0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Rood-Wit W JO10-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Thijs van Beers | |||||||
Mikey Heeren | |||||||
Salina Jaspers | |||||||
Bartho van de Luijtgaarden | |||||||
Sulaiman Zakarea | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Theo Gaarenstroom | Teamleider | ||||||
Theo Gaarenstroom | Trainer / Coach | ||||||
Jack Koevoets | Coördinator Academy |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-05-2020 10:00 | Achtmaal JO10-1 | BSC JO10-3G | 131074 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Baronie JO10-4 | Roosendaal JO10-3 | 128385 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:30 | JEKA JO10-5 | Moerse Boys JO10-2 | 126186 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | Beek Vooruit JO10-2 | Zundert JO10-1 | 130670 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | TVC Breda JO10-2 | BSC JO10-4 | 157280 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | DIA JO10-3 | Rood-Wit W JO10-1 | 126982 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:45 | Moerse Boys JO10-2 | Baronie JO10-4 | 129385 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Roosendaal JO10-3 | JEKA JO10-5 | 131170 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | BSC JO10-3G | DIA JO10-3 | 129171 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | BSC JO10-4 | Beek Vooruit JO10-2 | 157279 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | Achtmaal JO10-1 | 130167 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Zundert JO10-1 | TVC Breda JO10-2 | 127857 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Roosendaal JO10-3 | Zundert JO10-1 | 128827 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | DIA JO10-3 | TVC Breda JO10-2 | 127042 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Achtmaal JO10-1 | BSC JO10-4 | 157278 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | Moerse Boys JO10-2 | 130622 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | JEKA JO10-5 | Beek Vooruit JO10-2 | 129060 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:00 | Baronie JO10-4 | BSC JO10-3G | 131201 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | Beek Vooruit JO10-2 | DIA JO10-3 | 128656 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | TVC Breda JO10-2 | BSC JO10-3G | 131691 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:55 | BSC JO10-4 | Zundert JO10-1 | 157277 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Achtmaal JO10-1 | JEKA JO10-5 | 128560 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:45 | Moerse Boys JO10-2 | Roosendaal JO10-3 | 131630 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:10 | Baronie JO10-4 | Rood-Wit W JO10-1 | 128480 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Zundert JO10-1 | DIA JO10-3 | 128405 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Roosendaal JO10-3 | TVC Breda JO10-2 | 126990 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | BSC JO10-3G | JEKA JO10-5 | 131141 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | BSC JO10-4 | Baronie JO10-4 | 157276 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:45 | Moerse Boys JO10-2 | Achtmaal JO10-1 | 126244 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | Beek Vooruit JO10-2 | 126636 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:15 | Baronie JO10-4 | Zundert JO10-1 | 127569 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | JEKA JO10-5 | Rood-Wit W JO10-1 | 128892 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Beek Vooruit JO10-2 | BSC JO10-3G | 128990 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Achtmaal JO10-1 | Roosendaal JO10-3 | 127721 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | DIA JO10-3 | BSC JO10-4 | 157275 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | TVC Breda JO10-2 | Moerse Boys JO10-2 | 128524 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:45 | Moerse Boys JO10-2 | BSC JO10-4 | 157271 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | DIA JO10-3 | Baronie JO10-4 | 126743 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Zundert JO10-1 | Achtmaal JO10-1 | 129468 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | TVC Breda JO10-2 | Beek Vooruit JO10-2 | 128932 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | BSC JO10-3G | Moerse Boys JO10-2 | 129716 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | BSC JO10-4 | JEKA JO10-5 | 157274 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | Roosendaal JO10-3 | 130129 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | BSC JO10-4 | 157273 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Achtmaal JO10-1 | TVC Breda JO10-2 | 131036 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Roosendaal JO10-3 | BSC JO10-3G | 127923 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | JEKA JO10-5 | Zundert JO10-1 | 127643 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:00 | Baronie JO10-4 | Beek Vooruit JO10-2 | 126355 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:45 | Moerse Boys JO10-2 | DIA JO10-3 | 128475 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 10:00 | BSC JO10-4 | BSC JO10-3G | 157270 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Boeimeer JO10-3 | Roosendaal JO10-3 | 127763 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | DIA JO10-3 | JEKA JO10-5 | 127668 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Zundert JO10-1 | Moerse Boys JO10-2 | 127214 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | TVC Breda JO10-2 | Baronie JO10-4 | 131705 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | BSC JO10-3G | Rood-Wit W JO10-1 | 128346 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Beek Vooruit JO10-2 | Achtmaal JO10-1 | 129315 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | BSC JO10-4 | Roosendaal JO10-3 | 157272 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | JEKA JO10-5 | Baronie JO10-4 | 129393 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Roosendaal JO10-3 | Beek Vooruit JO10-2 | 125766 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | BSC JO10-3G | Zundert JO10-1 | 128568 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Achtmaal JO10-1 | DIA JO10-3 | 128836 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:45 | Moerse Boys JO10-2 | Boeimeer JO10-3 | 127331 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | TVC Breda JO10-2 | 126696 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Beek Vooruit JO10-2 | Moerse Boys JO10-2 | 131335 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 12:40 | Baronie JO10-4 | Achtmaal JO10-1 | 126670 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | TVC Breda JO10-2 | JEKA JO10-5 | 127366 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Zundert JO10-1 | Rood-Wit W JO10-1 | 128011 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | DIA JO10-3 | Roosendaal JO10-3 | 129281 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Boeimeer JO10-3 | BSC JO10-3G | 128922 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-12-2019 10:15 | Roosendaal JO10-3 | JEKA JO10-6 | 49434 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | Moerse Boys JO10-1 | RSV JO10-1 | 51064 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | MOC'17 JO10-3 | Rood-Wit W JO10-1 | 50197 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | Moerse Boys JO10-1 | 50242 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | JEKA JO10-6 | MOC'17 JO10-3 | 49881 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | RSV JO10-1 | Roosendaal JO10-3 | 49775 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Moerse Boys JO10-1 | MOC'17 JO10-3 | 51767 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Roosendaal JO10-3 | Rood-Wit W JO10-1 | 49657 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | JEKA JO10-6 | RSV JO10-1 | 51647 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | RSV JO10-1 | 50744 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Moerse Boys JO10-1 | JEKA JO10-6 | 52287 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | MOC'17 JO10-3 | Roosendaal JO10-3 | 49365 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | JEKA JO10-6 | Rood-Wit W JO10-1 | 50513 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Roosendaal JO10-3 | Moerse Boys JO10-1 | 52171 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | RSV JO10-1 | MOC'17 JO10-3 | 52352 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:45 | JEKA JO10-6 | Roosendaal JO10-3 | 51405 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | MOC'17 JO10-3 | 51251 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | RSV JO10-1 | Moerse Boys JO10-1 | 49909 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Roosendaal JO10-3 | RSV JO10-1 | 49206 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Moerse Boys JO10-1 | Rood-Wit W JO10-1 | 50901 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | MOC'17 JO10-3 | JEKA JO10-6 | 52077 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | MOC'17 JO10-3 | Moerse Boys JO10-1 | 51848 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | RSV JO10-1 | JEKA JO10-6 | 49810 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | Roosendaal JO10-3 | 50596 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Roosendaal JO10-3 | MOC'17 JO10-3 | 49816 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | RSV JO10-1 | Rood-Wit W JO10-1 | 52467 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:45 | JEKA JO10-6 | Moerse Boys JO10-1 | 51098 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | JEKA JO10-6 | 49170 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | Moerse Boys JO10-1 | Roosendaal JO10-3 | 51529 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | MOC'17 JO10-3 | RSV JO10-1 | 52763 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:30 | Rood-Wit W JO10-1 | RSV JO10-1 | 12953 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 08:45 | Moerse Boys JO10-2 | Roosendaal JO10-5 | 12674 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:45 | RSV JO10-1 | Roosendaal JO10-5 | 12511 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | Rood-Wit W JO10-1 | Moerse Boys JO10-2 | 12460 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:15 | Roosendaal JO10-5 | Rood-Wit W JO10-1 | 12199 | 0-0 | ||
B | 26-08-2019 18:30 | Moerse Boys JO10-2 | RSV JO10-1 | 12012 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BSC JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Moerse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rood-Wit W JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Roosendaal JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Achtmaal JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | JEKA JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Baronie JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Beek Vooruit JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | TVC Breda JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zundert JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BSC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DIA JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | MOC'17 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Moerse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Roosendaal JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RSV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | JEKA JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moerse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Roosendaal JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rood-Wit W JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RSV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 18:45 | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 18:15 - 19:15 | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:15 | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|