0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO10-1

Teamleden

Spelers
Thomas Donker Keeper      
Colin de Bruijn        
Jim de Jong        
Melvin de Krom        
Daley Linders        
Jayden Lindt        
Milan Pels        
Damian Veldhoen        
 
Overige teamleden
Arjan Braat Teammanager
Arjan Braat Trainer / Coach
Robbie Braat Assistent Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 04-05-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 128288 Sportpark Hulsdonk 08:15
C 11-05-2019 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Hoeven JO10-1G 127003 Sportpark De Gagelrijzen 09:30
C 18-05-2019 08:30 Virtus JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 144489 Sportpark De Meeren 07:35
C 25-05-2019 10:00 Rood-Wit W JO10-1 BSC JO10-3 127802 Sportpark De Gagelrijzen 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-04-2019 11:15 Baronie JO10-3 MOC'17 JO10-3
C 04-05-2019 09:45 BSC JO10-3 Baronie JO10-3
C 04-05-2019 10:30 Vosmeer JO10-1 Noordhoek JO10-1G
C 04-05-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 Rood-Wit W JO10-1
C 04-05-2019 09:00 Hoeven JO10-1G Alliance JO10-1
C 04-05-2019 08:30 Virtus JO10-1 MOC'17 JO10-3
C 04-05-2019 08:30 MOC'17 JO10-4 Victoria'03 JO10-1
C 06-05-2019 18:30 Alliance JO10-1 Vosmeer JO10-1
C 11-05-2019 14:15 Baronie JO10-3 MOC'17 JO10-4
C 11-05-2019 10:30 Alliance JO10-1 Virtus JO10-1
C 11-05-2019 10:30 Victoria'03 JO10-1 Vosmeer JO10-1
C 11-05-2019 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Hoeven JO10-1G
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO10-3 Roosendaal JO10-2
C 18-05-2019 08:30 MOC'17 JO10-4 Noordhoek JO10-1G
C 18-05-2019 08:30 Virtus JO10-1 Rood-Wit W JO10-1
C 18-05-2019 09:00 Hoeven JO10-1G Roosendaal JO10-2
C 18-05-2019 10:30 Victoria'03 JO10-1 Alliance JO10-1
C 18-05-2019 10:30 Vosmeer JO10-1 Baronie JO10-3
C 18-05-2019 11:00 BSC JO10-3 MOC'17 JO10-3
C 22-05-2019 19:00 Noordhoek JO10-1G BSC JO10-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen MOC'17 JO10-3 Rood-Wit W JO10-1 126791 2-6
C 06-04-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Baronie JO10-3 149866 4-2
C 30-03-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Vosmeer JO10-1 127950 14-1
C 23-03-2019 vervallen Noordhoek JO10-1G Rood-Wit W JO10-1 127737 8 - 2
C 09-03-2019 11:00 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 126556 3 - 4
V 23-02-2019 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Groen-Wit JO10-2 6 - 2
C 16-02-2019 vervallen Rood-Wit W JO10-1 MOC'17 JO10-4 127941 3 - 3
C 09-02-2019 vervallen Alliance JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 127805 9 - 1
C 08-12-2018 vervallen MOC'17 JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 53636 2 - 3
C 01-12-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Alliance JO10-1 101165 3 - 2
C 24-11-2018 vervallen JEKA JO10-5 Rood-Wit W JO10-1 53533 7 - 6
C 10-11-2018 vervallen Groen Wit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 54095 0 - 7
C 03-11-2018 vervallen BSC JO10-3 Rood-Wit W JO10-1 54206 5 - 5
C 27-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 VVR JO10-1 Joop van Beers (Scheidsrechter) 54958 8 - 3
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 T.C.A (Tim) van deWiel 103104 7 - 5
C 13-10-2018 vervallen Prinsenland JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 55862 4 - 9
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Boeimeer JO10-1 53099 3 - 1
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 53684 2-7
C 22-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO10-1 Baronie JO10-3 54981 5-5
B 08-09-2018 09:00 Hoeven JO10-1G Rood-Wit W JO10-1 11859 5 - 11
B 01-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 A. (Arjan) Braat 11938 8 - 2
T 18-08-2018 09:15 Toernooi Sprundel Rood-Wit W JO10-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-04-2019 18:30 Noordhoek JO10-1G Hoeven JO10-1G 128069 0-0
C 13-04-2019 09:45 Baronie JO10-3 Roosendaal JO10-2 149867 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO10-4 Virtus JO10-1 144486 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO10-3 Rood-Wit W JO10-1 126791 0-0
C 13-04-2019 10:15 Victoria'03 JO10-1 BSC JO10-3 126415 0-0
C 10-04-2019 18:30 Roosendaal JO10-2 Noordhoek JO10-1G 126257 0-0
C 10-04-2019 18:30 Alliance JO10-1 Baronie JO10-3 149864 0-0
C 06-04-2019 08:30 Virtus JO10-1 Noordhoek JO10-1G 144485 0-0
C 06-04-2019 09:00 Hoeven JO10-1G MOC'17 JO10-3 128557 0-0
C 06-04-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 Victoria'03 JO10-1 127687 0-0
C 06-04-2019 09:30 Rood-Wit W JO10-1 Baronie JO10-3 149866 0-0
C 06-04-2019 10:30 Vosmeer JO10-1 MOC'17 JO10-4 128768 0-0
C 06-04-2019 10:15 BSC JO10-3 Alliance JO10-1 126085 0-0
C 30-03-2019 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Vosmeer JO10-1 127950 0-0
C 30-03-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G Baronie JO10-3 149861 0-0
C 23-03-2019 09:00 Vosmeer JO10-1 BSC JO10-3 128262 0-0
C 23-03-2019 08:30 MOC'17 JO10-4 Roosendaal JO10-2 126313 0-0
C 23-03-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G Rood-Wit W JO10-1 127737 0-0
C 23-03-2019 11:00 Victoria'03 JO10-1 Hoeven JO10-1G 127949 0-0
C 23-03-2019 15:20 Baronie JO10-3 Virtus JO10-1 149865 0-0
C 23-03-2019 10:30 Alliance JO10-1 MOC'17 JO10-3 129050 0-0
C 16-03-2019 11:00 BSC JO10-3 MOC'17 JO10-4 126382 0-0
C 16-03-2019 09:00 Hoeven JO10-1G Virtus JO10-1 144483 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO10-3 Victoria'03 JO10-1 126345 0-0
C 09-03-2019 08:30 MOC'17 JO10-4 Hoeven JO10-1G 128810 0-0
C 09-03-2019 08:30 Virtus JO10-1 BSC JO10-3 144482 0-0
C 09-03-2019 10:30 Vosmeer JO10-1 Roosendaal JO10-2 129343 0-0
C 09-03-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G Alliance JO10-1 127869 0-0
C 09-03-2019 11:00 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 126556 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO10-3 Noordhoek JO10-1G 126821 0-0
C 16-02-2019 09:00 Hoeven JO10-1G BSC JO10-3 128591 0-0
C 16-02-2019 08:45 Roosendaal JO10-2 Alliance JO10-1 128720 0-0
C 16-02-2019 10:00 Rood-Wit W JO10-1 MOC'17 JO10-4 127941 0-0
C 16-02-2019 10:00 Steenbergen JO10-1 Vosmeer JO10-1 126772 0-0
C 16-02-2019 10:15 Roosendaal JO10-6 Victoria'03 JO10-1 126099 0-0
C 16-02-2019 08:30 Virtus JO10-1 Vosmeer JO10-1 144481 0-0
C 16-02-2019 09:00 Baronie JO10-3 Victoria'03 JO10-1 149862 0-0
C 09-02-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G Roosendaal JO10-6 126447 0-0
C 09-02-2019 10:30 Alliance JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 127805 0-0
C 09-02-2019 09:30 Vosmeer JO10-1 Hoeven JO10-1G 126690 0-0
C 09-02-2019 10:45 Victoria'03 JO10-1 Steenbergen JO10-1 128991 0-0
C 09-02-2019 11:00 BSC JO10-3 Roosendaal JO10-2 129370 0-0
C 09-02-2019 10:45 Victoria'03 JO10-1 Virtus JO10-1 144480 0-0
C 09-02-2019 08:30 MOC'17 JO10-4 MOC'17 JO10-3 127849 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 103104 7-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 JEKA JO10-5 BSC JO10-3 54750 0-0
C 08-12-2018 08:45 VVR JO10-1 Victoria'03 JO10-1 55855 0-0
C 08-12-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 53636 0-0
C 08-12-2018 08:30 Prinsenland JO10-1 Baronie JO10-3 53165 0-0
C 08-12-2018 10:30 Alliance JO10-1 Groen Wit JO10-2 101166 0-0
C 01-12-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Alliance JO10-1 101165 0-0
C 01-12-2018 08:30 Groen Wit JO10-2 Prinsenland JO10-1 53618 0-0
C 01-12-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 MOC'17 JO10-2 53191 0-0
C 01-12-2018 11:00 BSC JO10-3 Boeimeer JO10-1 54123 0-0
C 01-12-2018 13:55 Baronie JO10-3 JEKA JO10-5 53527 0-0
C 24-11-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 BSC JO10-3 53753 0-0
C 24-11-2018 08:45 VVR JO10-1 Boeimeer JO10-1 53803 0-0
C 24-11-2018 10:30 Alliance JO10-1 Baronie JO10-3 101164 0-0
C 24-11-2018 10:45 JEKA JO10-5 Rood-Wit W JO10-1 53533 0-0
C 24-11-2018 08:30 Prinsenland JO10-1 Victoria'03 JO10-1 53476 0-0
C 17-11-2018 10:30 JEKA JO10-5 Prinsenland JO10-1 55627 0-0
C 17-11-2018 09:40 Baronie JO10-3 MOC'17 JO10-2 55496 0-0
C 17-11-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 Alliance JO10-1 101163 0-0
C 17-11-2018 11:00 Victoria'03 JO10-1 Groen Wit JO10-2 56078 0-0
C 17-11-2018 11:00 BSC JO10-3 VVR JO10-1 54872 0-0
C 10-11-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 Boeimeer JO10-1 53228 0-0
C 10-11-2018 08:30 Groen Wit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 54095 0-0
C 10-11-2018 08:30 Prinsenland JO10-1 BSC JO10-3 55744 0-0
C 10-11-2018 08:45 VVR JO10-1 JEKA JO10-5 53038 0-0
C 10-11-2018 10:30 Alliance JO10-1 Victoria'03 JO10-1 101162 0-0
C 03-11-2018 11:00 BSC JO10-3 Rood-Wit W JO10-1 54206 0-0
C 03-11-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 Victoria'03 JO10-1 55937 0-0
C 03-11-2018 09:00 Prinsenland JO10-1 Alliance JO10-1 101161 0-0
C 03-11-2018 08:45 VVR JO10-1 Baronie JO10-3 53403 0-0
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 Groen Wit JO10-2 53487 0-0
C 27-10-2018 10:30 Alliance JO10-1 MOC'17 JO10-2 101160 0-0
C 27-10-2018 10:15 Victoria'03 JO10-1 BSC JO10-3 55229 0-0
C 27-10-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 VVR JO10-1 54958 0-0
C 27-10-2018 13:10 Baronie JO10-3 Boeimeer JO10-1 53409 0-0
C 27-10-2018 08:30 Groen Wit JO10-2 JEKA JO10-5 53570 0-0
C 13-10-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 Groen Wit JO10-2 56156 0-0
C 13-10-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Baronie JO10-3 54243 0-0
C 13-10-2018 08:30 Prinsenland JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 55862 0-0
C 13-10-2018 11:00 BSC JO10-3 Beek Vooruit JO10-2 55577 0-0
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO10-5 MOC'17 JO10-2 54531 0-0
C 13-10-2018 08:45 VVR JO10-1 Alliance JO10-1 101159 0-0
C 13-10-2018 08:45 VVR JO10-1 SC Gastel JO10-1 54989 0-0
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Victoria'03 JO10-1 54965 0-0
C 06-10-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 Prinsenland JO10-1 54059 0-0
C 06-10-2018 13:15 Baronie JO10-3 BSC JO10-3 54622 0-0
C 06-10-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Boeimeer JO10-1 53099 0-0
C 06-10-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 JEKA JO10-5 54469 0-0
C 06-10-2018 08:30 Groen Wit JO10-2 VVR JO10-1 55458 0-0
C 06-10-2018 10:30 Alliance JO10-1 JEKA JO10-5 101158 0-0
C 29-09-2018 11:00 BSC JO10-3 Alliance JO10-1 101157 0-0
C 29-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO10-2 MOC'17 JO10-2 54157 0-0
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO10-3 Groen Wit JO10-2 54121 0-0
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 JEKA JO10-5 54445 0-0
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 53684 0-0
C 29-09-2018 11:00 BSC JO10-3 SC Gastel JO10-1 53958 0-0
C 29-09-2018 08:45 VVR JO10-1 Prinsenland JO10-1 55536 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 VVR JO10-1 54948 0-0
C 22-09-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 55079 0-0
C 22-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Baronie JO10-3 54981 0-0
C 22-09-2018 08:30 Groen Wit JO10-2 BSC JO10-3 54577 0-0
C 22-09-2018 10:30 JEKA JO10-5 Victoria'03 JO10-1 53218 0-0
C 22-09-2018 08:30 Prinsenland JO10-1 Boeimeer JO10-1 55939 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Hoeven JO10-1G 12974 8-12
B 08-09-2018 09:00 Hoeven JO10-1G Rood-Wit W JO10-1 11859 5-11
B 01-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 11938 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO10-2 1 1 0 0 3 7 5 2 0
2 Rood-Wit W JO10-1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO10-1 2 2 0 0 6 19 7 12 0
2 Hoeven JO10-1G 2 1 0 1 3 17 19 -2 0
3 Beek Vooruit JO10-3 2 0 0 2 0 10 20 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 B-links Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:15 - 19:15 B-links Team training gaat_door
dinsdag 18:30 - 19:00 E Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:30 - 19:00 E Keepers training gaat_door
di 04-09-18 18:30 - 19:00 E Keepers training gaat_door
di 11-09-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 18-09-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 25-09-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 02-10-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 09-10-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 16-10-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 19:00 E Keepers training Oneven weken gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:40 C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven