0391 Onder 14 (3e fase)
Rood-Wit W JO14-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Ilja Dedić | Keeper | ||||||
Bas Baremans | |||||||
Thijs van Beers | |||||||
Vince Boeren | |||||||
Damiën de Bont | |||||||
Noah Coort | |||||||
Joshua Dong | |||||||
Mikey Heeren | |||||||
Bartho van de Luijtgaarden | |||||||
Kevin van de Luijtgaarden | |||||||
Bas Mathijssen | |||||||
Mees Matthijssen | |||||||
Adam Smotrys | |||||||
Sulaiman Zakarea | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Werner de Bont | Teamleider | ||||||
Diëgo Rokx | Trainer / Coach | ||||||
Werner de Bont | Assistent Trainer | ||||||
Peter Valster | Keeperstrainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Gesta JO14-1JM | 186926 | Sportpark De Gagelrijzen | 11:30 | ||
C | 18-05-2024 10:45 | Advendo JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 186316 | Sportpark Kadijkje | 09:25 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 13:00 | Gesta JO14-1JM | TSV Gudok JO14-4 | 208662 | 6-3 | ||
C | 22-04-2024 19:00 | GSC/ODS JO14-2 | Wieldrecht JO14-2 | 187261 | 3-1 | ||
C | 20-04-2024 10:15 | Irene'58 JO14-1 | Rijsoord JO14-1 | 187754 | 5-3 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | SAB JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 186344 | 5-3 | ||
C | 20-04-2024 14:45 | Wieldrecht JO14-2 | TSV Gudok JO14-4 | 208668 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | Advendo JO14-1 | Terheijden JO14-1 | 187869 | 2-1 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | VVR JO14-1 | Gesta JO14-1JM | 186504 | 9-2 | ||
C | 17-04-2024 19:00 | GSC/ODS JO14-2 | Gesta JO14-1JM | 187868 | 3-1 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Gesta JO14-1JM | Wieldrecht JO14-2 | 187721 | 3-0 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Rijsoord JO14-1 | Terheijden JO14-1 | 187178 | 5-1 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | VVR JO14-1 | 186662 | 2-0 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | SAB JO14-1 | Advendo JO14-1 | 187659 | 4-3 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | TSV Gudok JO14-4 | GSC/ODS JO14-2 | 208667 | 5-2 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | Irene'58 JO14-1 | 187422 | 1-2 | ||
C | 09-04-2024 19:00 | Rijsoord JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 185897 | 1-4 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | VVR JO14-1 | SAB JO14-1 | 186511 | 2-0 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Advendo JO14-1 | Rijsoord JO14-1 | 186686 | 5-4 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Irene'58 JO14-1 | TSV Gudok JO14-4 | 208666 | 1-0 | ||
C | 06-04-2024 15:30 | Wieldrecht JO14-2 | Rood-Wit W JO14-1 | 186443 | 2-4 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | Terheijden JO14-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | 186415 | 2-3 | ||
C | 03-04-2024 19:00 | TSV Gudok JO14-4 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | 208660 | 4-1 | ||
C | 30-03-2024 10:45 | TSV Gudok JO14-4 | Rood-Wit W JO14-1 | 208661 | 0-5 | ||
C | 30-03-2024 08:30 | GSC/ODS JO14-2 | Advendo JO14-1 | 187479 | 1-8 | ||
C | 23-03-2024 10:45 | TSV Gudok JO14-4 | Terheijden JO14-1 | 208665 | 5-2 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Gesta JO14-1JM | Irene'58 JO14-1 | 187488 | 2-1 | ||
C | 23-03-2024 12:45 | SAB JO14-1 | Wieldrecht JO14-2 | 187092 | 6-3 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | GSC/ODS JO14-2 | 188046 | 15-1 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | Rijsoord JO14-1 | 187100 | 8-2 | ||
C | 23-03-2024 09:15 | VVR JO14-1 | Advendo JO14-1 | 186329 | 2-2 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | Rijsoord JO14-1 | TSV Gudok JO14-4 | 208664 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | GSC/ODS JO14-2 | SAB JO14-1 | 185851 | 2-6 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | Irene'58 JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 187327 | 1-6 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Advendo JO14-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | 186931 | 4-3 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Terheijden JO14-1 | Gesta JO14-1JM | 187452 | 0-6 | ||
C | 16-03-2024 16:00 | Wieldrecht JO14-2 | VVR JO14-1 | 187209 | 1-4 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | Wieldrecht JO14-2 | Rijsoord JO14-1 | 186498 | 5-1 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Advendo JO14-1 | Gesta JO14-1JM | 185827 | 3-0 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | Terheijden JO14-1 | SAB JO14-1 | 186367 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | Gesta JO14-1JM | 186019 | 6-0 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | Irene'58 JO14-1 | VVR JO14-1 | 185787 | 1-2 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Wieldrecht JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 187757 | 3-3 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | SAB JO14-1 | Rijsoord JO14-1 | 187979 | 4-2 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | VVR JO14-1 | Terheijden JO14-1 | 186615 | 6-0 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | 186741 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Rijsoord JO14-1 | VVR JO14-1 | 186676 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | Terheijden JO14-1 | Wieldrecht JO14-2 | 188007 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | Irene'58 JO14-1 | GSC/ODS JO14-2 | 187867 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | Baronie JO14-4 | Rood-Wit W JO14-1 | 186187 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | SAB JO14-1 | 186880 | 0-1 | ||
C | 27-01-2024 12:20 | Wieldrecht JO14-2 | Advendo JO14-1JM | 188146 | 4-3 | ||
C | 27-01-2024 11:15 | SAB JO14-1 | Irene'58 JO14-1 | 186188 | 0-2 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Terheijden JO14-1 | 186811 | 6-0 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | VVR JO14-1 | GSC/ODS JO14-2 | 188028 | 9-0 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | Baronie JO14-4 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | 188176 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:30 | De Markiezaten JO14-2 | SC Welberg JO14-1 | 130695 | 1-3 | ||
C | 16-12-2023 11:45 | Cluzona JO14-1 | SEOLTO JO14-1 | 129570 | 2-2 | ||
C | 11-12-2023 19:15 | Cluzona JO14-1 | DEVO JO14-1JM | 130617 | 3-0 | ||
C | 09-12-2023 11:45 | DEVO JO14-1JM | SC Gastel JO14-1 | 131025 | 2-0 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | SC Welberg JO14-1 | Cluzona JO14-1 | 130824 | 1-2 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | SC Kruisland JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 130873 | 1-4 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | SEOLTO JO14-1 | De Markiezaten JO14-2 | 130972 | 2-2 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | SEOLTO JO14-1 | 130723 | 1-4 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | SC Gastel JO14-1 | SC Kruisland JO14-1 | 130783 | 2-6 | ||
C | 30-11-2023 19:15 | SEOLTO JO14-1 | DEVO JO14-1JM | 130144 | 3-5 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | SC Welberg JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 130384 | 0-5 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | SC Kruisland JO14-1 | DEVO JO14-1 | 130491 | 6-3 | ||
C | 25-11-2023 10:45 | SEOLTO JO14-1 | SC Gastel JO14-1 | 130578 | 3-2 | ||
C | 25-11-2023 11:45 | Cluzona JO14-1 | De Markiezaten JO14-2 | 130462 | 5-3 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | DEVO JO14-1 | De Markiezaten JO14-2 | 130365 | 3-3 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Cluzona JO14-1 | 130179 | 4-1 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | SC Kruisland JO14-1 | SEOLTO JO14-1 | 130271 | 7-3 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | SC Gastel JO14-1 | SC Welberg JO14-1 | 130239 | 2-5 | ||
C | 11-11-2023 12:30 | De Markiezaten JO14-2 | Rood-Wit W JO14-1 | 130105 | 5-4 | ||
C | 11-11-2023 11:45 | Cluzona JO14-1JM | SC Gastel JO14-1 | 130022 | 4-2 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | SC Welberg JO14-1 | SC Kruisland JO14-1 | 129944 | 11-4 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | SEOLTO JO14-1 | SC Welberg JO14-1 | 129872 | 3-8 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | SC Gastel JO14-1 | De Markiezaten JO14-2 | 129741 | 2-4 | ||
C | 04-11-2023 10:45 | SC Kruisland JO14-1 | Cluzona JO14-1JM | 129773 | 6-1 | ||
C | 04-11-2023 11:45 | DEVO JO14-1 | Rood-Wit W JO14-1 | 129925 | 3-3 | ||
C | 28-10-2023 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | SC Gastel JO14-1 | 129681 | 6-1 | ||
C | 28-10-2023 12:30 | De Markiezaten JO14-2 | SC Kruisland JO14-1 | 129653 | 4-5 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | SC Welberg JO14-1 | DEVO JO14-1 | 129504 | 4-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 12:15 | Unitas'30 JO14-3 | Roosendaal JO14-4 | 49636 | 1-2 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | Zundert JO14-1JM | Rood-Wit W JO14-1 | 49559 | 3-1 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | Prinsenland JO14-1JM | BSC JO14-3 | 49709 | 3-0 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | VVC'68 JO14-1 | VVR JO14-1 | 49597 | 1-1 | ||
C | 07-10-2023 10:30 | BSC JO14-3 | Unitas'30 JO14-3 | 49953 | 2-2 | ||
