0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Rood-Wit W 1
Vormt selectie met: Rood-Wit W 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Mitchell Coppens | Keeper | ||||||
Geovanni Leander | Keeper | ||||||
Joshua Albers | |||||||
Jeffrey Bulkmans | |||||||
Dylan van Camp | |||||||
Davin Eland | |||||||
Justin van Gastel | |||||||
Edwin Jaspers | |||||||
Sven Konings | |||||||
Jordy Lambrechts | |||||||
Levi Nooren | |||||||
Delano van Peer | |||||||
Davey Plasmans | |||||||
Mitchell Sanne | |||||||
Boy van Steen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Richard Konings | Teamleider | ||||||
Michel Jaspers | Assistent Trainer | ||||||
Peter Valster | Keeperstrainer | ||||||
John Severijnen | Assistent Scheidsrechter | ||||||
Leon Evers | Fysiotherapeut | ||||||
Pim Leppens | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-05-2020 14:00 | fc Boshuizen 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17754 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:00 | Spartaan'20 1 | Olympia 1 | 17226 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:00 | Rood-Wit W 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17849 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:00 | TOGB 1 | Den Hoorn 1 | 17344 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:00 | ROAC 1 | DOSKO 1 | 17614 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:00 | VUC 1 | TAC'90 1 | 17646 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 14:00 | VC Vlissingen 1 | DHC 1 | 17974 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | Den Hoorn 1 | Spartaan'20 1 | 17690 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | VUC 1 | 17430 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | Olympia 1 | VC Vlissingen 1 | 17387 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | ROAC 1 | 18026 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | TAC'90 1 | TOGB 1 | 17530 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:00 | DHC 1 | fc Boshuizen 1 | 17959 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 14:30 | DOSKO 1 | Rood-Wit W 1 | 17995 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 14:00 | fc Boshuizen 1 | TAC'90 1 | 17746 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | VUC 1 | Rood-Wit W 1 | 17650 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | TOGB 1 | DOSKO 1 | 17349 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | Olympia 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17389 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | VC Vlissingen 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17967 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | ROAC 1 | TAC'90 1 | 17607 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | fc Boshuizen 1 | Den Hoorn 1 | 17749 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:30 | Spartaan'20 1 | DHC 1 | 17234 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | Den Hoorn 1 | VUC 1 | 17696 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | TAC'90 1 | Spartaan'20 1 | 17529 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | DHC 1 | Olympia 1 | 17953 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | Rood-Wit W 1 | ROAC 1 | 17851 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | DOSKO 1 | VC Vlissingen 1 | 17997 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | fc Boshuizen 1 | 17432 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 18:00 | Hillegersberg, vv 1 | TOGB 1 | 18022 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 14:00 | fc Boshuizen 1 | Rood-Wit W 1 | 132087 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | Hillegersberg, vv 1 | Rood-Wit W 1 | 18030 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | DOSKO 1 | 17436 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | Rood-Wit W 1 | TAC'90 1 | 17850 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | ROAC 1 | DHC 1 | 17612 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | Den Hoorn 1 | Olympia 1 | 17692 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | VUC 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17654 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Spartaan'20 1 | fc Boshuizen 1 | 17232 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | VC Vlissingen 1 | TOGB 1 | 17965 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | CVV Zwervers ZO1 | 18024 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | TOGB 1 | VUC 1 | 17343 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | Olympia 1 | DOSKO 1 | 17388 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | TAC'90 1 | Den Hoorn 1 | 17535 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | DHC 1 | Rood-Wit W 1 | 17960 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | fc Boshuizen 1 | VC Vlissingen 1 | 17752 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | Spartaan'20 1 | ROAC 1 | 17229 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | Rood-Wit W 1 | Spartaan'20 1 | 17846 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | TOGB 1 | 17426 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | VUC 1 | Olympia 1 | 17644 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | DOSKO 1 | TAC'90 1 | 17990 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | VC Vlissingen 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17976 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | ROAC 1 | fc Boshuizen 1 | 17610 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 17:30 | Den Hoorn 1 | DHC 1 | 17699 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | Olympia 1 | TAC'90 1 | 17380 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | TOGB 1 | Rood-Wit W 1 | 17346 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | ROAC 1 | Den Hoorn 1 | 17609 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | VC Vlissingen 1 | VUC 1 | 17970 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | DHC 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17963 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | fc Boshuizen 1 | DOSKO 1 | 17753 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:30 | Spartaan'20 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17227 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | VUC 1 | ROAC 1 | 17647 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | Den Hoorn 1 | 18028 | 2-6 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | TOGB 1 | fc Boshuizen 1 | 17345 | 2-2 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | Olympia 1 | 17427 | 2-2 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | TAC'90 1 | DHC 1 | 17538 | 3-1 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | DOSKO 1 | Spartaan'20 1 | 17986 | 5-2 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | Rood-Wit W 1 | VC Vlissingen 1 | 17856 | 2-1 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | VC Vlissingen 1 | Spartaan'20 1 | 17964 | 4-1 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | DHC 1 | 17434 | 1-6 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | TOGB 1 | ROAC 1 | 17342 | 6-0 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | VUC 1 | fc Boshuizen 1 | 17649 | 2-0 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | TAC'90 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17541 | 6-3 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | DOSKO 1 | Den Hoorn 1 | 17993 | 1-1 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | Rood-Wit W 1 | Olympia 1 | 17848 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | Den Hoorn 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17693 | 6-1 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | DHC 1 | DOSKO 1 | 17962 | 1-2 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | ROAC 1 | VC Vlissingen 1 | 17613 | 0-1 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | Olympia 1 | TOGB 1 | 17378 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 14:30 | Spartaan'20 1 | VUC 1 | 17230 | 2-2 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | fc Boshuizen 1 | Rood-Wit W 1 | 17750 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | DHC 1 | VUC 1 | 17957 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | DOSKO 1 | 18033 | 1-3 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | Olympia 1 | ROAC 1 | 17381 | 2-1 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | TAC'90 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17532 | 4-1 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | Den Hoorn 1 | VC Vlissingen 1 | 17700 | 2-0 | ||
C | 02-02-2020 14:30 | Spartaan'20 1 | TOGB 1 | 17225 | 2-1 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | DOSKO 1 | Olympia 1 | 17988 | 4-2 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | Rood-Wit W 1 | DHC 1 | 17855 | 1-1 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | TOGB 1 | TAC'90 1 | 17341 | 1-1 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | ROAC 1 | Spartaan'20 1 | 17603 | 0-3 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | Hillegersberg, vv 1 | 17437 | 1-4 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | VC Vlissingen 1 | fc Boshuizen 1 | 17972 | 1-4 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | VUC 1 | Den Hoorn 1 | 17648 | 0-2 | ||
C | 19-12-2019 20:00 | Rood-Wit W 1 | Den Hoorn 1 | 17853 | 4-3 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | TOGB 1 | 17691 | 0-1 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | DHC 1 | ROAC 1 | 17956 | 1-1 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | VC Vlissingen 1 | 18032 | 3-4 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Olympia 1 | VUC 1 | 17382 | 1-1 | ||
C | 15-12-2019 14:30 | DOSKO 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17989 | 4-0 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | fc Boshuizen 1 | Spartaan'20 1 | 17742 | 1-0 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | TAC'90 1 | Rood-Wit W 1 | 17537 | 2-1 | ||
C | 08-12-2019 14:30 | Spartaan'20 1 | TAC'90 1 | 17228 | 2-1 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | TOGB 1 | DHC 1 | 17347 | 1-0 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | VUC 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17645 | 3-3 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | fc Boshuizen 1 | Olympia 1 | 17744 | 2-2 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | VC Vlissingen 1 | DOSKO 1 | 17975 | 1-1 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | ROAC 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17615 | 2-0 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | DHC 1 | Spartaan'20 1 | 17951 | 3-4 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | Olympia 1 | Den Hoorn 1 | 17383 | 5-3 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | TAC'90 1 | VUC 1 | 17534 | 2-0 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | fc Boshuizen 1 | 18029 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | Rood-Wit W 1 | 17433 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | TOGB 1 | VC Vlissingen 1 | 17348 | 2-2 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | DOSKO 1 | ROAC 1 | 17991 | 0-0 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | VUC 1 | DOSKO 1 | 17653 | 1-2 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | ROAC 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17606 | 2-0 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | TAC'90 1 | 17694 | 1-1 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | Rood-Wit W 1 | TOGB 1 | 17847 | 1-6 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | VC Vlissingen 1 | Olympia 1 | 17966 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | fc Boshuizen 1 | DHC 1 | 17751 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Spartaan'20 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17237 | 1-1 | ||
C | 17-11-2019 14:00 | fc Boshuizen 1 | TOGB 1 | 17743 | 3-0 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | DHC 1 | 18031 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | Spartaan'20 1 | 17425 | 2-1 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | Olympia 1 | Rood-Wit W 1 | 17385 | 3-0 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | TAC'90 1 | fc Boshuizen 1 | 17536 | 4-4 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | VUC 1 | VC Vlissingen 1 | 17652 | 1-2 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | DOSKO 1 | TOGB 1 | 17987 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 17:00 | Den Hoorn 1 | ROAC 1 | 17695 | 2-3 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | TAC'90 1 | DOSKO 1 | 17540 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | TOGB 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17340 | 5-1 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | Olympia 1 | 18023 | 1-5 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | Spartaan'20 1 | VC Vlissingen 1 | 17235 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | DHC 1 | Den Hoorn 1 | 17958 | 1-2 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | fc Boshuizen 1 | ROAC 1 | 17747 | 4-2 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | Rood-Wit W 1 | VUC 1 | 17852 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | TAC'90 1 | 17428 | 0-4 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | Olympia 1 | DHC 1 | 17386 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | VUC 1 | Spartaan'20 1 | 17642 | 0-1 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17702 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 14:30 | DOSKO 1 | fc Boshuizen 1 | 17994 | 2-0 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | VC Vlissingen 1 | Rood-Wit W 1 | 17973 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | ROAC 1 | TOGB 1 | 17604 | 0-0 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | TAC'90 1 | Olympia 1 | 17531 | 7-1 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | DHC 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17954 | 2-0 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | fc Boshuizen 1 | VUC 1 | 17748 | 1-3 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | TOGB 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17350 | 4-1 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | VC Vlissingen 1 | ROAC 1 | 17969 | 2-0 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | Spartaan'20 1 | Den Hoorn 1 | 17231 | 1-0 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | Rood-Wit W 1 | DOSKO 1 | 17857 | 3-1 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | TAC'90 1 | 18025 | 1-6 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | VC Vlissingen 1 | 17435 | 3-3 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | DOSKO 1 | DHC 1 | 17996 | 0-1 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | fc Boshuizen 1 | 17697 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | VUC 1 | TOGB 1 | 17643 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Olympia 1 | Spartaan'20 1 | 17377 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | ROAC 1 | Rood-Wit W 1 | 17611 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | TOGB 1 | Olympia 1 | 17339 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | ROAC 1 | VUC 1 | 17608 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | VC Vlissingen 1 | Den Hoorn 1 | 17971 | 0-0 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | fc Boshuizen 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17745 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | DHC 1 | TAC'90 1 | 17955 | 1-0 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | Rood-Wit W 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17858 | 4-0 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | Spartaan'20 1 | DOSKO 1 | 17236 | 0-1 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | Den Hoorn 1 | DOSKO 1 | 17701 | 3-2 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | Olympia 1 | CVV Zwervers ZO1 | 17379 | 5-1 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | DHC 1 | VC Vlissingen 1 | 17961 | 1-0 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | TAC'90 1 | ROAC 1 | 17533 | 1-1 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | Hillegersberg, vv 1 | VUC 1 | 18027 | 2-0 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | Spartaan'20 1 | Rood-Wit W 1 | 17233 | 4-0 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | CVV Zwervers ZO1 | Den Hoorn 1 | 17431 | 1-3 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | ROAC 1 | Olympia 1 | 17605 | 2-0 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | VUC 1 | DHC 1 | 17651 | 0-2 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | VC Vlissingen 1 | TAC'90 1 | 17968 | 3-3 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | DOSKO 1 | Hillegersberg, vv 1 | 17998 | 1-1 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | TOGB 1 | Spartaan'20 1 | 17338 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | Rood-Wit W 1 | fc Boshuizen 1 | 17854 | 1-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2019 14:30 | JEKA 1 | Unitas'30 1 | 3166 | 2-4 | ||
B | 14-09-2019 17:00 | Arnemuiden 1 | Rood-Wit W 1 | 3102 | 2-1 | ||
B | 08-09-2019 14:30 | Unitas'30 1 | Rood-Wit W 1 | 2961 | 3-3 | ||
B | 07-09-2019 16:30 | JEKA 1 | Arnemuiden 1 | 2872 | 3-2 | ||
B | 01-09-2019 14:30 | Rood-Wit W 1 | JEKA 1 | 2808 | 1-1 | ||
B | 31-08-2019 17:00 | Arnemuiden 1 | Unitas'30 1 | 2708 | 1-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOGB 1 | 17 | 9 | 6 | 2 | 33 | 40 | 17 | 23 | 0 |
2 | TAC'90 1 | 16 | 8 | 6 | 2 | 30 | 46 | 22 | 24 | 0 |
3 | DOSKO 1 | 17 | 8 | 5 | 4 | 29 | 30 | 22 | 8 | 0 |
4 | Den Hoorn 1 | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 | 38 | 25 | 13 | 0 |
5 | Spartaan'20 1 | 17 | 8 | 3 | 6 | 27 | 28 | 26 | 2 | 0 |
6 | fc Boshuizen 1 | 15 | 7 | 5 | 3 | 26 | 32 | 24 | 8 | 0 |
7 | VC Vlissingen 1 | 17 | 7 | 6 | 4 | 26 | 31 | 27 | 4 | 1 |
8 | DHC 1 | 17 | 7 | 3 | 7 | 24 | 26 | 22 | 4 | 0 |
9 | Olympia 1 | 17 | 5 | 5 | 7 | 20 | 35 | 35 | 0 | 0 |
10 | ROAC 1 | 17 | 4 | 7 | 6 | 19 | 16 | 24 | -8 | 0 |
11 | Rood-Wit W 1 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | 22 | 33 | -11 | 0 |
12 | VUC 1 | 17 | 3 | 7 | 7 | 16 | 17 | 23 | -6 | 0 |
13 | Hillegersberg, vv 1 | 16 | 3 | 2 | 11 | 11 | 25 | 49 | -24 | 0 |
14 | CVV Zwervers ZO1 | 17 | 1 | 5 | 11 | 8 | 19 | 56 | -37 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 6 | 4 | 0 |
2 | JEKA 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 7 | -1 | 0 |
3 | Arnemuiden 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 0 |
4 | Rood-Wit W 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 19:30 - 21:00 | A thuis | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:30 - 21:00 | A thuis | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|