0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Rood-Wit W JO17-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Wessel van de Sanden | Keeper | ||||||
Tino Baarda | |||||||
Marciano van Benthem | |||||||
Andy de Bruijn | |||||||
Mika Dedić | |||||||
Sonny Heeren | |||||||
Lucas Maas | |||||||
Armando den Ouden | |||||||
Milan de Rooij | |||||||
Stef van Zundert | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arjan de Bruijn | Teamleider | ||||||
Aschwin van Beers | Trainer / Coach | ||||||
Sebastiaan Dedić | Trainer / Coach | ||||||
Arjan de Bruijn | Assistent Trainer | ||||||
Corné Bulkmans | Assistent Scheidsrechter |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-06-2019 19:00 | FC Bergen JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 110362 | 0-0 | ||
C | 01-06-2019 14:30 | MOC'17 JO17-2 | FC Bergen JO17-1 | 109886 | 5-7 | ||
C | 25-05-2019 13:15 | Halsteren JO17-2 | Cluzona JO17-1 | 111606 | 1-2 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | RSV JO17-1 | 110506 | 4-3 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | DSE JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 110288 | 2-1 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | RSV JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 109885 | 1-0 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | DVO'60 JO17-1 | Halsteren JO17-2 | 110010 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 13:15 | Kloetinge JO17-3 | Prinsenland JO17-1 | 144691 | 3-3 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | DSE JO17-1 | 110910 | 6-1 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | DSE JO17-1 | RSV JO17-1 | 109960 | 4-0 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | MOC'17 JO17-2 | Kloetinge JO17-3 | 144690 | 2-2 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | Prinsenland JO17-1 | Halsteren JO17-2 | 111553 | 4-1 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | FC Bergen JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 111873 | 1-4 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 110468 | 0-2 | ||
C | 08-05-2019 19:30 | Rood-Wit W JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 109516 | 0-1 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | Kloetinge JO17-3 | RSV JO17-1 | 144685 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | DVO'60 JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 111904 | 2-1 | ||
C | 04-05-2019 12:45 | RSV JO17-1 | FC Bergen JO17-1 | 109880 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | Kloetinge JO17-3 | DSE JO17-1 | 144689 | 3-0 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Cluzona JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 110297 | 2-2 | ||
C | 25-04-2019 19:00 | DSE JO17-1 | FC Bergen JO17-1 | 110835 | 1-4 | ||
C | 20-04-2019 13:00 | MOC'17 JO17-2 | Nieuw Borgvliet JO17-1 | 147658 | 0-0 | ||
C | 17-04-2019 19:00 | Halsteren JO17-2 | MOC'17 JO17-2 | 110698 | 1-2 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | DSE JO17-1 | Halsteren JO17-2 | 110748 | 3-2 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | RSV JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 110470 | 2-4 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | MOC'17 JO17-2 | DVO'60 JO17-1 | 110810 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | Prinsenland JO17-1 | Nieuw Borgvliet JO17-1 | 147660 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 110067 | 3-9 | ||
C | 13-04-2019 10:15 | FC Bergen JO17-1 | Kloetinge JO17-3 | 144688 | 1-1 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Nieuw Borgvliet JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 147657 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | Nieuw Borgvliet JO17-1 | DSE JO17-1 | 147659 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Cluzona JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 109777 | 1-1 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | RSV JO17-1 | 109902 | 3-1 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | Kloetinge JO17-3 | Bruse Boys JO17-1 | 144687 | 4-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | DVO'60 JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 111825 | 2-3 | ||
C | 06-04-2019 11:45 | Halsteren JO17-2 | FC Bergen JO17-1 | 109823 | 1-4 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | MOC'17 JO17-2 | Bruse Boys JO17-1 | 110987 | 3-2 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | DVO'60 JO17-1 | Kloetinge JO17-3 | 144683 | 2-0 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | Prinsenland JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 109783 | 2-2 | ||
C | 28-03-2019 19:00 | DVO'60 JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 109490 | 1-2 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | DSE JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 110677 | 1-2 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 110702 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | FC Bergen JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 111874 | 5-0 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Kloetinge JO17-3 | 144686 | 5-2 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | RSV JO17-1 | Halsteren JO17-2 | 110779 | 2-5 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | DSE JO17-1 | 111126 | 3-1 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | Prinsenland JO17-1 | FC Bergen JO17-1 | 109872 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 12:45 | DSE JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 110188 | 0-2 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | Rood-Wit W JO17-1 | Halsteren JO17-2 | 111683 | 5-0 | ||
C | 09-03-2019 12:45 | RSV JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 111005 | 1-4 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | FC Bergen JO17-1 | Nieuw Borgvliet JO17-1 | 147656 | 5-2 | ||
C | 23-02-2019 13:00 | MOC'17 JO17-2 | DSE JO17-1 | 110651 | 3-0 | ||
C | 23-02-2019 13:00 | Cluzona JO17-1 | Kloetinge JO17-3 | 144684 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | Prinsenland JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 111373 | 5-0 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | Nieuw Borgvliet JO17-1 | RSV JO17-1 | 147655 | 1-0 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Cluzona JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 110765 | 1-4 | ||
C | 16-02-2019 13:15 | Halsteren JO17-2 | Bruse Boys JO17-1 | 111661 | 6-0 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | WVV'67 JO17-1 | RSV JO17-1 | 111764 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | FC Bergen JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 111447 | 0-4 | ||
C | 09-02-2019 12:45 | RSV JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 110517 | 0-1 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | WVV'67 JO17-1 | 109817 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 110830 | 4-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | Nieuw Borgvliet JO17-1 | 147654 | 2-1 | ||
C | 09-02-2019 13:15 | Kloetinge JO17-3 | Halsteren JO17-2 | 144682 | 2-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 97366 | 1-1 | ||
C | 15-12-2018 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 37928 | 1-4 | ||
C | 15-12-2018 11:00 | Prinsenland JO17-1 | WVV'67 JO17-1 | 92384 | 4-1 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | Prinsenland JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 92389 | 1-2 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | Klundert JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 37809 | 1-6 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Alliance JO17-2 | Moerse Boys JO17-1 | 37908 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | WVV'67 JO17-1 | 36756 | 3-0 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Tholense Boys JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 97376 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | Roosendaal JO17-3 | MOC'17 JO17-2 | 35977 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | Alliance JO17-2 | 97375 | 4-2 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | DVO'60 JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 37840 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | MOC'17 JO17-2 | Klundert JO17-1 | 37587 | 8-0 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 92388 | 0-4 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Cluzona JO17-1 | Tholense Boys JO17-1 | 38045 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | WVV'67 JO17-1 | Roosendaal JO17-3 | 37263 | 5-0 | ||
C | 28-11-2018 19:45 | Rood-Wit W JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 92383 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Alliance JO17-2 | Tholense Boys JO17-1 | 37973 | 1-2 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | Prinsenland JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 92387 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | Klundert JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 35538 | 0-7 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | Roosendaal JO17-3 | Moerse Boys JO17-1 | 36053 | 1-7 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 37057 | 11-1 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | WVV'67 JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 97374 | 0-1 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Cluzona JO17-1 | Alliance JO17-2 | 37098 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | MOC'17 JO17-2 | Prinsenland JO17-1 | 92386 | 1-0 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | DVO'60 JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 97373 | 0-3 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Tholense Boys JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 38121 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | Klundert JO17-1 | Roosendaal JO17-3 | 37170 | 0-7 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 97372 | 3-5 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Prinsenland JO17-1 | Tholense Boys JO17-1 | 92385 | 2-2 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | Alliance JO17-2 | Klundert JO17-1 | 36988 | 5-0 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | WVV'67 JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 37066 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 35971 | 7-0 | ||
C | 10-11-2018 15:00 | Roosendaal JO17-3 | Cluzona JO17-1 | 36805 | 4-6 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | Roosendaal JO17-3 | Rood-Wit W JO17-1 | 37324 | 3-4 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Tholense Boys JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 36372 | 10-2 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Cluzona JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 35899 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | Alliance JO17-2 | MOC'17 JO17-2 | 37873 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Klundert JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 97371 | 3-3 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | WVV'67 JO17-1 | Klundert JO17-1 | 36976 | 7-1 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | MOC'17 JO17-2 | Tholense Boys JO17-1 | 37482 | 0-7 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | DVO'60 JO17-1 | Alliance JO17-2 | 36726 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | Roosendaal JO17-3 | 97370 | 5-1 | ||
C | 20-10-2018 13:00 | WVV'67 JO17-1 | Cluzona JO17-1 | 35988 | 0-0 | ||
C | 20-10-2018 12:00 | Klundert JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 92382 | 2-8 | ||
