0275 Onder 9 competitie (najaar)

Rood-Wit W JO9-2

Teamleden

Spelers
Sem v.d. Broek Keeper      
Alan Amami        
Jan Braspenning        
Kyano Kouters        
Elize Naenen        
Obaida Rohaibi        
Benjamin Ros        
Milou Schreuder        
Geremy Spiekman        
 
Overige teamleden
Stefan Ros Trainer / Coach
Jack Koevoets Coördinator Academy

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 14-12-2019 10:40 Baronie JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 56386 Sportpark De Blauwe Kei 09:50
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO9-8G DSE JO9-2
C 14-12-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-4
C 14-12-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Halsteren JO9-4
C 14-12-2019 10:15 Victoria'03 JO9-2 The Gunners JO9-3
C 14-12-2019 10:40 Baronie JO9-6 Rood-Wit W JO9-2
C 14-12-2019 11:00 Achtmaal JO9-1 Alliance JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 07-12-2019 vervallen The Gunners JO9-3 Rood-Wit W JO9-2 88014 4 - 2
C 30-11-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 53187 2 - 6
C 23-11-2019 10:20 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 53413 2 - 4
C 16-11-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Roosendaal JO9-4 Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 56415 3 - 5
C 09-11-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Halsteren JO9-4 56116 2 - 7
C 02-11-2019 10:30 Alliance JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 90150 5 - 3
C 26-10-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-4 Corné Bulkmans (Scheidsrechter) 54051 1 - 10
V 12-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-5 7 - 3
C 05-10-2019 vervallen Moerse Boys JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 53267 1 - 6
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 JEKA JO9-8G 55216 1 - 12
C 21-09-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 54011 6 - 4
B 14-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 13823 5 - 5
B 07-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 13398 4 - 4
B 31-08-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-2 13085 0 - 0
V 24-08-2019 09:30 TVC Breda JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 9 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 11:30 DSE JO9-2 Baronie JO9-6 53056 0-0
C 07-12-2019 10:30 Alliance JO9-1 JEKA JO9-8G 90155 0-0
C 07-12-2019 08:45 Halsteren JO9-4 Victoria'03 JO9-2 55239 0-0
C 07-12-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Achtmaal JO9-1 55922 0-0
C 07-12-2019 08:30 The Gunners JO9-3 Rood-Wit W JO9-2 88014 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO9-4 Roosendaal JO9-4 56392 0-0
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO9-6 The Gunners JO9-3 88013 0-0
C 30-11-2019 10:20 Victoria'03 JO9-2 JEKA JO9-8G 54093 0-0
C 30-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 53187 0-0
C 30-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Moerse Boys JO9-2 56485 0-0
C 30-11-2019 10:30 Alliance JO9-1 Halsteren JO9-4 90154 0-0
C 30-11-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Unitas'30 JO9-4 53228 0-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO9-8G The Gunners JO9-3 88012 0-0
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-4 Alliance JO9-1 90153 0-0
C 23-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Baronie JO9-6 54236 0-0
C 23-11-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 DSE JO9-2 56029 0-0
C 23-11-2019 10:20 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 53413 0-0
C 23-11-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Halsteren JO9-4 55551 0-0
C 16-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Roosendaal JO9-4 56415 0-0
C 16-11-2019 08:30 The Gunners JO9-3 Moerse Boys JO9-2 88011 0-0
C 16-11-2019 09:30 Baronie JO9-6 Achtmaal JO9-1 55807 0-0
C 16-11-2019 10:15 Halsteren JO9-4 JEKA JO9-8G 54705 0-0
C 16-11-2019 10:30 Alliance JO9-1 Victoria'03 JO9-2 90152 0-0
C 16-11-2019 10:15 DSE JO9-2 Unitas'30 JO9-4 56515 0-0
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Achtmaal JO9-1 53547 0-0
C 09-11-2019 10:15 The Gunners JO9-3 DSE JO9-2 88010 0-0
C 09-11-2019 09:45 Baronie JO9-6 Alliance JO9-1 90151 0-0
C 09-11-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Halsteren JO9-4 56116 0-0
C 09-11-2019 09:30 JEKA JO9-8G Moerse Boys JO9-2 53053 0-0
C 09-11-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 Unitas'30 JO9-4 54450 0-0
C 02-11-2019 11:00 Achtmaal JO9-1 The Gunners JO9-3 88009 0-0
C 02-11-2019 10:30 Alliance JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 90150 0-0
C 02-11-2019 10:15 DSE JO9-2 Roosendaal JO9-4 54499 0-0
C 02-11-2019 09:00 Halsteren JO9-4 Baronie JO9-6 53090 0-0
C 02-11-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Victoria'03 JO9-2 53871 0-0
C 02-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 JEKA JO9-8G 56589 0-0
C 26-10-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-4 54051 0-0
C 26-10-2019 09:30 JEKA JO9-8G Achtmaal JO9-1 54995 0-0
C 26-10-2019 09:35 Baronie JO9-6 Moerse Boys JO9-2 53305 0-0
C 26-10-2019 08:30 The Gunners JO9-3 Halsteren JO9-4 88008 0-0
C 26-10-2019 11:30 DSE JO9-2 Alliance JO9-1 90149 0-0
C 26-10-2019 10:15 Victoria'03 JO9-2 Roosendaal JO9-4 55582 0-0
C 05-10-2019 10:15 Halsteren JO9-4 DSE JO9-2 53481 0-0
C 05-10-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Rood-Wit W JO9-2 53267 0-0
C 05-10-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 JEKA JO9-8G 53718 0-0
C 05-10-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Victoria'03 JO9-2 54706 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-4 Baronie JO9-6 53759 0-0
C 05-10-2019 10:30 Alliance JO9-1 The Gunners JO9-3 90148 0-0
C 28-09-2019 09:00 DSE JO9-2 Achtmaal JO9-1 56904 0-0
C 28-09-2019 09:00 Halsteren JO9-4 Unitas'30 JO9-4 54137 0-0
C 28-09-2019 09:35 Baronie JO9-6 Victoria'03 JO9-2 55577 0-0
C 28-09-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 JEKA JO9-8G 55216 0-0
C 28-09-2019 10:15 The Gunners JO9-3 Roosendaal JO9-4 88007 0-0
C 28-09-2019 10:30 Alliance JO9-1 Moerse Boys JO9-2 90147 0-0
C 21-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 The Gunners JO9-3 88006 0-0
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO9-4 Alliance JO9-1 90146 0-0
C 21-09-2019 11:30 Achtmaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-2 54011 0-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO9-8G Baronie JO9-6 53995 0-0
C 21-09-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 53877 0-0
C 21-09-2019 08:45 Moerse Boys JO9-2 Halsteren JO9-4 56022 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 13823 0-0
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Victoria'03 JO9-2 13948 0-0
B 07-09-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 13698 0-0
B 07-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 13398 0-0
B 31-08-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-2 13085 0-0
B 31-08-2019 11:30 DSE JO9-2 Unitas'30 JO9-6 13224 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO9-8G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 The Gunners JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Alliance JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Halsteren JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
maandag 19:15 - 19:45 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training afgelast
ma 11-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:40 C C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 09-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 15:30 - 16:40 C C-3 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven