D-Pupillen, 2e klasse D25
Rood-Wit D1
Teamleden
Spelers | |||||||
Tino Baarda | |||||||
Zane van Beers | |||||||
Mika Dedić | |||||||
Milan de Rooij | |||||||
Rick Scheepers | |||||||
Tim Verlaar | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arnoud Scheepers | Teamleider | ||||||
Geert van de Broek | Trainer / Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-04-2016 11:30 | Zundert D1 | Klundert D1 | 47681 | 0-0 | ||
C | 23-04-2016 11:00 | TVC Breda D1 | Victoria'03 D1 | Hens, R. | 47817 | 3-5 | |
C | 23-04-2016 12:15 | WDS'19 D1 | Klundert D1 | Kuijer, R. | 47234 | 3-1 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Hoeven D1 | Beek Vooruit D2 | Moss, M.P.C. | 47487 | 3-0 | |
C | 23-04-2016 11:15 | Sprundel D1 | Zundert D1 | Hal, J.A.M.F. van | 47619 | 2-4 | |
C | 23-04-2016 11:15 | The Gunners D1 | BSC D1 | Kraaijenbrink, R.P.R. | 47410 | 6-5 | |
C | 23-04-2016 09:00 | Rood Wit W D1 | Groen Wit D1 | Nispen, J.C. van | 46706 | 2-4 | |
C | 16-04-2016 10:00 | Klundert D1 | Hoeven D1 | Wingerden, N.C.P. van | 47343 | 0-9 | |
C | 16-04-2016 13:15 | Zundert D1 | The Gunners D1 | Dictus, J. | 47684 | 5-1 | |
C | 16-04-2016 10:00 | Beek Vooruit D2 | Rood Wit W D1 | Verstegen, D.M.D. | 47761 | 1-1 | |
C | 16-04-2016 10:30 | Victoria'03 D1 | BSC D1 | Loon, A.J.M van | 47277 | 6-0 | |
C | 16-04-2016 11:45 | WDS'19 D1 | TVC Breda D1 | Klaasen, D. | 47233 | 5-1 | |
C | 16-04-2016 15:00 | Groen Wit D1 | Sprundel D1 | Aalst, Lorenzo van | 47629 | 5-0 | |
C | 09-04-2016 09:00 | Rood Wit W D1 | Klundert D1 | Beers, J.M.P. van | 46705 | 4-1 | |
C | 09-04-2016 09:30 | BSC D1 | Zundert D1 | Antonissen, A.C.M. | 47035 | 1-4 | |
C | 09-04-2016 11:00 | TVC Breda D1 | Groen Wit D1 | Hens, R. | 47816 | 1-1 | |
C | 09-04-2016 11:15 | Sprundel D1 | Victoria'03 D1 | Peer, J.F.A. van | 47618 | 2-3 | |
C | 09-04-2016 11:30 | Hoeven D1 | WDS'19 D1 | Broekhoven, A. van | 47486 | 5-3 | |
C | 09-04-2016 10:00 | The Gunners D1 | Beek Vooruit D2 | Bulkmans, R. | 47409 | 5-1 | |
C | 02-04-2016 10:00 | Beek Vooruit D2 | BSC D1 | Kitslaar, J.P.P.H.A.A | 47760 | 2-0 | |
C | 02-04-2016 10:00 | Klundert D1 | Sprundel D1 | Tetteroo, G.G.J. | 47342 | 4-4 | |
C | 02-04-2016 10:40 | Victoria'03 D1 | Zundert D1 | Vucht, J.C.G.A. | 47276 | 1-2 | |
C | 02-04-2016 11:30 | Hoeven D1 | TVC Breda D1 | Frerichs, J.T.J.M. | 47485 | 3-2 | |
C | 02-04-2016 13:00 | WDS'19 D1 | Rood Wit W D1 | Domenie, M.D.A. | 47232 | 6-1 | |
C | 02-04-2016 15:30 | Groen Wit D1 | The Gunners D1 | Schrama, Maik | 47628 | 3-1 | |
C | 26-03-2016 14:00 | Groen Wit D1 | Victoria'03 D1 | Aalst, L. van | 47626 | 0-2 | |
C | 26-03-2016 11:30 | Zundert D1 | TVC Breda D1 | Jacobs, P. | 47682 | 6-0 | |
