0617 Mannen Zondag reserve nacompetitie 3e ronde

Rood-Wit W 2

Teamleden

Spelers
Yoeri Hellemons Keeper      
Tom de Jong Keeper      
Joshua Albers        
Jeffrey Bulkmans        
Dylan van Camp        
Jacco Heeren        
Deny Maas        
Stephan van Meenen        
Ivo Patricio do Nascimento Pereira        
Levi Nooren        
Paul Pedersen        
Delano van Peer        
Dario Roks        
Enzo-Luca Roks        
Marijn Ros        
Ricardo Verlaar        
 
Overige teamleden
Francois Albers Teammanager
Thierry van Camp Teammanager
Mario Brusse Trainer / Coach
Johan Bulkmans Assistent Scheidsrechter
Tonnie de Jong Seniorencoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 17-06-2018 12:00 Unitas'30 2 Rood-Wit W 2 143396 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 10-06-2018 12:00 Rood-Wit W 2 JEKA 5 143298 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 31-05-2018 20:00 Roosendaal 2 Rood-Wit W 2 143218 0-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 31-05-2018 19:30 Wernhout 2 Beek Vooruit 3 143128 0-0
C 27-05-2018 12:00 Sprundel 2 JEKA 5 25340 0-2
C 27-05-2018 12:00 DSE 2 Internos 3 25330 6-4
C 27-05-2018 12:00 Wernhout 2 Beek Vooruit 3 25528 0-0
C 27-05-2018 12:00 Roosendaal 4 Victoria'03 2 26025 0-3
C 27-05-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Moerse Boys 3 25512 2-1
C 20-05-2018 11:30 Victoria'03 2 Sprundel 2 25168 2-3
C 20-05-2018 12:00 VVR 2 Roosendaal 4 26485 1-0
C 20-05-2018 12:00 Internos 3 Rood-Wit W 2 26492 3-1
C 20-05-2018 14:30 JEKA 5 Wernhout 2 26564 6-1
C 20-05-2018 12:00 Moerse Boys 3 DSE 2 26591 1-2
C 13-05-2018 10:00 Moerse Boys 3 VVR 2 26015 5-1
C 13-05-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 25023 1-3
C 13-05-2018 11:30 Roosendaal 4 Beek Vooruit 3 25416 0-0
C 13-05-2018 12:00 JEKA 5 Victoria'03 2 25230 1-5
C 13-05-2018 12:00 Wernhout 2 Sprundel 2 25562 1-4
C 10-05-2018 12:00 VVR 2 DSE 2 25471 2-1
C 09-05-2018 20:00 Beek Vooruit 3 Rood-Wit W 2 25737 0-0
C 06-05-2018 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 24950 0-1
C 06-05-2018 12:00 VVR 2 Sprundel 2 25385 3-0
C 06-05-2018 12:00 Moerse Boys 3 Internos 3 25856 0-1
C 06-05-2018 11:30 Beek Vooruit 3 Victoria'03 2 26148 0-3
C 06-05-2018 12:00 JEKA 5 DSE 2 26336 4-3
C 03-05-2018 18:45 Moerse Boys 3 Sprundel 2 25673 2-4
C 29-04-2018 12:00 Internos 3 VVR 2 26699 0-1
C 29-04-2018 11:45 Sprundel 2 Beek Vooruit 3 24937 2-1
C 29-04-2018 12:00 Moerse Boys 3 Rood-Wit W 2 25062 2-0
C 29-04-2018 12:00 Wernhout 2 Roosendaal 4 24781 2-0
C 24-04-2018 20:00 Beek Vooruit 3 VVR 2 26683 0-5
C 22-04-2018 11:45 Sprundel 2 Alliance 2 25959 0-0
C 22-04-2018 11:30 Beek Vooruit 3 Moerse Boys 3 25790 1-3
C 22-04-2018 12:00 VVR 2 JEKA 5 25028 3-2
C 22-04-2018 12:00 Internos 3 Wernhout 2 25698 3-2
C 22-04-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Roosendaal 4 24876 3-1
C 22-04-2018 11:30 Victoria'03 2 DSE 2 24877 4-3
C 19-04-2018 20:00 Internos 3 Victoria'03 2 26383 5-0
C 15-04-2018 11:30 Roosendaal 4 DSE 2 25662 4-3
C 15-04-2018 12:00 Wernhout 2 Moerse Boys 3 26197 3-2
C 15-04-2018 12:00 JEKA 5 Internos 3 24962 3-0
C 15-04-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 26115 3-1
C 08-04-2018 11:30 Victoria'03 2 Wernhout 2 26103 1-1
C 08-04-2018 12:00 Moerse Boys 3 JEKA 5 25516 1-0
C 08-04-2018 11:00 DSE 2 Alliance 2 26578 0-0
C 08-04-2018 12:00 VVR 2 Rood-Wit W 2 24780 2-0
C 08-04-2018 11:45 Sprundel 2 Roosendaal 4 24908 0-1
C 04-04-2018 20:00 Internos 3 Beek Vooruit 3 25124 3-1
C 25-03-2018 11:30 Roosendaal 4 Internos 3 26466 6-1
C 25-03-2018 11:30 Alliance 2 Moerse Boys 3 25204 0-0
C 25-03-2018 13:00 JEKA 5 Beek Vooruit 3 24818 2-0
C 25-03-2018 12:00 Wernhout 2 VVR 2 26110 0-1
C 25-03-2018 11:00 DSE 2 Sprundel 2 26249 4-1
C 25-03-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Victoria'03 2 25283 3-2
C 18-03-2018 12:00 JEKA 5 Alliance 2 24743 0-0
C 11-03-2018 11:00 DSE 2 Beek Vooruit 3 25200 2-2
C 11-03-2018 12:15 Victoria'03 2 VVR 2 25671 2-7
C 11-03-2018 11:30 Alliance 2 Wernhout 2 26567 1-3
C 11-03-2018 11:30 Roosendaal 4 Moerse Boys 3 26099 1-1
C 11-03-2018 11:45 Sprundel 2 Internos 3 26068 2-1
C 11-03-2018 12:00 Rood-Wit W 2 JEKA 5 25090 4-1
C 04-03-2018 11:30 Alliance 2 Roosendaal 4 25825 0-0
C 25-02-2018 12:15 Victoria'03 2 Moerse Boys 3 25349 3-3
C 25-02-2018 11:00 DSE 2 Wernhout 2 26221 1-1
C 25-02-2018 11:30 Roosendaal 4 JEKA 5 25721 0-0
C 25-02-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Alliance 2 25678 4-0
C 18-02-2018 12:00 Internos 3 DSE 2 25355 6-0
C 18-02-2018 12:00 JEKA 5 Sprundel 2 24806 2-1
C 18-02-2018 12:00 VVR 2 Alliance 2 26707 1-0
C 18-02-2018 11:30 Beek Vooruit 3 Wernhout 2 25575 1-1
C 18-02-2018 12:15 Victoria'03 2 Roosendaal 4 25381 1-3
C 17-12-2017 12:00 Moerse Boys 3 Alliance 2 26551 3-6
C 03-12-2017 11:00 DSE 2 Moerse Boys 3 25985 5-3
C 03-12-2017 11:30 Roosendaal 4 VVR 2 26063 2-1
C 03-12-2017 11:30 Alliance 2 Beek Vooruit 3 25074 6-1
C 03-12-2017 11:45 Sprundel 2 Victoria'03 2 26154 1-1
C 03-12-2017 12:00 Wernhout 2 JEKA 5 24931 1-3
C 03-12-2017 12:00 Rood-Wit W 2 Internos 3 25454 3-1
C 26-11-2017 12:00 Internos 3 Roosendaal 4 24752 0-1
C 26-11-2017 12:00 VVR 2 Wernhout 2 24859 2-0
C 26-11-2017 11:45 Sprundel 2 DSE 2 25251 3-1
C 26-11-2017 11:30 Beek Vooruit 3 JEKA 5 26417 1-3
C 26-11-2017 11:30 Victoria'03 2 Rood-Wit W 2 25636 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Rood-Wit W 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 JEKA 5 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Roosendaal 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR 2 20 15 2 3 47 51 22 29 0
2 JEKA 5 20 11 4 5 37 43 28 15 0
3 Roosendaal 4 20 9 6 5 33 29 22 7 0
4 Rood-Wit W 2 20 9 2 9 29 31 37 -6 0
5 Victoria'03 2 20 8 4 8 28 47 44 3 0
6 Internos 3 20 8 3 9 27 38 37 1 0
7 Sprundel 2 20 8 3 9 27 33 35 -2 0
8 Moerse Boys 3 20 7 3 10 24 37 37 0 0
9 Wernhout 2 19 6 5 8 23 26 36 -10 0
10 DSE 2 20 5 3 12 18 41 58 -17 0
11 Beek Vooruit 3 19 1 9 9 9 17 37 -20 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Rood-Wit W 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 22-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 29-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 05-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 12-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 19-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 26-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 03-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 10-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 17-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 24-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 31-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 07-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 14-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 21-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 28-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 05-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 12-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 19-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 26-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 02-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 09-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 16-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 23-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 30-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 06-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 13-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 20-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 27-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 06-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 13-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 20-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 27-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 03-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 10-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 17-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 24-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 01-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 08-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 15-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 22-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 29-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 05-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 12-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 19-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 26-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
