Mannen Zondag reserve, 6e klasse 617
Rood-Wit 6
Teamleden
Spelers | |||||||
Robin Brouwer | |||||||
Dennis de Jong | |||||||
Johnny Konings | |||||||
Michael Schuring | |||||||
Erik van Swieten | |||||||
Ricardo Verlaar | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Joop Braat | Teamleider | ||||||
Bart van de Luijtgaarden | Trainer / Coach | ||||||
Ad de Jong | Assistent Scheidsrechter | ||||||
Tonnie de Jong | Seniorencoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2016 10:00 | Wernhout 4 | Achtmaal 3 | Lodders, M | 81873 | 0-3 | |
C | 08-05-2016 10:00 | Gilze 5 | Gesta 3 | Faes, A.J.C. | 81139 | 8-2 | |
C | 08-05-2016 10:00 | Ulicoten 2 | Sprundel 4 | Kaa, J. v.d. | 92760 | 2-2 | |
C | 08-05-2016 10:00 | Rood Wit W 6 | Schijf 4 | Vianen, J.J. | 84141 | 5-0 | |
C | 01-05-2016 10:00 | JEKA 11 | Rood Wit W 6 | Jongh, M.J. de | 86573 | 4-1 | |
C | 01-05-2016 10:00 | Schijf 4 | Wernhout 4 | Overveld, R van | 80747 | 5-3 | |
C | 01-05-2016 11:00 | Gesta 3 | Zundert 4 | Braspenning, T | 91003 | 3-2 | |
C | 01-05-2016 12:00 | Sprundel 4 | Gilze 5 | Dyk, G.D. van | 87951 | 2-1 | |
C | 24-04-2016 11:00 | Achtmaal 3 | Ulicoten 2 | Mertens, J.P. | 80879 | 0-5 | |
C | 17-04-2016 10:00 | Schijf 4 | Achtmaal 3 | Overveld, R van | 87312 | 0-4 | |
C | 17-04-2016 12:00 | Zundert 4 | JEKA 11 | Nelemans, F. | 86402 | 0-4 | |
C | 17-04-2016 12:00 | Wernhout 4 | Gesta 3 | Lodders, M | 81617 | 1-2 | |
C | 17-04-2016 10:00 | Ulicoten 2 | Gilze 5 | Kaa, J. v.d. | 84677 | 4-1 | |
C | 10-04-2016 10:00 | JEKA 11 | Wernhout 4 | Kort, L. de | 82696 | 3-0 | |
C | 10-04-2016 11:00 | Achtmaal 3 | Rood Wit W 6 | Tax, R. | 89600 | 2-5 | |
C | 10-04-2016 11:00 | Gesta 3 | Schijf 4 | Braspenning, T | 92090 | 2-0 | |
C | 10-04-2016 12:00 | Sprundel 4 | Zundert 4 | Eijkens, A.P.C.C. | 83876 | 1-0 | |
C | 03-04-2016 12:00 | Rood Wit W 6 | Sprundel 4 | Hermans, W.J.S. | 82514 | 3-1 | |
C | 03-04-2016 11:00 | Gesta 3 | Achtmaal 3 | Braspenning, T | 84287 | 0-2 | |
C | 03-04-2016 10:00 | Schijf 4 | JEKA 11 | Overveld, R van | 91170 | 0-5 | |
C | 03-04-2016 10:00 | Zundert 4 | Gilze 5 | Berg, P. van den | 88363 | 3-4 | |
C | 26-03-2016 17:00 | Rood Wit W 6 | Ulicoten 2 | Vianen, J.J. | 137093 | 2-0 | |
C | 20-03-2016 12:00 | Sprundel 4 | Wernhout 4 | Dyk, G.D. van | 89060 | 1-0 | |
C | 20-03-2016 10:00 | Ulicoten 2 | Schijf 4 | Kaa, J. v.d. | 89767 | 3-2 | |
C | 20-03-2016 10:00 | Gilze 5 | Rood Wit W 6 | Heessels, J.G.M. | 85676 | 1-3 | |
C | 20-03-2016 10:00 | JEKA 11 | Gesta 3 | Rensen, M. | 82196 | 7-1 | |
