E-Pupillen (voorjaar), 2e klasse 2.5
Rood-Wit E1
Teamleden
Spelers | |||||||
Dylan de Bruijn | |||||||
Daan Ros | |||||||
Jayson van Vessem | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Jeffrey Bulkmans | Trainer / Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 14:00 | Unitas'30 E2 | Tholense Boys E1 | 138580 | 0-0 | ||
C | 23-04-2016 10:45 | Rood Wit W E1 | METO E1 | 116615 | 6-2 | ||
C | 23-04-2016 08:45 | Tholense Boys E1 | DOSKO E1 | 117308 | 4-2 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | MOC'17 E2 | Unitas'30 E2 | 116701 | 0-6 | ||
C | 21-04-2016 18:30 | METO E1 | MOC'17 E2 | 116750 | 0-4 | ||
C | 16-04-2016 11:00 | Unitas'30 E2 | Tholense Boys E1 | 116913 | 0-0 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | DOSKO E1 | Rood Wit W E1 | 116929 | 2-2 | ||
C | 09-04-2016 08:45 | Tholense Boys E1 | MOC'17 E2 | 117305 | 7-2 | ||
C | 09-04-2016 10:15 | METO E1 | DOSKO E1 | Sebrechts, Kevin | 116752 | 6-1 | |
C | 09-04-2016 10:45 | Rood Wit W E1 | Unitas'30 E2 | 116616 | 3-1 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | Tholense Boys E1 | METO E1 | 117306 | 4-3 | ||
C | 02-04-2016 09:45 | Unitas'30 E2 | DOSKO E1 | 116912 | 3-2 | ||
C | 02-04-2016 08:30 | MOC'17 E2 | Rood Wit W E1 | 116699 | 1-2 | ||
C | 19-03-2016 10:45 | Rood Wit W E1 | Tholense Boys E1 | 116618 | 3-2 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | METO E1 | Unitas'30 E2 | Bolders, Bart | 116751 | 1-5 | |
C | 19-03-2016 09:00 | DOSKO E1 | MOC'17 E2 | 116930 | 1-0 | ||
C | 12-03-2016 10:45 | Unitas'30 E2 | MOC'17 E2 | 116910 | 5-2 | ||
C | 12-03-2016 10:15 | METO E1 | Rood Wit W E1 | 116749 | 2-3 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | DOSKO E1 | Tholense Boys E1 | 116933 | 1-6 | ||
C | 05-03-2016 10:45 | Rood Wit W E1 | DOSKO E1 | 116617 | 0-2 | ||
C | 05-03-2016 09:45 | Tholense Boys E1 | Unitas'30 E2 | 117307 | 0-5 | ||
C | 05-03-2016 08:30 | MOC'17 E2 | METO E1 | 116700 | 3-1 | ||
C | 27-02-2016 09:30 | Rood Wit W E1 | MOC'17 E2 | 116614 | 3-0 | ||
C | 20-02-2016 08:30 | MOC'17 E2 | Tholense Boys E1 | 116703 | 1-3 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | DOSKO E1 | METO E1 | 116931 | 5-1 | ||
C | 20-02-2016 12:30 | Unitas'30 E2 | Rood Wit W E1 | 116909 | 2-2 | ||
C | 13-02-2016 09:30 | Tholense Boys E1 | Rood Wit W E1 | 117304 | 2-2 | ||
C | 30-01-2016 10:15 | METO E1 | Tholense Boys E1 | Hooijdonk, Joey van | 116753 | 3-3 | |
C | 30-01-2016 09:00 | DOSKO E1 | Unitas'30 E2 | 116932 | 0-2 | ||
C | 23-01-2016 10:45 | Unitas'30 E2 | METO E1 | 116911 | 5-2 | ||
C | 23-01-2016 08:30 | MOC'17 E2 | DOSKO E1 | 116702 | 4-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2015 10:00 | Rood Wit W E1 | Unitas'30 E2 | 52861 | 2-5 | ||
C | 28-11-2015 08:45 | VVR E1 | Internos E1 | Brouwers, Calvin | 53281 | 4-3 | |
C | 28-11-2015 08:30 | Unitas'30 E2 | Virtus E1 | 53134 | 1-9 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Internos E1 | Virtus E1 | 53188 | 2-3 | ||
C | 21-11-2015 08:45 | VVR E1 | Victoria'03 E1 | Alt, Maxim | 53278 | 3-2 | |
C | 14-11-2015 08:45 | VVR E1 | Virtus E1 | Brouwers, Calvin | 53282 | 1-8 | |
C | 14-11-2015 09:00 | Victoria'03 E1 | Unitas'30 E2 | 53149 | 8-2 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Internos E1 | Rood Wit W E1 | 53192 | 5-0 | ||
C | 07-11-2015 10:45 | Rood Wit W E1 | VVR E1 | 52865 | 4-1 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | Virtus E1 | Victoria'03 E1 | 53140 | 6-1 | ||
C | 07-11-2015 09:30 | Unitas'30 E2 | Internos E1 | 53135 | 3-4 | ||
C | 31-10-2015 09:00 | Victoria'03 E1 | Rood Wit W E1 | 53148 | 1-3 | ||
C | 17-10-2015 10:45 | Rood Wit W E1 | Virtus E1 | 52864 | 1-5 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Internos E1 | Victoria'03 E1 | 53191 | 1-5 | ||
C | 17-10-2015 08:45 | VVR E1 | Unitas'30 E2 | Brouwers, Calvin | 53280 | 7-4 | |
C | 10-10-2015 10:15 | Victoria'03 E1 | VVR E1 | 53147 | 0-2 | ||
C | 10-10-2015 10:15 | Virtus E1 | Internos E1 | Zentveld, J. | 53139 | 8-4 | |
C | 10-10-2015 09:45 | Unitas'30 E2 | Rood Wit W E1 | 53133 | 4-2 | ||
C | 07-10-2015 18:30 | VVR E1 | Rood Wit W E1 | Woestenburg, Ralph | 53279 | 3-2 | |
C | 03-10-2015 10:45 | Rood Wit W E1 | Internos E1 | 52863 | 0-5 | ||
C | 03-10-2015 10:30 | Unitas'30 E2 | Victoria'03 E1 | 53132 | 0-5 | ||
C | 03-10-2015 10:00 | Virtus E1 | VVR E1 | 53138 | 9-0 | ||
C | 01-10-2015 18:30 | Virtus E1 | Rood Wit W E1 | Bon, Stijn | 53136 | 5-0 | |
C | 26-09-2015 10:15 | Victoria'03 E1 | Virtus E1 | 53146 | 2-11 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Internos E1 | Unitas'30 E2 | 53190 | 5-2 | ||
C | 19-09-2015 10:45 | Rood Wit W E1 | Victoria'03 E1 | 52862 | 2-2 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Internos E1 | VVR E1 | 53189 | 4-1 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Virtus E1 | Unitas'30 E2 | 53137 | 12-0 | ||
C | 12-09-2015 11:00 | Unitas'30 E2 | VVR E1 | 53131 | 2-6 | ||
C | 12-09-2015 10:15 | Victoria'03 E1 | Internos E1 | 53145 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:45 | Tholense Boys E1 ZA | Alliance E1 ZA | 11576 | 0-12 | ||
B | 24-10-2015 10:45 | Rood Wit W E1 ZA | MOC'17 E2 ZA | 12089 | 1-3 | ||
B | 05-09-2015 10:45 | Rood Wit W E1 ZA | Tholense Boys E1 ZA | 11185 | 3-3 | ||
B | 05-09-2015 08:30 | MOC'17 E2 ZA | Alliance E1 ZA | 11451 | 0-15 | ||
B | 29-08-2015 11:00 | Tholense Boys E1 ZA | MOC'17 E2 ZA | 10353 | 4-4 | ||
B | 29-08-2015 09:00 | Alliance E1 ZA | Rood Wit W E1 ZA | 10838 | 15-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 E2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 34 | 12 | 22 | 0 |
2 | Rood Wit W E1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 26 | 16 | 10 | 0 |
3 | Tholense Boys E1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 31 | 22 | 9 | 0 |
4 | DOSKO E1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 16 | 28 | -12 | 0 |
5 | MOC'17 E2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 17 | 28 | -11 | 0 |
6 | METO E1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 21 | 39 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Virtus E1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 76 | 12 | 64 | 0 |
2 | Internos E1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 38 | 27 | 11 | 0 |
3 | VVR E1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 28 | 38 | -10 | 0 |
4 | Victoria'03 E1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 27 | 35 | -8 | 0 |
5 | Rood Wit W E1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 16 | 36 | -20 | 0 |
6 | Unitas'30 E2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 23 | 60 | -37 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | B | C-1 | Teamtraining | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
dinsdag | 18:00 - 18:45 | C-4 | Keeperstraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 15:30 - 16:30 | C | C-3 | Teamtraining | ||||||||||
Trainingsdagen
|