0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO14-3

Teamleden

Spelers
Thom van Zundert Keeper      
Milan Brok        
Jovi van Ginneken        
Mike van Hal        
Khalil Ibrahim        
Jayden König        
Luuk v.d. Luijtgaarden        
Nick v.d. Luijtgaarden        
Sem Martens        
Nick van Merode        
Marwan Oulad        
Omar Rafik        
Jamaro Roks        
Dylan Sanne        
Jari Steyaert        
Diëgo Valentijn        
 
Overige teamleden
Martin Roks Teammanager
Rob van Merode Trainer / Coach
Pierre Steyaert Trainer / Coach
Martin Roks Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 10:15 SC Kruisland JO14-1 DVO'60 JO14-1
C 01-02-2020 10:00 NSV JO14-1 WVV'67 JO14-1
C 01-02-2020 09:00 Schijf JO14-1G RSV JO14-1
C 01-02-2020 11:45 Roosendaal JO14-3 Rood-Wit W JO14-3
C 01-02-2020 12:30 Hoeven JO14-1 METO JO14-1
C 01-02-2020 13:00 DIOZ JO14-1G SC Gastel JO14-1
C 08-02-2020 13:00 WVV'67 JO14-1 Roosendaal JO14-3
C 08-02-2020 11:00 Rood-Wit W JO14-3 SC Kruisland JO14-1
C 08-02-2020 11:45 METO JO14-1 NSV JO14-1
C 08-02-2020 11:00 RSV JO14-1 Hoeven JO14-1
C 08-02-2020 10:30 SC Gastel JO14-1 Schijf JO14-1G
C 08-02-2020 10:00 DVO'60 JO14-1 DIOZ JO14-1G
C 15-02-2020 10:00 NSV JO14-1 RSV JO14-1
C 15-02-2020 09:15 Schijf JO14-1G DVO'60 JO14-1
C 15-02-2020 11:45 METO JO14-1 WVV'67 JO14-1
C 15-02-2020 11:45 Roosendaal JO14-3 SC Kruisland JO14-1
C 15-02-2020 12:30 Hoeven JO14-1 SC Gastel JO14-1
C 15-02-2020 13:00 DIOZ JO14-1G Rood-Wit W JO14-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 25-01-2020 11:00 Rood-Wit W JO14-3 Sc Kruisland JO14-1 Rob van Merode (Scheidsrechter) 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIOZ JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVO'60 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Gastel JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeven JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Kruisland JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 METO JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NSV JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood-Wit W JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RSV JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Schijf JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WVV'67 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training afgelast
ma 16-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training afgelast
ma 23-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training afgelast
wo 20-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training afgelast
wo 25-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-4 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven