246 Meiden Onder 15 competitie 8x8 (voorjaar)
Rood-Wit W MO15-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Richard Konings | Teamleider | ||||||
Aldwin van Meel | Teamleider | ||||||
Aldwin van Meel | Trainer / Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-06-2020 10:30 | UVV'40 MO15-2 | EBOH MO15-1 | 151218 | 0-0 | ||
C | 06-06-2020 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 156120 | 0-0 | ||
C | 30-05-2020 10:30 | Wieldrecht MO15-2 | Tholense Boys MO15-1 | 156122 | 0-0 | ||
C | 30-05-2020 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 151181 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Tholense Boys MO15-1 | UVV'40 MO15-2 | 151154 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | EBOH MO15-1 | Baronie MO15-2 | 151150 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | UVV'40 MO15-2 | Wieldrecht MO15-2 | 156119 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Baronie MO15-2 | Rood-Wit W MO15-1 | 151131 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | EBOH MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 151168 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Tholense Boys MO15-1 | 151156 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Wieldrecht MO15-2 | Baronie MO15-2 | 156118 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | EBOH MO15-1 | 151207 | 0-0 | ||
C | 02-05-2020 10:30 | Wieldrecht MO15-2 | EBOH MO15-1 | 156111 | 0-0 | ||
C | 25-04-2020 10:30 | Tholense Boys MO15-1 | EBOH MO15-1 | 151164 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | EBOH MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 156117 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Tholense Boys MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 151219 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | Baronie MO15-2 | UVV'40 MO15-2 | 151187 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 09:30 | Tholense Boys MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 151204 | 0-0 | ||
C | 08-04-2020 19:30 | Rood-Wit W MO15-1 | UVV'40 MO15-2 | 151211 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | EBOH MO15-1 | UVV'40 MO15-2 | 151135 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Tholense Boys MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 156116 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 151133 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Wieldrecht MO15-2 | Achtmaal MO15-1 | 156115 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Baronie MO15-2 | EBOH MO15-1 | 151146 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | UVV'40 MO15-2 | Tholense Boys MO15-1 | 151206 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:45 | Baronie MO15-2 | Tholense Boys MO15-1 | 151189 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:30 | Wieldrecht MO15-2 | Rood-Wit W MO15-1 | 156121 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | UVV'40 MO15-2 | Achtmaal MO15-1 | 151169 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 156114 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:15 | Tholense Boys MO15-1 | Baronie MO15-2 | 151130 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:00 | Achtmaal MO15-1 | UVV'40 MO15-2 | 151161 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | UVV'40 MO15-2 | Rood-Wit W MO15-1 | 151224 | 1-6 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Baronie MO15-2 | Achtmaal MO15-1 | 151210 | 2-0 | ||
C | 07-03-2020 13:30 | EBOH MO15-1 | Tholense Boys MO15-1 | 151215 | 10-6 | ||
C | 29-02-2020 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Baronie MO15-2 | 151208 | 3-5 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | Baronie MO15-2 | 151177 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Wieldrecht MO15-2 | UVV'40 MO15-2 | 156113 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 14:00 | Achtmaal MO15-1 | EBOH MO15-1 | 151149 | 6-4 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | EBOH MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 151140 | 4-4 | ||
C | 08-02-2020 14:00 | Baronie MO15-2 | Wieldrecht MO15-2 | 156112 | 0-5 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | UVV'40 MO15-2 | Baronie MO15-2 | 151144 | 3-6 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | Tholense Boys MO15-1 | 151180 | 8-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:30 | Brederodes MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 64076 | 1-0 | ||
C | 14-12-2019 13:30 | EBOH MO15-1 | SV Noordeloos MO15-1 | 64017 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | Wieldrecht MO15-2 | GJS MO15-1 | 64029 | 3-0 | ||
C | 14-12-2019 09:45 | Unitas MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 64037 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | SV Noordeloos MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 64015 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | EBOH MO15-1 | 64066 | 0-9 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | GJS MO15-1 | Unitas MO15-1 | 64036 | 0-6 | ||
C | 07-12-2019 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Brederodes MO15-1 | 64085 | 3-4 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | SV Noordeloos MO15-1 | GJS MO15-1 | 64005 | 7-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Wieldrecht MO15-2 | Rood-Wit W MO15-1 | 64049 | 6-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Brederodes MO15-1 | Unitas MO15-1 | 64031 | 1-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | EBOH MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 64033 | 4-1 | ||