dinsdag 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 22-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 29-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 05-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 12-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 19-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 26-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 03-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 10-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 17-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 24-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 31-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 07-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 14-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 21-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 28-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 05-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 12-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 19-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 26-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 02-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 09-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 16-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 23-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 30-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 06-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 13-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 20-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 27-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 06-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 13-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 20-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 27-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 03-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 10-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 17-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 24-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 01-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 08-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 15-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 22-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 29-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 05-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 12-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 19-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
di 26-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
donderdag 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 24-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 31-08-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 07-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 14-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 21-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 28-09-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 05-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 12-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 19-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 26-10-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 02-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 09-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 16-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 23-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 30-11-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 07-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 14-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 21-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 28-12-17 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 04-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 11-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 18-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 25-01-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 01-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 08-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 15-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 22-02-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 01-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 08-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 15-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 22-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 29-03-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 05-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 12-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 19-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 26-04-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 03-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 10-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 17-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 24-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 31-05-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 07-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 14-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 21-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 28-06-18 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 24-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 31-08-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 07-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 14-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 21-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 28-09-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 05-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 12-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 19-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 26-10-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 02-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 09-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 16-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 23-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 30-11-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 07-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 14-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 21-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 28-12-17 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 04-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 11-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 18-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 25-01-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 01-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 08-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 15-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 22-02-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 01-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 08-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 15-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 22-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 29-03-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 05-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 12-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 19-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 26-04-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 03-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 10-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 17-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 24-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 31-05-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 07-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 14-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 21-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door
do 28-06-18 19:30 - 21:00 B-links A-uit Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven