0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Rood-Wit W JO14-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Antheno Pinxteren | Keeper | ||||||
Romano Bernard | |||||||
Hasibullah Hashimi | |||||||
Lars Janssen | |||||||
Marwan Oulad | |||||||
Dylan Veeke | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Joey de Jong | Trainer / Coach | ||||||
Delano van Peer | Trainer / Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2020 11:30 | DSE JO14-1 | Steenbergen JO14-1 | 38832 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 11:15 | SC Welberg JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 39770 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 10:30 | DOSKO JO14-1 | Sprundel JO14-1 | 40819 | 0-0 | ||
C | 05-12-2020 11:45 | Cluzona JO14-1G | Bruse Boys JO14-1 | 39498 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 10:30 | Bruse Boys JO14-1 | DOSKO JO14-1 | 39930 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Sprundel JO14-1 | 40472 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 11:30 | DSE JO14-1 | Cluzona JO14-1G | 39968 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 10:30 | DOSKO JO14-1 | Steenbergen JO14-1 | 40663 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 11:45 | Cluzona JO14-1G | Rood-Wit W JO14-1 | 40886 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 12:45 | Sprundel JO14-1 | Bruse Boys JO14-1 | 39350 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 09:30 | SC Welberg JO14-1 | DSE JO14-1 | 38791 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 10:00 | Steenbergen JO14-1 | Sprundel JO14-1 | 40790 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 10:30 | Bruse Boys JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 40569 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 11:30 | DSE JO14-1 | DOSKO JO14-1 | 38975 | 0-0 | ||
C | 14-11-2020 11:45 | Cluzona JO14-1G | SC Welberg JO14-1 | 40212 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 09:30 | SC Welberg JO14-1 | Steenbergen JO14-1 | 38799 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 11:00 | DOSKO JO14-1 | Bruse Boys JO14-1 | 39273 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | DSE JO14-1 | 40777 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 12:45 | Sprundel JO14-1 | Cluzona JO14-1G | 39165 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Cluzona JO14-1G | 40904 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 11:30 | DSE JO14-1 | Sprundel JO14-1 | 41102 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 10:45 | DOSKO JO14-1 | SC Welberg JO14-1 | 39882 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 10:30 | Bruse Boys JO14-1 | Steenbergen JO14-1 | 40776 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 12:45 | Sprundel JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 40839 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 11:45 | Cluzona JO14-1G | DSE JO14-1 | 41053 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 08:30 | Steenbergen JO14-1 | DOSKO JO14-1 | 40336 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 09:00 | SC Welberg JO14-1 | Bruse Boys JO14-1 | 39365 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 10:00 | Steenbergen JO14-1 | Cluzona JO14-1G | 39572 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 10:30 | Bruse Boys JO14-1 | DSE JO14-1 | 40185 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | DOSKO JO14-1 | 39921 | 0-0 | ||
C | 17-10-2020 12:45 | Sprundel JO14-1 | SC Welberg JO14-1 | 40903 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 12:45 | Sprundel JO14-1 | Steenbergen JO14-1 | 40726 | 1-3 | ||
C | 10-10-2020 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | SC Welberg JO14-1 | 39371 | 1-7 | ||
C | 10-10-2020 10:45 | DOSKO JO14-1 | DSE JO14-1 | 40615 | 0-4 | ||
C | 10-10-2020 10:30 | Bruse Boys JO14-1 | Cluzona JO14-1G | 39764 | 2-2 | ||
C | 03-10-2020 10:00 | Steenbergen JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 40346 | 5-0 | ||
C | 03-10-2020 11:30 | DSE JO14-1 | Bruse Boys JO14-1 | 40887 | 1-1 | ||
C | 03-10-2020 11:45 | Cluzona JO14-1G | DOSKO JO14-1 | 40100 | 7-4 | ||
C | 03-10-2020 12:00 | SC Welberg JO14-1 | Sprundel JO14-1 | 40356 | 0-0 | ||
C | 26-09-2020 10:30 | Bruse Boys JO14-1 | Sprundel JO14-1 | 39198 | 6-0 | ||
C | 26-09-2020 10:30 | DOSKO JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 39212 | 0-0 | ||
C | 26-09-2020 11:30 | DSE JO14-1 | SC Welberg JO14-1 | 40918 | 2-0 | ||
C | 26-09-2020 11:45 | Cluzona JO14-1G | Steenbergen JO14-1 | 39122 | 4-3 | ||
C | 19-09-2020 12:45 | Sprundel JO14-1 | DOSKO JO14-1 | 41129 | 2-4 | ||
C | 19-09-2020 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Bruse Boys JO14-1 | 40502 | 1-6 | ||
C | 19-09-2020 12:30 | SC Welberg JO14-1 | Cluzona JO14-1G | 41147 | 0-0 | ||
C | 19-09-2020 10:00 | Steenbergen JO14-1 | DSE JO14-1 | 39393 | 2-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-09-2020 19:00 | Rood-Wit W JO14-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-2 | 6914 | 1-5 | ||
B | 16-09-2020 19:00 | TSV Gudok JO14-3 | Rood-Wit W JO14-1 | 6794 | 4-0 | ||
B | 12-09-2020 11:30 | TSV Gudok JO14-3 | Viola JO14-1 | 6833 | 5-0 | ||
B | 05-09-2020 12:00 | Viola JO14-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-2 | 6947 | 4-0 | ||
B | 29-08-2020 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Viola JO14-1 | 6799 | 0-6 | ||
B | 29-08-2020 15:45 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-2 | TSV Gudok JO14-3 | 6862 | 0-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO14-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 11 | 3 | 8 | 0 |
2 | Bruse Boys Jo14-1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 15 | 4 | 11 | 0 |
3 | Cluzona JO14-1G | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 13 | 9 | 4 | 0 |
4 | Steenbergen JO14-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 9 | 4 | 0 |
5 | SC Welberg JO14-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 3 | 4 | 0 |
6 | DOSKO JO14-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 13 | -5 | 0 |
7 | Sprundel JO14-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 13 | -10 | 0 |
8 | Rood-Wit W JO14-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 18 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Gudok JO14-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 11 | 0 |
2 | Viola JO14-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 5 | 5 | 0 |
3 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 0 |
4 | Rood-Wit W JO14-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 15 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hoeven JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rood-Wit W JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sprundel JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Unitas'30 JO14-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wernhout JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:30 | C-rechts | C-4 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | C-rechts | C-4 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 19:45 | E | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|