Rood-Wit W 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DHC 1 5 5 0 0 15 7 0 7 0
2 TOGB 1 4 3 1 0 10 10 4 6 0
3 Spartaan'20 1 5 3 0 2 9 8 5 3 0
4 TAC'90 1 5 2 2 1 8 17 7 10 0
5 Den Hoorn 1 5 2 2 1 8 7 5 2 0
6 Rood-Wit W 1 5 2 1 2 7 9 10 -1 0
7 VC Vlissingen 1 5 1 3 1 6 8 7 1 0
8 ROAC 1 5 1 3 1 6 5 5 0 0
9 fc Boshuizen 1 4 1 2 1 5 7 6 1 0
10 VUC 1 5 1 2 2 5 5 7 -2 0
11 DOSKO 1 5 1 1 3 4 5 8 -3 0
12 Hillegersberg, vv 1 5 1 1 3 4 5 15 -10 0
13 Olympia 1 5 1 0 4 3 8 14 -6 0
14 CVV Zwervers ZO1 5 0 2 3 2 6 14 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 1 3 2 1 0 7 10 6 4 0
2 JEKA 1 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
3 Arnemuiden 1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 Rood-Wit W 1 3 0 2 1 2 5 6 -1 0

Rood-Wit W 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO 2 4 2 2 0 8 17 8 9 0
2 Roosendaal 3 4 2 1 1 7 15 10 5 0
3 Virtus 2 4 2 1 1 7 16 12 4 0
4 Unitas'30 2 4 2 1 1 7 15 11 4 0
5 SC Gastel 2 4 2 1 1 7 11 7 4 0
6 Rood-Wit W 2 4 2 0 2 6 6 7 -1 0
7 Steenbergen 2 4 2 0 2 6 11 13 -2 0
8 VVR 2 4 1 1 2 4 11 14 -3 0
9 Wernhout 2 4 1 1 2 4 7 10 -3 0
10 Terneuzen 2 4 1 1 2 4 13 19 -6 0
11 Sprundel 2 4 1 1 2 4 7 13 -6 0
12 Zundert 2 4 1 0 3 3 11 16 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 2 2 1 1 0 4 4 2 2 0
2 Steen 2 2 0 2 0 2 4 4 0 0
3 Rood-Wit W 2 2 0 1 1 1 2 4 -2 0

Rood-Wit W 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 6 4 3 0 1 9 16 5 11 0
2 DOSKO 4 4 3 0 1 9 15 10 5 0
3 NSV 2 4 3 0 1 9 10 6 4 0
4 SSW 2 3 2 1 0 7 18 6 12 0
5 Roosendaal 6 3 2 0 1 6 16 7 9 0
6 Rood-Wit W 3 3 2 0 1 6 11 5 6 0
7 FC Bergen 3 4 2 0 2 6 11 10 1 0
8 Internos 2 4 1 1 2 4 9 15 -6 0
9 Schijf 3 3 1 0 2 3 9 14 -5 0
10 Hoeven 3 4 1 0 3 3 11 13 -2 0
11 Vivoo 3 4 1 0 3 3 7 14 -7 0
12 Rimboe 5 4 0 0 4 0 4 32 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 3 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 Rood-Wit W 3 1 0 0 1 0 3 7 -4 0

Rood-Wit W 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 4 4 4 0 0 12 26 7 19 0
2 FC Bergen 4 3 3 0 0 9 14 3 11 0
3 BSC 4 4 3 0 1 9 19 15 4 0
4 Internos 3 4 2 1 1 7 13 12 1 0
5 Vivoo 2 4 2 0 2 6 12 9 3 0
6 Roosendaal 7 4 2 0 2 6 10 9 1 0
7 METO 2 4 1 1 2 4 10 14 -4 0
8 WVV'67 2 3 1 0 2 3 10 14 -4 0
9 Lepelstraatse Boys 3 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
10 NVS 3 3 1 0 2 3 3 13 -10 0
11 DOSKO 5 4 1 0 3 3 10 21 -11 0
12 Halsteren 4 4 0 0 4 0 8 14 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Roosendaal 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Rood-Wit W 2 zat

