0617 Mannen Zondag reserve nacompetitie 3e ronde

Rood-Wit W 2

Teamleden

Spelers
Yoeri Hellemons Keeper      
Tom de Jong Keeper      
Joshua Albers        
Jeffrey Bulkmans        
Dylan van Camp        
Jacco Heeren        
Deny Maas        
Stephan van Meenen        
Ivo Patricio do Nascimento Pereira        
Levi Nooren        
Delano van Peer        
Dario Roks        
Enzo-Luca Roks        
Marijn Ros        
Ricardo Verlaar        
 
Overige teamleden
Francois Albers Teammanager
Thierry van Camp Teammanager
Mario Brusse Trainer / Coach
Johan Bulkmans Assistent Scheidsrechter
Tonnie de Jong Seniorencoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 17-06-2018 12:00 Unitas'30 2 Rood-Wit W 2 143396 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 10-06-2018 12:00 Rood-Wit W 2 JEKA 5 143298 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 31-05-2018 20:00 Roosendaal 2 Rood-Wit W 2 143218 0-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 31-05-2018 19:30 Wernhout 2 Beek Vooruit 3 143128 0-0
C 27-05-2018 12:00 Sprundel 2 JEKA 5 25340 0-2
C 27-05-2018 12:00 DSE 2 Internos 3 25330 6-4
C 27-05-2018 12:00 Wernhout 2 Beek Vooruit 3 25528 0-0
C 27-05-2018 12:00 Roosendaal 4 Victoria'03 2 26025 0-3
C 27-05-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Moerse Boys 3 25512 2-1
C 20-05-2018 11:30 Victoria'03 2 Sprundel 2 25168 2-3
C 20-05-2018 12:00 VVR 2 Roosendaal 4 26485 1-0
C 20-05-2018 12:00 Internos 3 Rood-Wit W 2 26492 3-1
C 20-05-2018 14:30 JEKA 5 Wernhout 2 26564 6-1
C 20-05-2018 12:00 Moerse Boys 3 DSE 2 26591 1-2
C 13-05-2018 10:00 Moerse Boys 3 VVR 2 26015 5-1
C 13-05-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 25023 1-3
C 13-05-2018 11:30 Roosendaal 4 Beek Vooruit 3 25416 0-0
C 13-05-2018 12:00 JEKA 5 Victoria'03 2 25230 1-5
C 13-05-2018 12:00 Wernhout 2 Sprundel 2 25562 1-4
C 10-05-2018 12:00 VVR 2 DSE 2 25471 2-1
C 09-05-2018 20:00 Beek Vooruit 3 Rood-Wit W 2 25737 0-0
C 06-05-2018 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 24950 0-1
C 06-05-2018 12:00 VVR 2 Sprundel 2 25385 3-0
C 06-05-2018 12:00 Moerse Boys 3 Internos 3 25856 0-1
C 06-05-2018 11:30 Beek Vooruit 3 Victoria'03 2 26148 0-3
C 06-05-2018 12:00 JEKA 5 DSE 2 26336 4-3
C 03-05-2018 18:45 Moerse Boys 3 Sprundel 2 25673 2-4
C 29-04-2018 12:00 Internos 3 VVR 2 26699 0-1
C 29-04-2018 11:45 Sprundel 2 Beek Vooruit 3 24937 2-1
C 29-04-2018 12:00 Moerse Boys 3 Rood-Wit W 2 25062 2-0
C 29-04-2018 12:00 Wernhout 2 Roosendaal 4 24781 2-0
C 24-04-2018 20:00 Beek Vooruit 3 VVR 2 26683 0-5
C 22-04-2018 11:45 Sprundel 2 Alliance 2 25959 0-0
C 22-04-2018 11:30 Beek Vooruit 3 Moerse Boys 3 25790 1-3
C 22-04-2018 12:00 VVR 2 JEKA 5 25028 3-2
C 22-04-2018 12:00 Internos 3 Wernhout 2 25698 3-2
C 22-04-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Roosendaal 4 24876 3-1
C 22-04-2018 11:30 Victoria'03 2 DSE 2 24877 4-3
C 19-04-2018 20:00 Internos 3 Victoria'03 2 26383 5-0
C 15-04-2018 11:30 Roosendaal 4 DSE 2 25662 4-3
C 15-04-2018 12:00 Wernhout 2 Moerse Boys 3 26197 3-2
C 15-04-2018 12:00 JEKA 5 Internos 3 24962 3-0
C 15-04-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 26115 3-1
C 08-04-2018 11:30 Victoria'03 2 Wernhout 2 26103 1-1
C 08-04-2018 12:00 Moerse Boys 3 JEKA 5 25516 1-0
C 08-04-2018 11:00 DSE 2 Alliance 2 26578 0-0
C 08-04-2018 12:00 VVR 2 Rood-Wit W 2 24780 2-0
C 08-04-2018 11:45 Sprundel 2 Roosendaal 4 24908 0-1
C 04-04-2018 20:00 Internos 3 Beek Vooruit 3 25124 3-1
C 25-03-2018 11:30 Roosendaal 4 Internos 3 26466 6-1
C 25-03-2018 11:30 Alliance 2 Moerse Boys 3 25204 0-0
C 25-03-2018 13:00 JEKA 5 Beek Vooruit 3 24818 2-0
C 25-03-2018 12:00 Wernhout 2 VVR 2 26110 0-1
C 25-03-2018 11:00 DSE 2 Sprundel 2 26249 4-1
C 25-03-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Victoria'03 2 25283 3-2
C 18-03-2018 12:00 JEKA 5 Alliance 2 24743 0-0
C 11-03-2018 11:00 DSE 2 Beek Vooruit 3 25200 2-2
C 11-03-2018 12:15 Victoria'03 2 VVR 2 25671 2-7
C 11-03-2018 11:30 Alliance 2 Wernhout 2 26567 1-3
C 11-03-2018 11:30 Roosendaal 4 Moerse Boys 3 26099 1-1
C 11-03-2018 11:45 Sprundel 2 Internos 3 26068 2-1
C 11-03-2018 12:00 Rood-Wit W 2 JEKA 5 25090 4-1
C 04-03-2018 11:30 Alliance 2 Roosendaal 4 25825 0-0
C 25-02-2018 12:15 Victoria'03 2 Moerse Boys 3 25349 3-3
C 25-02-2018 11:00 DSE 2 Wernhout 2 26221 1-1
C 25-02-2018 11:30 Roosendaal 4 JEKA 5 25721 0-0
C 25-02-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Alliance 2 25678 4-0
C 18-02-2018 12:00 Internos 3 DSE 2 25355 6-0
C 18-02-2018 12:00 JEKA 5 Sprundel 2 24806 2-1
C 18-02-2018 12:00 VVR 2 Alliance 2 26707 1-0
C 18-02-2018 11:30 Beek Vooruit 3 Wernhout 2 25575 1-1
C 18-02-2018 12:15 Victoria'03 2 Roosendaal 4 25381 1-3
C 17-12-2017 12:00 Moerse Boys 3 Alliance 2 26551 3-6
C 03-12-2017 11:00 DSE 2 Moerse Boys 3 25985 5-3
C 03-12-2017 11:30 Roosendaal 4 VVR 2 26063 2-1
C 03-12-2017 11:30 Alliance 2 Beek Vooruit 3 25074 6-1
C 03-12-2017 11:45 Sprundel 2 Victoria'03 2 26154 1-1
C 03-12-2017 12:00 Wernhout 2 JEKA 5 24931 1-3
C 03-12-2017 12:00 Rood-Wit W 2 Internos 3 25454 3-1
C 26-11-2017 12:00 Internos 3 Roosendaal 4 24752 0-1
C 26-11-2017 12:00 VVR 2 Wernhout 2 24859 2-0
C 26-11-2017 11:45 Sprundel 2 DSE 2 25251 3-1
C 26-11-2017 11:30 Beek Vooruit 3 JEKA 5 26417 1-3
C 26-11-2017 11:30 Victoria'03 2 Rood-Wit W 2 25636 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Rood-Wit W 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 JEKA 5 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Roosendaal 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR 2 20 15 2 3 47 51 22 29 0
2 JEKA 5 20 11 4 5 37 43 28 15 0
3 Roosendaal 4 20 9 6 5 33 29 22 7 0
4 Rood-Wit W 2 20 9 2 9 29 31 37 -6 0
5 Victoria'03 2 20 8 4 8 28 47 44 3 0
6 Internos 3 20 8 3 9 27 38 37 1 0
7 Sprundel 2 20 8 3 9 27 33 35 -2 0
8 Moerse Boys 3 20 7 3 10 24 37 37 0 0
9 Wernhout 2 19 6 5 8 23 26 36 -10 0
10 DSE 2 20 5 3 12 18 41 58 -17 0
11 Beek Vooruit 3 19 1 9 9 9 17 37 -20 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Rood-Wit W 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:30 D Keepers training Rood-Wit W 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 22-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 29-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 05-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 12-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 19-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 26-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 03-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 10-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 17-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 24-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 31-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 07-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 14-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 21-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 28-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 05-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 12-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 19-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 26-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 02-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 09-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 16-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 23-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 30-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 06-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 13-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 20-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 27-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 06-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 13-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 20-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 27-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 03-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 10-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 17-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 24-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 01-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 08-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 15-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 22-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 29-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 05-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 12-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 19-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
di 26-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
dinsdag 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 22-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 29-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 05-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 12-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 19-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 26-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 03-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 10-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 17-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 24-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 31-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 07-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 14-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 21-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 28-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 05-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 12-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 19-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 26-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 02-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 09-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 16-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 23-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 30-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 06-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 13-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 20-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 27-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 06-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 13-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 20-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 27-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 03-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 10-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 17-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 24-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 01-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 08-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 15-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 22-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 29-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 05-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 12-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 19-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
di 26-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
donderdag 19:30 D Keepers training Rood-Wit W 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 24-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 31-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 07-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 14-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 21-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 28-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 05-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 12-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 19-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 26-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 02-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 09-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 16-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 23-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 30-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 07-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 14-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 21-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 28-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 04-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 11-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 18-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 25-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 01-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 08-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 15-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 22-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 01-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 08-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 15-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 22-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 29-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 05-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 12-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 19-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 26-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 03-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 10-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 17-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 24-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 31-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 07-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 14-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 21-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
do 28-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training Rood-Wit W 2
donderdag 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 24-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 31-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 07-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 14-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 21-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 28-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 05-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 12-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 19-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 26-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 02-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 09-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 16-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 23-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 30-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 07-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 14-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 21-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 28-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 04-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 11-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 18-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 25-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 01-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 08-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 15-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 22-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 01-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 08-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 15-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 22-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 29-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 05-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 12-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 19-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 26-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 03-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 10-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 17-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 24-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 31-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 07-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 14-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 21-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2
do 28-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training Rood-Wit W 2

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven