E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.12
Rood-Wit E3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jason Bulkmans | |||||||
Mike van Hal | |||||||
Nick Verstraaten | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marty van Hal | Teamleider | ||||||
Johan Bulkmans | Trainer / Coach | ||||||
Rick Hoendervangers | Trainer / Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 10:30 | Prinsenland E4 | Rimboe E1G | 122794 | 4-2 | ||
C | 23-04-2016 09:45 | BSC E5 | MOC'17 E10 | 120916 | 3-3 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | Virtus E5G | Rood Wit W E3 | 123002 | 1-4 | ||
C | 18-04-2016 18:30 | Rimboe E1G | BSC E5 | 120791 | 2-5 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | Rood Wit W E3 | Prinsenland E4 | 120674 | 4-3 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | MOC'17 E10 | Virtus E5G | 122045 | 6-5 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | MOC'17 E10 | Rimboe E1G | 122042 | 11-0 | ||
C | 09-04-2016 09:45 | BSC E5 | Rood Wit W E3 | 120914 | 2-0 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | Prinsenland E4 | Virtus E5G | 122797 | 1-2 | ||
C | 02-04-2016 10:45 | Rood Wit W E3 | Rimboe E1G | 120671 | 6-3 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | Prinsenland E4 | MOC'17 E10 | 122796 | 2-4 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Virtus E5G | BSC E5 | 123004 | 1-3 | ||
C | 19-03-2016 09:45 | BSC E5 | Prinsenland E4 | 120917 | 4-0 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | Rimboe E1G | Virtus E5G | 120794 | 2-5 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | MOC'17 E10 | Rood Wit W E3 | 122041 | 1-1 | ||
C | 12-03-2016 10:45 | Rood Wit W E3 | Virtus E5G | 120675 | 2-0 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | Rimboe E1G | Prinsenland E4 | 120793 | 5-4 | ||
C | 12-03-2016 08:30 | MOC'17 E10 | BSC E5 | 122043 | 2-3 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | Prinsenland E4 | Rood Wit W E3 | 122793 | 2-1 | ||
C | 05-03-2016 09:30 | BSC E5 | Rimboe E1G | 120915 | 11-2 | ||
C | 05-03-2016 09:00 | Virtus E5G | MOC'17 E10 | 123005 | 3-4 | ||
C | 27-02-2016 10:45 | Rood Wit W E3 | MOC'17 E10 | 120673 | 2-4 | ||
C | 27-02-2016 09:45 | BSC E5 | Virtus E5G | 120918 | 2-3 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Virtus E5G | Prinsenland E4 | 123006 | 5-4 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Rimboe E1G | MOC'17 E10 | 120792 | 5-4 | ||
C | 20-02-2016 10:45 | Rood Wit W E3 | BSC E5 | 120672 | 2-4 | ||
C | 13-02-2016 09:30 | Rimboe E1G | Rood Wit W E3 | 120790 | 3-2 | ||
C | 30-01-2016 08:30 | MOC'17 E10 | Prinsenland E4 | 122044 | 6-1 | ||
C | 23-01-2016 10:30 | Prinsenland E4 | BSC E5 | 122795 | 2-3 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | Virtus E5G | Rimboe E1G | 123003 | 8-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2015 09:45 | BSC E4 | Hoeven E5 | 57245 | 14-0 | ||
C | 28-11-2015 09:45 | BSC E4 | Unitas'30 E10 | 57248 | 7-0 | ||
C | 21-11-2015 09:45 | Unitas'30 E10 | Zwaluwe E4 | 93034 | 4-3 | ||
C | 14-11-2015 09:45 | BSC E4 | Zwaluwe E4 | 93033 | 7-3 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | Unitas'30 E10 | Rood Wit W E3 | 59316 | 9-1 | ||
C | 07-11-2015 10:30 | Zwaluwe E4 | Hoeven E5 | 93032 | 11-2 | ||
C | 07-11-2015 10:45 | Rood Wit W E3 | BSC E4 | 57009 | 1-5 | ||
C | 31-10-2015 09:45 | Hoeven E5 | Rood Wit W E3 | 59484 | 2-7 | ||
C | 17-10-2015 10:45 | Rood Wit W E3 | Zwaluwe E4 | 93031 | 4-6 | ||
C | 17-10-2015 10:30 | Unitas'30 E10 | Hoeven E5 | 59315 | 7-1 | ||
C | 10-10-2015 10:30 | Zwaluwe E4 | Unitas'30 E10 | 93030 | 3-6 | ||
C | 10-10-2015 09:45 | Hoeven E5 | BSC E4 | 59483 | 1-8 | ||
C | 03-10-2015 10:45 | Rood Wit W E3 | Unitas'30 E10 | 57007 | 1-3 | ||
C | 03-10-2015 10:30 | Zwaluwe E4 | BSC E4 | 93029 | 3-5 | ||
C | 26-09-2015 09:45 | Hoeven E5 | Zwaluwe E4 | 93028 | 2-13 | ||
C | 26-09-2015 09:45 | Unitas'30 E10 | Sprundel E3 | 59314 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 09:45 | BSC E4 | Rood Wit W E3 | 57246 | 6-1 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | Unitas'30 E10 | BSC E4 | 59313 | 4-2 | ||
C | 19-09-2015 10:30 | Zwaluwe E4 | Sprundel E3 | 93027 | 7-1 | ||
C | 19-09-2015 10:45 | Rood Wit W E3 | Hoeven E5 | 57006 | 3-2 | ||
C | 12-09-2015 10:30 | Zwaluwe E4 | Rood Wit W E3 | 93026 | 8-2 | ||
C | 12-09-2015 10:00 | Sprundel E3 | BSC E4 | 57861 | 1-10 | ||
C | 12-09-2015 09:45 | Hoeven E5 | Unitas'30 E10 | 59481 | 2-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:00 | DSE E3 ZA | Internos E5 ZA | Schouw, D. | 11981 | 3-1 | |
B | 24-10-2015 11:00 | Rood Wit W E3 ZA | Unitas'30 E8 ZA | 11791 | 0-8 | ||
B | 07-09-2015 19:00 | Rood Wit W E3 ZA | Internos E5 ZA | 10549 | 2-2 | ||
B | 05-09-2015 09:00 | DSE E3 ZA | Rood Wit W E3 ZA | Sanden, Wouter van de | 11064 | 6-2 | |
B | 05-09-2015 10:00 | Internos E5 ZA | Unitas'30 E8 ZA | 11368 | 0-12 | ||
B | 29-08-2015 11:45 | Unitas'30 E8 ZA | DSE E3 ZA | 10627 | 7-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BSC E5 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 40 | 17 | 23 | 0 |
2 | MOC'17 E10 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 45 | 25 | 20 | 0 |
3 | Virtus E5G | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 33 | 29 | 4 | 0 |
4 | Rood Wit W E3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 24 | 23 | 1 | 0 |
5 | Rimboe E1G | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 25 | 60 | -35 | 0 |
6 | Prinsenland E4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 23 | 36 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BSC E4 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 54 | 13 | 41 | 0 |
2 | Unitas'30 E10 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 39 | 20 | 19 | 0 |
3 | Zwaluwe E4 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 50 | 32 | 18 | 0 |
4 | Rood Wit W E3 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 20 | 41 | -21 | 0 |
5 | Hoeven E5 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 12 | 69 | -57 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | B | C-2 | Teamtraining | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
dinsdag | 18:00 - 18:45 | C-4 | Keeperstraining | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 15:30 - 16:30 | C | C-4 | Teamtraining | ||||||||||
Trainingsdagen
|