C | 07-10-2023 10:45 | Roosendaal JO14-4 | VVC'68 JO14-1 | 49746 | 3-7 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | Prinsenland JO14-1JM | 49874 | 1-3 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | VVR JO14-1 | Zundert JO14-1JM | 49806 | 1-0 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | Prinsenland JO14-1JM | Roosendaal JO14-4 | 49262 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | BSC JO14-3 | VVR JO14-1 | 49231 | 6-1 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | Unitas'30 JO14-3 | Rood-Wit W JO14-1 | 49139 | 1-1 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | VVC'68 JO14-1 | Zundert JO14-1JM | 49100 | 6-2 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | VVR JO14-1 | Unitas'30 JO14-3 | 49358 | 1-1 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | VVC'68 JO14-1 | 49428 | 2-2 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Zundert JO14-1JM | Prinsenland JO14-1JM | 49507 | 0-7 | ||
C | 23-09-2023 10:45 | Roosendaal JO14-4 | BSC JO14-3 | 49302 | 5-4 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | VVR JO14-1 | 49981 | 3-7 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | Zundert JO14-1JM | Roosendaal JO14-4 | 50061 | 2-3 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | Prinsenland JO14-1JM | Unitas'30 JO14-3 | 50149 | 2-1 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | VVC'68 JO14-1 | BSC JO14-3 | 50099 | 7-4 | ||
C | 13-09-2023 19:00 | Zundert JO14-1JM | Unitas'30 JO14-3 | 50560 | 2-1 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | BSC JO14-3 | Zundert JO14-1JM | 50340 | 3-2 | ||
C | 09-09-2023 10:45 | Roosendaal JO14-4 | Rood-Wit W JO14-1 | 50188 | 5-2 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | Prinsenland JO14-1JM | VVR JO14-1 | 50371 | 6-1 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Unitas'30 JO14-3 | VVC'68 JO14-1 | 50243 | 0-2 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | VVR JO14-1 | Roosendaal JO14-4 | 50414 | 3-4 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | Rood-Wit W JO14-1 | BSC JO14-3 | 50482 | 1-5 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | VVC'68 JO14-1 | Prinsenland JO14-1JM | 50597 | 4-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO14-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 46 | 11 | 35 | 0 |
2 | VVR JO14-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 36 | 10 | 26 | 0 |
3 | SAB JO14-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 28 | 19 | 9 | 0 |
4 | Advendo JO14-1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 30 | 19 | 11 | 0 |
5 | Irene'58 JO14-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 18 | 19 | -1 | 0 |
6 | TSV Gudok JO14-4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 19 | 18 | 1 | 0 |
7 | Gesta JO14-1JM | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 20 | 25 | -5 | 0 |
8 | R.K.S.V. Groen Wit JO14-3 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 23 | 16 | 7 | 0 |
9 | GSC/ODS JO14-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 14 | 47 | -33 | 0 |
10 | Wieldrecht JO14-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 21 | 31 | -10 | 0 |
11 | Rijsoord JO14-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 21 | 36 | -15 | 0 |
12 | Terheijden JO14-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 12 | 37 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Welberg JO14-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 32 | 19 | 13 | 0 |
2 | SC Kruisland JO14-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 35 | 28 | 7 | 0 |
3 | Rood-Wit W JO14-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 27 | 15 | 12 | 0 |
4 | Cluzona JO14-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 18 | 18 | 0 | 0 |
5 | SEOLTO JO14-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 20 | 27 | -7 | 0 |
6 | De Markiezaten JO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 19 | 21 | -2 | 0 |
7 | DEVO JO14-1JM | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 15 | 19 | -4 | 0 |
8 | SC Gastel JO14-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 11 | 30 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prinsenland JO14-1JM | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 30 | 9 | 21 | 0 |
2 | Roosendaal JO14-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 24 | 22 | 2 | 0 |
3 | VVC'68 JO14-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 29 | 18 | 11 | 0 |
4 | BSC JO14-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 24 | 21 | 3 | 0 |
5 | VVR JO14-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 15 | 21 | -6 | 0 |
6 | Zundert JO14-1JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 11 | 22 | -11 | 0 |
7 | Unitas'30 JO14-3 | 7 | 0 | 3 | 4 | 3 | 7 | 12 | -5 | 0 |
8 | Rood-Wit W JO14-1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 11 | 26 | -15 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 19:30 | B, E | Keeperstraining | Jeugdtrainingen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 19:30 - 21:00 | C-rechts | C-3 | Teamtraining | Jeugdtrainingen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | C-rechts | C-3 | Teamtraining | Jeugdtrainingen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|