C | 23-11-2019 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 64030 | 1-6 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | GJS MO15-1 | Brederodes MO15-1 | 64091 | 5-3 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | SV Noordeloos MO15-1 | 64058 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | Unitas MO15-1 | EBOH MO15-1 | 64032 | 3-4 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Brederodes MO15-1 | EBOH MO15-1 | 64069 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:45 | Unitas MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 64087 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 14:00 | Achtmaal MO15-1 | SV Noordeloos MO15-1 | 64084 | 1-3 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | GJS MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 64008 | 4-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | EBOH MO15-1 | GJS MO15-1 | 64035 | 7-8 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 64034 | 1-4 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | SV Noordeloos MO15-1 | Unitas MO15-1 | 64072 | 0-3 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Wieldrecht MO15-2 | Brederodes MO15-1 | 64059 | 3-0 | ||
C | 02-11-2019 14:00 | Achtmaal MO15-1 | GJS MO15-1 | 64063 | 1-5 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | Brederodes MO15-1 | SV Noordeloos MO15-1 | 64003 | 1-1 | ||
C | 02-11-2019 09:45 | Unitas MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 64050 | 4-1 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | EBOH MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 64041 | 5-7 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | SV Noordeloos MO15-1 | EBOH MO15-1 | 64001 | 3-2 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | Brederodes MO15-1 | 64090 | 0-2 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | GJS MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 64014 | 3-9 | ||
C | 26-10-2019 14:00 | Achtmaal MO15-1 | Unitas MO15-1 | 64061 | 0-4 | ||
C | 12-10-2019 12:00 | Wieldrecht MO15-2 | Achtmaal MO15-1 | 64070 | 11-1 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Brederodes MO15-1 | Achtmaal MO15-1 | 64042 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 09:45 | Wieldrecht MO15-2 | SV Noordeloos MO15-1 | 64016 | 7-4 | ||
C | 05-10-2019 09:45 | Unitas MO15-1 | GJS MO15-1 | 64074 | 3-4 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | EBOH MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 64048 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | Achtmaal MO15-1 | EBOH MO15-1 | 64060 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | GJS MO15-1 | SV Noordeloos MO15-1 | 64019 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Rood-Wit W MO15-1 | Wieldrecht MO15-2 | 64027 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:45 | Unitas MO15-1 | Brederodes MO15-1 | 64075 | 2-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | EBOH MO15-1 | Unitas MO15-1 | 64018 | 7-3 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Brederodes MO15-1 | GJS MO15-1 | 64057 | 6-1 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | SV Noordeloos MO15-1 | Rood-Wit W MO15-1 | 64010 | 13-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baronie MO15-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 16 | 14 | 2 | 0 |
2 | Rood-Wit W MO15-1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 21 | 10 | 11 | 0 |
3 | EBOH MO15-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 18 | 16 | 2 | 0 |
4 | Wieldrecht MO15-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
5 | Achtmaal MO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 | 0 |
6 | UVV'40 MO15-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 12 | -8 | 0 |
7 | Tholense Boys MO15-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 18 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieldrecht MO15-2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 55 | 18 | 37 | 0 |
2 | Brederodes MO15-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 21 | 16 | 5 | 0 |
3 | EBOH MO15-1 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 48 | 27 | 21 | 0 |
4 | SV Noordeloos MO15-1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 37 | 18 | 19 | 0 |
5 | Unitas MO15-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 30 | 18 | 12 | 0 |
6 | GJS MO15-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 32 | 49 | -17 | 0 |
7 | Achtmaal MO15-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 15 | 45 | -30 | 0 |
8 | Rood-Wit W MO15-1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 2 | 49 | -47 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB MO15-2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 12 | 4 | 8 | 0 |
2 | Achtmaal MO15-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 7 | 5 | 2 | 0 |
3 | Rood-Wit W MO15-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 13 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:45 | B uit | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 18:45 - 19:30 | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | E | B uit | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|