0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO13-2

Teamleden

Spelers
Thom van Zundert Keeper      
Milan Brok        
Jovi van Ginneken        
Mike van Hal        
Khalil Ibrahim        
Luuk v.d. Luijtgaarden        
Nick v.d. Luijtgaarden        
Nick van Merode        
Marwan Oulad        
Omar Rafik        
Jamaro Roks        
Dylan Sanne        
Jari Steyaert        
DiĆ«go Valentijn        
 
Overige teamleden
Martin Roks Teammanager
Pierre Steyaert Trainer / Coach
Rob van Merode Assistent Trainer
Martin Roks Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 13:15 Groen Wit JO13-2 Boeimeer JO13-4 116692 3-5
C 25-05-2019 08:30 DSE JO13-4 Zundert JO13-2 118734 1-5
C 25-05-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-10 117989 9-1
C 25-05-2019 08:45 JEKA JO13-13 Rood-Wit W JO13-2 118286 2-7
C 25-05-2019 11:00 Schijf JO13-1 Unitas'30 JO13-11 119338 9-1
C 25-05-2019 10:00 VVR JO13-2 Baronie JO13-10 116820 5-1
C 21-05-2019 18:30 JEKA JO13-13 Unitas'30 JO13-10 152363 5-3
C 18-05-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 Moerse Boys JO13-2 118324 9-2
C 18-05-2019 08:30 Baronie JO13-10 JEKA JO13-13 118441 6-2
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 DSE JO13-4 117089 3-3
C 18-05-2019 11:30 Zundert JO13-2 Schijf JO13-1 118450 6-7
C 18-05-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-2 VVR JO13-2 117048 0-1
C 18-05-2019 11:45 Unitas'30 JO13-11 Groen Wit JO13-2 117848 1-5
C 15-05-2019 19:00 Schijf JO13-1 Unitas'30 JO13-10 118779 7-3
C 11-05-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Baronie JO13-10 119401 3-2
C 11-05-2019 11:00 VVR JO13-2 Zundert JO13-2 117971 11-2
C 11-05-2019 12:30 Rood-Wit W JO13-2 Boeimeer JO13-4 117102 2-1
C 11-05-2019 12:45 Groen Wit JO13-2 DSE JO13-4 118201 3-0
C 11-05-2019 08:30 JEKA JO13-13 Unitas'30 JO13-11 118567 1-5
C 08-05-2019 19:00 Zundert JO13-2 Groen Wit JO13-2 118600 7-0
C 08-05-2019 19:00 Rood-Wit W JO13-2 Schijf JO13-1 118103 7-4
C 04-05-2019 12:30 Unitas'30 JO13-11 Moerse Boys JO13-2 117925 0-4
C 04-05-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 JEKA JO13-13 118013 10-0
C 04-05-2019 08:30 DSE JO13-4 Schijf JO13-1 117556 4-2
C 04-05-2019 08:30 Baronie JO13-10 Rood-Wit W JO13-2 118591 2-2
C 04-05-2019 10:00 Unitas'30 JO13-10 VVR JO13-2 118533 0-20
C 20-04-2019 10:00 VVR JO13-2 Moerse Boys JO13-2 116936 3-2
C 20-04-2019 11:00 Schijf JO13-1 Boeimeer JO13-4 118258 2-13
C 13-04-2019 11:45 JEKA JO13-13 Unitas'30 JO13-10 116910 0-0
C 13-04-2019 08:30 Baronie JO13-10 Zundert JO13-2 117230 1-6
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 DSE JO13-4 119501 3-3
C 13-04-2019 09:00 VVR JO13-2 Boeimeer JO13-4 117350 2-5
C 13-04-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-11 116686 1-0
C 13-04-2019 11:15 Groen Wit JO13-2 Schijf JO13-1 119140 7-0
C 06-04-2019 11:30 Zundert JO13-2 JEKA JO13-13 118739 2-2
C 06-04-2019 11:00 Schijf JO13-1 Moerse Boys JO13-2 118502 0-3
C 06-04-2019 10:05 Unitas'30 JO13-10 Groen Wit JO13-2 117919 0-9
C 06-04-2019 12:15 Unitas'30 JO13-11 VVR JO13-2 117291 0-6
C 06-04-2019 08:30 DSE JO13-4 Rood-Wit W JO13-2 117306 1-3
C 06-04-2019 15:00 Boeimeer JO13-4 Baronie JO13-10 118617 5-1
C 30-03-2019 09:00 DSE JO13-4 JEKA JO13-13 117536 4-0
C 30-03-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Groen Wit JO13-2 116574 0-8
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-11 117894 6-0
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO13-10 DSE JO13-4 116566 3-2
C 23-03-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Zundert JO13-2 118695 1-3
C 23-03-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-10 117893 15-0
C 23-03-2019 08:30 JEKA JO13-13 Schijf JO13-1 118315 0-6
C 23-03-2019 11:00 VVR JO13-2 Groen Wit JO13-2 118974 2-1
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-11 Baronie JO13-10 118373 1-4
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Zundert JO13-2 118913 4-1
C 16-03-2019 11:15 Groen Wit JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 118561 1-1
C 09-03-2019 11:30 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-11 117097 0-3
C 09-03-2019 10:00 Baronie JO13-10 Unitas'30 JO13-10 119215 3-7
C 09-03-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 DSE JO13-4 117447 14-2
C 23-02-2019 10:15 Unitas'30 JO13-11 DSE JO13-4 118319 2-1
C 23-02-2019 08:45 JEKA JO13-13 VVR JO13-2 116953 0-6
C 23-02-2019 10:00 Baronie JO13-10 Groen Wit JO13-2 119009 1-2
C 16-02-2019 11:30 Zundert JO13-2 Boeimeer JO13-4 118440 0-5
C 16-02-2019 11:00 Schijf JO13-1 Baronie JO13-10 118120 3-1
C 16-02-2019 11:15 Groen Wit JO13-2 JEKA JO13-13 119094 11-1
C 16-02-2019 08:30 DSE JO13-4 VVR JO13-2 119206 0-14
C 16-02-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 118494 2-5
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Unitas'30 JO13-11 119617 0-12
C 09-02-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Zundert JO13-2 118736 2-0
C 09-02-2019 11:00 VVR JO13-2 Schijf JO13-1 118097 6-1
C 09-02-2019 08:30 Boeimeer JO13-4 Unitas'30 JO13-10 118982 19-1
C 09-02-2019 08:30 JEKA JO13-13 Moerse Boys JO13-2 117411 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Sprundel JO13-1 45246 0-2
C 08-12-2018 08:30 Baronie JO13-10 Moerse Boys JO13-2 46759 5-3
C 08-12-2018 12:45 Hoeven JO13-2 Dongen JO13-4 79779 5-4
C 08-12-2018 11:00 VVR JO13-2 DSE JO13-4 46137 7-0
C 08-12-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Unitas'30 JO13-10 45463 7-2
C 08-12-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Schijf JO13-1 44531 5-0
C 08-12-2018 11:15 Zundert JO13-2 DEVO JO13-1 46545 0-14
C 01-12-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Hoeven JO13-2 44343 1-5
C 01-12-2018 09:00 DSE JO13-4 Sprundel JO13-1 44737 1-9
C 01-12-2018 11:00 Schijf JO13-1 Zundert JO13-2 46810 3-3
C 01-12-2018 14:00 Unitas'30 JO13-10 VVR JO13-2 44376 0-15
C 01-12-2018 13:30 Dongen JO13-4 Rood-Wit W JO13-2 79778 4-2
C 01-12-2018 10:30 DEVO JO13-1 Baronie JO13-10 44134 11-0
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO13-10 DSE JO13-4 45871 12-1
C 24-11-2018 10:45 Hoeven JO13-2 Schijf JO13-1 45713 3-0
C 24-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 45852 5-1
C 24-11-2018 11:00 DEVO JO13-1 Unitas'30 JO13-10 45727 23-1
C 24-11-2018 11:15 Zundert JO13-2 Moerse Boys JO13-2 46515 1-1
C 24-11-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Dongen JO13-4 79777 6-0
C 17-11-2018 08:45 Hoeven JO13-2 Baronie JO13-10 46506 6-1
C 17-11-2018 09:00 DSE JO13-4 DEVO JO13-1 44804 0-14
C 17-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Zundert JO13-2 43752 2-1
C 17-11-2018 11:00 Schijf JO13-1 Unitas'30 JO13-10 44716 11-1
C 17-11-2018 12:00 Dongen JO13-4 VVR JO13-2 79776 1-1
C 10-11-2018 10:00 Baronie JO13-10 Dongen JO13-4 79775 4-3
C 10-11-2018 11:00 DEVO JO13-1 Schijf JO13-1 45815 8-1
C 10-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Hoeven JO13-2 45045 2-2
C 10-11-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 44162 7-3
C 10-11-2018 11:30 Zundert JO13-2 DSE JO13-4 45168 3-2
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Moerse Boys JO13-2 45930 0-0
C 03-11-2018 11:45 Dongen JO13-4 Schijf JO13-1 79774 2-2
C 03-11-2018 11:15 Sprundel JO13-1 DEVO JO13-1 45040 2-3
C 03-11-2018 11:00 VVR JO13-2 Moerse Boys JO13-2 44264 6-2
C 03-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 DSE JO13-4 44131 7-0
C 03-11-2018 12:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-10 46392 15-0
C 03-11-2018 08:30 Baronie JO13-10 Zundert JO13-2 45001 5-4
C 27-10-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Rood-Wit W JO13-2 44587 4-2
C 27-10-2018 09:00 DSE JO13-4 Dongen JO13-4 79773 2-4
C 27-10-2018 11:00 Schijf JO13-1 VVR JO13-2 44866 1-6
C 27-10-2018 11:15 DEVO JO13-1 Hoeven JO13-2 44420 9-2
C 27-10-2018 11:30 Zundert JO13-2 Sprundel JO13-1 46171 1-10
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Baronie JO13-10 45391 1-9
C 20-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 DEVO JO13-1 46661 0-8
C 13-10-2018 09:00 DSE JO13-4 Moerse Boys JO13-2 44818 4-7
C 13-10-2018 12:45 Hoeven JO13-2 Sprundel JO13-1 44065 2-5
C 13-10-2018 10:00 Baronie JO13-10 Schijf JO13-1 44897 11-4
C 13-10-2018 13:00 VVR JO13-2 Zundert JO13-2 45889 2-4
C 13-10-2018 12:00 Dongen JO13-4 Unitas'30 JO13-10 79772 11-3
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 Dongen JO13-4 79771 2-8
C 06-10-2018 11:00 Schijf JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 44205 6-4
C 06-10-2018 11:15 Zundert JO13-2 Hoeven JO13-2 44151 1-9
C 06-10-2018 11:15 Sprundel JO13-1 Baronie JO13-10 43967 9-0
C 06-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-10 DSE JO13-4 45090 0-3
C 06-10-2018 11:00 DEVO JO13-1 VVR JO13-2 46414 8-3
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO13-2 DEVO JO13-1 46611 1-12
C 29-09-2018 09:00 DSE JO13-4 Schijf JO13-1 46115 1-6
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-10 Sprundel JO13-1 46014 0-11
C 29-09-2018 11:00 VVR JO13-2 Baronie JO13-10 45402 3-5
C 29-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Hoeven JO13-2 46815 0-9
C 29-09-2018 13:00 Dongen JO13-4 Zundert JO13-2 79770 3-1
C 22-09-2018 12:30 DEVO JO13-1 Dongen JO13-4 79769 7-1
C 22-09-2018 13:00 DEVO JO13-1 Internos JO13-2 43671 0-0
C 22-09-2018 11:15 Sprundel JO13-1 VVR JO13-2 44652 6-0
C 22-09-2018 11:15 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-10 46307 7-0
C 22-09-2018 11:00 Schijf JO13-1 Moerse Boys JO13-2 45514 3-5
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO13-10 Rood-Wit W JO13-2 45028 3-4
C 22-09-2018 10:45 Hoeven JO13-2 DSE JO13-4 44765 10-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:15 SC Kruisland JO13-1 SC Gastel JO13-3 7653 4-1
B 15-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 Right'Oh JO13-1G 7500 0-9
B 12-09-2018 19:00 Right'Oh JO13-1G SC Kruisland JO13-1 6985 5-1
B 08-09-2018 10:30 SC Kruisland JO13-1 Rood-Wit W JO13-2 7498 5-0
B 08-09-2018 10:30 SC Gastel JO13-3 Right'Oh JO13-1G 7793 2-10
B 01-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-2 SC Gastel JO13-3 7561 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-4 11 10 0 1 30 92 15 77 0
2 VVR JO13-2 11 10 0 1 30 76 12 64 0
3 Rood-Wit W JO13-2 11 8 2 1 26 45 14 31 0
4 Groen Wit JO13-2 11 7 1 3 22 50 18 32 0
5 Moerse Boys JO13-2 11 5 1 5 16 35 36 -1 0
6 Schijf JO13-1 11 5 0 6 15 41 51 -10 0
7 Zundert JO13-2 11 4 1 6 13 32 37 -5 0
8 Unitas'30 JO13-11 11 4 0 7 12 25 37 -12 0
9 Baronie JO13-10 11 3 1 7 10 25 38 -13 0
10 DSE JO13-4 11 2 2 7 8 21 52 -31 0
11 Unitas'30 JO13-10 11 2 1 8 7 22 103 -81 0
12 JEKA Jo13-13 11 1 1 9 4 15 66 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO13-1 11 11 0 0 33 117 11 106 0
2 Sprundel JO13-1 11 10 0 1 30 72 10 62 0
3 Hoeven JO13-2 11 8 1 2 25 68 24 44 0
4 Baronie JO13-10 11 7 0 4 21 55 49 6 0
5 VVR JO13-2 11 5 2 4 17 50 30 20 0
6 Dongen JO13-4 11 5 2 4 17 41 35 6 0
7 Moerse Boys JO13-2 11 4 1 6 13 31 50 -19 0
8 Rood-Wit W JO13-2 11 4 0 7 12 32 49 -17 0
9 Schijf JO13-1 11 3 2 6 11 37 49 -12 0
10 Zundert JO13-2 11 3 2 6 11 26 51 -25 0
11 DSE JO13-4 11 1 0 10 3 15 79 -64 0
12 Unitas'30 JO13-10 11 0 0 11 0 10 117 -107 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh JO13-1G 3 3 0 0 9 24 3 21 0
2 SC Kruisland JO13-1 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 SC Gastel JO13-3 3 1 0 2 3 4 14 -10 0
4 Rood-Wit W JO13-2 3 0 0 3 0 0 15 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
dinsdag 18:45 - 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 02-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 09-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 16-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 23-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 30-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 06-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 13-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 20-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 27-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 01-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 08-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 15-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 22-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 29-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 02-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 09-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 16-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 23-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 30-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 07-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 14-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 21-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 28-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-10-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-11-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 31-12-18 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-01-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-02-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-03-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-04-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-05-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-06-19 18:00 - 19:15 B-rechts C-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven