249 Meiden Onder 15 competitie 8x8 (najaar)

Rood-Wit W MO15-1

Teamleden

Spelers
Vanessa Bodnar        
Joani Broeren        
Lola Jaspers        
Isa Konings        
Chimène van de Korput        
Nina Lips        
Yara Lips        
Amber van Meel        
Indy van Meer        
Sterre Rokx        
Celeste San José        
Linsey Valentijn        
Kim Verstraaten        
 
Overige teamleden
Richard Konings Teammanager
Aldwin van Meel Teammanager
Danisch Cvik Trainer / Coach
Albert Lips Trainer / Coach
Aldwin van Meel Trainer / Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 14-12-2019 11:30 Brederodes MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 64076 Sportpark Blankensteijn 10:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 09:45 Unitas MO15-1 Achtmaal MO15-1
C 14-12-2019 08:30 Wieldrecht MO15-2 GJS MO15-1
C 14-12-2019 13:30 EBOH MO15-1 SV Noordeloos MO15-1
C 14-12-2019 11:30 Brederodes MO15-1 Rood-Wit W MO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 14:00 Achtmaal MO15-1 Brederodes MO15-1 64085 3-4
C 07-12-2019 11:30 GJS MO15-1 Unitas MO15-1 64036 0-6
C 07-12-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 EBOH MO15-1 64066 0-9
C 07-12-2019 09:00 SV Noordeloos MO15-1 Wieldrecht MO15-2 64015 2-2
C 30-11-2019 09:00 SV Noordeloos MO15-1 GJS MO15-1 64005 7-0
C 30-11-2019 10:00 Wieldrecht MO15-2 Rood-Wit W MO15-1 64049 6-0
C 30-11-2019 10:00 Brederodes MO15-1 Unitas MO15-1 64031 1-0
C 30-11-2019 10:00 EBOH MO15-1 Achtmaal MO15-1 64033 4-1
C 23-11-2019 09:45 Unitas MO15-1 EBOH MO15-1 64032 3-4
C 23-11-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 SV Noordeloos MO15-1 64058 0-0
C 23-11-2019 12:30 GJS MO15-1 Brederodes MO15-1 64091 5-3
C 23-11-2019 14:00 Achtmaal MO15-1 Wieldrecht MO15-2 64030 1-6
C 16-11-2019 10:30 Brederodes MO15-1 EBOH MO15-1 64069 0-0
C 16-11-2019 09:45 Unitas MO15-1 Wieldrecht MO15-2 64087 2-1
C 16-11-2019 11:30 GJS MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 64008 4-0
C 16-11-2019 14:00 Achtmaal MO15-1 SV Noordeloos MO15-1 64084 1-3
C 09-11-2019 10:15 EBOH MO15-1 GJS MO15-1 64035 7-8
C 09-11-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Achtmaal MO15-1 64034 1-4
C 09-11-2019 09:00 SV Noordeloos MO15-1 Unitas MO15-1 64072 0-3
C 09-11-2019 10:00 Wieldrecht MO15-2 Brederodes MO15-1 64059 3-0
C 02-11-2019 14:00 Achtmaal MO15-1 GJS MO15-1 64063 1-5
C 02-11-2019 10:15 Brederodes MO15-1 SV Noordeloos MO15-1 64003 1-1
C 02-11-2019 08:30 EBOH MO15-1 Wieldrecht MO15-2 64041 5-7
C 02-11-2019 09:45 Unitas MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 64050 4-1
C 26-10-2019 10:00 SV Noordeloos MO15-1 EBOH MO15-1 64001 3-2
C 26-10-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Brederodes MO15-1 64090 0-2
C 26-10-2019 11:30 GJS MO15-1 Wieldrecht MO15-2 64014 3-9
C 26-10-2019 14:00 Achtmaal MO15-1 Unitas MO15-1 64061 0-4
C 12-10-2019 12:00 Wieldrecht MO15-2 Achtmaal MO15-1 64070 11-1
C 05-10-2019 10:15 Brederodes MO15-1 Achtmaal MO15-1 64042 3-1
C 05-10-2019 09:45 Wieldrecht MO15-2 SV Noordeloos MO15-1 64016 7-4
C 05-10-2019 09:45 Unitas MO15-1 GJS MO15-1 64074 3-4
C 05-10-2019 11:00 EBOH MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 64048 6-0
C 28-09-2019 14:00 Achtmaal MO15-1 EBOH MO15-1 64060 2-4
C 28-09-2019 12:00 GJS MO15-1 SV Noordeloos MO15-1 64019 2-4
C 28-09-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 Wieldrecht MO15-2 64027 0-0
C 28-09-2019 09:45 Unitas MO15-1 Brederodes MO15-1 64075 2-0
C 21-09-2019 13:00 EBOH MO15-1 Unitas MO15-1 64018 7-3
C 21-09-2019 08:30 Brederodes MO15-1 GJS MO15-1 64057 6-1
C 21-09-2019 09:00 SV Noordeloos MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 64010 13-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:45 Achtmaal MO15-1 Rood-Wit W MO15-1 15488 4-2
B 07-09-2019 11:30 VOAB MO15-2 Achtmaal MO15-1 15482 3-3
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W MO15-1 VOAB MO15-2 15478 1-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wieldrecht MO15-2 9 7 1 1 22 52 18 34 0
2 EBOH MO15-1 9 6 0 3 18 48 27 21 0
3 SV Noordeloos MO15-1 10 5 3 2 18 37 18 19 0
4 Unitas MO15-1 10 6 0 4 18 30 18 12 0
5 Brederodes MO15-1 9 5 1 3 16 20 16 4 0
6 GJS MO15-1 10 5 0 5 15 32 46 -14 0
7 Achtmaal MO15-1 10 1 0 9 3 15 45 -30 0
8 Rood-Wit W MO15-1 9 0 1 8 1 2 48 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB MO15-2 2 1 1 0 4 12 4 8 0
2 Achtmaal MO15-1 2 1 1 0 4 7 5 2 0
3 Rood-Wit W MO15-1 2 0 0 2 0 3 13 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training afgelast
ma 16-12-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:30 - 20:45 B-links B-uit Team training gaat_door
dinsdag 18:45 - 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 22-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 29-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 03-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 10-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 17-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 24-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 31-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 07-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 14-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 21-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 28-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 03-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 10-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 17-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 24-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 31-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 07-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 14-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 21-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 28-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 02-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 09-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 16-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 23-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 30-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training afgelast
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 E, B-links B-uit Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven