Trainingsschema

Rood-Wit W 1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 19:30 Keepers training D
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts A-thuis Marco Groeneveld, Michel Jaspers
donderdag 19:30 Keepers training D
donderdag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts A-thuis Marco Groeneveld, Michel Jaspers
 
Rood-Wit W 2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 19:30 Keepers training D
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training B-links A-uit Rick Hoendervangers
donderdag 19:30 Keepers training D
donderdag 19:30 - 21:00 Team training B-links A-uit Rick Hoendervangers
 
Rood-Wit W 3
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 19:30 - 21:00 Team training D C-1 Peter Vervaart, Bart v.d. Luijtgaarden
 
Rood-Wit W 4
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training E C-2
 
Rood-Wit W 2 zat
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 19:30 - 20:30 Team training D C-1
 
Rood-Wit W JO19-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts C-2 Aschwin van Beers, Sebastiaan Dedić, Arjan de Bruijn
woensdag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts C-2 Aschwin van Beers, Sebastiaan Dedić, Arjan de Bruijn
donderdag 19:30 Keepers training D
 
Rood-Wit W JO16-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training B-rechts C-4 Richard van Buuren, Matthew Sanne
donderdag 18:15 - 19:30 Team training B-rechts C-4 Richard van Buuren, Matthew Sanne
donderdag 19:30 Keepers training D
 
Rood-Wit W JO14-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training B-links B-thuis Jeffrey Bulkmans, Jack Pinxteren, Davin Eland
dinsdag 18:45 - 19:30 Keepers training D
donderdag 18:15 - 19:30 Team training B-links B-thuis Jeffrey Bulkmans, Jack Pinxteren, Davin Eland
 
Rood-Wit W JO14-3
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-rechts C-4 Pierre Steyaert
woensdag 18:15 - 19:30 Team training B-links C-4 Pierre Steyaert
 
Rood-Wit W JO12-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-links C-3 Roger Mathijssen, Antonie Pinxteren
dinsdag 18:00 - 18:45 Keepers training D
woensdag 18:15 - 19:30 Team training B-rechts C-3 Roger Mathijssen, Antonie Pinxteren
 
Rood-Wit W JO11-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-links B-thuis John van Beers, Geovanni Leander
dinsdag 18:00 - 18:45 Keepers training D
woensdag 18:15 - 19:30 Team training B-rechts B-thuis John van Beers, Geovanni Leander
 
Rood-Wit W JO10-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:00 - 18:45 Keepers training D
dinsdag 18:15 - 19:15 Team training D Theo Gaarenstroom
donderdag 18:15 - 19:15 Team training D Theo Gaarenstroom
 
Rood-Wit W JO9-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training D Werner de Bont, Diëgo Rokx
maandag 19:15 - 19:45 Keepers training D Diëgo Rokx
woensdag 15:30 - 16:40 Team training A C-4 Werner de Bont, Diëgo Rokx
 
Rood-Wit W JO9-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training D Stefan Ros
maandag 19:15 - 19:45 Keepers training D Diëgo Rokx
woensdag 15:30 - 16:40 Team training A C-4 Stefan Ros
 
Rood-Wit W JO8-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training E Marno Heeren, Dennis de Jong
maandag 19:15 - 19:45 Keepers training D Diëgo Rokx
woensdag 15:30 - 16:40 Team training A C-3 Marno Heeren, Dennis de Jong
 
Rood-Wit W JO8-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:30 - 19:30 Team training E Paul Pedersen
woensdag 14:00 - 15:10 Team training A C-2 Paul Pedersen
 
Rood-Wit W JO8-3
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:30 - 19:30 Team training E Michael Kerstens, Michael Schuring
woensdag 14:00 - 15:10 Team training A C-2 Michael Kerstens, Michael Schuring
 
Mini League
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 14:00 - 15:10 Team training C C-1
 
Rood-Wit W MO15-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:30 - 20:45 Team training B-links B-uit Aldwin van Meel
dinsdag 18:45 - 19:30 Keepers training D
woensdag 19:00 - 20:15 Team training E, B-links B-uit Aldwin van Meel
 
 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven