0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Rood-Wit W JO8-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Sven van den Berg | Keeper | ||||||
Lex de Jong | Keeper | ||||||
Sven van den Berg | |||||||
Liam van Ginneken | |||||||
Jim Heeren | |||||||
Lex de Jong | |||||||
MattheĆ¼s Palings | |||||||
Glenn Rockx | |||||||
Julian Stoop | |||||||
Roan Verstraeten | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dennis de Jong | Teamleider | ||||||
Marno Heeren | Trainer / Coach | ||||||
Dennis de Jong | Trainer / Coach | ||||||
Jack Koevoets | Coƶrdinator Academy |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:00 | Virtus JO8-1G | JEKA JO8-5 | 141690 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | Unitas'30 JO8-2 | Klundert JO8-1 | 142755 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | SEOLTO JO8-1 | Rood-Wit W JO8-1 | 138670 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | MOC'17 JO8-3 | Victoria'03 JO8-1 | 139722 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | SCO JO8-3 | Unitas'30 JO8-2 | 138904 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | DIA JO8-2 | Virtus JO8-1G | 139164 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Victoria'03 JO8-1 | SEOLTO JO8-1 | 139878 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | MOC'17 JO8-3 | 143686 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | JEKA JO8-5 | Rood-Wit W JO8-1 | 140563 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Virtus JO8-1G | SCO JO8-3 | 140166 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Klundert JO8-1 | DIA JO8-2 | 140397 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Unitas'30 JO8-2 | MOC'17 JO8-3 | 143087 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | MOC'17 JO8-3 | SCO JO8-3 | 139838 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Victoria'03 JO8-1 | Rood-Wit W JO8-1 | 139132 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Virtus JO8-1G | Klundert JO8-1 | 140434 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | DIA JO8-2 | JEKA JO8-5 | 138976 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | SEOLTO JO8-1 | Unitas'30 JO8-2 | 143254 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | Unitas'30 JO8-2 | 143517 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | JEKA JO8-5 | MOC'17 JO8-3 | 139866 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Victoria'03 JO8-1 | Virtus JO8-1G | 143641 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Klundert JO8-1 | SEOLTO JO8-1 | 142735 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | Unitas'30 JO8-2 | Victoria'03 JO8-1 | 141106 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Virtus JO8-1G | Rood-Wit W JO8-1 | 138942 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | SEOLTO JO8-1 | SCO JO8-3 | 140505 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | MOC'17 JO8-3 | DIA JO8-2 | 141426 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:45 | Unitas'30 JO8-2 | Virtus JO8-1G | 144243 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Klundert JO8-1 | JEKA JO8-5 | 143040 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | SCO JO8-3 | DIA JO8-2 | 144510 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | MOC'17 JO8-3 | SEOLTO JO8-1 | 140888 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | DIA JO8-2 | Unitas'30 JO8-2 | 142162 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Klundert JO8-1 | Victoria'03 JO8-1 | 141213 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:45 | JEKA JO8-5 | SCO JO8-3 | 139489 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | Virtus JO8-1G | SEOLTO JO8-1 | 142651 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | MOC'17 JO8-3 | Virtus JO8-1G | 141085 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | SCO JO8-3 | Klundert JO8-1 | 144697 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | SEOLTO JO8-1 | Terneuzense Boys JO8-2 | 141599 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Victoria'03 JO8-1 | JEKA JO8-5 | 141618 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | DIA JO8-2 | 140129 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 12:15 | JEKA JO8-5 | SEOLTO JO8-1 | 141073 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | SCO JO8-3 | Rood-Wit W JO8-1 | 141235 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | DIA JO8-2 | Victoria'03 JO8-1 | 138696 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Klundert JO8-1 | MOC'17 JO8-3 | 141482 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:15 | Terneuzense Boys JO8-2 | Unitas'30 JO8-2 | 140444 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | SEOLTO JO8-1 | DIA JO8-2 | 144588 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Virtus JO8-1G | Terneuzense Boys JO8-2 | 142368 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | Klundert JO8-1 | 144757 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Victoria'03 JO8-1 | SCO JO8-3 | 140486 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO8-2 | JEKA JO8-5 | 139738 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-12-2019 09:30 | JEKA JO8-3 | DSE JO8-1 | 58320 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | BSC JO8-2 | Unitas'30 JO8-2 | 59521 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Klundert JO8-1 | Rood-Wit W JO8-1 | 59479 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | BSC JO8-2 | 59810 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | DSE JO8-1 | Klundert JO8-1 | 59558 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-2 | JEKA JO8-3 | 60439 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-2 | Rood-Wit W JO8-1 | 57663 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Klundert JO8-1 | JEKA JO8-3 | 59080 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | BSC JO8-2 | DSE JO8-1 | 60008 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | JEKA JO8-3 | BSC JO8-2 | 58823 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | DSE JO8-1 | Rood-Wit W JO8-1 | 59448 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Klundert JO8-1 | Unitas'30 JO8-2 | 57724 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:45 | Unitas'30 JO8-2 | DSE JO8-1 | 58626 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | JEKA JO8-3 | 59682 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | BSC JO8-2 | Klundert JO8-1 | 59895 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | Klundert JO8-1 | 58797 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | DSE JO8-1 | JEKA JO8-3 | 57174 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-2 | BSC JO8-2 | 59644 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Klundert JO8-1 | DSE JO8-1 | 58593 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | BSC JO8-2 | Rood-Wit W JO8-1 | 57979 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | JEKA JO8-3 | Unitas'30 JO8-2 | 60034 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | DSE JO8-1 | BSC JO8-2 | 57788 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | Unitas'30 JO8-2 | 57848 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | JEKA JO8-3 | Klundert JO8-1 | 58619 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | DSE JO8-1 | 59824 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | BSC JO8-2 | JEKA JO8-3 | 57820 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Unitas'30 JO8-2 | Klundert JO8-1 | 57697 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Klundert JO8-1 | BSC JO8-2 | 59879 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | DSE JO8-1 | Unitas'30 JO8-2 | 59244 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | JEKA JO8-3 | Rood-Wit W JO8-1 | 58158 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-2 | Rood-Wit W JO8-1 | 14944 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 08:45 | VVR JO8-1 | DSE JO8-1 | 14701 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | Rood-Wit W JO8-1 | DSE JO8-1 | 14633 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | Unitas'30 JO8-2 | VVR JO8-1 | 14510 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | VVR JO8-1 | Rood-Wit W JO8-1 | 14116 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | DSE JO8-1 | Unitas'30 JO8-2 | 14296 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCO JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DIA JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Klundert JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | JEKA JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Virtus JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SEOLTO JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | MOC'17 JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Rood-Wit W JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Victoria'03 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Unitas'30 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | JEKA JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Klundert JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BSC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rood-Wit W JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Unitas'30 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVR JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DSE JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Unitas'30 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Rood-Wit W JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | E | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 19:15 - 19:45 | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 15:30 - 16:40 | A | C-3 | Teamtraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|