Mannen beker reserve zondag poulefase
Rood-Wit W 2
Vormt selectie met: Rood-Wit W 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Mitchell Coppens | Keeper | ||||||
Geovanni Leander | Keeper | ||||||
Joshua Albers | |||||||
Bryan Bongaards | |||||||
Jeffrey Bulkmans | |||||||
Dylan van Camp | |||||||
Justin van Gastel | |||||||
Edwin Jaspers | |||||||
Sven Konings | |||||||
Jordy Lambrechts | |||||||
Levi Nooren | |||||||
Jordy Nouws | |||||||
Delano van Peer | |||||||
Davey Plasmans | |||||||
Boy van Steen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Corné Hoendervangers | Teamleider | ||||||
Rick Hoendervangers | Trainer / Coach | ||||||
Ronald Joosen | Assistent Trainer | ||||||
Johan Bulkmans | Assistent Scheidsrechter | ||||||
Pim Leppens | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 13-09-2020 12:00 | WDS'19 2 | Terheijden 3 | 1011 | 4-1 | ||
B | 13-09-2020 12:15 | JEKA 3 | Rood-Wit W 2 | 1003 | 1-2 | ||
B | 06-09-2020 10:30 | Terheijden 3 | Rood-Wit W 2 | 985 | 0-1 | ||
B | 06-09-2020 12:00 | WDS'19 2 | JEKA 3 | 1010 | 3-2 | ||
B | 30-08-2020 11:15 | Rood-Wit W 2 | WDS'19 2 | 931 | 5-0 | ||
B | 30-08-2020 13:00 | JEKA 3 | Terheijden 3 | 1002 | 1-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-11-2020 11:30 | DOSKO 2 | VOAB 2 | 99163 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:45 | Moerse Boys 2 | RCD 2 | 98720 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:30 | Beek Vooruit 2 | TSC 2 | 98602 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:30 | WSC 2 | Roosendaal 2 | 99630 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:30 | Gilze 2 | Unitas'30 2 | 98376 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | Rood-Wit W 2 | Madese Boys 2 | 99145 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:00 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | Dubbeldam 2 | 99423 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:00 | Dubbeldam 2 | Beek Vooruit 2 | 98939 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:00 | RCD 2 | Rood-Wit W 2 | 99233 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | Madese Boys 2 | DOSKO 2 | 98075 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:00 | Unitas'30 2 | Moerse Boys 2 | 98723 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | TSC 2 | WSC 2 | 99655 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | Roosendaal 2 | Gilze 2 | 98615 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:45 | VOAB 2 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | 99564 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 12:00 | Rood-Wit W 2 | Dubbeldam 2 | 99355 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 10:30 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | Gilze 2 | 98942 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:00 | Dubbeldam 2 | DOSKO 2 | 99559 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:45 | Moerse Boys 2 | TSC 2 | 99435 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:00 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | Unitas'30 2 | 98846 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:30 | WSC 2 | Beek Vooruit 2 | 99495 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:30 | Roosendaal 2 | Madese Boys 2 | 99189 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | Rood-Wit W 2 | VOAB 2 | 98835 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | Gilze 2 | RCD 2 | 99135 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | RCD 2 | Roosendaal 2 | 99173 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | DOSKO 2 | Gilze 2 | 99132 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | Unitas'30 2 | WSC 2 | 98789 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | TSC 2 | Rood-Wit W 2 | 99590 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | Madese Boys 2 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | 98851 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | Beek Vooruit 2 | Moerse Boys 2 | 99083 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:45 | VOAB 2 | Dubbeldam 2 | 99502 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | Rood-Wit W 2 | Beek Vooruit 2 | 98066 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:45 | Moerse Boys 2 | Madese Boys 2 | 97973 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:45 | Gilze 2 | TSC 2 | 98217 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:30 | Roosendaal 2 | DOSKO 2 | 98190 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:30 | WSC 2 | VOAB 2 | 99638 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:15 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | RCD 2 | 99514 