D-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.13
Rood-Wit D2
Teamleden
Spelers | |||||||
Kaylan van Oers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Richard van Buuren | Trainer / Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 10:15 | FC Bergen D2 | Sprundel D2 | Keijzer, S.M.M. de | 112686 | 3-4 | |
C | 14-05-2016 11:30 | Zundert D2 | BSC D2 | Havermans, N. | 113301 | 4-3 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Zundert D2 | Hoeven D2 | Willekens, T. | 113302 | 1-1 | |
C | 23-04-2016 10:30 | Rood Wit W D2 | Sprundel D2 | Beers, J.M.P. van | 112626 | 10-1 | |
C | 23-04-2016 10:15 | FC Bergen D2 | BSC D2 | Woudenberg, P.H.A.C. | 112684 | 3-1 | |
C | 16-04-2016 11:30 | Hoeven D2 | Rood Wit W D2 | Broekhoven, A. van | 113155 | 2-1 | |
C | 16-04-2016 10:00 | Sprundel D2 | FC Bergen D2 | Hal, J.A.M.F. van | 113285 | 1-2 | |
C | 16-04-2016 09:30 | BSC D2 | Zundert D2 | Roks, M. | 112813 | 3-0 | |
C | 09-04-2016 09:00 | FC Bergen D2 | Rood Wit W D2 | Keijzer, S.M.M. de | 112683 | 1-1 | |
C | 09-04-2016 13:15 | Hoeven D2 | BSC D2 | Brummer, J.W. | 113157 | 4-3 | |
C | 09-04-2016 13:15 | Zundert D2 | Sprundel D2 | Delcroix, W. | 113303 | 3-4 | |
C | 02-04-2016 10:15 | FC Bergen D2 | Hoeven D2 | Keijzer, S.M.M. de | 112685 | 0-3 | |
C | 02-04-2016 10:00 | Sprundel D2 | BSC D2 | Peer, J.F.A. van | 113286 | 1-2 | |
C | 02-04-2016 09:30 | Rood Wit W D2 | Zundert D2 | Beers, J.M.P. van | 112627 | 0-0 | |
C | 26-03-2016 11:30 | Zundert D2 | Rood Wit W D2 | Willekens, T. | 113299 | 1-1 | |
C | 26-03-2016 11:30 | Hoeven D2 | FC Bergen D2 | Broekhoven, A. van | 113156 | 2-1 | |
C | 19-03-2016 12:00 | Zundert D2 | FC Bergen D2 | Lammerse, S.M.P. | 113300 | 3-2 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Hoeven D2 | Sprundel D2 | Broekhoven, A. van | 113158 | 5-2 | |
C | 19-03-2016 09:30 | BSC D2 | Rood Wit W D2 | Franken, G. | 112809 | 1-5 | |
C | 12-03-2016 11:30 | Hoeven D2 | Zundert D2 | Moss, M.P.C. | 113159 | 2-3 | |
C | 12-03-2016 10:00 | Sprundel D2 | Rood Wit W D2 | Hal, J.A.M.F. van | 113284 | 0-1 | |
C | 12-03-2016 09:30 | BSC D2 | FC Bergen D2 | Roks, M. | 112810 | 1-0 | |
C | 05-03-2016 09:30 | Rood Wit W D2 | Hoeven D2 | Beers, J.M.P. van | 112625 | 6-3 | |
C | 27-02-2016 10:45 | FC Bergen D2 | Zundert D2 | Talboom, I.J.E. | 112687 | 1-0 | |
C | 27-02-2016 09:30 | Rood Wit W D2 | BSC D2 | Beers, J.M.P. van | 112624 | 4-0 | |
C | 20-02-2016 09:30 | BSC D2 | Hoeven D2 | Roks, M. | 112811 | 4-1 | |
C | 20-02-2016 09:30 | Rood Wit W D2 | FC Bergen D2 | Nispen, J.J.M. van | 112623 | 4-0 | |
C | 20-02-2016 10:00 | Sprundel D2 | Zundert D2 | Peer, J.F.A. van | 113288 | 4-0 | |
C | 13-02-2016 09:30 | BSC D2 | Sprundel D2 | Hollander, M.F. | 112812 | 1-1 | |
C | 23-01-2016 14:30 | Sprundel D2 | Hoeven D2 | Hal, J.A.M.F. van | 113287 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 10:15 | Unitas'30 D5 | Beek Vooruit D4 | Gils, M. van | 49716 | 0-7 | |
C | 28-11-2015 09:30 | Rood Wit W D2 | Internos D3 | Nispen, J.J.M. van | 49357 | 2-1 | |
C | 21-11-2015 08:30 | Beek Vooruit D4 | Rood Wit W D2 | 104654 | 10-0 | ||
C | 21-11-2015 11:00 | Wernhout D1 | Internos D3 | Broosus, D. | 49803 | 6-0 | |
C | 21-11-2015 10:00 | Beek Vooruit D4 | Rood Wit W D2 | Lens, H.G.W. | 50038 | 0-0 | |
C | 14-11-2015 08:30 | Unitas'30 D5 | Rood Wit W D2 | Nagtegaal, T. | 49717 | 0-0 | |
C | 14-11-2015 11:00 | Wernhout D1 | Beek Vooruit D4 | Broosus, D. | 49807 | 3-3 | |
C | 07-11-2015 10:00 | Internos D3 | Unitas'30 D5 | Genderen, J.G.H. | 49782 | 2-1 | |
C | 07-11-2015 09:30 | Rood Wit W D2 | Wernhout D1 | Beers, J.M.P. van | 49358 | 0-7 | |
C | 17-10-2015 11:00 | Wernhout D1 | Unitas'30 D5 | Anthonissen, J. | 49806 | 9-1 | |
C | 17-10-2015 08:30 | Beek Vooruit D4 | Internos D3 | Bijnen, L.A. van | 50041 | 6-2 | |
C | 10-10-2015 08:45 | Internos D3 | Wernhout D1 | Aerts, R.J.C. | 49781 | 0-3 | |
C | 10-10-2015 09:30 | Rood Wit W D2 | Beek Vooruit D4 | Buuren, A.E.J.R. van | 49356 | 0-7 | |
C | 03-10-2015 11:30 | Beek Vooruit D4 | Wernhout D1 | Oosterbosch, C.J. van | 50040 | 6-1 | |
C | 03-10-2015 10:00 | Internos D3 | DSE D2 | 49780 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 09:30 | Rood Wit W D2 | Unitas'30 D5 | Beers, J.M.P. van | 49355 | 3-5 | |
C | 26-09-2015 12:30 | Wernhout D1 | Rood Wit W D2 | Broosus, D. | 49805 | 8-3 | |
C | 26-09-2015 10:00 | Unitas'30 D5 | Internos D3 | Hermus, K. | 49714 | 2-3 | |
C | 26-09-2015 09:00 | DSE D2 | Beek Vooruit D4 | Foesenek, P. | 49784 | 0-17 | |
C | 19-09-2015 10:00 | Internos D3 | Rood Wit W D2 | Rokx, N.M. | 49779 | 4-1 | |
C | 19-09-2015 11:00 | Wernhout D1 | DSE D2 | Lodders, M | 49804 | 11-1 | |
C | 19-09-2015 11:30 | Beek Vooruit D4 | Unitas'30 D5 | Opstal, B.A.A.J. van | 50039 | 3-0 | |
C | 12-09-2015 10:00 | Internos D3 | Beek Vooruit D4 | Aerts, A.J. | 49778 | 1-5 | |
C | 12-09-2015 09:30 | Rood Wit W D2 | DSE D2 | Kas, A.M.J. | 49354 | 8-3 | |
C | 12-09-2015 08:30 | Unitas'30 D5 | Wernhout D1 | Sprenkels, R. | 49713 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 08:30 | Unitas'30 D6 ZA | Hoeven D3 ZA | Gils, M. van | 10104 | 3-0 | |
B | 24-10-2015 09:30 | Rood Wit W D2 ZA | Internos D3 ZA | Beers, J.M.P. van | 10055 | 1-6 | |
B | 05-09-2015 11:00 | Unitas'30 D6 ZA | Rood Wit W D2 ZA | Reijne, T. | 9458 | 6-0 | |
B | 05-09-2015 11:30 | Hoeven D3 ZA | Internos D3 ZA | Broekhoven, A. van | 9745 | 2-2 | |
B | 29-08-2015 09:30 | Rood Wit W D2 ZA | Hoeven D3 ZA | Beers, J.M.P. van | 9187 | 2-4 | |
B | 29-08-2015 10:00 | Internos D3 ZA | Unitas'30 D6 ZA | Genderen, J.G.H. | 9329 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit W D2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 33 | 9 | 24 | 0 |
2 | Hoeven D2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 24 | 24 | 0 | 0 |
3 | BSC D2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 19 | 23 | -4 | 0 |
4 | Sprundel D2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 21 | 28 | -7 | 0 |
5 | Zundert D2 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 15 | 21 | -6 | 0 |
6 | FC Bergen D2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 13 | 20 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit D4 | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 47 | 7 | 40 | 0 |
2 | Wernhout D1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 40 | 15 | 25 | 0 |
3 | Internos D3 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 13 | 26 | -13 | 0 |
4 | Unitas'30 D5 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 11 | 30 | -19 | 0 |
5 | Rood Wit W D2 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 9 | 42 | -33 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | C-3 | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
dinsdag | 18:00 - 18:45 | C-4 | Keeperstraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | C-3 | Teamtraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|