C | 20-10-2018 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | WVV'67 JO17-1 | 36754 | 2-3 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | Alliance JO17-2 | Rood-Wit W JO17-1 | 35654 | 2-5 | ||
C | 13-10-2018 12:15 | Tholense Boys JO17-1 | WVV'67 JO17-1 | 37319 | 5-1 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 35805 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 13:30 | Cluzona JO17-1 | Bruse Boys JO17-1 | 97369 | 4-1 | ||
C | 11-10-2018 19:30 | Roosendaal JO17-3 | DVO'60 JO17-1 | 37082 | 3-5 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | DVO'60 JO17-1 | Tholense Boys JO17-1 | 37757 | 0-6 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Prinsenland JO17-1 | Roosendaal JO17-3 | 92381 | 6-1 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | WVV'67 JO17-1 | Alliance JO17-2 | 36112 | 1-2 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | MOC'17 JO17-2 | Cluzona JO17-1 | 36405 | 2-3 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Bruse Boys JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 97368 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Klundert JO17-1 | 36032 | 12-1 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | MOC'17 JO17-2 | WVV'67 JO17-1 | 38125 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Bruse Boys JO17-1 | Prinsenland JO17-1 | 97367 | 3-2 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | Alliance JO17-2 | Roosendaal JO17-3 | 37725 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | DVO'60 JO17-1 | 37628 | 3-3 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Tholense Boys JO17-1 | Klundert JO17-1 | 36060 | 5-2 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Cluzona JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 38057 | 3-0 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Roosendaal JO17-3 | Tholense Boys JO17-1 | 36718 | 1-9 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Prinsenland JO17-1 | Alliance JO17-2 | 92380 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 12:00 | Klundert JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 36578 | 2-3 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | DVO'60 JO17-1 | MOC'17 JO17-2 | 37748 | 2-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 01-06-2019 10:00 | Rood-Wit W JO17-1 | Wolfaartsdijk JO17-1 | 152481 | 4-3 | ||
B | 17-04-2019 18:30 | Wolfaartsdijk JO17-1 | 's Heer Arendskerke JO17-1 | 151447 | 2-1 | ||
B | 02-02-2019 12:45 | RSV JO17-1 | Rood-Wit W JO17-1 | 105964 | 2-6 | ||
B | 20-10-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Beek Vooruit JO17-4 | 102684 | 7-0 | ||
B | 17-09-2018 20:15 | Beek Vooruit JO17-3 | Unitas'30 JO17-3 | 5071 | 4-3 | ||
B | 15-09-2018 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | Hoeven JO17-2 | 4774 | 2-1 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Beek Vooruit JO17-3 | 4699 | 10-0 | ||
B | 08-09-2018 15:15 | Unitas'30 JO17-3 | Rood-Wit W JO17-1 | 5524 | 1-5 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Hoeven JO17-2 | Beek Vooruit JO17-3 | 4767 | 4-2 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | Rood-Wit W JO17-1 | Hoeven JO17-2 | 5216 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO17-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 42 | 12 | 30 | 0 |
2 | Prinsenland JO17-1 | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 25 | 12 | 13 | 0 |
3 | Cluzona JO17-1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 21 | 13 | 8 | 0 |
4 | MOC'17 JO17-2 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 19 | 21 | -2 | 0 |
5 | FC Bergen JO17-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 23 | 18 | 5 | 0 |
6 | Kloetinge JO17-3 | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 18 | 14 | 4 | 0 |
7 | DVO'60 JO17-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 17 | 22 | -5 | 0 |
8 | DSE JO17-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 13 | 26 | -13 | 0 |
9 | Bruse Boys JO17-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 14 | 31 | -17 | 0 |
10 | Halsteren JO17-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 19 | 27 | -8 | 0 |
11 | RSV JO17-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 10 | 25 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tholense Boys JO17-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 49 | 12 | 37 | 0 |
2 | Rood-Wit W JO17-1 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 46 | 13 | 33 | 0 |
3 | Cluzona JO17-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 31 | 17 | 14 | 0 |
4 | Bruse Boys JO17-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 26 | 19 | 7 | 0 |
5 | DVO'60 JO17-1 | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 25 | 20 | 5 | 0 |
6 | Prinsenland JO17-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 32 | 16 | 16 | 0 |
7 | MOC'17 JO17-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 25 | 33 | -8 | 0 |
8 | WVV'67 JO17-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 21 | 21 | 0 | 0 |
9 | Moerse Boys JO17-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 24 | 39 | -15 | 0 |
10 | Alliance JO17-2 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 20 | 26 | -6 | 0 |
11 | Roosendaal JO17-3 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 26 | 50 | -24 | 0 |
12 | Klundert JO17-1 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 12 | 71 | -59 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood-Wit W JO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
2 | Wolfaartsdijk JO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 21:00 | C-4 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | C-4 | Teamtraining | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:30 - 19:30 | Keeperstraining | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|