649 Mannen 35+ Vrijdag (voorjaar)
Rood-Wit W 35+1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jos de Jong | Keeper | ||||||
Andres van Beers | |||||||
Daniƫl de Bruijn | |||||||
Ronald Coppens | |||||||
Leon Evers | |||||||
Marcel Heeren | |||||||
Arjan Hellemons | |||||||
Johan Hellemons | |||||||
Bonny Luijkx | |||||||
Jos van de Luijtgaarden | |||||||
Jan Pacbier | |||||||
Edwin Sanne | |||||||
Arnoud Scheepers | |||||||
Alex Steevens | |||||||
Antoine Verlaar | |||||||
Mike van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Nico van Loon | Teamleider | ||||||
Jack Wagtmans | Teamleider | ||||||
Geert van de Broek | Teamleider / Coach |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2024 20:15 | MOC'17 35+1 | Rood-Wit W 35+1 | 202664 | Sportpark Rozenoord | 19:25 | ||
C | 23-05-2024 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | MOC'17 35+1 | 202646 | Sportpark De Gagelrijzen | 19:30 | ||
C | 30-05-2024 20:00 | Cluzona 35+2 | Rood-Wit W 35+1 | 202607 | Sportpark De Doelen | 19:10 | ||
C | 06-06-2024 20:00 | Steenbergen 35+2 | Rood-Wit W 35+1 | 202764 | Sportpark Seringenlaan | 19:05 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2024 20:00 | Internos 35+1 | Prinsenland 35+2 | 202744 | 2-4 | ||
C | 25-04-2024 20:00 | Internos 35+1 | Cluzona 35+2 | 202743 | 8-0 | ||
C | 25-04-2024 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Steenbergen 35+2 | 202648 | 2-6 | ||
C | 18-04-2024 20:00 | Steenbergen 35+2 | MOC'17 35+1 | 202765 | 3-0 | ||
C | 18-04-2024 20:00 | Prinsenland 35+2 | Internos 35+1 | 202628 | 5-4 | ||
C | 11-04-2024 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Internos 35+1 | 202647 | 4-2 | ||
C | 11-04-2024 20:00 | Steenbergen 35+2 | Prinsenland 35+2 | 202763 | 8-1 | ||
C | 11-04-2024 20:15 | MOC'17 35+1 | Cluzona 35+2 | 202662 | 5-2 | ||
C | 04-04-2024 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Cluzona 35+2 | 202644 | 4-1 | ||
C | 28-03-2024 20:00 | Prinsenland 35+2 | Steenbergen 35+2 | 202629 | 0-1 | ||
C | 28-03-2024 20:00 | Cluzona 35+2 | MOC'17 35+1 | 202608 | 1-4 | ||
C | 21-03-2024 20:00 | Internos 35+1 | MOC'17 35+1 | 202746 | 3-4 | ||
C | 21-03-2024 20:00 | Prinsenland 35+2 | Rood-Wit W 35+1 | 202626 | 0-3 | ||
C | 14-03-2024 20:00 | Internos 35+1 | Steenbergen 35+2 | 202747 | 1-4 | ||
C | 14-03-2024 20:00 | Prinsenland 35+2 | Cluzona 35+2 | 202625 | 3-1 | ||
C | 07-03-2024 20:15 | MOC'17 35+1 | Steenbergen 35+2 | 202666 | 4-1 | ||
C | 07-03-2024 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Prinsenland 35+2 | 202645 | 4-3 | ||
C | 29-02-2024 20:15 | MOC'17 35+1 | Prinsenland 35+2 | 202663 | 8-1 | ||
C | 29-02-2024 20:00 | Cluzona 35+2 | Internos 35+1 | 202609 | 4-4 | ||
C | 01-02-2024 20:00 | Internos 35+1 | Rood-Wit W 35+1 | 202745 | 4-1 | ||
C | 25-01-2024 20:15 | MOC'17 35+1 | Internos 35+1 | 202665 | 0-1 | ||
C | 25-01-2024 20:30 | Steenbergen 35+2 | Cluzona 35+2 | 202762 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2023 20:00 | Klundert 35+1 | Internos 35+2 | 69834 | 2-4 | ||
C | 14-12-2023 20:00 | Internos 35+2 | Prinsenland 35+2 | 69754 | 12-3 | ||
C | 14-12-2023 20:00 | Kogelvangers 35+1 | Klundert 35+1 | 69742 | 1-3 | ||
C | 07-12-2023 20:00 | Kogelvangers 35+1 | Rood-Wit W 35+1 | 69840 | 4-5 | ||
C | 30-11-2023 20:00 | Internos 35+2 | Kogelvangers 35+1 | 69817 | 1-6 | ||
C | 30-11-2023 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Prinsenland 35+2 | 69819 | 1-1 | ||
C | 23-11-2023 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Kogelvangers 35+1 | 69735 | 0-4 | ||
C | 23-11-2023 20:00 | Internos 35+2 | Klundert 35+1 | 69733 | 2-7 | ||
C | 16-11-2023 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Internos 35+2 | 69798 | 2-1 | ||
C | 16-11-2023 20:00 | Klundert 35+1 | Prinsenland 35+2 | 69785 | 6-1 | ||
C | 09-11-2023 20:00 | Prinsenland 35+2 | Kogelvangers 35+1 | 69769 | 0-5 | ||
C | 09-11-2023 20:00 | Klundert 35+1 | Rood-Wit W 35+1 | 69778 | 4-2 | ||
C | 12-10-2023 20:00 | Prinsenland 35+2 | Rood-Wit W 35+1 | 69699 | 1-2 | ||
C | 12-10-2023 20:00 | Klundert 35+1 | Oranje-Blauw'14 35+2 | 69708 | 0-0 | ||
C | 12-10-2023 20:00 | Kogelvangers 35+1 | Internos 35+2 | 69714 | 3-4 | ||
C | 05-10-2023 20:00 | Internos 35+2 | Rood-Wit W 35+1 | 69698 | 3-3 | ||
C | 05-10-2023 20:00 | Prinsenland 35+2 | Klundert 35+1 | 69685 | 4-9 | ||
C | 05-10-2023 20:00 | Oranje-Blauw'14 35+2 | Kogelvangers 35+1 | 69684 | 0-0 | ||
C | 28-09-2023 20:00 | Internos 35+2 | Oranje-Blauw'14 35+2 | 69670 | 0-0 | ||
C | 28-09-2023 20:00 | Kogelvangers 35+1 | Prinsenland 35+2 | 69658 | 4-1 | ||
C | 28-09-2023 20:00 | Rood-Wit W 35+1 | Klundert 35+1 | 69672 | 4-6 | ||
C | 21-09-2023 20:00 | Oranje-Blauw'14 35+2 | Rood-Wit W 35+1 | 69642 | 0-0 | ||
C | 21-09-2023 20:00 | Klundert 35+1 | Kogelvangers 35+1 | 69652 | 2-11 | ||
C | 21-09-2023 20:00 | Prinsenland 35+2 | Internos 35+2 | 69643 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steenbergen 35+2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 25 | 9 | 16 | 0 |
2 | MOC'17 35+1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 25 | 12 | 13 | 0 |
3 | Rood-Wit W 35+1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 18 | 16 | 2 | 0 |
4 | Internos 35+1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 29 | 26 | 3 | 0 |
5 | Prinsenland 35+2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 17 | 31 | -14 | 0 |
6 | Cluzona 35+2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 10 | 30 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klundert 35+1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 39 | 29 | 10 | 0 |
2 | Kogelvangers 35+1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 38 | 16 | 22 | 0 |
3 | Rood-Wit W 35+1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 19 | 24 | -5 | 0 |
4 | Internos 35+2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 28 | 29 | -1 | 0 |
5 | Prinsenland 35+2 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 14 | 40 | -26 | 0 |