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:00 | Dubbeldam 2 | Unitas'30 2 | 99206 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:00 | RCD 2 | Dubbeldam 2 | 99155 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:00 | Unitas'30 2 | Roosendaal 2 | 99373 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | DOSKO 2 | Rood-Wit W 2 | 98799 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | TSC 2 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | 99264 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | Madese Boys 2 | WSC 2 | 98744 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:30 | Beek Vooruit 2 | Gilze 2 | 98188 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 11:45 | VOAB 2 | Moerse Boys 2 | 98555 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | RCD 2 | VOAB 2 | 98324 | 4-1 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | Dubbeldam 2 | Madese Boys 2 | 98342 | 2-1 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | Unitas'30 2 | Beek Vooruit 2 | 99028 | 1-3 | ||
C | 11-10-2020 11:30 | WSC 2 | DOSKO 2 | 97966 | 3-1 | ||
C | 11-10-2020 11:30 | Roosendaal 2 | TSC 2 | 98326 | 1-2 | ||
C | 11-10-2020 11:45 | Moerse Boys 2 | Rood-Wit W 2 | 98027 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 11:30 | DOSKO 2 | Moerse Boys 2 | 99257 | 1-2 | ||
C | 04-10-2020 11:30 | Gilze 2 | WSC 2 | 98676 | 4-1 | ||
C | 04-10-2020 11:30 | Madese Boys 2 | RCD 2 | 98255 | 2-2 | ||
C | 04-10-2020 11:30 | Beek Vooruit 2 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | 99153 | 2-4 | ||
C | 04-10-2020 11:30 | TSC 2 | Unitas'30 2 | 98592 | 2-2 | ||
C | 04-10-2020 11:45 | VOAB 2 | Roosendaal 2 | 99385 | 5-3 | ||
C | 27-09-2020 11:45 | Moerse Boys 2 | WSC 2 | 98029 | 8-2 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | Dubbeldam 2 | Gilze 2 | 98397 | 2-1 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | RCD 2 | TSC 2 | 98293 | 3-6 | ||
C | 27-09-2020 10:30 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | Rood-Wit W 2 | 98868 | 2-1 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | Unitas'30 2 | DOSKO 2 | 98662 | 5-0 | ||
C | 27-09-2020 11:30 | Roosendaal 2 | Beek Vooruit 2 | 98039 | 2-5 | ||
C | 27-09-2020 11:45 | VOAB 2 | Madese Boys 2 | 98367 | 3-0 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | DOSKO 2 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | 99618 | 4-1 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | TSC 2 | VOAB 2 | 99119 | 6-3 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | Gilze 2 | Moerse Boys 2 | 99453 | 4-1 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | WSC 2 | Dubbeldam 2 | 98065 | 3-3 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | Madese Boys 2 | Unitas'30 2 | 98640 | 0-4 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | Rood-Wit W 2 | Roosendaal 2 | 99363 | 2-2 | ||
C | 20-09-2020 11:30 | Beek Vooruit 2 | RCD 2 | 99103 | 7-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8 | 1 | 7 | 0 |
2 | WDS'19 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 8 | -1 | 0 |
3 | Terheijden 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 0 |
4 | JEKA 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 7 | -3 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 16 | 9 | 7 | 0 |
2 | Beek Vooruit 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 17 | 9 | 8 | 0 |
3 | Dubbeldam 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 |
4 | Unitas'30 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 12 | 5 | 7 | 0 |
5 | Gilze 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 4 | 5 | 0 |
6 | Moerse Boys 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 7 | 4 | 0 |
7 | R.K.S.V. Groen Wit 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 7 | 0 | 0 |
8 | VOAB 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 12 | 13 | -1 | 0 |
9 | RCD 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 0 |
10 | WSC 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9 | 16 | -7 | 0 |
11 | DOSKO 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 | -5 | 0 |
12 | Rood-Wit W 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
13 | Roosendaal 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | 14 | -6 | 0 |
14 | Madese Boys 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 11 | -8 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 21:00 | A | A uit | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 19:45 - 20:30 | E | Keeperstraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | A | A uit | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 20:30 | E | Keeperstraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|