Overzicht wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-09-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 74633 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 23-09-2018 10:00 JEKA 10 Rood-Wit W 3 85137 Sportpark Beukenlaan - -
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 M. (Ries) Verstijlen… (+1) 81408 Sportpark De Gagelrijzen C C-1 C-3
C 23-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 ODIO 5 J.C. (Jan) van Nispen… (+1) 81529 Sportpark De Gagelrijzen A C-2 C-4
V 25-09-2018 20:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) A A-uit B-uit
C 29-09-2018 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 zat 26239 Sportpark De Hoge Neerstraat - -
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 J.A.F. (Johan) de Keizer 32361 Sportpark De Gagelrijzen A B-thuis B-uit
C 29-09-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 38057 Sportpark De Doelen - -
C 29-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 Rob van Merode (Scheidsrechter) 40755 Sportpark De Gagelrijzen C C-2 C-4
C 29-09-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 43806 Sportpark Akkermolen - -
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Hoeven JO13-2 Rob van Merode (Scheidsrechter) 46815 Sportpark De Gagelrijzen A C-1 C-3
C 29-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Grenswachters JO11-1G Joop van Beers (Scheidsrechter) 51415 Sportpark De Gagelrijzen C-rechts C-2 C-4
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 53684 Sportpark Albano - -
C 29-09-2018 11:00 Schijf JO10-1G Rood-Wit W JO10-2 54710 Sportpark De Zoek - -
C 29-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 57589 Sportpark De Gagelrijzen D C-1 C-3
C 29-09-2018 09:35 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96907 Sportpark De Meeren - -
C 29-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO7-1 Achtmaal JO7-1 64584 Sportpark De Gagelrijzen A-links A-thuis A-uit
C 29-09-2018 13:15 Boeimeer MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 L. (Laurens) Heikamp 66416 Sportpark Heksenwiel - -
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W MO15-1 Sarto MO15-2 Jan van Nispen (Scheidsrechter) 97031 Sportpark De Gagelrijzen C-links B-thuis B-uit
C 30-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 J. (Jack) Ligtvoet 83107 Sportpark De Gagelrijzen A A-thuis A-uit
C 30-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 74540 Sportpark De Gagelrijzen C C-1 C-3
C 30-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 RCD 4 R. Verstijlen (Scheidsrechter) 84730 Sportpark De Gagelrijzen A B-thuis B-uit
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 91624 Sportpark De Hoge Neerstraat - -
C 30-09-2018 10:00 BSC 9 Rood-Wit W 5 80402 Sportpark Vierhoeven - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-09-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 74633 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 23-09-2018 10:00 JEKA 10 Rood-Wit W 3 85137 Sportpark Beukenlaan - -
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 M. (Ries) Verstijlen… (+1) 81408 Sportpark De Gagelrijzen C C-1 C-3
C 23-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 ODIO 5 J.C. (Jan) van Nispen… (+1) 81529 Sportpark De Gagelrijzen A C-2 C-4
C 29-09-2018 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 zat 26239 Sportpark De Hoge Neerstraat - -
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 J.A.F. (Johan) de Keizer 32361 Sportpark De Gagelrijzen A B-thuis B-uit
C 29-09-2018 14:30 Cluzona JO17-1 Rood-Wit W JO17-1 38057 Sportpark De Doelen - -
C 29-09-2018 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 Rob van Merode (Scheidsrechter) 40755 Sportpark De Gagelrijzen C C-2 C-4
C 29-09-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 43806 Sportpark Akkermolen - -
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Hoeven JO13-2 Rob van Merode (Scheidsrechter) 46815 Sportpark De Gagelrijzen A C-1 C-3
C 29-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Grenswachters JO11-1G Joop van Beers (Scheidsrechter) 51415 Sportpark De Gagelrijzen C-rechts C-2 C-4
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 53684 Sportpark Albano - -
C 29-09-2018 11:00 Schijf JO10-1G Rood-Wit W JO10-2 54710 Sportpark De Zoek - -
C 29-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 57589 Sportpark De Gagelrijzen D C-1 C-3
C 29-09-2018 09:35 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96907 Sportpark De Meeren - -
C 29-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO7-1 Achtmaal JO7-1 64584 Sportpark De Gagelrijzen A-links A-thuis A-uit
C 29-09-2018 13:15 Boeimeer MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 L. (Laurens) Heikamp 66416 Sportpark Heksenwiel - -
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W MO15-1 Sarto MO15-2 Jan van Nispen (Scheidsrechter) 97031 Sportpark De Gagelrijzen C-links B-thuis B-uit
C 30-09-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 J. (Jack) Ligtvoet 83107 Sportpark De Gagelrijzen A A-thuis A-uit
C 30-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 74540 Sportpark De Gagelrijzen C C-1 C-3
C 30-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 RCD 4 R. Verstijlen (Scheidsrechter) 84730 Sportpark De Gagelrijzen A B-thuis B-uit
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 91624 Sportpark De Hoge Neerstraat - -
C 30-09-2018 10:00 BSC 9 Rood-Wit W 5 80402 Sportpark Vierhoeven - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 25-09-2018 20:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) A A-uit B-uit

 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven