeimeer JO9-1
C 28-03-2020 afgelast SC Gastel JO9-2 Rood-Wit W JO9-2
C 28-03-2020 afgelast Virtus JO8-1G Rood-Wit W JO8-1
C 28-03-2020 afgelast Rood-Wit W JO8-2 Wernhout JO8-1
C 28-03-2020 afgelast Rood-Wit W JO8-3 Victoria'03 JO8-2
C 22-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 Afgeschermd
C 22-03-2020 13:00 Rimboe 5 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong
C 22-03-2020 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 3 Afgeschermd
C 21-03-2020 14:30 Alliance 2 Rood-Wit W 2 zat
C 21-03-2020 11:30 Wieldrecht MO15-2 Rood-Wit W MO15-1
C 20-03-2020 20:00 Beek Vooruit 45+2 Rood-Wit W 45+1
C 20-03-2020 20:20 Rood-Wit W 45+1 JEKA 45+2
C 20-03-2020 21:00 VVR 45+1 Rood-Wit W 45+1
C 20-03-2020 21:20 Rood-Wit W 45+1 Baronie 45+1
C 15-03-2020 14:00 TOGB 1 Rood-Wit W 1
C 15-03-2020 12:00 Terneuzen 2 Rood-Wit W 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 15-03-2020 11:00 Rood-Wit W 3 SSW 2 A.A. (Ad) de Jong
C 15-03-2020 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 4 Afgeschermd
C 14-03-2020 14:45 UVV'40 2 Rood-Wit W 2 zat D. (Danny) Zwaanswijk
C 14-03-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 C.H. (Corné) Bulkmans
C 14-03-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TVC Breda JO16-2 M.C.M. (Maurice) Koevoets
C 14-03-2020 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans
C 14-03-2020 12:45 Hoeven JO14-1 Rood-Wit W JO14-3 R.A.S. (Rob) van Merode
C 14-03-2020 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Schijf JO12-1G
C 14-03-2020 08:30 Steenbergen JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 14-03-2020 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Wieldrecht MO15-2
C 08-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 VC Vlissingen 1 M. (Marco) de Lange 2 - 1
C 08-03-2020 11:00 Rood-Wit W 2 Virtus 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 2
C 08-03-2020 10:30 Schijf 3 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong 2 - 4
C 08-03-2020 10:30 Rood-Wit W 4 Lepelstraatse Boys 3 Afgeschermd 6 - 1
C 07-03-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Beek Vooruit 2 J.J. (Maico) Vianen 0 - 4
C 07-03-2020 14:30 Viola JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 2 - 6
C 07-03-2020 12:30 DIA JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 0 - 5
C 07-03-2020 11:00 Rood-Wit W JO14-3 NSV JO14-1 W. (Werner) Goorden… (+1) 1 - 1
C 07-03-2020 11:30 Achtmaal JO12-1 Rood-Wit W JO12-1 R.A.J.A. (Ruud) Dictus 5 - 1
C 07-03-2020 10:30 Rood-Wit W JO11-1 De Fendert JO11-1 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 0 - 1
C 07-03-2020 vervallen Rood-Wit W JO10-1 BSC JO10-4 8 - 5
C 07-03-2020 vervallen Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 2 - 9
C 07-03-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Zwaluwe JO9-1G Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 7 - 2
C 07-03-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-2 BSC JO8-4 10 - 2
C 07-03-2020 08:45 UVV'40 MO15-2 Rood-Wit W MO15-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 6
C 01-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Olympia 1 Afgeschermd 1 - 1
C 01-03-2020 11:00 Rood-Wit W 3 SC Gastel 6 A.A. (Ad) de Jong 3 - 1
C 29-02-2020 14:30 The Gunners 3 Rood-Wit W 2 zat M. (Marcel) Rijnbout 5 - 0
C 29-02-2020 12:30 DBGC JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 7 - 0
C 16-02-2020 11:45 Sprundel 2 Rood-Wit W 2 J.F.A. (Janou) van Peer 0 - 4
C 15-02-2020 14:30 VVR 2 Rood-Wit W 2 zat D. (Dennis) Domen… (+1) 5 - 4
C 15-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 UVV'40 JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 1 - 0
C 15-02-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 NVS JO16-1G M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 1 - 1
C 15-02-2020 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Roosendaal JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 1 - 2
C 15-02-2020 13:00 DIOZ JO14-1G Rood-Wit W JO14-3 R.A.S. (Rob) van Merode 8 - 0
C 15-02-2020 10:30 Rood-Wit W JO12-1 DEVO JO12-1 C.H. (Corné) Bulkmans 3 - 3
C 15-02-2020 09:00 Kogelvangers JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 Afgeschermd 2 - 3
C 15-02-2020 vervallen BSC JO10-3G Rood-Wit W JO10-1 3 - 3
C 15-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Klundert JO9-1 6 - 5
C 15-02-2020 vervallen Unitas'30 JO9-9 Rood-Wit W JO9-2 2 - 3
C 15-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DIA JO8-2 5 - 3
C 15-02-2020 vervallen Moerse Boys JO8-1G Rood-Wit W JO8-2 5 - 2
C 15-02-2020 11:00 Rood-Wit W JO8-3 Hoeven JO8-2 0 - 6
C 15-02-2020 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Baronie MO15-2 R. (Ronald) Joosen… (+1) 3 - 3
C 08-02-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Moerse Boys 2 J.J. (Maico) Vianen 2 - 2
C 08-02-2020 14:30 Gloria UC JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 1 - 6
C 08-02-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Yerseke JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 3 - 0
C 08-02-2020 10:30 DBGC JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 2 - 0
C 08-02-2020 11:00 Rood-Wit W JO14-3 SC Kruisland JO14-1 Afgeschermd… (+1) 2 - 1
C 08-02-2020 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Halsteren JO11-6 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 5 - 2
C 08-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO10-1 TVC Breda JO10-2 7 - 5
C 08-02-2020 11:00 Virtus JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 8 - 9
C 08-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-8 2 - 3
C 08-02-2020 vervallen SCO JO8-3 Rood-Wit W JO8-1 11 - 2
C 08-02-2020 09:00 Zundert JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 4 - 5
C 08-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-3 Beek Vooruit JO8-2 7 - 5
C 08-02-2020 11:00 EBOH MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 M. (Mandy) van Helden 4 - 4
C 02-02-2020 14:00 fc Boshuizen 1 Rood-Wit W 1 M. (Martijn) Bruggeling
C 02-02-2020 11:30 Unitas'30 2 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 1 - 2
C 02-02-2020 10:00 DOSKO 5 Rood-Wit W 4 M. (Miktat) Gundogan 1 - 14
C 01-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Riel JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans… (+1) 2 - 0
C 01-02-2020 12:00 Rood-Wit W JO14-1 Halsteren JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans… (+1) 0 - 5
C 01-02-2020 11:45 Roosendaal JO14-3 Rood-Wit W JO14-3 R.A.S. (Rob) van Merode 1 - 1
C 01-02-2020 08:45 Roosendaal JO11-6 Rood-Wit W JO11-1 L.A. (Leo) Dam 6 - 2
C 01-02-2020 vervallen Zundert JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 4 - 4
C 01-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Madese Boys JO9-1 2 - 7
C 01-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Klundert JO8-1 2 - 4
C 01-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-2 Achtmaal JO8-1G Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 4 - 8
C 01-02-2020 vervallen Victoria'03 JO8-2 Rood-Wit W JO8-3 10 - 3
C 01-02-2020 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Tholense Boys MO15-1 R. (Ronald) Joosen… (+1) 8 - 2
C 26-01-2020 14:00 Rood-Wit W 1 DHC 1 R. (Ramon) Westhoff 1 - 1
C 26-01-2020 12:00 Rood-Wit W 4 Vivoo 2 Afgeschermd… (+1) 6 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 25-01-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 2 - 3
B 19-01-2020 12:30 Roosendaal 5 Rood-Wit W 4 S.C.A. (Stijn) Zagers 2 - 3
B 15-12-2019 10:30 Rood-Wit W 4 NSV 2 Afgeschermd… (+1) 4 - 1
B 20-10-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Internos 3 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 3 - 7
B 20-10-2019 12:30 Roosendaal 6 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 1 - 3
B 19-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 Rood-Wit W JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 1 - 4
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jaap) Zuideweg 12 - 1
B 18-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO16-1 RSV JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 5 - 2
B 15-09-2019 12:30 Steen 2 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 2 - 2
B 15-09-2019 12:00 Internos 5 Rood-Wit W 3 A.A. (Ad) de Jong 6 - 3
B 15-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 4 Afgeschermd… (+1) 9 - 1
B 14-09-2019 17:00 Arnemuiden 1 Rood-Wit W 1 R (Ricky) van Belzen 2 - 1
B 14-09-2019 12:00 DOSKO 2 Rood-Wit W 2 zat A. (Alperen) Yilmaz 3 - 2
B 14-09-2019 16:45 Unitas'30 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
B 14-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Unitas'30 JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets… (+1) 7 - 3
B 14-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jeroen) Mulder 2 - 11
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 C.H. (Corné) Bulkmans 7 - 3
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 VVR JO11-1 G.P.J.T. (Geovanni) Leander 1 - 3
B 14-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 RSV JO10-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 4 - 8
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 5 - 9
B 14-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 5 - 5
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 15 - 3
B 14-09-2019 12:45 Achtmaal MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 D.L.A.J (Dennis) Willemsen 4 - 2
B 11-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO14-1 Unitas'30 JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 5 - 3
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1 R.P.A.M. (Rob) Huijben 3 - 3
B 08-09-2019 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 3 Afgeschermd 0 - 5
B 08-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 TVC Breda 3 Afgeschermd… (+1) 3 - 2
B 07-09-2019 17:15 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 zat A.J.B. (Bram) van Doorn 4 - 0
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 6 - 2
B 07-09-2019 11:30 DSE JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 J. (Jens) v.d. Beemd 1 - 4
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Rood-Wit W JO12-1 C.L.M. (Corne) Boudewijns 10 - 3
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 9 - 0
B 07-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Moerse Boys JO10-2 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 4 - 5
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 10 - 4
B 07-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 4 - 4
B 07-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 0 - 30
B 04-09-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 Afgeschermd 3 - 5
B 01-09-2019 14:30 Rood-Wit W 1 JEKA 1 J.J.H. (Jan) Geurts 1 - 1
B 01-09-2019 11:30 Rood-Wit W 2 MOC'17 2 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 0 - 2
B 01-09-2019 10:30 Rood-Wit W 3 HSC'28 2 A.A. (Ad) de Jong… (+1) 7 - 2
B 01-09-2019 11:00 DSE 3 Rood-Wit W 4 J.G.M. (Joey) Musters 0 - 6
B 31-08-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 4 J.J. (Maico) Vianen… (+1) 2 - 1
B 31-08-2019 12:00 Beek Vooruit JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 Afgeschermd 3 - 4
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Groen Wit JO12-2 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 8 - 7
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 The Gunners JO11-1 S. (Sebastiaan) Dedić 4 - 6
B 31-08-2019 vervallen Roosendaal JO10-5 Rood-Wit W JO10-1 5 - 17
B 31-08-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 10 - 3
B 31-08-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-2 0 - 0
B 31-08-2019 vervallen VVR JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 12 - 2
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 VOAB MO15-2 R. (Ronald) Joosen… (+1) 1 - 9


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 07-03-2020 11:00 Rood-Wit W JO8-1 METO JO8-1 2 - 5
V 29-02-2020 12:30 Groen-Wit JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 8 - 1
V 15-02-2020 10:30 Mini League nvt
V 11-02-2020 20:00 MOC'17 1 Rood-Wit W 1 3 -2
V 08-02-2020 10:30 Mini League nvt
V 04-02-2020 20:00 SC Kruisland O.23 Rood-Wit W O.23 1 - 3
V 01-02-2020 10:30 Mini League nvt
V 25-01-2020 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Unitas'30 JO14-1 1 - 2
V 25-01-2020 11:00 Rood-Wit W JO14-3 Sc Kruisland JO14-1 Rob van Merode (Scheidsrechter) 1-5
V 25-01-2020 10:30 Rood-Wit W JO12-1 TVC Breda JO12-1 1-14
V 25-01-2020 11:00 VVR JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 5-17
V 25-01-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Unitas'30 JO9-2 6 - 4
V 25-01-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-9 2 - 3
V 25-01-2020 10:30 Prinsenland JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 0-12
V 25-01-2020 09:30 SC Kruisland JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 15 - 5
V 25-01-2020 09:30 Wernhout JO8-1 Rood-Wit W JO8-3 5 - 2
V 25-01-2020 10:30 Mini League nvt
V 25-01-2020 10:00 Tholense Boys MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 2 - 2
V 19-01-2020 13:00 Rood-Wit W 1 DSE 1 Jan Verpalen (Scheidsrechter) 3 - 3
V 19-01-2020 13:00 Rood-Wit W 2 DSE 2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 5 - 2
V 19-01-2020 11:00 Rood-Wit W 3 Victoria'03 2 Chris Nieuwland (Scheidsrechter) 1 - 3
V 18-01-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 Ries Verstijlen (Scheidsrechter) 5 - 0
V 18-01-2020 12:30 DSE JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 6 - 2
V 18-01-2020 10:30 Rood-Wit W JO10-1 Boeimeer JO10-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 2 - 6
V 18-01-2020 08:45 VVR JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 10 - 3
V 18-01-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 VVR JO8-2 Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 0 - 12
V 18-01-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-3 SAB JO8-1 Aldwin van Meel (Scheidsrechter) 2 - 6
V 18-01-2020 10:30 Mini League nvt
V 16-01-2020 20:00 Rood-Wit W 3 Schutters 3 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 7 - 1
V 14-01-2020 20:00 Zwaluwe 1 Rood-Wit W 1 1 - 0
V 12-01-2020 13:30 Rood-Wit W 1 SC Gastel 1 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 3 - 4
V 12-01-2020 13:30 Rood-Wit W 2 SC Gastel 0.23 3 - 2
V 21-12-2019 10:30 Mini League nvt
V 14-12-2019 10:00 Mini League nvt
V 07-12-2019 10:30 Mini League nvt
V 30-11-2019 10:30 Mini League nvt
V 26-11-2019 20:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 JO19-1 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 4 - 5
V 23-11-2019 10:30 Mini League nvt
V 16-11-2019 10:30 Mini League nvt
V 09-11-2019 10:30 Mini League nvt
V 02-11-2019 10:30 Mini League nvt
V 26-10-2019 10:30 Mini League nvt
V 22-10-2019 20:00 Rood-Wit W O.23 NSV O.23 Jan Verpalen (Scheidsrechter) 7 - 3
V 20-10-2019 10:45 Oosterhout 2 Rood-Wit W 2 0 - 5
V 19-10-2019 13:00 Wolfaartsdijk JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 6 - 1
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-5 7 - 3
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 MOC'17 JO8-3 3 - 15
V 12-10-2019 10:30 Mini League nvt
V 05-10-2019 10:30 Mini League nvt
V 01-10-2019 20:00 DVO'60 O.23 Rood-Wit W O.23 Tim Visser (Scheidsrechter) 0 - 6
V 28-09-2019 10:30 Mini League nvt
V 21-09-2019 10:00 Mini League nvt
V 17-09-2019 19:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 8 - 0
V 14-09-2019 10:00 Mini League nvt
V 10-09-2019 20:00 Rood-Wit W 1 Luctor Heinkenszand 1 Tim Visser (Scheidsrechter) 1 - 4
V 07-09-2019 10:30 Mini League nvt
V 03-09-2019 20:00 Almkerk 1 Rood-Wit W 1 2 - 0
V 03-09-2019 20:00 Rood-Wit W 2 Internos 2 Ries Verstijlen (Scheidsrechter) 3 - 1
V 31-08-2019 10:30 Mini League nvt
V 25-08-2019 13:00 Rood-Wit W 1 Unitas'30 1 Jan Verpalen (Scheidsrechter) 4 - 3
V 25-08-2019 13:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Wim Hermans (Scheidsrechter) 0 - 3
V 25-08-2019 10:00 Rood-Wit W 3 Unitas'30 4 5 - 3
V 25-08-2019 10:00 Rood-Wit W 4 Unitas'30 7 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 9 - 0
V 24-08-2019 11:00 Rood-Wit W JO11-1 Boeimeer JO11-1 0 - 12
V 24-08-2019 09:30 TVC Breda JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 9 - 1
V 21-08-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Moerse Boys JO19-1 2 - 3
V 20-08-2019 20:00 Roosendaal 2 Rood-Wit W 2 3 - 2
V 17-08-2019 14:30 Rood-Wit W 1 SSV'65 1 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 2 - 1
V 17-08-2019 14:30 Rood-Wit W 2 NOAD'67 1 1 - 2


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 15-10-2019 14:30 Schipper Accountants NAC -Breda - Talenten Cup 2019-2020 Rood-Wit W JO10-1 6e plaats
T 24-08-2019 08:30 Toernooi Seolto Rood-Wit W JO12-1



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven