Overzicht wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 18-11-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 B.H. (Bastiaan) Evers 83099 Sportpark De Gagelrijzen A A-thuis A-uit
C 18-11-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Zundert 3 Afgeschermd 72715 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 18-11-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 D. (Danny) Zwaanswijk 87661 Sportpark Jeugdland - -
C 18-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Roosendaal 7 M. (Ries) Verstijlen 83915 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 18-11-2018 10:00 Victoria'03 6 Rood-Wit W 5 A. (Adwin) de Rooy 81682 Sportpark Albano - -
V 20-11-2018 20:00 Cluzona 0.23 Rood-Wit O.23 - -
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Oosterhout 4 J.J. (Maico) Vianen 26681 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 24-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 H. (Henk) Visscher 32360 Sportpark Albano - -
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 MOC'17 JO17-2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 37057 Sportpark De Gagelrijzen A A-thuis A-uit
C 24-11-2018 14:00 Cluzona JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 41825 Sportpark De Doelen - -
C 24-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 TSC JO13-2 Jan van Nispen (Scheidsrechter) 43704 Sportpark De Gagelrijzen C C-1 C-3
C 24-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 45852 Sportpark De Laguiten - -
C 24-11-2018 09:00 DSE JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 49221 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 24-11-2018 10:45 JEKA JO10-5 Rood-Wit W JO10-1 53533 Sportpark Beukenlaan - -
C 24-11-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-2 METO JO10-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 98616 Sportpark De Gagelrijzen D C-2 C-4
C 24-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 57372 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 24-11-2018 09:00 DESK JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96897 Sportpark Eikendijk - -
C 24-11-2018 11:30 Arnemuiden MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 N. (Niels) Traas 66290 Sportpark Arnemuiden - -
C 24-11-2018 vervallen VOAB MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 97036 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 25-11-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 Rood-Wit W 1 A.P. (Andrew) Westenbroek 83094 Sportpark Nieuw Vreelust - -
C 25-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 Rood-Wit W 2 C.Th. (Kees) Commandeur 73898 Sportpark Akkermolen - -
C 25-11-2018 11:00 VVR 3 Rood-Wit W 3 80985 Sportpark De Laguiten - -
C 25-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Beek Vooruit 5 W.J.S. (Wim) Hermans 82877 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 25-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Cluzona 5 M. (Ries) Verstijlen 84489 Sportpark De Gagelrijzen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 18-11-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 B.H. (Bastiaan) Evers 83099 Sportpark De Gagelrijzen A A-thuis A-uit
C 18-11-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Zundert 3 Afgeschermd 72715 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 18-11-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 D. (Danny) Zwaanswijk 87661 Sportpark Jeugdland - -
C 18-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Roosendaal 7 M. (Ries) Verstijlen 83915 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 18-11-2018 10:00 Victoria'03 6 Rood-Wit W 5 A. (Adwin) de Rooy 81682 Sportpark Albano - -
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Oosterhout 4 J.J. (Maico) Vianen 26681 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 24-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 H. (Henk) Visscher 32360 Sportpark Albano - -
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 MOC'17 JO17-2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 37057 Sportpark De Gagelrijzen A A-thuis A-uit
C 24-11-2018 14:00 Cluzona JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 41825 Sportpark De Doelen - -
C 24-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 TSC JO13-2 Jan van Nispen (Scheidsrechter) 43704 Sportpark De Gagelrijzen C C-1 C-3
C 24-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 45852 Sportpark De Laguiten - -
C 24-11-2018 09:00 DSE JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 49221 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 24-11-2018 10:45 JEKA JO10-5 Rood-Wit W JO10-1 53533 Sportpark Beukenlaan - -
C 24-11-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-2 METO JO10-2 Joop van Beers (Scheidsrechter) 98616 Sportpark De Gagelrijzen D C-2 C-4
C 24-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 57372 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 24-11-2018 09:00 DESK JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96897 Sportpark Eikendijk - -
C 24-11-2018 11:30 Arnemuiden MO19-1 Rood-Wit W MO19-1 N. (Niels) Traas 66290 Sportpark Arnemuiden - -
C 24-11-2018 vervallen VOAB MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 97036 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 25-11-2018 14:30 GLZ Delfshaven, rvv 1 Rood-Wit W 1 A.P. (Andrew) Westenbroek 83094 Sportpark Nieuw Vreelust - -
C 25-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 Rood-Wit W 2 C.Th. (Kees) Commandeur 73898 Sportpark Akkermolen - -
C 25-11-2018 11:00 VVR 3 Rood-Wit W 3 80985 Sportpark De Laguiten - -
C 25-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Beek Vooruit 5 W.J.S. (Wim) Hermans 82877 Sportpark De Gagelrijzen - -
C 25-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Cluzona 5 M. (Ries) Verstijlen 84489 Sportpark De Gagelrijzen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 20-11-2018 20:00 Cluzona 0.23 Rood-Wit O.23 - -

 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven