Trainingsoverzicht

Zondag Rood-Wit W 1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 19:30 - 20:15 Keepers training D Rob Schulten
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts A-thuis Jack Sweres, Michel Jaspers, Rob Schulten
donderdag 19:30 - 20:15 Keepers training D Rob Schulten
donderdag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts A-thuis Jack Sweres, Michel Jaspers, Rob Schulten
 
Zondag Rood-Wit W 2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 19:30 - 20:15 Keepers training D Rob Schulten
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training B-links A-uit Ronald Joosen, Jordy Adan, Rob Schulten
donderdag 19:30 - 20:15 Keepers training D Rob Schulten
donderdag 19:30 - 21:00 Team training B-links A-uit Ronald Joosen, Jordy Adan, Rob Schulten
 
Zondag Rood-Wit W 3
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training E C-1 Bart v.d. Luijtgaarden
 
Zondag Rood-Wit W 4
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training D C-2
 
Zondag Rood-Wit W 5
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
donderdag 19:30 - 20:30 Team training D C-3
 
Zaterdag Rood-Wit W 2 zat
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 19:30 - 20:30 Team training D C-1
 
JO19 Rood-Wit W JO19-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts C-3 Rick Hoendervangers
woensdag 19:30 - 21:00 Team training B-rechts C-3 Rick Hoendervangers
donderdag 19:30 - 20:15 Keepers training D Rob Schulten
 
JO17 Rood-Wit W JO17-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:30 - 21:00 Team training B-links C-4 Aschwin van Beers, Sebastiaan Dedić, Arjan de Bruijn
woensdag 19:30 - 21:00 Team training B-links C-4 Aschwin van Beers, Sebastiaan Dedić, Arjan de Bruijn
donderdag 18:30 - 19:30 Keepers training D Rob Schulten
 
JO15 Rood-Wit W JO15-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training B-rechts B-uit Jeffrey Bulkmans, Matthew Sanne, Davin Eland
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B-rechts B-uit Jeffrey Bulkmans, Matthew Sanne, Davin Eland
donderdag 18:30 - 19:30 Keepers training D Rob Schulten
 
JO13 Rood-Wit W JO13-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:15 Team training B-links B-thuis Jack Pinxteren, Johan Wagtmans
dinsdag 18:45 - 19:30 Keepers training D Rob Schulten
donderdag 18:00 - 19:15 Team training B-links B-thuis Jack Pinxteren, Johan Wagtmans
 
JO13 Rood-Wit W JO13-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:00 - 19:15 Team training B-rechts C-2 Pierre Steyaert, Rob van Merode
dinsdag 18:45 - 19:30 Keepers training D Rob Schulten
woensdag 18:00 - 19:15 Team training B-rechts C-2 Pierre Steyaert, Rob van Merode
 
JO11 Rood-Wit W JO11-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training B-links C-1 Roger Mathijssen, Antonie Pinxteren
dinsdag 18:45 - 19:30 Keepers training D Rob Schulten
woensdag 18:15 - 19:15 Team training B-links A-thuis Roger Mathijssen, Antonie Pinxteren
 
JO10 Rood-Wit W JO10-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training B-links Arjan Braat, Robbie Braat, Johan Braat
woensdag 15:30 - 16:40 Team training C
Oneven weken
dinsdag 18:30 - 19:00 Keepers training E Andy Steging
 
JO10 Rood-Wit W JO10-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training B-links John van Beers
woensdag 15:30 - 16:40 Team training C
Oneven weken
dinsdag 18:30 - 19:00 Keepers training E Andy Steging
 
JO9 Rood-Wit W JO9-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training E Theo Gaarenstroom
maandag 18:30 - 19:00 Keepers training D Danique van Oers
woensdag 15:30 - 16:40 Team training C
 
JO8 Rood-Wit W JO8-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 19:15 Team training E Werner de Bont, Diëgo Rokx
maandag 18:30 - 19:00 Keepers training D Danique van Oers
woensdag 14:00 - 15:10 Team training C
 
JO7 Rood-Wit W JO7-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 14:00 - 15:10 Team training C
 
JO7 Rood-Wit W JO7-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 14:00 - 15:10 Team training C
 
MO19 Rood-Wit W MO19-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 19:30 - 21:00 Team training D B-thuis Jeffrey van Oorschot
woensdag 19:30 - 21:00 Team training D B-thuis Jeffrey van Oorschot
donderdag 18:30 - 19:30 Keepers training D Rob Schulten
 
MO15 Rood-Wit W MO15-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:00 - 19:15 Team training D B-uit Rini van Zundert, Myrthe van Zundert
woensdag 18:00 - 19:15 Team training D B-uit Rini van Zundert, Myrthe van Zundert
donderdag 18:30 - 19:30 Keepers training D Rob Schulten
 

Hoofdsponsor :

Ster-sponsoren :

Co-sponsoren:

Kleding-sponsor:

 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven