0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO11-1

Teamleden

Spelers
Thomas Donker Keeper      
Dorano Leander Keeper      
Joshua van Beers        
Colin de Bruijn        
Bryan Heeren        
Jim de Jong        
Melvin de Krom        
Daley Linders        
Jayden Lindt        
Jens Nossent        
Milan Pels        
Damian Veldhoen        
 
Overige teamleden
John van Beers Teammanager
John van Beers Trainer / Coach
Geovanni Leander Trainer / Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:30 Halsteren JO11-6 Steenbergen JO11-1
C 01-02-2020 08:45 VVR JO11-1 DSE JO11-1
C 01-02-2020 08:45 Roosendaal JO11-6 Rood-Wit W JO11-1
C 01-02-2020 09:00 Kogelvangers JO11-1 BSC JO11-3
C 01-02-2020 09:00 De Fendert JO11-1 Roosendaal JO11-3
C 01-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-2 Beek Vooruit JO11-2
C 08-02-2020 11:00 BSC JO11-3 VVR JO11-1
C 08-02-2020 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Halsteren JO11-6
C 08-02-2020 10:15 Roosendaal JO11-3 Roosendaal JO11-6
C 08-02-2020 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-2
C 08-02-2020 15:30 Beek Vooruit JO11-2 De Fendert JO11-1
C 08-02-2020 11:30 Steenbergen JO11-1 Kogelvangers JO11-1
C 15-02-2020 08:30 Steenbergen JO11-1 BSC JO11-3
C 15-02-2020 08:30 Halsteren JO11-6 Roosendaal JO11-3
C 15-02-2020 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-2
C 15-02-2020 08:45 Roosendaal JO11-6 Beek Vooruit JO11-2
C 15-02-2020 09:00 Kogelvangers JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 15-02-2020 09:00 De Fendert JO11-1 DSE JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 09:00 Alliance JO11-1 Kogelvangers JO11-1 47196 1-3
C 14-12-2019 10:00 Virtus JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 46593 2-7
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-3 Terheijden JO11-1 46205 4-0
C 14-12-2019 10:30 Kogelvangers JO11-1 Prinsenland JO11-1 45178 11-1
C 14-12-2019 08:45 VVR JO11-1 Alliance JO11-1 46497 10-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 De Fendert JO11-1 46276 0-15
C 14-12-2019 11:00 BSC JO11-3 Smerdiek JO11-1 87619 0-0
C 07-12-2019 08:30 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 48512 2-23
C 07-12-2019 08:45 VVR JO11-1 BSC JO11-3 45437 4-2
C 07-12-2019 09:00 Terheijden JO11-1 De Fendert JO11-1 48445 0-10
C 07-12-2019 10:00 Smerdiek JO11-1 Virtus JO11-1 87618 11-2
C 07-12-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Zwaluwe JO11-1 47318 3-3
C 30-11-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Terheijden JO11-1 48792 1-4
C 30-11-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 VVR JO11-1 48330 1-3
C 30-11-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 48059 5-1
C 30-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Prinsenland JO11-1 87617 15-1
C 30-11-2019 11:00 BSC JO11-3 Alliance JO11-1 45834 8-2
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO11-3 Virtus JO11-1 45060 12-1
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 De Fendert JO11-1 46331 6-2
C 23-11-2019 08:45 VVR JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 45495 4-4
C 23-11-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Zwaluwe JO11-1 45858 2-4
C 23-11-2019 09:00 Alliance JO11-1 Smerdiek JO11-1 87616 0-23
C 23-11-2019 10:00 Virtus JO11-1 Terheijden JO11-1 45121 3-3
C 23-11-2019 11:15 BSC JO11-3 Prinsenland JO11-1 48190 11-4
C 20-11-2019 18:30 De Fendert JO11-1 Kogelvangers JO11-1 45387 2-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 BSC JO11-3 45150 1-3
C 16-11-2019 10:30 Terheijden JO11-1 VVR JO11-1 46456 2-5
C 16-11-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Virtus JO11-1 48741 2-5
C 16-11-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Alliance JO11-1 47767 7-2
C 16-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Unitas'30 JO11-3 87615 4-3
C 09-11-2019 10:00 Virtus JO11-1 VVR JO11-1 46069 4-8
C 09-11-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 BSC JO11-3 47697 2-3
C 09-11-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Prinsenland JO11-1 47609 5-1
C 09-11-2019 09:00 Terheijden JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 45848 0-3
C 09-11-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Smerdiek JO11-1 87614 1-10
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Alliance JO11-1 48978 16-1
C 02-11-2019 09:00 Alliance JO11-1 Virtus JO11-1 47962 4-5
C 02-11-2019 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 45965 1-5
C 02-11-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Zwaluwe JO11-1 49071 0-5
C 02-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 De Fendert JO11-1 87613 12-4
C 02-11-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Kogelvangers JO11-1 49054 0-3
C 02-11-2019 11:00 BSC JO11-3 Terheijden JO11-1 46060 6-3
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Kogelvangers JO11-1 48811 8-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 VVR JO11-1 47043 2-6
C 26-10-2019 11:00 Terheijden JO11-1 Prinsenland JO11-1 48715 6-1
C 26-10-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Alliance JO11-1 46703 9-1
C 26-10-2019 10:00 Virtus JO11-1 BSC JO11-3 45961 4-5
C 26-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Smerdiek JO11-1 87612 2-9
C 05-10-2019 08:45 VVR JO11-1 De Fendert JO11-1 47917 0-7
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO11-1 Zwaluwe JO11-1 47149 8-5
C 05-10-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 48383 3-3
C 05-10-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Virtus JO11-1 46022 4-15
C 05-10-2019 11:30 BSC JO11-3 Unitas'30 JO11-3 47001 2-9
C 05-10-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Terheijden JO11-1 87611 9-2
C 28-09-2019 10:15 Terheijden JO11-1 Kogelvangers JO11-1 47522 5-5
C 28-09-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Unitas'30 JO11-3 45282 7-5
C 28-09-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Alliance JO11-1 45467 1-5
C 28-09-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Virtus JO11-1 47368 10-3
C 28-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 BSC JO11-3 46435 4-2
C 28-09-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 VVR JO11-1 87610 4-4
C 21-09-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Smerdiek JO11-1 87609 1-6
C 21-09-2019 11:00 BSC JO11-3 De Fendert JO11-1 48749 0-14
C 21-09-2019 10:00 Virtus JO11-1 Zwaluwe JO11-1 46927 7-8
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 48821 12-0
C 21-09-2019 09:00 Alliance JO11-1 Terheijden JO11-1 47292 1-6
C 21-09-2019 08:45 VVR JO11-1 Prinsenland JO11-1 47919 6-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 VVR JO11-1 11738 1-3
B 14-09-2019 12:15 Unitas'30 JO11-3 The Gunners JO11-1 11873 8-3
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 11328 9-0
B 07-09-2019 09:45 The Gunners JO11-1 VVR JO11-1 11575 7-2
B 31-08-2019 08:30 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 11159 4-7
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 The Gunners JO11-1 11005 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Fendert JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Halsteren JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kogelvangers JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit W JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Roosendaal JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Steenbergen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VVR JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smerdiek JO11-1 10 9 1 0 28 103 20 83 0
2 De Fendert JO11-1 11 9 0 2 27 83 24 59 0
3 Unitas'30 JO11-3 10 8 0 2 24 99 20 79 0
4 VVR JO11-1 11 7 2 2 23 51 32 19 0
5 BSC JO11-3 10 6 0 4 18 42 47 -5 0
6 Rood-Wit W JO11-1 11 4 3 4 15 34 45 -11 0
7 Zwaluwe JO11-1 11 4 1 6 13 37 63 -26 0
8 Terheijden JO11-1 10 3 2 5 11 31 44 -13 0
9 Kogelvangers JO11-1 11 3 1 7 10 32 48 -16 0
10 Virtus JO11-1 11 3 1 7 10 51 74 -23 0
11 Alliance JO11-1 11 2 0 9 6 25 93 -68 0
12 Prinsenland JO11-1 11 0 1 10 1 17 95 -78 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-3 3 3 0 0 9 24 7 17 0
2 The Gunners JO11-1 3 2 0 1 6 16 14 2 0
3 VVR JO11-1 3 1 0 2 3 9 15 -6 0
4 Rood-Wit W JO11-1 3 0 0 3 0 5 18 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
dinsdag 18:00 - 18:45 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts B-thuis Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven