0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Rood-Wit W JO17-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Zane van Beers | |||||||
Dylan de Bruijn | |||||||
Eyob Luel Gebreab | |||||||
Kaylan van Oers | |||||||
Daan Ros | |||||||
Tim Verlaar | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Geert van de Broek | Trainer / Coach | ||||||
Antoine Verlaar | Assistent Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2020 14:30 | Beek Vooruit JO17-2 | TVC Breda JO17-2 | 53364 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 14:30 | DSE JO17-1 | Boeimeer JO17-2 | 53687 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 53001 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 12:45 | Sprundel JO17-1 | JEKA JO17-5 | 59174 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 12:45 | Hoeven JO17-2 | Beek Vooruit JO17-3 | 60309 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 12:15 | Baronie JO17-3 | NSV JO17-1 | 56729 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 12:15 | JEKA JO17-5 | Hoeven JO17-2 | 55537 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 12:45 | Sprundel JO17-1 | Baronie JO17-3 | 59697 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 12:15 | Unitas'30 JO17-3 | DSE JO17-1 | 55014 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 14:30 | Beek Vooruit JO17-3 | Beek Vooruit JO17-2 | 57257 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 15:00 | Boeimeer JO17-2 | Rood-Wit W JO17-1 | 59789 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 15:30 | TVC Breda JO17-2 | NSV JO17-1 | 56626 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 12:15 | Baronie JO17-3 | Beek Vooruit JO17-2 | 54325 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 14:15 | NSV JO17-1 | Sprundel JO17-1 | 58168 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 14:15 | Beek Vooruit JO17-3 | JEKA JO17-5 | 54949 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 13:50 | Unitas'30 JO17-3 | Boeimeer JO17-2 | 55665 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | DSE JO17-1 | 58579 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 15:00 | Hoeven JO17-2 | TVC Breda JO17-2 | 57027 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 12:30 | JEKA JO17-5 | Unitas'30 JO17-3 | 53225 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 12:45 | Sprundel JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 60069 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 12:45 | Beek Vooruit JO17-2 | NSV JO17-1 | 58923 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 14:30 | DSE JO17-1 | Hoeven JO17-2 | 56719 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 15:00 | Boeimeer JO17-2 | Baronie JO17-3 | 59379 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 15:30 | TVC Breda JO17-2 | Beek Vooruit JO17-3 | 59713 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 12:00 | Baronie JO17-3 | DSE JO17-1 | 58222 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:00 | NSV JO17-1 | JEKA JO17-5 | 55958 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:00 | Beek Vooruit JO17-3 | Sprundel JO17-1 | 53462 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 14:10 | Unitas'30 JO17-3 | TVC Breda JO17-2 | 58440 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 15:00 | Hoeven JO17-2 | Rood-Wit W JO17-1 | 56325 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 15:00 | Boeimeer JO17-2 | Beek Vooruit JO17-2 | 55483 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 15:30 | TVC Breda JO17-2 | Boeimeer JO17-2 | 56621 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 14:30 | DSE JO17-1 | NSV JO17-1 | 54258 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Beek Vooruit JO17-3 | 53758 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 14:45 | Beek Vooruit JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 53615 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 12:45 | Sprundel JO17-1 | Hoeven JO17-2 | 53656 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 10:15 | JEKA JO17-5 | Baronie JO17-3 | 56323 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 12:15 | Baronie JO17-3 | TVC Breda JO17-2 | 57992 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 12:05 | Unitas'30 JO17-3 | Sprundel JO17-1 | 59742 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 12:30 | Rood-Wit W JO17-1 | JEKA JO17-5 | 56581 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 12:45 | Beek Vooruit JO17-3 | DSE JO17-1 | 54119 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 13:30 | NSV JO17-1 | Boeimeer JO17-2 | 59172 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 15:00 | Hoeven JO17-2 | Beek Vooruit JO17-2 | 53848 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 14:00 | DSE JO17-1 | TVC Breda JO17-2 | 55884 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 11:00 | Beek Vooruit JO17-2 | Sprundel JO17-1 | 54484 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 12:45 | DSE JO17-1 | JEKA JO17-5 | 56877 | 1-2 | ||
C | 10-10-2020 13:45 | Baronie JO17-3 | Hoeven JO17-2 | 60083 | 10-2 | ||
C | 10-10-2020 14:30 | NSV JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 54253 | 1-0 | ||
C | 10-10-2020 13:15 | Boeimeer JO17-2 | Beek Vooruit JO17-3 | 58593 | 3-2 | ||
C | 10-10-2020 15:30 | TVC Breda JO17-2 | Rood-Wit W JO17-1 | 53248 | 6-1 | ||
C | 03-10-2020 12:15 | Beek Vooruit JO17-3 | NSV JO17-1 | 55732 | 0-8 | ||
C | 03-10-2020 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | Baronie JO17-3 | 53100 | 2-6 | ||
C | 03-10-2020 12:45 | Sprundel JO17-1 | DSE JO17-1 | 59296 | 2-0 | ||
C | 03-10-2020 12:15 | JEKA JO17-5 | TVC Breda JO17-2 | 56267 | 3-2 | ||
C | 03-10-2020 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Beek Vooruit JO17-2 | 57926 | 3-7 | ||
C | 03-10-2020 15:00 | Hoeven JO17-2 | Boeimeer JO17-2 | 54342 | 1-3 | ||
C | 01-10-2020 19:00 | TVC Breda JO17-2 | Sprundel JO17-1 | 58724 | 3-4 | ||
C | 26-09-2020 14:00 | Beek Vooruit JO17-2 | DSE JO17-1 | 57089 | 7-1 | ||
C | 26-09-2020 15:45 | Boeimeer JO17-2 | JEKA JO17-5 | 57000 | 0-3 | ||
C | 26-09-2020 13:30 | NSV JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 56874 | 6-1 | ||
C | 26-09-2020 12:00 | Baronie JO17-3 | Beek Vooruit JO17-3 | 56633 | 11-0 | ||
C | 26-09-2020 11:45 | Unitas'30 JO17-3 | Hoeven JO17-2 | 54062 | 1-0 | ||
C | 19-09-2020 15:00 | Hoeven JO17-2 | NSV JO17-1 | 57689 | 1-8 | ||
C | 19-09-2020 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Baronie JO17-3 | 58617 | 0-6 | ||
C | 19-09-2020 12:30 | JEKA JO17-5 | Beek Vooruit JO17-2 | 58776 | 3-1 | ||
C | 19-09-2020 13:45 | Beek Vooruit JO17-3 | Unitas'30 JO17-3 | 57647 | 5-6 | ||
C | 19-09-2020 12:45 | Sprundel JO17-1 | Boeimeer JO17-2 | 55631 | 1-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baronie JO17-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 33 | 4 | 29 | 0 |
2 | NSV JO17-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 23 | 2 | 21 | 0 |
3 | JEKA JO17-5 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 11 | 4 | 7 | 0 |
4 | Sprundel JO17-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 |
5 | Boeimeer JO17-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 7 | 0 | 0 |
6 | Beek Vooruit JO17-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 15 | 7 | 8 | 0 |
7 | Unitas'30 JO17-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 12 | -3 | 0 |
8 | TVC Breda JO17-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 8 | 3 | 0 |
9 | DSE JO17-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 11 | -9 | 0 |
10 | Hoeven JO17-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 22 | -18 | 0 |
11 | Rood-Wit W JO17-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 25 | -20 | 0 |
12 | Beek Vooruit JO17-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 28 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alliance JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DSE JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hoeven JO17-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | MOC'17 JO17-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rood-Wit W JO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:30 | A | C-2 | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:30 | A | C-2 | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 20:30 | E | Keeperstraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|