C | 26-03-2016 11:45 | WDS'19 D1 | BSC D1 | Goverde, J. | 47230 | 7-0 | |
C | 26-03-2016 10:00 | Klundert D1 | Beek Vooruit D2 | Tetteroo, G.G.J. | 47340 | 1-4 | |
C | 23-03-2016 19:00 | The Gunners D1 | Hoeven D1 | Niet, J.F.M. de | 47407 | 0-2 | |
C | 19-03-2016 10:15 | Victoria'03 D1 | WDS'19 D1 | Vucht, J.C.G.A. | 47275 | 4-0 | |
C | 19-03-2016 10:45 | The Gunners D1 | Klundert D1 | Bulkmans, D. | 47408 | 6-0 | |
C | 19-03-2016 11:00 | BSC D1 | Groen Wit D1 | Maagdenberg, I. v.d. | 47034 | 0-7 | |
C | 19-03-2016 11:15 | Sprundel D1 | TVC Breda D1 | Koning, F.P. de | 47617 | 0-2 | |
C | 19-03-2016 12:30 | Rood Wit W D1 | Hoeven D1 | Nispen, J.J.M. van | 46704 | 2-5 | |
C | 19-03-2016 13:15 | Zundert D1 | Beek Vooruit D2 | Berg, P. van den | 47683 | 3-0 | |
C | 12-03-2016 10:00 | Klundert D1 | BSC D1 | Tetteroo, G.G.J. | 47341 | 1-3 | |
C | 12-03-2016 10:00 | Beek Vooruit D2 | Victoria'03 D1 | Verstegen, D.M.D. | 47759 | 0-3 | |
C | 12-03-2016 13:00 | WDS'19 D1 | The Gunners D1 | Beek, S.F.L. van | 47231 | 2-7 | |
C | 12-03-2016 15:30 | Groen Wit D1 | Zundert D1 | Schrama, M. | 47627 | 2-3 | |
C | 12-03-2016 11:30 | Hoeven D1 | Sprundel D1 | Wijnen, J. | 47484 | 6-0 | |
C | 12-03-2016 11:00 | TVC Breda D1 | Rood Wit W D1 | Smid, P. | 47815 | 0-0 | |
C | 05-03-2016 10:15 | Victoria'03 D1 | Klundert D1 | Ham, K. van | 47274 | 3-0 | |
C | 05-03-2016 10:00 | Beek Vooruit D2 | Groen Wit D1 | Opstal, B.A.A.J. van | 47758 | 0-3 | |
C | 05-03-2016 11:15 | Sprundel D1 | WDS'19 D1 | Peer, J.F.A. van | 47616 | 3-4 | |
C | 05-03-2016 09:30 | BSC D1 | Rood Wit W D1 | Maagdenberg, I. v.d. | 47033 | 1-3 | |
C | 27-02-2016 15:15 | Groen Wit D1 | WDS'19 D1 | Willekens, Q. | 47630 | 2-1 | |
C | 27-02-2016 10:00 | Beek Vooruit D2 | Sprundel D1 | Magee, S. | 47762 | 4-1 | |
C | 27-02-2016 09:30 | BSC D1 | Hoeven D1 | Maagdenberg, I. v.d. | 47036 | 0-7 | |
C | 27-02-2016 11:30 | Zundert D1 | Rood Wit W D1 | Mensen, P. | 47685 | 2-0 | |
C | 20-02-2016 08:30 | TVC Breda D1 | The Gunners D1 | Fessem, A.P. van | 47814 | 4-2 | |
C | 20-02-2016 11:30 | Hoeven D1 | Zundert D1 | Broekhoven, A. van | 47483 | 3-1 | |
C | 20-02-2016 12:30 | Rood Wit W D1 | Sprundel D1 | Beers, J.M.P. van | 46703 | 1-2 | |
C | 13-02-2016 10:30 | The Gunners D1 | Sprundel D1 | Niet, J.F.M. de | 47406 | 5-1 | |
C | 13-02-2016 08:30 | Beek Vooruit D2 | WDS'19 D1 | Klemans, M.C.J.L.W. | 47757 | 3-0 | |
C | 13-02-2016 15:30 | Groen Wit D1 | Hoeven D1 | Aalst, L. van | 47625 | 2-1 | |
C | 13-02-2016 10:30 | Victoria'03 D1 | Rood Wit W D1 | Vucht, J.C.G.A. | 47273 | 7-1 | |
C | 13-02-2016 09:30 | BSC D1 | TVC Breda D1 | Beek, L. van | 47032 | 2-8 | |
C | 30-01-2016 10:00 | Klundert D1 | TVC Breda D1 | Wingerden, N.C.P. van | 47344 | 0-13 | |
C | 30-01-2016 10:30 | Victoria'03 D1 | The Gunners D1 | Ham, K. van | 47278 | 0-0 | |
C | 19-12-2015 11:00 | TVC Breda D1 | WDS'19 D1 | Couvreur, D. | 47812 | 1-5 | |
C | 12-12-2015 09:30 | BSC D1 | The Gunners D1 | Maagdenberg, I. v.d. | 47026 | 0-6 | |
C | 12-12-2015 10:00 | Zundert D1 | Sprundel D1 | Gommers, R. | 47675 | 4-2 | |
C | 12-12-2015 10:00 | Beek Vooruit D2 | Hoeven D1 | Aarts, R. | 47752 | 1-2 | |
C | 12-12-2015 11:15 | Victoria'03 D1 | TVC Breda D1 | Ham, K. van | 47268 | 3-1 | |
C | 05-12-2015 12:30 | WDS'19 D1 | Zundert D1 | Reniers, C.L.M. | 47229 | 0-2 | |
C | 05-12-2015 12:30 | Rood Wit W D1 | The Gunners D1 | Nispen, J.J.M. van | 46702 | 3-2 | |
C | 05-12-2015 11:30 | Hoeven D1 | Victoria'03 D1 | Wildt, A de | 47482 | 2-1 | |
C | 05-12-2015 11:15 | Sprundel D1 | BSC D1 | Koning, F.P. de | 47615 | 1-0 | |
C | 05-12-2015 11:00 | TVC Breda D1 | Beek Vooruit D2 | Hens, R. | 47813 | 3-3 | |
C | 05-12-2015 10:00 | Klundert D1 | Groen Wit D1 | Tetteroo, G.G.J. | 47339 | 1-5 | |
C | 28-11-2015 09:00 | The Gunners D1 | Zundert D1 | Bulkmans, R. | 47405 | 1-1 | |
C | 28-11-2015 09:30 | BSC D1 | Victoria'03 D1 | Maagdenberg, I. v.d. | 47031 | 1-6 | |
C | 28-11-2015 11:15 | Sprundel D1 | Groen Wit D1 | Peer, J.F.A. van | 47614 | 1-5 | |
C | 28-11-2015 11:30 | Hoeven D1 | Klundert D1 | Moss, M.P.C. | 47481 | 1-2 | |
C | 28-11-2015 12:30 | Rood Wit W D1 | Beek Vooruit D2 | Dedic, S. | 46701 | 0-2 | |
C | 21-11-2015 15:00 | Groen Wit D1 | Rood Wit W D1 | Mol, M. | 47620 | 4-1 | |
C | 21-11-2015 10:00 | Klundert D1 | WDS'19 D1 | Tetteroo, G.G.J. | 47334 | 6-4 | |
C | 14-11-2015 08:30 | Beek Vooruit D2 | The Gunners D1 | Kitslaar, J.P.P.H.A.A | 47756 | 3-2 | |
C | 14-11-2015 10:15 | WDS'19 D1 | Hoeven D1 | Snoys, J.A.L | 47228 | 1-3 | |
C | 14-11-2015 10:00 | Klundert D1 | Rood Wit W D1 | Tetteroo, G.G.J. | 47338 | 0-0 | |
C | 14-11-2015 10:30 | Victoria'03 D1 | Sprundel D1 | Aarsman, S.A.H. | 47272 | 5-1 | |
C | 14-11-2015 13:15 | Zundert D1 | BSC D1 | Willekens, T. | 47680 | 4-0 | |
C | 14-11-2015 13:45 | Groen Wit D1 | TVC Breda D1 | Lahrech, F. | 47624 | 5-1 | |
C | 07-11-2015 08:30 | The Gunners D1 | Groen Wit D1 | Niet, J.F.M. de | 47404 | 1-2 | |
C | 07-11-2015 09:30 | BSC D1 | Beek Vooruit D2 | Maagdenberg, I. v.d. | 47030 | 2-1 | |
C | 07-11-2015 11:00 | TVC Breda D1 | Hoeven D1 | Bouwmeester, P.C. | 47811 | 5-2 | |
C | 07-11-2015 11:15 | Sprundel D1 | Klundert D1 | Gommers, M.G.P. | 47613 | 10-2 | |
C | 07-11-2015 11:30 | Zundert D1 | Victoria'03 D1 | Willekens, Q. | 47679 | 7-1 | |
C | 07-11-2015 12:30 | Rood Wit W D1 | WDS'19 D1 | Nispen, J.J.M. van | 46700 | 2-3 | |
C | 05-11-2015 18:30 | Hoeven D1 | Rood Wit W D1 | Broekhoven, A. van | 47480 | 3-1 | |
C | 31-10-2015 13:00 | Beek Vooruit D2 | Zundert D1 | Kitslaar, J.P.P.H.A.A | 47755 | 1-7 | |
C | 31-10-2015 10:00 | Klundert D1 | The Gunners D1 | Tetteroo, G.G.J. | 47337 | 1-2 | |
C | 31-10-2015 11:00 | TVC Breda D1 | Sprundel D1 | Smid, P. | 47810 | 6-4 | |
C | 31-10-2015 12:00 | WDS'19 D1 | Victoria'03 D1 | Goverde, J. | 47227 | 0-0 | |
C | 31-10-2015 13:45 | Groen Wit D1 | BSC D1 | Schrama, M. | 47623 | 8-3 | |
C | 17-10-2015 10:30 | Victoria'03 D1 | Beek Vooruit D2 | Vucht, J.C.G.A. | 47271 | 8-4 | |
C | 17-10-2015 09:30 | BSC D1 | Klundert D1 | Beek, L. van | 47029 | 4-3 | |
C | 17-10-2015 10:00 | The Gunners D1 | WDS'19 D1 | Tijssen, S. | 47403 | 3-2 | |
C | 17-10-2015 12:30 | Rood Wit W D1 | TVC Breda D1 | Kas, A.M.J. | 46699 | 3-0 | |
C | 17-10-2015 11:15 | Sprundel D1 | Hoeven D1 | Peer, J.F.A. van | 47612 | 2-4 | |
C | 17-10-2015 11:30 | Zundert D1 | Groen Wit D1 | Boomaerts, F. | 47678 | 5-1 | |
C | 10-10-2015 10:00 | Klundert D1 | Victoria'03 D1 | Tetteroo, G.G.J. | 47336 | 0-5 | |
C | 10-10-2015 11:00 | TVC Breda D1 | Zundert D1 | Smid, P. | 47809 | 1-2 | |
C | 10-10-2015 11:30 | Hoeven D1 | The Gunners D1 | Roon, R. van | 47479 | 1-2 | |
C | 10-10-2015 11:45 | WDS'19 D1 | Sprundel D1 | Domenie, M.D.A. | 47226 | 2-2 | |
C | 10-10-2015 12:30 | Rood Wit W D1 | BSC D1 | Vianen, J.J. | 46698 | 2-1 | |
C | 10-10-2015 13:45 | Groen Wit D1 | Beek Vooruit D2 | Schrama, M. | 47622 | 3-1 | |
C | 03-10-2015 08:45 | The Gunners D1 | TVC Breda D1 | Kraaijenbrink, R.P.R. | 47402 | 3-3 | |
C | 03-10-2015 09:30 | BSC D1 | WDS'19 D1 | Hollander, M.F. | 47028 | 1-2 | |
C | 03-10-2015 10:00 | Zundert D1 | Hoeven D1 | Leeuw, W. | 47677 | 2-1 | |
C | 03-10-2015 10:45 | Victoria'03 D1 | Groen Wit D1 | Loon, A.J.M van | 47270 | 2-0 | |
C | 03-10-2015 11:15 | Sprundel D1 | Rood Wit W D1 | Peer, J.F.A. van | 47611 | 3-2 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Beek Vooruit D2 | Klundert D1 | Aarts, R. | 47754 | 1-6 | |
C | 26-09-2015 11:15 | Sprundel D1 | The Gunners D1 | Peer, J.F.A. van | 47610 | 3-3 | |
C | 26-09-2015 10:00 | Klundert D1 | Zundert D1 | Clarijs, C. | 47335 | 1-1 | |
C | 26-09-2015 11:00 | TVC Breda D1 | BSC D1 | Bouwmeester, P.C. | 47808 | 4-2 | |
C | 26-09-2015 11:30 | Hoeven D1 | Groen Wit D1 | Moss, L.P. | 47478 | 5-1 | |
C | 26-09-2015 12:30 | Rood Wit W D1 | Victoria'03 D1 | Beers, J.M.P. van | 46697 | 1-4 | |
C | 26-09-2015 11:45 | WDS'19 D1 | Beek Vooruit D2 | Slot, B. | 47225 | 2-1 | |
C | 19-09-2015 09:30 | BSC D1 | Sprundel D1 | Beek, L. van | 47027 | 1-5 | |
C | 19-09-2015 10:30 | Victoria'03 D1 | Hoeven D1 | Vucht, J.C.G.A. | 47269 | 0-0 | |
C | 19-09-2015 11:30 | Zundert D1 | WDS'19 D1 | Jordaan, P. | 47676 | 1-0 | |
C | 19-09-2015 12:15 | Groen Wit D1 | Klundert D1 | Schrama, M. | 47621 | 4-1 | |
C | 19-09-2015 13:00 | Beek Vooruit D2 | TVC Breda D1 | Kitslaar, J.P.P.H.A.A | 47753 | 2-3 | |
C | 19-09-2015 10:00 | The Gunners D1 | Rood Wit W D1 | Snoek, M. | 47401 | 3-0 | |
C | 12-09-2015 12:30 | Rood Wit W D1 | Zundert D1 | Verstijlen, M. | 46696 | 3-1 | |
C | 12-09-2015 11:45 | WDS'19 D1 | Groen Wit D1 | Snoys, J.A.L | 47224 | 1-3 | |
C | 12-09-2015 11:30 | Hoeven D1 | BSC D1 | Broekhoven, A. van | 47477 | 7-1 | |
C | 12-09-2015 11:15 | Sprundel D1 | Beek Vooruit D2 | Weert, M. de | 47609 | 4-2 | |
C | 12-09-2015 11:00 | TVC Breda D1 | Klundert D1 | Bouwmeester, P.C. | 47807 | 7-3 | |
C | 12-09-2015 09:45 | The Gunners D1 | Victoria'03 D1 | Gurp, L. van | 47400 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 27-10-2015 19:00 | FC Bergen D1 ZA | Kogelvangers D1 ZA | Talboom, I.J.E. | 10246 | 2-3 | |
B | 24-10-2015 12:30 | Rood Wit W D1 ZA | SC Gastel D1 ZA | Kas, A.M.J. | 10056 | 0-1 | |
B | 05-09-2015 09:00 | Kogelvangers D1 ZA | SC Gastel D1 ZA | Moerland, S. | 9708 | 2-0 | |
B | 05-09-2015 09:00 | FC Bergen D1 ZA | Rood Wit W D1 ZA | Saarloos, J.L. | 9616 | 2-1 | |
B | 31-08-2015 18:30 | SC Gastel D1 ZA | FC Bergen D1 ZA | Konings, R. | 9352 | 5-0 | |
B | 29-08-2015 12:30 | Rood Wit W D1 ZA | Kogelvangers D1 ZA | Vianen, J.J. | 9188 | 0-8 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zundert D1 | 21 | 17 | 2 | 2 | 53 | 67 | 22 | 45 | 0 |
2 | Hoeven D1 | 22 | 16 | 1 | 5 | 49 | 75 | 29 | 46 | 0 |
3 | Groen Wit D1 | 22 | 16 | 1 | 5 | 49 | 70 | 34 | 36 | 0 |
4 | Victoria'03 D1 | 22 | 15 | 3 | 4 | 48 | 70 | 27 | 43 | 0 |
5 | The Gunners D1 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 63 | 43 | 20 | 0 |
6 | TVC Breda D1 | 22 | 9 | 4 | 9 | 31 | 69 | 61 | 8 | 0 |
7 | WDS'19 D1 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 53 | 52 | 1 | 0 |
8 | Sprundel D1 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 53 | 74 | -21 | 0 |
9 | Rood Wit W D1 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 33 | 55 | -22 | 0 |
10 | Beek Vooruit D2 | 22 | 6 | 2 | 14 | 20 | 37 | 62 | -25 | 0 |
11 | Klundert D1 | 21 | 3 | 3 | 15 | 12 | 34 | 93 | -59 | 0 |
12 | BSC D1 | 22 | 3 | 0 | 19 | 9 | 28 | 100 | -72 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:15 | B uit | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
dinsdag | 18:45 - 19:30 | C-4 | Keeperstraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:15 | B uit | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|