C | 13-03-2016 10:00 | Wernhout 4 | Gilze 5 | Lodders, M | 87061 | 0-8 | |
C | 13-03-2016 10:00 | Schijf 4 | Sprundel 4 | Overveld, R van | 92083 | 2-9 | |
C | 13-03-2016 11:00 | Achtmaal 3 | JEKA 11 | Aert, K van | 80014 | 2-1 | |
C | 13-03-2016 12:00 | Zundert 4 | Ulicoten 2 | Elzinga, M. | 87691 | 0-4 | |
C | 06-03-2016 11:00 | Zundert 4 | Rood Wit W 6 | Gommers, J. | 87100 | 0-2 | |
C | 06-03-2016 10:00 | Gilze 5 | JEKA 11 | Heessels, J.G.M. | 92320 | 0-0 | |
C | 06-03-2016 10:00 | Ulicoten 2 | Wernhout 4 | Zon, J.C.L.M. van | 86415 | 3-1 | |
C | 28-02-2016 10:00 | Schijf 4 | Gilze 5 | Overveld, H. van | 86111 | 1-2 | |
C | 28-02-2016 11:00 | Sprundel 4 | Gesta 3 | Eijkens, A.P.C.C. | 82890 | 7-2 | |
C | 28-02-2016 10:00 | Ulicoten 2 | JEKA 11 | Kaa, J. v.d. | 91442 | 0-0 | |
C | 21-02-2016 11:00 | Achtmaal 3 | Sprundel 4 | Tooren, J. van | 84278 | 0-0 | |
C | 21-02-2016 10:00 | Wernhout 4 | Zundert 4 | Lodders, M | 88910 | 0-1 | |
C | 21-02-2016 10:00 | Rood Wit W 6 | Ulicoten 2 | Verstijlen, M. | 81124 | 0-0 | |
C | 14-02-2016 10:00 | Rood Wit W 6 | Gesta 3 | Pijper, A.P. de | 83290 | 3-0 | |
C | 14-02-2016 10:00 | Gilze 5 | Achtmaal 3 | Zon, J.C.L.M. van | 85997 | 1-2 | |
C | 14-02-2016 11:00 | Zundert 4 | Schijf 4 | Berg, P. van den | 91311 | 4-0 | |
C | 20-12-2015 11:00 | Gesta 3 | Gilze 5 | Haazen, G.J. | 99306 | 1-1 | |
C | 20-12-2015 12:00 | Sprundel 4 | Bavel 5 | Eijkens, A.P.C.C. | 85146 | 3-1 | |
C | 13-12-2015 11:00 | Gesta 3 | Wernhout 4 | Braspenning, T | 89482 | 1-4 | |
C | 13-12-2015 10:00 | Bavel 5 | Gilze 5 | Turedi, H. | 90520 | 3-4 | |
C | 13-12-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | JEKA 11 | Vianen, J.J. | 90348 | 3-1 | |
C | 06-12-2015 11:00 | Achtmaal 3 | Zundert 4 | Kustermans, AG | 86131 | 0-2 | |
C | 06-12-2015 10:00 | Wernhout 4 | Rood Wit W 6 | Egeric, A | 88611 | 0-3 | |
C | 06-12-2015 10:00 | Schijf 4 | Bavel 5 | Overveld, R van | 89496 | 3-0 | |
C | 06-12-2015 10:00 | JEKA 11 | Sprundel 4 | Meesters, M.P. | 89279 | 1-0 | |
C | 06-12-2015 11:00 | Gesta 3 | Ulicoten 2 | Jacobs, J. | 84520 | 1-6 | |
C | 29-11-2015 11:00 | Achtmaal 3 | Schijf 4 | Cockx, R | 82882 | 1-0 | |
C | 29-11-2015 10:00 | Gilze 5 | Ulicoten 2 | Heessels, J.G.M. | 90781 | 2-1 | |
C | 29-11-2015 10:00 | JEKA 11 | Zundert 4 | 89114 | 5-1 | ||
C | 22-11-2015 11:00 | Zundert 4 | Bavel 5 | Berg, P. van den | 92126 | 1-2 | |
C | 22-11-2015 10:00 | Wernhout 4 | JEKA 11 | Lodders, M | 82705 | 0-2 | |
C | 15-11-2015 10:00 | Schijf 4 | Gesta 3 | Overveld, R van | 86874 | 1-0 | |
C | 15-11-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | Achtmaal 3 | Pijper, A.P. de | 87512 | 5-0 | |
C | 15-11-2015 10:00 | Zundert 4 | Sprundel 4 | Michielsen, J. | 92457 | 1-0 | |
C | 08-11-2015 10:00 | JEKA 11 | Schijf 4 | Rensen, M. | 86183 | 7-1 | |
C | 08-11-2015 10:00 | Gilze 5 | Zundert 4 | Heessels, J.G.M. | 87613 | 3-1 | |
C | 08-11-2015 10:00 | Bavel 5 | Ulicoten 2 | Made, H. vd | 91475 | 3-4 | |
C | 08-11-2015 11:00 | Achtmaal 3 | Gesta 3 | Mertens, C. | 80772 | 0-2 | |
C | 08-11-2015 12:00 | Sprundel 4 | Rood Wit W 6 | Eijkens, A.P.C.C. | 92364 | 0-3 | |
C | 01-11-2015 11:00 | Gesta 3 | JEKA 11 | Braspenning, T | 89904 | 1-2 | |
C | 01-11-2015 10:00 | Wernhout 4 | Sprundel 4 | Egeric, A | 91386 | 0-2 | |
C | 01-11-2015 10:00 | Schijf 4 | Ulicoten 2 | Overveld, R van | 88023 | 1-8 | |
C | 01-11-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | Gilze 5 | Vianen, J.J. | 80896 | 3-1 | |
C | 25-10-2015 10:00 | Wernhout 4 | Schijf 4 | Raats, L. | 80775 | 0-0 | |
C | 25-10-2015 10:00 | Gilze 5 | Sprundel 4 | Heessels, J.G.M. | 85310 | 3-1 | |
C | 25-10-2015 10:00 | Ulicoten 2 | Achtmaal 3 | Kaa, J. v.d. | 88186 | 4-1 | |
C | 25-10-2015 12:00 | Zundert 4 | Gesta 3 | Michielsen, J. | 80043 | 3-0 | |
C | 18-10-2015 10:00 | Ulicoten 2 | Zundert 4 | Kaa, J. v.d. | 92237 | 2-3 | |
C | 18-10-2015 10:00 | Gilze 5 | Wernhout 4 | Heessels, J.G.M. | 92283 | 5-0 | |
C | 18-10-2015 10:00 | JEKA 11 | Achtmaal 3 | Rensen, M. | 85786 | 5-2 | |
C | 18-10-2015 10:00 | Bavel 5 | Rood Wit W 6 | Turedi, H. | 90138 | 0-2 | |
C | 18-10-2015 12:00 | Sprundel 4 | Schijf 4 | Dyk, G.D. van | 90795 | 3-1 | |
C | 13-10-2015 20:00 | Zundert 4 | Achtmaal 3 | Berg, P. van den | 91288 | 3-1 | |
C | 11-10-2015 12:00 | Gesta 3 | Sprundel 4 | Buijs, C.C.J. | 82083 | 8-3 | |
C | 11-10-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | Zundert 4 | Vianen, J.J. | 80042 | 3-0 | |
C | 11-10-2015 10:00 | JEKA 11 | Gilze 5 | Rensen, M. | 83865 | 3-0 | |
C | 11-10-2015 10:00 | Wernhout 4 | Ulicoten 2 | Raats, L. | 91794 | 1-1 | |
C | 11-10-2015 11:00 | Achtmaal 3 | Bavel 5 | Havermans, K | 80024 | 0-1 | |
C | 04-10-2015 11:00 | Zundert 4 | Wernhout 4 | Bakx, P. | 86322 | 4-0 | |
C | 04-10-2015 10:00 | Bavel 5 | Gesta 3 | Nijnatten, JC van | 83854 | 3-1 | |
C | 04-10-2015 10:00 | Gilze 5 | Schijf 4 | Faes, R.J. | 83217 | 5-2 | |
C | 04-10-2015 10:00 | Ulicoten 2 | Rood Wit W 6 | Kaa, J. v.d. | 81710 | 2-3 | |
C | 04-10-2015 12:00 | Sprundel 4 | Achtmaal 3 | Dyk, G.D. van | 85940 | 4-2 | |
C | 27-09-2015 11:00 | Achtmaal 3 | Gilze 5 | Mertens, C. | 86565 | 1-9 | |
C | 27-09-2015 10:00 | Schijf 4 | Zundert 4 | Overveld, R van | 86270 | 1-7 | |
C | 27-09-2015 10:00 | JEKA 11 | Ulicoten 2 | Rensen, M. | 92664 | 2-4 | |
C | 27-09-2015 12:00 | Gesta 3 | Rood Wit W 6 | Braspenning, T | 82119 | 0-2 | |
C | 27-09-2015 12:00 | Wernhout 4 | Bavel 5 | Lodders, M | 82800 | 4-3 | |
C | 20-09-2015 10:00 | Rood Wit W 6 | Wernhout 4 | Vianen, J.J. | 91687 | 4-1 | |
C | 20-09-2015 10:00 | Ulicoten 2 | Gesta 3 | Roelen, C.M. | 90371 | 4-3 | |
C | 20-09-2015 12:00 | Sprundel 4 | JEKA 11 | Dyk, G.D. van | 89378 | 1-0 | |
C | 20-09-2015 10:00 | Bavel 5 | Schijf 4 | Turedi, H. | 81493 | 1-1 | |
C | 13-09-2015 10:00 | Schijf 4 | Rood Wit W 6 | Overveld, R van | 90932 | 2-4 | |
C | 13-09-2015 12:00 | Sprundel 4 | Ulicoten 2 | Eijkens, A.P.C.C. | 88204 | 4-4 | |
C | 13-09-2015 11:00 | Achtmaal 3 | Wernhout 4 | Mertens, C. | 84939 | 4-2 | |
C | 13-09-2015 11:00 | Gesta 3 | Gilze 5 | 81637 | 0-0 | ||
C | 13-09-2015 10:00 | JEKA 11 | Bavel 5 | Rensen, M. | 91218 | 2-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-11-2015 11:00 | SC Kruisland 3 ZO | Rood Wit W 6 ZO | Buermans, L | 102770 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-09-2015 10:00 | Sprundel 5 ZO | RSV 4 ZO | Dyk, G.D. van | 5286 | 1-2 | |
B | 06-09-2015 10:00 | Victoria'03 8 ZO | Rood Wit W 6 ZO | Daoud, S. | 5428 | 0-3 | |
B | 30-08-2015 10:00 | Rood Wit W 6 ZO | RSV 4 ZO | Zundert, M.P. van | 4834 | 10-3 | |
B | 30-08-2015 12:00 | Victoria'03 8 ZO | Sprundel 5 ZO | Dielemans, J. | 5013 | 3-1 | |
B | 27-08-2015 20:00 | RSV 4 ZO | Victoria'03 8 ZO | Loon, A.P.M. van | 5270 | 3-0 | |
B | 23-08-2015 12:00 | Sprundel 5 ZO | Rood Wit W 6 ZO | Dyk, G.D. van | 5340 | 1-10 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit W 6 | 18 | 17 | 0 | 1 | 51 | 57 | 15 | 42 | 0 |
2 | JEKA 11 | 18 | 12 | 2 | 4 | 38 | 52 | 17 | 35 | 0 |
3 | Ulicoten 2 | 18 | 10 | 4 | 4 | 34 | 57 | 29 | 28 | 0 |
4 | Gilze 5 | 18 | 10 | 2 | 6 | 32 | 55 | 30 | 25 | 0 |
5 | Sprundel 4 | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 | 41 | 33 | 8 | 0 |
6 | Zundert 4 | 18 | 9 | 0 | 9 | 27 | 35 | 33 | 2 | 0 |
7 | Achtmaal 3 | 18 | 7 | 1 | 10 | 22 | 27 | 48 | -21 | 0 |
8 | Gesta 3 | 18 | 5 | 1 | 12 | 16 | 29 | 56 | -27 | 0 |
9 | Schijf 4 | 18 | 2 | 1 | 15 | 7 | 19 | 72 | -53 | 0 |
10 | Wernhout 4 | 18 | 1 | 2 | 15 | 5 | 13 | 52 | -39 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:30 - 20:30 | E | C-2 | Teamtraining | ||||||||||
Trainingsdagen
|