0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO9-1

Teamleden

Spelers
Ilja Dedić Keeper      
Damiën de Bont        
Aron Bouwmeester        
Irma Bouwmeester        
Joshua Dong        
Bas Mathijssen        
Natnael Mulugeta        
Gianni Sanne        
 
Overige teamleden
Werner de Bont Teammanager
Werner de Bont Trainer / Coach
Diëgo Rokx Trainer / Coach
Jack Koevoets Coördinator Academy

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:45 RFC JO9-1G Baronie JO9-1
C 01-02-2020 09:00 SEOLTO JO9-1 BSC JO9-1
C 01-02-2020 10:15 Klundert JO9-1 Moerse Boys JO9-1
C 01-02-2020 10:30 The Gunners JO9-1 Boeimeer JO9-1
C 01-02-2020 10:00 UVV'40 JO9-2 Virtus JO9-1
C 01-02-2020 11:00 Rood-Wit W JO9-1 Madese Boys JO9-1
C 08-02-2020 11:00 Virtus JO9-1 Rood-Wit W JO9-1
C 08-02-2020 11:30 Baronie JO9-1 UVV'40 JO9-2
C 08-02-2020 09:00 Madese Boys JO9-1 Klundert JO9-1
C 08-02-2020 09:00 BSC JO9-1 The Gunners JO9-1
C 08-02-2020 08:45 Moerse Boys JO9-1 SEOLTO JO9-1
C 08-02-2020 08:30 Boeimeer JO9-1 RFC JO9-1G
C 15-02-2020 08:45 RFC JO9-1G BSC JO9-1
C 15-02-2020 08:45 SEOLTO JO9-1 Madese Boys JO9-1
C 15-02-2020 10:15 The Gunners JO9-1 Moerse Boys JO9-1
C 15-02-2020 10:00 UVV'40 JO9-2 Boeimeer JO9-1
C 15-02-2020 10:00 Baronie JO9-1 Virtus JO9-1
C 15-02-2020 11:00 Rood-Wit W JO9-1 Klundert JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 25-01-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Unitas'30 JO9-2 6-4
C 07-12-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Roosendaal JO9-1 53333 3 - 12
C 30-11-2019 vervallen Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 55808 3 - 11
C 23-11-2019 10:00 Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 56847 8 - 2
C 16-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54116 9 - 5
C 02-11-2019 vervallen Roosendaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 55663 8 - 3
C 26-10-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Moerse Boys JO9-1 54106 8 - 9
C 05-10-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54773 1 - 7
C 28-09-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 UVV'40 JO9-1 55839 4 - 5
C 21-09-2019 10:00 VVR JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54799 5 - 12
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13764 5 - 9
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13603 10 - 4
B 31-08-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 13282 10 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Roosendaal JO9-1 53333 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-1 Hoeven JO9-1 54367 0-0
C 30-11-2019 09:00 Roosendaal JO9-1 UVV'40 JO9-1 54811 0-0
C 30-11-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 55808 0-0
C 23-11-2019 10:00 Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 56847 0-0
C 23-11-2019 09:00 Roosendaal JO9-1 Moerse Boys JO9-1 55895 0-0
C 16-11-2019 08:45 Hoeven JO9-1 Moerse Boys JO9-1 55299 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54116 0-0
C 09-11-2019 09:00 Roosendaal JO9-1 Hoeven JO9-1 55994 0-0
C 09-11-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 UVV'40 JO9-1 56399 0-0
C 02-11-2019 09:00 Roosendaal JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 55663 0-0
C 02-11-2019 08:45 Hoeven JO9-1 UVV'40 JO9-1 53617 0-0
C 26-10-2019 11:00 Rood-Wit W JO9-1 Moerse Boys JO9-1 54106 0-0
C 26-10-2019 10:00 VVR JO9-1 Hoeven JO9-1 54451 0-0
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO9-1 Roosendaal JO9-1 52923 0-0
C 05-10-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54773 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO9-1 VVR JO9-1 55971 0-0
C 05-10-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Roosendaal JO9-1 53107 0-0
C 28-09-2019 08:45 Moerse Boys JO9-1 Hoeven JO9-1 53792 0-0
C 28-09-2019 09:00 Roosendaal JO9-1 VVR JO9-1 55905 0-0
C 28-09-2019 11:00 Rood-Wit W JO9-1 UVV'40 JO9-1 55839 0-0
C 21-09-2019 10:00 VVR JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54799 0-0
C 21-09-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Roosendaal JO9-1 53891 0-0
C 21-09-2019 10:45 UVV'40 JO9-1 Moerse Boys JO9-1 55643 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13764 0-0
B 14-09-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13968 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13603 0-0
B 07-09-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Unitas'30 JO9-1 13420 0-0
B 31-08-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13034 0-0
B 31-08-2019 11:00 Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 13282 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Virtus JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Moerse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Madese Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Klundert JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 The Gunners JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RFC JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SEOLTO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Moerse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Roosendaal JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:15 D Team training afgelast
ma 16-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:15 D Team training gaat_door
maandag 19:15 - 19:45 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 21-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 28-10-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 11-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-11-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-12-19 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-01-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 03-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 10-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 17-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 24-02-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 02-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 09-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 16-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 23-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 30-03-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 06-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 13-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 20-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 27-04-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 04-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 11-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 18-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 25-05-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 01-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 08-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 15-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 22-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
ma 29-06-20 19:15 - 19:45 D Keepers training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:40 A C-4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 09-10-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 16-10-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 23-10-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 30-10-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 06-11-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 13-11-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 20-11-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 27-11-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 04-12-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 11-12-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 18-12-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 25-12-19 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 01-01-20 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 08-01-20 15:30 - 16:40 C C-4 Team training gaat_door
wo 15-01-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 15:30 - 16:40 A C-4 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven