0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Rood-Wit W JO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Wessel van de Sanden | Keeper | ||||||
Tino Baarda | |||||||
Marciano van Benthem | |||||||
Andy de Bruijn | |||||||
Mika Dedić | |||||||
Sonny Heeren | |||||||
Lucas Maas | |||||||
Armando den Ouden | |||||||
Milan de Rooij | |||||||
Rick Scheepers | |||||||
Stef van Zundert | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arjan de Bruijn | Teamleider | ||||||
Aschwin van Beers | Trainer / Coach | ||||||
Sebastiaan Dedić | Trainer / Coach | ||||||
Arjan de Bruijn | Assistent Trainer | ||||||
Corné Bulkmans | Assistent Scheidsrechter |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 14:30 | Wernhout JO19-1 | Riel JO19-1 | 154217 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Roosendaal JO19-2 | Rood-Wit W JO19-1 | 96387 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:30 | Alliance JO19-1 | Viola JO19-1 | 97130 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:15 | The Gunners JO19-1 | Chaam JO19-1 | 154910 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 17:30 | Beek Vooruit JO19-2 | Gloria UC JO19-1 | 96321 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Riel JO19-1 | Alliance JO19-1 | 154216 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 96940 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Cluzona JO19-1 | 94818 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Viola JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 95695 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Chaam JO19-1 | Roosendaal JO19-2 | 154909 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | UVV'40 JO19-1 | Beek Vooruit JO19-2 | 95972 | 0-0 | ||
C | 12-05-2020 19:30 | Cluzona JO19-1 | UVV'40 JO19-1 | 94842 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | Alliance JO19-1 | Roosendaal JO19-2 | 95908 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:15 | Beek Vooruit JO19-2 | The Gunners JO19-1 | 97296 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:30 | Cluzona JO19-1 | Riel JO19-1 | 154215 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Viola JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 95394 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Wernhout JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 95389 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | UVV'40 JO19-1 | Chaam JO19-1 | 154908 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | The Gunners JO19-1 | Alliance JO19-1 | 96868 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Roosendaal JO19-2 | Riel JO19-1 | 154214 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:30 | Cluzona JO19-1 | Viola JO19-1 | 96771 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Gloria UC JO19-1 | UVV'40 JO19-1 | 97164 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Wernhout JO19-1 | Beek Vooruit JO19-2 | 97473 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Chaam JO19-1 | 154907 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Cluzona JO19-1 | 97812 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 97431 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Viola JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 97936 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Riel JO19-1 | Beek Vooruit JO19-2 | 154213 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Chaam JO19-1 | Alliance JO19-1 | 154906 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:30 | UVV'40 JO19-1 | Roosendaal JO19-2 | 98091 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 17:30 | Beek Vooruit JO19-2 | Viola JO19-1 | 95374 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Wernhout JO19-1 | UVV'40 JO19-1 | 96566 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:30 | Cluzona JO19-1 | Chaam JO19-1 | 154905 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Roosendaal JO19-2 | Gloria UC JO19-1 | 96576 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | Alliance JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 97359 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | The Gunners JO19-1 | Riel JO19-1 | 154212 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 12:30 | Alliance JO19-1 | Beek Vooruit JO19-2 | 96435 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Chaam JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 154904 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Riel JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 154211 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Viola JO19-1 | UVV'40 JO19-1 | 98131 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Beek Vooruit JO19-2 | 98138 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | Roosendaal JO19-2 | The Gunners JO19-1 | 95835 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | Alliance JO19-1 | Cluzona JO19-1 | 96146 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 13:30 | Cluzona JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 97483 | 8-2 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Alliance JO19-1 | 95046 | 3-4 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Viola JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 96324 | 2-6 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Wernhout JO19-1 | Roosendaal JO19-2 | 95821 | 2-1 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | UVV'40 JO19-1 | Riel JO19-1 | 154210 | 1-2 | ||
C | 07-03-2020 17:45 | Beek Vooruit JO19-2 | Chaam JO19-1 | 154903 | 5-1 | ||
C | 29-02-2020 12:00 | The Gunners JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 94740 | 0-3 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | JEKA JO19-2 | Viola JO19-1 | 94984 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Roosendaal JO19-2 | Cluzona JO19-1 | 95127 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Sarto JO19-2 | Gloria UC JO19-1 | 97064 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | UVV'40 JO19-1 | 96477 | 1-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Riel JO19-1 | Viola JO19-1 | 154209 | 5-1 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Chaam JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 154902 | 3-5 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | JEKA JO19-2 | Sarto JO19-2 | 96507 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Gloria UC JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 95285 | 1-6 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Viola JO19-1 | Roosendaal JO19-2 | 97897 | 0-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Wernhout JO19-1 | Alliance JO19-1 | 95983 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 13:45 | Beek Vooruit JO19-2 | Cluzona JO19-1 | 96654 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 15:15 | UVV'40 JO19-1 | The Gunners JO19-1 | 96720 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Riel JO19-1 | Chaam JO19-1 | 154901 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | Alliance JO19-1 | UVV'40 JO19-1 | 96591 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 13:15 | Roosendaal JO19-2 | Beek Vooruit JO19-2 | 95226 | 4-0 | ||
C | 01-02-2020 13:30 | Cluzona JO19-1 | Wernhout JO19-1 | 96458 | 3-3 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | JEKA JO19-2 | 97319 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Sarto JO19-2 | Viola JO19-1 | 96240 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | The Gunners JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 97592 | 4-4 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | Chaam JO19-1 | Viola JO19-1 | 154900 | 1-4 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Riel JO19-1 | 154208 | 2-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-01-2020 12:00 | De Fendert JO19-1 | Alliance JO19-1 | 30751 | 1-1 | ||
C | 21-12-2019 11:00 | Tholense Boys JO19-1 | Alblasserdam JO19-1 | 29988 | 0-0 | ||
C | 18-12-2019 19:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 94298 | 0-1 | ||
C | 14-12-2019 11:45 | De Zwerver JO19-1 | De Alblas JO19-1 | 29936 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:00 | Klundert JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 30224 | 5-1 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | Sprundel JO19-1 | Prinsenland JO19-1 | 29902 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:45 | EBOH JO19-1 | Terheijden JO19-1 | 30191 | 2-4 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | Alblasserdam JO19-1 | Alliance JO19-1 | 29226 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:45 | Prinsenland JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 29380 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | De Zwerver JO19-1 | EBOH JO19-1 | 30754 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | De Alblas JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 29366 | 0-4 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Terheijden JO19-1 | Klundert JO19-1 | 29048 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | De Fendert JO19-1 | 28799 | 2-4 | ||
C | 04-12-2019 19:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 30229 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | De Fendert JO19-1 | Alblasserdam JO19-1 | 29714 | 1-0 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | Tholense Boys JO19-1 | Klundert JO19-1 | 30293 | 3-1 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | Alliance JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 30408 | 6-0 | ||
C | 30-11-2019 12:45 | Sprundel JO19-1 | De Zwerver JO19-1 | 28816 | 5-1 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | EBOH JO19-1 | De Alblas JO19-1 | 30210 | 4-3 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Terheijden JO19-1 | Prinsenland JO19-1 | 29632 | 3-3 | ||
C | 25-11-2019 20:00 | Alliance JO19-1 | Prinsenland JO19-1 | 30010 | 0-1 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | Tholense Boys JO19-1 | Alliance JO19-1 | 30787 | 1-2 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | EBOH JO19-1 | Prinsenland JO19-1 | 30739 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 12:45 | Sprundel JO19-1 | De Fendert JO19-1 | 29868 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 12:00 | Klundert JO19-1 | Alblasserdam JO19-1 | 29470 | 6-1 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | De Zwerver JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 30101 | 2-2 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | De Alblas JO19-1 | Terheijden JO19-1 | 29927 | 2-3 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | De Alblas JO19-1 | 28993 | 1-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | Alliance JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 29562 | 0-2 | ||
C | 16-11-2019 12:15 | De Fendert JO19-1 | EBOH JO19-1 | 29928 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 10:45 | Prinsenland JO19-1 | Klundert JO19-1 | 28834 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | Terheijden JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 29033 | 2-1 | ||
C | 09-11-2019 12:45 | Sprundel JO19-1 | EBOH JO19-1 | 30782 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | Tholense Boys JO19-1 | De Alblas JO19-1 | 28801 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 12:00 | De Fendert JO19-1 | Terheijden JO19-1 | 29874 | 2-0 | ||
C | 09-11-2019 12:00 | Klundert JO19-1 | De Zwerver JO19-1 | 29090 | 3-3 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | Alblasserdam JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 29293 | 1-4 | ||
C | 02-11-2019 10:45 | Prinsenland JO19-1 | De Fendert JO19-1 | 30494 | 0-4 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | De Zwerver JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 29949 | 3-3 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | De Alblas JO19-1 | Klundert JO19-1 | 30273 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | Terheijden JO19-1 | Alliance JO19-1 | 29960 | 2-1 | ||
C | 02-11-2019 12:15 | EBOH JO19-1 | Alblasserdam JO19-1 | 30295 | 4-2 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Alblasserdam JO19-1 | Prinsenland JO19-1 | 30362 | 1-9 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | Klundert JO19-1 | EBOH JO19-1 | 29124 | 4-1 | ||
C | 26-10-2019 12:15 | De Fendert JO19-1 | De Zwerver JO19-1 | 30157 | 4-1 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | Alliance JO19-1 | De Alblas JO19-1 | 30794 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | Tholense Boys JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 30309 | 1-0 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Terheijden JO19-1 | 29797 | 2-2 | ||
C | 19-10-2019 12:15 | De Zwerver JO19-1 | Alliance JO19-1 | 30445 | 5-0 | ||
C | 12-10-2019 09:30 | Alblasserdam JO19-1 | De Zwerver JO19-1 | 29044 | 6-3 | ||
C | 05-10-2019 10:45 | Prinsenland JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 29752 | 1-1 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | De Alblas JO19-1 | De Fendert JO19-1 | 29544 | 2-4 | ||
C | 05-10-2019 12:45 | Sprundel JO19-1 | Klundert JO19-1 | 28882 | 1-0 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | EBOH JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 29003 | 4-2 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Terheijden JO19-1 | Alblasserdam JO19-1 | 29103 | 3-1 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | Prinsenland JO19-1 | De Alblas JO19-1 | 29046 | 2-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Alblasserdam JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 30414 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | De Fendert JO19-1 | Tholense Boys JO19-1 | 29021 | 1-1 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | Alliance JO19-1 | Klundert JO19-1 | 30204 | 0-2 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Rood-Wit W JO19-1 | EBOH JO19-1 | 28853 | 4-8 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Terheijden JO19-1 | De Zwerver JO19-1 | 30440 | 0-3 | ||
C | 21-09-2019 12:45 | Tholense Boys JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 29430 | 7-2 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | EBOH JO19-1 | Alliance JO19-1 | 30525 | 3-2 | ||
C | 21-09-2019 12:45 | Sprundel JO19-1 | Terheijden JO19-1 | 29672 | 4-1 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | De Alblas JO19-1 | Alblasserdam JO19-1 | 30750 | 1-2 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | De Zwerver JO19-1 | Prinsenland JO19-1 | 30509 | 4-0 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | Klundert JO19-1 | De Fendert JO19-1 | 30001 | 4-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 12:45 | Beek Vooruit JO19-2 | Sprundel JO19-1 | 7068 | 2-2 | ||
B | 14-09-2019 16:45 | Unitas'30 JO19-2 | Rood-Wit W JO19-1 | 6936 | 2-2 | ||
B | 07-09-2019 12:45 | Sprundel JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 6822 | 6-2 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | Beek Vooruit JO19-2 | Unitas'30 JO19-2 | 6692 | 3-5 | ||
B | 04-09-2019 19:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Beek Vooruit JO19-2 | 6590 | 3-5 | ||
B | 31-08-2019 16:15 | Unitas'30 JO19-2 | Sprundel JO19-1 | 6434 | 4-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO19-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 15 | 3 | 12 | 0 |
2 | Roosendaal JO19-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 9 | 3 | 6 | 0 |
3 | Wernhout JO19-1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 10 | 6 | 4 | 0 |
4 | Alliance JO19-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 6 | 3 | 0 |
5 | Cluzona JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14 | 9 | 5 | 0 |
6 | Riel JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 |
7 | Gloria UC JO19-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 0 |
8 | Beek Vooruit JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 0 |
9 | UVV'40 JO19-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 0 |
10 | Viola JO19-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 0 |
11 | Chaam JO19-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | 14 | -9 | 0 |
12 | The Gunners JO19-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 17 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sprundel JO19-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 26 | 6 | 20 | 0 |
2 | De Fendert JO19-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 28 | 15 | 13 | 0 |
3 | Prinsenland JO19-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 25 | 17 | 8 | 0 |
4 | Klundert JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 30 | 18 | 12 | 0 |
5 | Terheijden JO19-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 22 | 23 | -1 | 0 |
6 | EBOH JO19-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 31 | 32 | -1 | 0 |
7 | Tholense Boys JO19-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 24 | 19 | 5 | 0 |
8 | De Zwerver JO19-1 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 26 | 24 | 2 | 0 |
9 | Alliance JO19-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 12 | 17 | -5 | 0 |
10 | Rood-Wit W JO19-1 | 11 | 1 | 4 | 6 | 7 | 19 | 38 | -19 | 0 |
11 | Alblasserdam JO19-1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 15 | 34 | -19 | 0 |
12 | De Alblas JO19-1 | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | 11 | 26 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO19-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 11 | 8 | 3 | 0 |
2 | Sprundel JO19-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 11 | 8 | 3 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO19-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 10 | 0 | 0 |
4 | Rood-Wit W JO19-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 13 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 21:00 | C-2 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | C-2 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|