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 2 4 4 0 0 12 17 8 9 0
2 Boeimeer 5 4 3 0 1 9 16 7 9 0
3 Moerse Boys 2 4 3 0 1 9 18 10 8 0
4 Beek Vooruit 2 3 2 0 1 6 11 7 4 0
5 The Gunners 3 3 2 0 1 6 15 12 3 0
6 TVC Breda 2 3 2 0 1 6 8 7 1 0
7 Alliance 2 4 2 0 2 6 14 9 5 0
8 DVO'60 2 4 1 1 2 4 11 11 0 0
9 Bavel 3 4 1 1 2 4 11 19 -8 0
10 BSC 2 3 1 0 2 3 7 7 0 0
11 VVR 2 4 0 0 4 0 2 16 -14 0
12 Rood-Wit W 2 4 0 0 4 0 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO 2 3 3 0 0 9 13 5 8 0
2 DVO'60 4 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
3 The Gunners 4 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
4 Rood-Wit W 2 3 1 0 2 3 4 8 -4 0

Rood-Wit W O.23



Rood-Wit W 45+1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 45+1 9 6 2 1 20 13 5 8 0
2 VVR 45+1 9 4 4 1 16 15 9 6 0
3 Beek Vooruit 45+2 9 3 2 4 11 4 7 -3 0
4 Chaam 45+2 9 0 2 7 2 6 17 -11 0

Rood-Wit W JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EBOH JO19-1 3 3 0 0 9 15 8 7 0
2 Sprundel JO19-1 3 3 0 0 9 8 2 6 0
3 De Zwerver JO19-1 4 3 0 1 9 15 6 9 0
4 Klundert JO19-1 3 2 0 1 6 6 4 2 0
5 Alblasserdam JO19-1 4 2 0 2 6 10 10 0 0
6 Tholense Boys JO19-1 3 1 1 1 4 10 7 3 0
7 De Fendert JO19-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
8 Prinsenland JO19-1 3 1 1 1 4 3 5 -2 0
9 Terheijden JO19-1 3 1 0 2 3 4 8 -4 0
10 Rood-Wit W JO19-1 3 0 1 2 1 7 16 -9 0
11 De Alblas JO19-1 3 0 0 3 0 3 8 -5 0
12 Alliance JO19-1 3 0 0 3 0 2 10 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-2 3 2 1 0 7 11 8 3 0
2 Sprundel JO19-1 3 1 1 1 4 11 8 3 0
3 Beek Vooruit JO19-2 3 1 1 1 4 10 10 0 0
4 Rood-Wit W JO19-1 3 0 1 2 1 7 13 -6 0

Rood-Wit W JO16-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Roosendaal JO16-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO16-1 3 3 0 0 9 27 2 25 0
2 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 24 1 23 0
3 DIA JO16-1 3 3 0 0 9 24 5 19 0
4 Chaam JO16-1 2 2 0 0 6 10 2 8 0
5 Beek Vooruit JO16-1 3 2 0 1 6 16 4 12 0
6 Unitas'30 JO16-1 2 1 0 1 3 6 5 1 0
7 Roosendaal JO16-3 3 1 0 2 3 9 18 -9 0
8 SV Reeshof Jo16-1 2 0 0 2 0 1 8 -7 0
9 UVV'40 JO16-1 3 0 0 3 0 2 20 -18 0
10 Emplina JO16-2 3 0 0 3 0 3 29 -26 0
11 TSV Gudok JO16-2 3 0 0 3 0 2 30 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 16 8 8 0
2 Beek Vooruit JO16-1 3 1 1 1 4 15 6 9 0
3 RSV JO16-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
4 Unitas'30 JO16-1 3 0 1 2 1 7 14 -7 0

Rood-Wit W JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO15-5 3 3 0 0 9 37 0 37 0
2 Sarto JO15-5 3 3 0 0 9 35 0 35 0
3 Nemelaer JO15-1 3 3 0 0 9 21 0 21 0
4 SVG JO15-1 3 2 0 1 6 17 9 8 0
5 Were Di JO15-3 3 2 0 1 6 7 6 1 0
6 SC 't Zand JO15-4 3 2 0 1 6 12 26 -14 0
7 JEKA JO15-11 3 1 0 2 3 7 12 -5 0
8 Gilze JO15-3 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
9 Were Di JO15-4 3 1 0 2 3 7 16 -9 0
10 SV Reeshof JO15-3 3 0 0 3 0 3 15 -12 0
11 Jong Brabant JO15-3 3 0 0 3 0 7 31 -24 0
12 Rood-Wit W JO15-1 3 0 0 3 0 1 32 -31 0

Rood-Wit W JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO14-1 1 1 0 0 3 12 1 11 0
2 Rood-Wit W JO14-1 1 0 0 1 0 1 12 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam JO14-1 3 3 0 0 9 15 1 14 0
2 Tholense Boys JO14-1 3 3 0 0 9 15 10 5 0
3 EBOH JO14-1 3 2 0 1 6 16 7 9 0
4 TVC Breda JO14-1 3 2 0 1 6 11 2 9 0
5 Drechtstreek JO14-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
6 SCO JO14-1 3 2 0 1 6 13 8 5 0
7 Groen Wit JO14-1 3 2 0 1 6 6 5 1 0
8 Halsteren JO14-1 3 1 1 1 4 7 9 -2 0
9 TSC JO14-2 3 0 1 2 1 4 11 -7 0
10 Rood-Wit W JO14-1 3 0 0 3 0 1 11 -10 0
11 De Alblas JO14-1 3 0 0 3 0 4 15 -11 0
12 DIA JO14-1 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO14-1 3 3 0 0 9 20 6 14 0
2 Unitas'30 JO14-1 3 2 0 1 6 22 5 17 0
3 DSE JO14-1 3 1 0 2 3 17 9 8 0
4 Roosendaal JO14-2 3 0 0 3 0 3 42 -39 0

Rood-Wit W JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 METO JO12-1 3 3 0 0 9 25 6 19 0
2 MOC'17 JO12-2 4 3 0 1 9 19 5 14 0
3 Duiveland JO12-1 4 2 1 1 7 14 14 0 0
4 WVV'67 JO12-1 3 2 0 1 6 10 13 -3 0
5 Alliance JO12-1 3 1 1 1 4 10 13 -3 0
6 Roosendaal JO12-2 4 1 0 3 3 13 17 -4 0
7 Rood-Wit W JO12-1 4 1 0 3 3 18 29 -11 0
8 Roosendaal JO12-3 3 0 0 3 0 10 22 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 Rood-Wit W JO12-1 3 2 0 1 6 18 20 -2 0
3 Groen Wit JO12-2 3 1 0 2 3 14 19 -5 0
4 Roosendaal JO12-3 3 0 0 3 0 5 19 -14 0

Rood-Wit W JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO11-1 3 3 0 0 9 31 3 28 0
2 Smerdiek JO11-1 3 2 1 0 7 19 7 12 0
3 Unitas'30 JO11-3 3 2 0 1 6 26 9 17 0
4 Alliance JO11-1 3 2 0 1 6 14 12 2 0
5 Zwaluwe JO11-1 3 2 0 1 6 20 20 0 0
6 Terheijden JO11-1 3 1 1 1 4 13 15 -2 0
7 VVR JO11-1 3 1 1 1 4 10 12 -2 0
8 Rood-Wit W JO11-1 3 1 1 1 4 7 17 -10 0
9 Virtus JO11-1 3 1 0 2 3 25 22 3 0
10 Prinsenland JO11-1 3 0 1 2 1 5 14 -9 0
11 Kogelvangers JO11-1 3 0 1 2 1 10 26 -16 0
12 BSC JO11-3 3 0 0 3 0 4 27 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-3 3 3 0 0 9 24 7 17 0
2 The Gunners JO11-1 3 2 0 1 6 16 14 2 0
3 VVR JO11-1 3 1 0 2 3 9 15 -6 0
4 Rood-Wit W JO11-1 3 0 0 3 0 5 18 -13 0

Rood-Wit W JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOC'17 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Moerse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Roosendaal JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RSV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 JEKA JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood-Wit W JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RSV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Rood-Wit W JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Moerse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roosendaal JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Rood-Wit W JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO9-8G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 The Gunners JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Alliance JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Halsteren JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Rood-Wit W JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Klundert JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit W JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit W JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Mini League



Rood-Wit W MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EBOH MO15-1 3 3 0 0 9 17 5 12 0
2 Wieldrecht MO15-2 2 2 0 0 6 18 5 13 0
3 SV Noordeloos MO15-1 3 2 0 1 6 21 9 12 0
4 Brederodes MO15-1 3 2 0 1 6 9 4 5 0
5 Unitas MO15-1 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
6 GJS MO15-1 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
7 Rood-Wit W MO15-1 2 0 0 2 0 0 19 -19 0
8 Achtmaal MO15-1 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB MO15-2 2 1 1 0 4 12 4 8 0
2 Achtmaal MO15-1 2 1 1 0 4 7 5 2 0
3 Rood-Wit W MO15-1 2 0 0 2 0 3 13 -10 0

 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven