0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO8-2

Teamleden

Spelers
Badr Abarkane Keeper      
Branko Bojković        
Pedro de Haan        
Quinten Lingmont        
Dani Monsieurs        
Karlijn Nossent        
Savio Pedersen        
 
Overige teamleden
Paul Pedersen Teammanager
Paul Pedersen Trainer / Coach
Jack Koevoets Coördinator Academy

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 04-04-2020 afgelast Sprundel JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 142498 Sportpark De Kerlinge
C 18-04-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 Schijf JO8-1G 141966 Sportpark De Gagelrijzen 09:00
C 09-05-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 RSV JO8-1 144813 Sportpark De Gagelrijzen 09:00
C 16-05-2020 09:00 Roosendaal JO8-3 Rood-Wit W JO8-2 140475 Sportpark Hulsdonk 08:15
C 23-05-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 MOC'17 JO8-5 139762 Sportpark De Gagelrijzen 09:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:30 MOC'17 JO8-5 Moerse Boys JO8-1G
C 04-04-2020 08:45 RSV JO8-1 Zundert JO8-1
C 04-04-2020 09:00 Sprundel JO8-1 Rood-Wit W JO8-2
C 04-04-2020 09:00 Roosendaal JO8-3 Achtmaal JO8-1G
C 04-04-2020 09:15 Schijf JO8-1G BSC JO8-4
C 04-04-2020 09:00 Wernhout JO8-1 SAB JO8-1
C 18-04-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 Schijf JO8-1G
C 18-04-2020 09:00 Roosendaal JO8-3 MOC'17 JO8-5
C 18-04-2020 09:00 Sprundel JO8-1 Wernhout JO8-1
C 18-04-2020 09:00 BSC JO8-4 SAB JO8-1
C 18-04-2020 08:45 Moerse Boys JO8-1G RSV JO8-1
C 18-04-2020 11:30 Achtmaal JO8-1G Zundert JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 07-03-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-2 BSC JO8-4 141593 10 - 2
C 15-02-2020 vervallen Moerse Boys JO8-1G Rood-Wit W JO8-2 140687 5 - 2
C 08-02-2020 09:00 Zundert JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 143853 4 - 5
C 01-02-2020 vervallen Rood-Wit W JO8-2 Achtmaal JO8-1G Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 142453 4 - 8
V 25-01-2020 09:30 SC Kruisland JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 15 - 5
V 18-01-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 VVR JO8-2 Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 0 - 12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 11:30 Achtmaal JO8-1G MOC'17 JO8-5 140854 0-0
C 28-03-2020 08:45 Moerse Boys JO8-1G Roosendaal JO8-3 144433 0-0
C 28-03-2020 09:00 BSC JO8-4 RSV JO8-1 141389 0-0
C 28-03-2020 09:00 Zundert JO8-1 Schijf JO8-1G 144893 0-0
C 28-03-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 Wernhout JO8-1 144294 0-0
C 28-03-2020 12:15 SAB JO8-1 Sprundel JO8-1 138784 0-0
C 21-03-2020 09:00 Zundert JO8-1 BSC JO8-4 139464 0-0
C 21-03-2020 11:30 Achtmaal JO8-1G SAB JO8-1 142684 0-0
C 14-03-2020 08:45 RSV JO8-1 Roosendaal JO8-3 140411 0-0
C 14-03-2020 08:45 Moerse Boys JO8-1G BSC JO8-4 142479 0-0
C 14-03-2020 09:00 SAB JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 141845 0-0
C 14-03-2020 09:00 Sprundel JO8-1 Zundert JO8-1 142673 0-0
C 14-03-2020 09:15 Schijf JO8-1G MOC'17 JO8-5 139682 0-0
C 14-03-2020 09:30 Wernhout JO8-1 Achtmaal JO8-1G 140820 0-0
C 07-03-2020 11:30 Achtmaal JO8-1G Moerse Boys JO8-1G 141674 0-0
C 07-03-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 BSC JO8-4 141593 0-0
C 07-03-2020 09:15 Schijf JO8-1G Sprundel JO8-1 143074 0-0
C 07-03-2020 09:00 Roosendaal JO8-3 SAB JO8-1 144319 0-0
C 07-03-2020 09:00 Zundert JO8-1 Wernhout JO8-1 140796 0-0
C 07-03-2020 08:30 MOC'17 JO8-5 RSV JO8-1 139297 0-0
C 15-02-2020 09:30 SAB JO8-1 Zundert JO8-1 142310 0-0
C 15-02-2020 09:00 Wernhout JO8-1 Roosendaal JO8-3 139782 0-0
C 15-02-2020 09:00 Sprundel JO8-1 MOC'17 JO8-5 141110 0-0
C 15-02-2020 09:00 BSC JO8-4 Achtmaal JO8-1G 142646 0-0
C 15-02-2020 08:45 Moerse Boys JO8-1G Rood-Wit W JO8-2 140687 0-0
C 15-02-2020 08:45 RSV JO8-1 Schijf JO8-1G 141244 0-0
C 08-02-2020 08:30 MOC'17 JO8-5 BSC JO8-4 143212 0-0
C 08-02-2020 08:45 RSV JO8-1 Wernhout JO8-1 142863 0-0
C 08-02-2020 09:00 Zundert JO8-1 Rood-Wit W JO8-2 143853 0-0
C 08-02-2020 09:00 Roosendaal JO8-3 Sprundel JO8-1 142560 0-0
C 08-02-2020 09:15 Schijf JO8-1G Moerse Boys JO8-1G 144141 0-0
C 01-02-2020 12:00 SAB JO8-1 MOC'17 JO8-5 139773 0-0
C 01-02-2020 09:00 Wernhout JO8-1 Schijf JO8-1G 144796 0-0
C 01-02-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-2 Achtmaal JO8-1G 142453 0-0
C 01-02-2020 09:00 Sprundel JO8-1 RSV JO8-1 141448 0-0
C 01-02-2020 09:00 BSC JO8-4 Roosendaal JO8-3 143503 0-0
C 01-02-2020 08:45 Moerse Boys JO8-1G Zundert JO8-1 144470 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schijf JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Achtmaal JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zundert JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit W JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BSC JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Moerse Boys JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wernhout JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sprundel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SAB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 E Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 E Team training gaat_door
woensdag 14:00 - 15:10 A C-2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-01-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 22-01-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 29-01-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 05-02-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 12-02-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 19-02-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 26-02-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 04-03-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 11-03-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 18-03-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 25-03-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 01-04-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 08-04-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 15-04-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 22-04-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 29-04-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 06-05-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 13-05-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 20-05-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 27-05-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 03-06-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 10-06-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 17-06-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door
wo 24-06-20 14:00 - 15:10 A C-2 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven