Afdrukken
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO9-2

Teamleden

Spelers
Sem v.d. Broek Keeper      
Alan Amami        
Jan Braspenning        
Kyano Kouters        
Elize Naenen        
Obaida Rohaibi        
Benjamin Ros        
Milou Schreuder        
Geremy Spiekman        
 
Overige teamleden
Stefan Ros Teammanager
Stefan Ros Trainer / Coach
Jack Koevoets Coördinator Academy

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:45 Moerse Boys JO9-3 Unitas'30 JO9-9 157327 0-0
C 23-05-2020 10:30 SC Gastel JO9-2 Unitas'30 JO9-8 135217 0-0
C 23-05-2020 09:00 De Fendert JO9-2 Klundert JO9-2 137483 0-0
C 23-05-2020 08:45 Zwaluwe JO9-1G DVO'60 JO9-2 137020 0-0
C 23-05-2020 08:30 DBGC JO9-2 Roosendaal JO9-6 138490 0-0
C 23-05-2020 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 138171 0-0
C 16-05-2020 09:00 Roosendaal JO9-6 DSE JO9-2 135898 0-0
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 Moerse Boys JO9-3 157326 0-0
C 16-05-2020 09:00 DVO'60 JO9-2 De Fendert JO9-2 135920 0-0
C 16-05-2020 09:00 Klundert JO9-2 Zwaluwe JO9-1G 134236 0-0
C 16-05-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-2 DBGC JO9-2 137421 0-0
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO9-9 SC Gastel JO9-2 137406 0-0
C 09-05-2020 08:30 DBGC JO9-2 Klundert JO9-2 135540 0-0
C 09-05-2020 08:45 Zwaluwe JO9-1G SC Gastel JO9-2 134360 0-0
C 09-05-2020 09:00 DVO'60 JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 136677 0-0
C 09-05-2020 09:00 Roosendaal JO9-6 Unitas'30 JO9-9 135824 0-0
C 09-05-2020 09:00 De Fendert JO9-2 Unitas'30 JO9-8 137424 0-0
C 09-05-2020 11:30 DSE JO9-2 Moerse Boys JO9-3 157325 0-0
C 18-04-2020 08:30 DBGC JO9-2 DVO'60 JO9-2 137852 0-0
C 18-04-2020 09:00 De Fendert JO9-2 DSE JO9-2 136370 0-0
C 18-04-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Roosendaal JO9-6 132460 0-0
C 18-04-2020 09:45 Unitas'30 JO9-8 Unitas'30 JO9-9 133179 0-0
C 18-04-2020 10:30 SC Gastel JO9-2 Klundert JO9-2 136802 0-0
C 18-04-2020 10:45 Moerse Boys JO9-3 Zwaluwe JO9-1G 157324 0-0
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 DBGC JO9-2 135393 0-0
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO9-9 Zwaluwe JO9-1G 133511 0-0
C 04-04-2020 09:00 Klundert JO9-2 DSE JO9-2 131965 0-0
C 04-04-2020 09:00 Roosendaal JO9-6 SC Gastel JO9-2 136930 0-0
C 04-04-2020 09:00 DVO'60 JO9-2 Moerse Boys JO9-3 157323 0-0
C 04-04-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-2 De Fendert JO9-2 133033 0-0
C 28-03-2020 11:30 DSE JO9-2 DVO'60 JO9-2 134244 0-0
C 28-03-2020 10:45 Moerse Boys JO9-3 Klundert JO9-2 157322 0-0
C 28-03-2020 10:30 SC Gastel JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 131935 0-0
C 28-03-2020 09:00 De Fendert JO9-2 Roosendaal JO9-6 137802 0-0
C 28-03-2020 08:45 Zwaluwe JO9-1G Unitas'30 JO9-8 134395 0-0
C 28-03-2020 08:30 DBGC JO9-2 Unitas'30 JO9-9 135926 0-0
C 21-03-2020 10:15 Roosendaal JO9-6 Moerse Boys JO9-3 157318 0-0
C 21-03-2020 08:45 Zwaluwe JO9-1G DBGC JO9-2 138529 0-0
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO9-9 De Fendert JO9-2 136723 0-0
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 DSE JO9-2 135198 0-0
C 14-03-2020 09:00 DVO'60 JO9-2 Roosendaal JO9-6 134390 0-0
C 14-03-2020 10:15 Klundert JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 134059 0-0
C 14-03-2020 10:30 SC Gastel JO9-2 Moerse Boys JO9-3 157321 0-0
C 07-03-2020 09:00 DVO'60 JO9-2 Unitas'30 JO9-8 137665 0-0
C 07-03-2020 09:00 Roosendaal JO9-6 Klundert JO9-2 138556 0-0
C 07-03-2020 09:00 De Fendert JO9-2 SC Gastel JO9-2 132694 0-0
C 07-03-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Zwaluwe JO9-1G 138177 0-0
C 07-03-2020 11:30 DSE JO9-2 Unitas'30 JO9-9 135817 0-0
C 07-03-2020 09:00 DBGC JO9-2 Moerse Boys JO9-3 157320 0-0
C 07-03-2020 08:30 DBGC JO9-2 Seolto JO9-3G 156932 0-0
C 29-02-2020 10:45 Moerse Boys JO9-3 Rood-Wit W JO9-2 157317 0-0
C 15-02-2020 08:45 Zwaluwe JO9-1G DSE JO9-2 135530 0-0
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 Roosendaal JO9-6 136378 0-0
C 15-02-2020 09:45 Unitas'30 JO9-9 Rood-Wit W JO9-2 134951 0-0
C 15-02-2020 09:00 Klundert JO9-2 DVO'60 JO9-2 131962 0-0
C 15-02-2020 10:30 SC Gastel JO9-2 DBGC JO9-2 136512 0-0
C 15-02-2020 08:45 Seolto JO9-3G De Fendert JO9-2 156931 0-0
C 15-02-2020 10:45 Moerse Boys JO9-3 De Fendert JO9-2 157319 0-0
C 08-02-2020 09:00 DVO'60 JO9-2 SC Gastel JO9-2 136099 0-0
C 08-02-2020 09:00 Klundert JO9-2 Unitas'30 JO9-9 136848 0-0
C 08-02-2020 09:00 De Fendert JO9-2 Zwaluwe JO9-1G 138283 0-0
C 08-02-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-8 132784 0-0
C 08-02-2020 11:30 DSE JO9-2 DBGC JO9-2 137343 0-0
C 08-02-2020 09:00 Roosendaal JO9-6 Seolto JO9-3G 156930 0-0
C 01-02-2020 10:30 SC Gastel JO9-2 DSE JO9-2 136080 0-0
C 01-02-2020 08:45 Zwaluwe JO9-1G Roosendaal JO9-6 134762 0-0
C 01-02-2020 09:45 Unitas'30 JO9-8 Klundert JO9-2 136729 0-0
C 01-02-2020 09:45 Unitas'30 JO9-9 DVO'60 JO9-2 138387 0-0
C 01-02-2020 09:15 DBGC JO9-2 De Fendert JO9-2 138094 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:00 Achtmaal JO9-1 Alliance JO9-1 90156 0-0
C 14-12-2019 10:40 Baronie JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 56386 0-0
C 14-12-2019 10:15 Victoria'03 JO9-2 The Gunners JO9-3 88015 0-0
C 14-12-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Halsteren JO9-4 56741 0-0
C 14-12-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-4 55219 0-0
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO9-8G DSE JO9-2 54953 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO9-4 Roosendaal JO9-4 56392 0-0
C 07-12-2019 08:30 The Gunners JO9-3 Rood-Wit W JO9-2 88014 0-0
C 07-12-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Achtmaal JO9-1 55922 0-0
C 07-12-2019 08:45 Halsteren JO9-4 Victoria'03 JO9-2 55239 0-0
C 07-12-2019 10:30 Alliance JO9-1 JEKA JO9-8G 90155 0-0
C 07-12-2019 11:30 DSE JO9-2 Baronie JO9-6 53056 0-0
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO9-6 The Gunners JO9-3 88013 0-0
C 30-11-2019 10:20 Victoria'03 JO9-2 JEKA JO9-8G 54093 0-0
C 30-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 53187 0-0
C 30-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Moerse Boys JO9-2 56485 0-0
C 30-11-2019 10:30 Alliance JO9-1 Halsteren JO9-4 90154 0-0
C 30-11-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Unitas'30 JO9-4 53228 0-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO9-8G The Gunners JO9-3 88012 0-0
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-4 Alliance JO9-1 90153 0-0
C 23-11-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 DSE JO9-2 56029 0-0
C 23-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Baronie JO9-6 54236 0-0
C 23-11-2019 10:20 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 53413 0-0
C 23-11-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Halsteren JO9-4 55551 0-0
C 16-11-2019 08:30 The Gunners JO9-3 Moerse Boys JO9-2 88011 0-0
C 16-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Roosendaal JO9-4 56415 0-0
C 16-11-2019 09:30 Baronie JO9-6 Achtmaal JO9-1 55807 0-0
C 16-11-2019 10:15 Halsteren JO9-4 JEKA JO9-8G 54705 0-0
C 16-11-2019 10:15 DSE JO9-2 Unitas'30 JO9-4 56515 0-0
C 16-11-2019 10:30 Alliance JO9-1 Victoria'03 JO9-2 90152 0-0
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Achtmaal JO9-1 53547 0-0
C 09-11-2019 10:15 The Gunners JO9-3 DSE JO9-2 88010 0-0
C 09-11-2019 09:45 Baronie JO9-6 Alliance JO9-1 90151 0-0
C 09-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Halsteren JO9-4 56116 0-0
C 09-11-2019 09:30 JEKA JO9-8G Moerse Boys JO9-2 53053 0-0
C 09-11-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 Unitas'30 JO9-4 54450 0-0
C 02-11-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Victoria'03 JO9-2 53871 0-0
C 02-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-8G 56589 0-0
C 02-11-2019 09:00 Halsteren JO9-4 Baronie JO9-6 53090 0-0
C 02-11-2019 10:15 DSE JO9-2 Roosendaal JO9-4 54499 0-0
C 02-11-2019 10:30 Alliance JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 90150 0-0
C 02-11-2019 11:00 Achtmaal JO9-1 The Gunners JO9-3 88009 0-0
C 26-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-4 54051 0-0
C 26-10-2019 09:30 JEKA JO9-8G Achtmaal JO9-1 54995 0-0
C 26-10-2019 09:35 Baronie JO9-6 Moerse Boys JO9-2 53305 0-0
C 26-10-2019 08:30 The Gunners JO9-3 Halsteren JO9-4 88008 0-0
C 26-10-2019 10:15 Victoria'03 JO9-2 Roosendaal JO9-4 55582 0-0
C 26-10-2019 11:30 DSE JO9-2 Alliance JO9-1 90149 0-0
C 05-10-2019 10:15 Halsteren JO9-4 DSE JO9-2 53481 0-0
C 05-10-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 53267 0-0
C 05-10-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 JEKA JO9-8G 53718 0-0
C 05-10-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Victoria'03 JO9-2 54706 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-4 Baronie JO9-6 53759 0-0
C 05-10-2019 10:30 Alliance JO9-1 The Gunners JO9-3 90148 0-0
C 28-09-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 JEKA JO9-8G 55216 0-0
C 28-09-2019 09:00 Halsteren JO9-4 Unitas'30 JO9-4 54137 0-0
C 28-09-2019 09:00 DSE JO9-2 Achtmaal JO9-1 56904 0-0
C 28-09-2019 10:30 Alliance JO9-1 Moerse Boys JO9-2 90147 0-0
C 28-09-2019 10:15 The Gunners JO9-3 Roosendaal JO9-4 88007 0-0
C 28-09-2019 09:35 Baronie JO9-6 Victoria'03 JO9-2 55577 0-0
C 21-09-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 53877 0-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO9-8G Baronie JO9-6 53995 0-0
C 21-09-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 54011 0-0
C 21-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 The Gunners JO9-3 88006 0-0
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Alliance JO9-1 90146 0-0
C 21-09-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Halsteren JO9-4 56022 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 13823 0-0
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Victoria'03 JO9-2 13948 0-0
B 07-09-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 13698 0-0
B 07-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 13398 0-0
B 31-08-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-2 13085 0-0
B 31-08-2019 11:30 DSE JO9-2 Unitas'30 JO9-6 13224 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Klundert JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVO'60 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Roosendaal JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Fendert JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DBGC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Moerse Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SC Gastel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO9-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 JO9-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluwe JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO9-8G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 The Gunners JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Alliance JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Halsteren JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Er is een fout opgetreden. (200708-095723)
Er is een fout opgetreden. (200708-095723)

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:15 D Team training afgelast
ma 17-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
maandag 19:15 - 19:45 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training afgelast
ma 11-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training afgelast
ma 17-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training afgelast
ma 24-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:40 A C-4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 09-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door

Berichten



Powered by