0214 Mannen Zaterdag reserve
Rood-Wit W 2 zat
Teamleden
Spelers | |||||||
Corné van Zundert | Keeper | ||||||
Andres van Beers | |||||||
Robin Brouwer | |||||||
Robbie Gordeijns | |||||||
Johan Hellemons | |||||||
Kevin de Jong | |||||||
Nicky Kas | |||||||
Bonny Luijkx | |||||||
Mark van Oosterhout | |||||||
Arnoud Scheepers | |||||||
Antoine Verlaar | |||||||
Joey Waayenberg | |||||||
Overige teamleden | |||||||
André Mol | Teamleider | ||||||
Bert Nagtzaam | Teamleider | ||||||
André Mol | Assistent Scheidsrechter |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 15:30 | Beek Vooruit 2 | Internos 5 | 26688 | 3-0 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Bavel 4 | Moerse Boys 2 | 27828 | 0-7 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | TVC Breda 3 | VVR 2 | 28309 | 3-6 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Rood-Wit W 2 | The Gunners 4 | 26638 | 2-5 | ||
C | 22-05-2019 20:00 | Oosterhout 4 | Beek Vooruit 2 | 27244 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 13:15 | Boeimeer 4 | Rood-Wit W 2 | 31064 | 3-0 | ||
C | 18-05-2019 13:30 | Internos 5 | Oosterhout 4 | 26816 | 1-6 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | SAB 2 | Beek Vooruit 2 | 30622 | 1-7 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | VVR 2 | Bavel 4 | 30276 | 5-0 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | The Gunners 4 | TVC Breda 3 | 27024 | 4-1 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Rood-Wit W 2 | Moerse Boys 2 | 31385 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Oosterhout 4 | The Gunners 4 | 29762 | 1-1 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | SAB 2 | VVR 2 | 31331 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 15:30 | Beek Vooruit 2 | Boeimeer 4 | 28493 | 4-4 | ||
C | 10-05-2019 19:30 | Bavel 4 | Internos 5 | 26294 | 2-2 | ||
C | 08-05-2019 20:00 | TVC Breda 3 | Rood-Wit W 2 | 27067 | 1-2 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | Oosterhout 4 | SAB 2 | 26965 | 7-4 | ||
C | 04-05-2019 13:15 | Boeimeer 4 | TVC Breda 3 | 26188 | 4-1 | ||
C | 04-05-2019 13:30 | Internos 5 | SAB 2 | 29919 | 3-3 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | The Gunners 4 | Bavel 4 | 29781 | 6-1 | ||
C | 04-05-2019 14:45 | Moerse Boys 2 | Beek Vooruit 2 | 27927 | 1-0 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | VVR 2 | Oosterhout 4 | 27393 | 4-1 | ||
C | 23-04-2019 19:30 | Boeimeer 4 | Internos 5 | 27386 | 4-2 | ||
C | 17-04-2019 20:00 | Oosterhout 4 | Bavel 4 | 28631 | 3-1 | ||
C | 17-04-2019 19:30 | The Gunners 4 | Internos 5 | 30968 | 9-1 | ||
C | 16-04-2019 18:30 | Rood-Wit W 2 | VVR 2 | 30935 | 0-0 | ||
C | 16-04-2019 18:30 | Moerse Boys 2 | Boeimeer 4 | 30375 | 2-0 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Oosterhout 4 | Moerse Boys 2 | 29263 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 15:30 | Beek Vooruit 2 | VVR 2 | 30656 | 3-1 | ||
C | 13-04-2019 14:45 | SAB 2 | The Gunners 4 | 30164 | 2-4 | ||
C | 13-04-2019 13:30 | Internos 5 | Boeimeer 4 | 30153 | 1-5 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | VVR 2 | Internos 5 | 29606 | 1-2 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | The Gunners 4 | Beek Vooruit 2 | 31184 | 1-7 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Rood-Wit W 2 | Bavel 4 | 26129 | 2-0 | ||
C | 06-04-2019 13:15 | Boeimeer 4 | Oosterhout 4 | 28839 | 4-2 | ||
C | 06-04-2019 14:45 | Moerse Boys 2 | TVC Breda 3 | 27326 | 9-0 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | Rood-Wit W 2 | Internos 5 | 29207 | 6-0 | ||
C | 30-03-2019 14:45 | Moerse Boys 2 | Oosterhout 4 | 27407 | 6-1 | ||
C | 30-03-2019 15:30 | Beek Vooruit 2 | TVC Breda 3 | 30698 | 5-2 | ||
C | 30-03-2019 13:15 | Boeimeer 4 | The Gunners 4 | 28989 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 15:30 | Bavel 4 | Boeimeer 4 | 29056 | 1-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | VVR 2 | The Gunners 4 | 28480 | 2-5 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | SAB 2 | Moerse Boys 2 | 27618 | 1-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Oosterhout 4 | Rood-Wit W 2 | 26078 | 0-2 | ||
C | 16-03-2019 15:30 | Beek Vooruit 2 | Bavel 4 | 30917 | 2-6 | ||
C | 16-03-2019 15:30 | TVC Breda 3 | SAB 2 | 30387 | 5-1 | ||
C | 09-03-2019 14:35 | SAB 2 | Rood-Wit W 2 | 30706 | 1-3 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | Bavel 4 | TVC Breda 3 | 27459 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 13:30 | Internos 5 | Moerse Boys 2 | 29922 | 3-8 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | Rood-Wit W 2 | Boeimeer 4 | 28632 | 2-0 | ||
C | 23-02-2019 15:30 | Beek Vooruit 2 | Oosterhout 4 | 29665 | 4-2 | ||
C | 23-02-2019 14:00 | The Gunners 4 | VVR 2 | 31217 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 15:30 | Beek Vooruit 2 | Rood-Wit W 2 | 27686 | 3-0 | ||
C | 16-02-2019 13:15 | Boeimeer 4 | VVR 2 | 26392 | 4-0 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | Moerse Boys 2 | The Gunners 4 | 31044 | 1-4 | ||
C | 16-02-2019 15:30 | TVC Breda 3 | Oosterhout 4 | 29481 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 15:30 | Bavel 4 | SAB 2 | 26175 | 2-7 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | SAB 2 | Boeimeer 4 | 27551 | 1-11 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | VVR 2 | Moerse Boys 2 | 28422 | 1-4 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | Internos 5 | TVC Breda 3 | 31211 | 4-4 | ||
C | 02-02-2019 14:30 | Rood-Wit W 2 | TVC Breda 3 | 28918 | 6-3 | ||
C | 19-01-2019 15:30 | Bavel 4 | Rood-Wit W 2 | 28300 | 3-3 | ||
C | 15-12-2018 14:00 | Internos 5 | Bavel 4 | 29994 | 3-1 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | The Gunners 4 | SAB 2 | 30643 | 5-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | VVR 2 | Beek Vooruit 2 | 29007 | 2-0 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | DVO'60 4 | Bavel 4 | 28767 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 15:30 | TVC Breda 3 | Moerse Boys 2 | 31308 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 15:30 | Beek Vooruit 2 | The Gunners 4 | 29702 | 4-6 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | SAB 2 | DVO'60 4 | 30989 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Oosterhout 4 | Boeimeer 4 | 29520 | 0-2 | ||
C | 01-12-2018 14:00 | Internos 5 | VVR 2 | 30894 | 2-1 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | DVO'60 4 | Internos 5 | 28082 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 13:15 | Boeimeer 4 | Bavel 4 | 26427 | 5-1 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | Oosterhout 4 | 26681 | 6-2 | ||
C | 24-11-2018 14:45 | Moerse Boys 2 | SAB 2 | 30900 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | TVC Breda 3 | Beek Vooruit 2 | 30500 | 5-1 | ||
C | 17-11-2018 14:00 | Internos 5 | The Gunners 4 | 27848 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Oosterhout 4 | DVO'60 4 | 27245 | 9-0 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | VVR 2 | Rood-Wit W 2 | 27110 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 15:15 | Bavel 4 | Beek Vooruit 2 | 27894 | 0-1 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | SAB 2 | TVC Breda 3 | 27527 | 1-6 | ||
C | 10-11-2018 15:30 | TVC Breda 3 | Bavel 4 | 27806 | 6-1 | ||
C | 10-11-2018 15:00 | The Gunners 4 | Boeimeer 4 | 28376 | 1-5 | ||
C | 10-11-2018 14:45 | Moerse Boys 2 | Internos 5 | 28057 | 3-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | SAB 2 | 26501 | 3-0 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | DVO'60 4 | VVR 2 | 27070 | 0-13 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | DVO'60 4 | TVC Breda 3 | 28358 | 1-7 | ||
C | 03-11-2018 13:15 | Boeimeer 4 | Beek Vooruit 2 | 29737 | 1-1 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | VVR 2 | SAB 2 | 30304 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 14:45 | Moerse Boys 2 | Rood-Wit W 2 | 30693 | 2-2 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | The Gunners 4 | Oosterhout 4 | 27077 | 1-4 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | DVO'60 4 | 30791 | 14-1 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Oosterhout 4 | VVR 2 | 31289 | 3-5 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | SAB 2 | Internos 5 | 26384 | 1-2 | ||
C | 27-10-2018 15:30 | TVC Breda 3 | Boeimeer 4 | 28094 | 4-4 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | Bavel 4 | The Gunners 4 | 30897 | 3-1 | ||
C | 27-10-2018 15:30 | Beek Vooruit 2 | Moerse Boys 2 | 26216 | 3-1 | ||
C | 20-10-2018 15:30 | Beek Vooruit 2 | DVO'60 4 | 30354 | 18-0 | ||
C | 20-10-2018 13:15 | Boeimeer 4 | Moerse Boys 2 | 29697 | 1-1 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | The Gunners 4 | Rood-Wit W 2 | 26335 | 4-0 | ||
C | 13-10-2018 14:45 | Moerse Boys 2 | Bavel 4 | 26875 | 9-1 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | SAB 2 | Oosterhout 4 | 29305 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 14:00 | Internos 5 | Beek Vooruit 2 | 28497 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 13:15 | Boeimeer 4 | DVO'60 4 | 26159 | 12-2 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | VVR 2 | TVC Breda 3 | 30441 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | Bavel 4 | VVR 2 | 28429 | 1-3 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | DVO'60 4 | Moerse Boys 2 | 26870 | 2-16 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Oosterhout 4 | Internos 5 | 27233 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 15:30 | TVC Breda 3 | The Gunners 4 | 26835 | 4-2 | ||
C | 06-10-2018 15:30 | Beek Vooruit 2 | SAB 2 | 31001 | 3-1 | ||
C | 29-09-2018 14:00 | Internos 5 | Rood-Wit W 2 | 26239 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Oosterhout 4 | TVC Breda 3 | 26298 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | SAB 2 | Bavel 4 | 29516 | 1-3 | ||
C | 29-09-2018 14:00 | The Gunners 4 | Moerse Boys 2 | 28184 | 2-1 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | VVR 2 | Boeimeer 4 | 27396 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | DVO'60 4 | The Gunners 4 | 28799 | 0-3 | ||
C | 22-09-2018 15:45 | Bavel 4 | Oosterhout 4 | 28425 | 3-4 | ||
C | 22-09-2018 15:30 | TVC Breda 3 | Internos 5 | 26240 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Moerse Boys 2 | VVR 2 | 30563 | 7-3 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | Beek Vooruit 2 | 30670 | 4-3 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Boeimeer 4 | SAB 2 | 29037 | 5-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | DVO'60 2 | 3326 | 2-1 | ||
B | 15-09-2018 15:00 | Halsteren 2 | VVC'68 3 | 3263 | 5-0 | ||
B | 12-09-2018 20:00 | DVO'60 2 | Halsteren 2 | 3240 | 0-9 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Halsteren 2 | Rood-Wit W 2 | 3427 | 10-2 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | VVC'68 3 | DVO'60 2 | 3411 | 2-5 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | Rood-Wit W 2 | VVC'68 3 | 3507 | 2-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boeimeer 4 | 20 | 13 | 5 | 2 | 44 | 70 | 27 | 43 | 0 |
2 | Moerse Boys 2 | 20 | 13 | 4 | 3 | 43 | 72 | 28 | 44 | 0 |
3 | The Gunners 4 | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 | 68 | 45 | 23 | 0 |
4 | Rood-Wit W 2 | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 | 50 | 34 | 16 | 0 |
5 | Beek Vooruit 2 | 20 | 11 | 2 | 7 | 35 | 60 | 44 | 16 | 0 |
6 | VVR 2 | 20 | 9 | 1 | 10 | 28 | 48 | 49 | -1 | 0 |
7 | Oosterhout 4 | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 | 51 | 56 | -5 | 0 |
8 | TVC Breda 3 | 20 | 7 | 3 | 10 | 24 | 56 | 62 | -6 | 0 |
9 | Internos 5 | 20 | 4 | 4 | 12 | 16 | 34 | 71 | -37 | 0 |
10 | Bavel 4 | 20 | 4 | 2 | 14 | 14 | 32 | 74 | -42 | 0 |
11 | SAB 2 | 20 | 1 | 2 | 17 | 5 | 33 | 84 | -51 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halsteren 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 24 | 2 | 22 | 0 |
2 | Rood-Wit W 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 12 | -6 | 0 |
3 | DVO'60 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 13 | -7 | 0 |
4 | VVC'68 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 12 | -9 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 20:30 | C-1 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|