0683 Onder 16 (3e fase)
Rood-Wit W JO16-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Thomas Donker | Keeper | ||||||
Ebrahem Alesmail | |||||||
Majd Alfashtaki | |||||||
Romano Bernard | |||||||
Bryan Heeren | |||||||
Lars Janssen | |||||||
Jim de Jong | |||||||
Melvin de Krom | |||||||
Dorano Leander | |||||||
Daley Linders | |||||||
Jayden Lindt | |||||||
Tim Mathijssen | |||||||
Jens Nossent | |||||||
Marwan Oulad | |||||||
Milan Pels | |||||||
Dylan Veeke | |||||||
Tristan Wolsleger | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Geert van de Broek | Teamleider | ||||||
Roger Mathijssen | Teamleider | ||||||
Geovanni Leander | Trainer / Coach | ||||||
Kaylan van Oers | Assistent Trainer | ||||||
Peter Valster | Keeperstrainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Achtmaal JO16-1 | 193463 | Sportpark De Gagelrijzen | 11:30 | ||
C | 22-05-2024 19:00 | DEVO JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | M.W.J. (Michael) Koevoets | 236617 | Sportpark DEVO | 17:50 | |
C | 29-05-2024 19:00 | Beek Vooruit JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | 193521 | Sportpark De Heikant | 17:45 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-05-2024 19:00 | Beek Vooruit JO16-1 | Achtmaal JO16-1 | 192863 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 14:30 | DEVO JO16-1 | Wernhout JO16-1 | 193331 | 4-3 | ||
C | 11-05-2024 12:00 | DVO'60 JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 193357 | 1-3 | ||
C | 11-05-2024 12:30 | Roosendaal JO16-2 | MOC'17 JO16-2 | 192493 | 2-2 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | Roosendaal JO16-2 | RSV JO16-1 | 193362 | 7-1 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Wernhout JO16-1 | 193314 | 7-0 | ||
C | 13-04-2024 14:30 | Achtmaal JO16-1 | DVO'60 JO16-1 | 192962 | 0-3 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Moerse Boys JO16-1 | Beek Vooruit JO16-1 | 193131 | 3-0 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | Kogelvangers JO16-1 | Roosendaal JO16-2 | 193292 | 1-4 | ||
C | 13-04-2024 14:00 | RSV JO16-1 | DEVO JO16-1 | 192991 | 4-3 | ||
C | 13-04-2024 11:15 | MOC'17 JO16-2 | Wernhout JO16-1 | 192959 | 4-1 | ||
C | 11-04-2024 19:00 | DVO'60 JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | 192623 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | MOC'17 JO16-2 | 192564 | 1-0 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Beek Vooruit JO16-1 | RSV JO16-1 | 193659 | 7-2 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Roosendaal JO16-2 | Achtmaal JO16-1 | 192629 | 3-1 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | DEVO JO16-1 | Kogelvangers JO16-1 | 193085 | 5-3 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | Wernhout JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 192918 | 3-2 | ||
C | 30-03-2024 14:30 | RSV JO16-1 | Achtmaal JO16-1 | 193561 | 2-1 | ||
C | 30-03-2024 11:15 | MOC'17 JO16-2 | DVO'60 JO16-1 | 193625 | 2-0 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | RSV JO16-1 | Wernhout JO16-1 | 192416 | 8-1 | ||
C | 23-03-2024 14:30 | Achtmaal JO16-1 | DEVO JO16-1 | 193319 | 0-1 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Moerse Boys JO16-1 | MOC'17 JO16-2 | 192563 | 5-1 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | Kogelvangers JO16-1 | Beek Vooruit JO16-1 | 193669 | 3-4 | ||
C | 16-03-2024 14:00 | Wernhout JO16-1 | Kogelvangers JO16-1 | 192660 | 3-1 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Roosendaal JO16-2 | DVO'60 JO16-1 | 193590 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 192636 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | MOC'17 JO16-2 | RSV JO16-1 | 193759 | 3-3 | ||
C | 09-03-2024 13:30 | DVO'60 JO16-1 | DEVO JO16-1 | 193078 | 2-2 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | Achtmaal JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 193173 | 1-4 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Moerse Boys JO16-1 | Kogelvangers JO16-1 | 192681 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | RSV JO16-1 | 192766 | 6-0 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | MOC'17 JO16-2 | Achtmaal JO16-1 | 192910 | 5-2 | ||
C | 02-03-2024 14:15 | DEVO JO16-1 | Roosendaal JO16-2 | 193337 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Beek Vooruit JO16-1 | DVO'60 JO16-1 | 193027 | 2-3 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Kogelvangers JO16-1 | RSV JO16-1 | 193668 | 3-1 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | Roosendaal JO16-2 | Beek Vooruit JO16-1 | 192480 | 3-1 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | DVO'60 JO16-1 | Wernhout JO16-1 | 193742 | 3-4 | ||
C | 24-02-2024 14:00 | DEVO JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | 193654 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Kogelvangers JO16-1 | 193714 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | Beek Vooruit JO16-1 | DEVO JO16-1 | 193280 | 1-4 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | Wernhout JO16-1 | Roosendaal JO16-2 | 193045 | 1-8 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | Kogelvangers JO16-1 | MOC'17 JO16-2 | 193035 | 2-6 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | Achtmaal JO16-1 | Wernhout JO16-1 | 193084 | 3-2 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | RSV JO16-1 | Moerse Boys JO16-1 | 192640 | 0-1 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | Roosendaal JO16-2 | Rood-Wit W JO16-1 | 192899 | 1-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-01-2024 14:00 | Luctor Heinkenszand JO16-1 | Nieuwland JO16-1 | 138793 | 3-2 | ||
C | 16-12-2023 12:00 | Zeelandia Middelburg JO16-2 | Halsteren JO16-1 | 138632 | 2-3 | ||
C | 12-12-2023 18:45 | FC Axel JO16-1 | Halsteren JO16-1 | 138676 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | FC Axel JO16-1 | BSC JO16-2 | 138804 | 9-0 | ||
C | 09-12-2023 11:15 | Halsteren JO16-1 | Luctor Heinkenszand JO16-1 | 138816 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | Nieuwland JO16-1 | Zeelandia Middelburg JO16-2 | 138826 | 2-3 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Halsteren JO16-1 | 138797 | 1-3 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Zeelandia Middelburg JO16-2 | FC Axel JO16-1 | 138783 | 0-3 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | BSC JO16-2 | Zeelandia Middelburg JO16-2 | 138751 | 4-3 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | Nieuwland JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | 138767 | 6-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | FC Axel JO16-1 | Luctor Heinkenszand JO16-1 | 138740 | 3-0 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | FC Axel JO16-1 | 138719 | 1-6 | ||
C | 18-11-2023 09:45 | Halsteren JO16-1 | Nieuwland JO16-1 | 138729 | 2-1 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Luctor Heinkenszand JO16-1 | BSC JO16-2 | 138715 | 6-2 | ||
C | 11-11-2023 14:30 | BSC JO16-2 | Rood-Wit W JO16-1 | 138687 | 1-0 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Zeelandia Middelburg JO16-2 | Luctor Heinkenszand JO16-1 | 138700 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Zeelandia Middelburg JO16-2 | 138646 | 1-2 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | Halsteren JO16-1 | BSC JO16-2 | 138656 | 2-1 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | Nieuwland JO16-1 | FC Axel JO16-1 | 138666 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | BSC JO16-2 | Nieuwland JO16-1 | 138619 | 3-3 | ||
C | 28-10-2023 10:45 | Luctor Heinkenszand JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | 138642 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 12:30 | Roosendaal JO16-2 | DSE JO16-1 | 53937 | 0-5 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | Prinsenland JO16-1 | MOC'17 JO16-2 | 53875 | 2-4 | ||
C | 12-10-2023 19:00 | Internos JO16-1 | Halsteren JO16-1 | 53907 | 1-6 | ||
C | 07-10-2023 11:15 | MOC'17 JO16-2 | Rood-Wit W JO16-1 | 54073 | 1-8 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Halsteren JO16-1 | Prinsenland JO16-1 | 54037 | 6-2 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | DSE JO16-1 | Internos JO16-1 | 54000 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | Roosendaal JO16-2 | MOC'17 JO16-2 | 53655 | 1-2 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | DSE JO16-1 | 53717 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | Internos JO16-1 | Prinsenland JO16-1 | 53626 | 5-4 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | Halsteren JO16-1 | Roosendaal JO16-2 | 53791 | 5-2 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | MOC'17 JO16-2 | Internos JO16-1 | 53826 | 1-2 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Prinsenland JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | 53843 | 2-3 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Roosendaal JO16-2 | 54216 | 3-0 | ||
C | 16-09-2023 11:15 | MOC'17 JO16-2 | Halsteren JO16-1 | 54137 | 3-4 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | Prinsenland JO16-1 | DSE JO16-1 | 54156 | 3-7 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | Rood-Wit W JO16-1 | Halsteren JO16-1 | 54341 | 2-3 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | Roosendaal JO16-2 | Internos JO16-1 | 54278 | 0-9 | ||
C | 09-09-2023 14:00 | DSE JO16-1 | MOC'17 JO16-2 | 54248 | 2-1 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | Halsteren JO16-1 | DSE JO16-1 | 54382 | 5-4 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Internos JO16-1 | Rood-Wit W JO16-1 | 54473 | 4-3 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Prinsenland JO16-1 | Roosendaal JO16-2 | 54440 | 4-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO16-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 25 | 7 | 18 | 0 |
2 | Moerse Boys JO16-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 20 | 8 | 12 | 0 |
3 | Roosendaal JO16-2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 31 | 13 | 18 | 0 |
4 | DEVO JO16-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 21 | 15 | 6 | 0 |
5 | MOC'17 JO16-2 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 23 | 16 | 7 | 0 |
6 | DVO'60 JO16-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 17 | 17 | 0 | 0 |
7 | RSV JO16-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 21 | 32 | -11 | 0 |
8 | Wernhout JO16-1 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 18 | 40 | -22 | 0 |
9 | Beek Vooruit JO16-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 15 | 18 | -3 | 0 |
10 | Achtmaal JO16-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 8 | 20 | -12 | 0 |
11 | Kogelvangers JO16-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 15 | 28 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Axel JO16-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 21 | 1 | 20 | 0 |
2 | Halsteren JO16-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 10 | 5 | 5 | 0 |
3 | Zeelandia Middelburg JO16-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 13 | 14 | -1 | 0 |
4 | Luctor Heinkenszand JO16-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 12 | 13 | -1 | 0 |
5 | BSC JO16-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | 23 | -12 | 0 |
6 | Nieuwland JO16-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 14 | 11 | 3 | 0 |
7 | Rood-Wit W JO16-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 6 | 20 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halsteren JO16-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 29 | 14 | 15 | 0 |
2 | Rood-Wit W JO16-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 22 | 12 | 10 | 0 |
3 | DSE JO16-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 23 | 14 | 9 | 0 |
4 | Internos JO16-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 23 | 17 | 6 | 0 |
5 | MOC'17 JO16-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | 19 | -7 | 0 |
6 | Prinsenland JO16-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 17 | 27 | -10 | 0 |
7 | Roosendaal JO16-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 5 | 28 | -23 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 20:00 | B-2 | C-2 | Teamtraining | Jeugdtrainingen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 19:00 - 19:30 | B, E | Keeperstraining | Jeugdtrainingen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 20:00 | B-2 | C-2 | Teamtraining | Jeugdtrainingen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|