0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO8-1

Teamleden

Spelers
Sven v.d. Berg Keeper      
Liam van Ginneken        
Jim Heeren        
Lex de Jong        
MattheĆ¼s Palings        
Glenn Rockx        
Julian Stoop        
Roan Verstraeten        
 
Overige teamleden
Dennis de Jong Teammanager
Marno Heeren Trainer / Coach
Dennis de Jong Trainer / Coach
Jack Koevoets Coƶrdinator Academy

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:30 Unitas'30 JO8-2 JEKA JO8-5
C 01-02-2020 10:15 Victoria'03 JO8-1 SCO JO8-3
C 01-02-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Klundert JO8-1
C 01-02-2020 09:30 Virtus JO8-1G Terneuzense Boys JO8-2
C 01-02-2020 10:15 SEOLTO JO8-1 DIA JO8-2
C 08-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 Unitas'30 JO8-2
C 08-02-2020 09:00 Klundert JO8-1 MOC'17 JO8-3
C 08-02-2020 09:30 DIA JO8-2 Victoria'03 JO8-1
C 08-02-2020 08:30 SCO JO8-3 Rood-Wit W JO8-1
C 08-02-2020 12:15 JEKA JO8-5 SEOLTO JO8-1
C 15-02-2020 08:30 MOC'17 JO8-3 Virtus JO8-1G
C 15-02-2020 08:30 SCO JO8-3 Klundert JO8-1
C 15-02-2020 10:00 SEOLTO JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2
C 15-02-2020 10:15 Victoria'03 JO8-1 JEKA JO8-5
C 15-02-2020 09:30 Rood-Wit W JO8-1 DIA JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 25-01-2020 10:30 Prinsenland JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 0-12
V 18-01-2020 08:45 VVR JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 10 - 3
C 07-12-2019 vervallen Klundert JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 59479 4 - 4
C 30-11-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 BSC JO8-2 59810 4 - 4
C 23-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 57663 10 - 4
C 16-11-2019 vervallen DSE JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 59448 20 - 1
C 09-11-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-3 59682 5 - 4
C 02-11-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Klundert JO8-1 58797 8 - 5
C 26-10-2019 vervallen BSC JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 57979 7 - 8
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 MOC'17 JO8-3 3 - 15
C 05-10-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-2 57848 2 - 13
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 59824 0 - 23
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO8-3 Rood-Wit W JO8-1 58158 8 - 7
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 14944 15 - 3
B 07-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 14633 0 - 30
B 31-08-2019 vervallen VVR JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 14116 12 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 09:30 JEKA JO8-3 DSE JO8-1 58320 0-0
C 07-12-2019 09:00 BSC JO8-2 Unitas'30 JO8-2 59521 0-0
C 07-12-2019 10:15 Klundert JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 59479 0-0
C 30-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 BSC JO8-2 59810 0-0
C 30-11-2019 09:00 DSE JO8-1 Klundert JO8-1 59558 0-0
C 30-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-2 JEKA JO8-3 60439 0-0
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 57663 0-0
C 23-11-2019 09:00 Klundert JO8-1 JEKA JO8-3 59080 0-0
C 23-11-2019 09:00 BSC JO8-2 DSE JO8-1 60008 0-0
C 16-11-2019 10:30 JEKA JO8-3 BSC JO8-2 58823 0-0
C 16-11-2019 09:00 DSE JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 59448 0-0
C 16-11-2019 09:00 Klundert JO8-1 Unitas'30 JO8-2 57724 0-0
C 09-11-2019 10:45 Unitas'30 JO8-2 DSE JO8-1 58626 0-0
C 09-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-3 59682 0-0
C 09-11-2019 09:00 BSC JO8-2 Klundert JO8-1 59895 0-0
C 02-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Klundert JO8-1 58797 0-0
C 02-11-2019 09:00 DSE JO8-1 JEKA JO8-3 57174 0-0
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-2 BSC JO8-2 59644 0-0
C 26-10-2019 10:15 Klundert JO8-1 DSE JO8-1 58593 0-0
C 26-10-2019 09:00 BSC JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 57979 0-0
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO8-3 Unitas'30 JO8-2 60034 0-0
C 05-10-2019 09:00 DSE JO8-1 BSC JO8-2 57788 0-0
C 05-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-2 57848 0-0
C 05-10-2019 09:30 JEKA JO8-3 Klundert JO8-1 58619 0-0
C 28-09-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 59824 0-0
C 28-09-2019 09:00 BSC JO8-2 JEKA JO8-3 57820 0-0
C 28-09-2019 09:30 Unitas'30 JO8-2 Klundert JO8-1 57697 0-0
C 21-09-2019 09:00 Klundert JO8-1 BSC JO8-2 59879 0-0
C 21-09-2019 09:00 DSE JO8-1 Unitas'30 JO8-2 59244 0-0
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO8-3 Rood-Wit W JO8-1 58158 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 14944 0-0
B 14-09-2019 08:45 VVR JO8-1 DSE JO8-1 14701 0-0
B 07-09-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 DSE JO8-1 14633 0-0
B 07-09-2019 09:30 Unitas'30 JO8-2 VVR JO8-1 14510 0-0
B 31-08-2019 08:30 VVR JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 14116 0-0
B 31-08-2019 09:00 DSE JO8-1 Unitas'30 JO8-2 14296 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Klundert JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Virtus JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MOC'17 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood-Wit W JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Victoria'03 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Klundert JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit W JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit W JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 E Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:15 E Team training afgelast
ma 13-01-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
maandag 19:15 - 19:45 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:40 A C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 09-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 15:30 - 16:40 A C-3 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven