0253 Onder 12 competitie (najaar)

Rood-Wit W JO12-1

Teamleden

Spelers
Tim Mathijssen Keeper      
Romano Bernard        
Jomano de Bruijn        
Elina Groen        
Lars Janssen        
Dimay Jaspers        
Sem Konings        
Antheno Pinxteren        
Siebe Ros        
Jozsef Tapodi        
Dylan Veeke        
Sanne Verstraaten        
 
Overige teamleden
Antonie Pinxteren Teammanager
Roger Mathijssen Trainer / Coach
Antonie Pinxteren Trainer / Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 14-12-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 MOC'17 JO12-2 W.A.M. (Theo) Gaarenstroom… (+1) 91378 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Duiveland JO12-1
C 14-12-2019 09:00 Alliance JO12-1 Roosendaal JO12-2
C 14-12-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 MOC'17 JO12-2
C 14-12-2019 11:15 WVV'67 JO12-1 METO JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2019 18:30 METO JO12-1 Roosendaal JO12-3 43245 3-0
C 07-12-2019 10:00 Duiveland JO12-1 Alliance JO12-1 91376 2-0
C 07-12-2019 09:45 MOC'17 JO12-2 WVV'67 JO12-1 91377 2-1
C 07-12-2019 08:45 Roosendaal JO12-2 Rood-Wit W JO12-1 44021 1-2
C 30-11-2019 09:00 Alliance JO12-1 Roosendaal JO12-3 91375 13-2
C 30-11-2019 09:45 MOC'17 JO12-2 METO JO12-1 91374 1-4
C 30-11-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Duiveland JO12-1 91373 5-3
C 30-11-2019 11:15 WVV'67 JO12-1 Roosendaal JO12-2 87181 2-1
C 23-11-2019 11:45 METO JO12-1 Alliance JO12-1 91371 3-5
C 23-11-2019 08:45 Roosendaal JO12-2 MOC'17 JO12-2 43240 0-1
C 23-11-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Rood-Wit W JO12-1 91370 3-2
C 23-11-2019 10:00 Duiveland JO12-1 WVV'67 JO12-1 91372 1-1
C 20-11-2019 19:00 WVV'67 JO12-1 Alliance JO12-1 91367 2-1
C 16-11-2019 10:00 Duiveland JO12-1 MOC'17 JO12-2 91369 1-10
C 16-11-2019 09:00 Alliance JO12-1 Rood-Wit W JO12-1 91368 10-2
C 16-11-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 WVV'67 JO12-1 87176 0-2
C 16-11-2019 10:00 METO JO12-1 Roosendaal JO12-2 44813 7-0
C 09-11-2019 09:45 MOC'17 JO12-2 Roosendaal JO12-3 91366 8-3
C 09-11-2019 08:45 Roosendaal JO12-2 Duiveland JO12-1 91365 5-4
C 02-11-2019 10:00 Duiveland JO12-1 METO JO12-1 44584 6-14
C 02-11-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Roosendaal JO12-2 91364 3-4
C 02-11-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 WVV'67 JO12-1 91363 6-2
C 26-10-2019 09:45 MOC'17 JO12-2 Rood-Wit W JO12-1 44611 14-0
C 26-10-2019 10:15 METO JO12-1 WVV'67 JO12-1 87178 2-0
C 26-10-2019 08:45 Roosendaal JO12-2 Alliance JO12-1 91362 4-4
C 26-10-2019 10:00 Duiveland JO12-1 Roosendaal JO12-3 91361 3-1
C 23-10-2019 18:30 Alliance JO12-1 METO JO12-1 88044 1-4
C 19-10-2019 11:15 WVV'67 JO12-1 MOC'17 JO12-2 87179 1-9
C 12-10-2019 09:45 MOC'17 JO12-2 Roosendaal JO12-2 91357 3-0
C 12-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 43882 8-5
C 12-10-2019 11:15 WVV'67 JO12-1 Duiveland JO12-1 87177 4-1
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO12-1 WVV'67 JO12-1 88037 0-0
C 05-10-2019 10:00 Duiveland JO12-1 Halsteren JO12-3 44231 0-0
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 MOC'17 JO12-2 42937 0-0
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 METO JO12-1 91360 1-9
C 05-10-2019 13:00 Achtmaal JO12-1 Kogelvangers JO12-3 43732 0-0
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO12-1 Duiveland JO12-1 88042 4-4
C 05-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-2 91359 4-7
C 28-09-2019 13:00 Achtmaal JO12-1 Duiveland JO12-1 43475 0-0
C 28-09-2019 09:00 Kogelvangers JO12-3 WVV'67 JO12-1 43899 0-0
C 28-09-2019 10:15 Halsteren JO12-3 WVV'67 JO12-1 87174 0-0
C 28-09-2019 09:00 Kogelvangers JO12-3 Alliance JO12-1 88036 0-0
C 28-09-2019 08:45 Roosendaal JO12-2 WVV'67 JO12-1 91358 3-5
C 28-09-2019 10:15 METO JO12-1 MOC'17 JO12-2 44700 3-2
C 28-09-2019 09:30 Duiveland JO12-1 Rood-Wit W JO12-1 43695 4-3
C 28-09-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Alliance JO12-1 88043 4-5
C 21-09-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Achtmaal JO12-1 44627 5-1
C 21-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 METO JO12-1 44349 3-13
C 21-09-2019 11:15 WVV'67 JO12-1 MOC'17 JO12-2 44935 0-0
C 21-09-2019 11:15 WVV'67 JO12-1 Kogelvangers JO12-3 87173 0-0
C 21-09-2019 09:00 Alliance JO12-1 MOC'17 JO12-2 88035 1-5
C 21-09-2019 09:00 Duiveland JO12-1 Roosendaal JO12-2 43561 5-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 10716 7-3
B 14-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-2 10873 10-1
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 Roosendaal JO12-3 10693 6-1
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Rood-Wit W JO12-1 10560 10-3
B 31-08-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Beek Vooruit JO12-2 10460 1-6
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Groen Wit JO12-2 10294 8-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 METO JO12-1 10 9 0 1 27 62 19 43 0
2 MOC'17 JO12-2 10 8 0 2 24 55 14 41 0
3 WVV'67 JO12-1 10 5 1 4 16 20 26 -6 0
4 Alliance JO12-1 10 4 2 4 14 44 32 12 0
5 Duiveland JO12-1 11 4 2 5 14 34 50 -16 0
6 Rood-Wit W JO12-1 10 4 0 6 12 35 62 -27 0
7 Roosendaal JO12-2 11 3 1 7 10 28 40 -12 0
8 Roosendaal JO12-3 10 1 0 9 3 22 57 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 Rood-Wit W JO12-1 3 2 0 1 6 18 20 -2 0
3 Groen Wit JO12-2 3 1 0 2 3 14 19 -5 0
4 Roosendaal JO12-3 3 0 0 3 0 5 19 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-10-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training afgelast
ma 28-10-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:30 B-links C-3 Team training gaat_door
dinsdag 18:00 - 18:45 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 18:45 D Keepers training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training afgelast
wo 20-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven