B9420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 2e ronde

Rood-Wit W JO14-1

Teamleden

Spelers
Juno Dedić Keeper      
Sven Jacobs Keeper      
Salim Abarkane        
Jason Bulkmans        
Jens Buurstede        
Diëgo Jaspers        
Sem Koevoets        
Jayden Oomen        
Timo Oosse        
Roy Scheepers        
Senna Steevens        
Milan Valentijn        
Nick Verstraaten        
Jayson van Vessem        
 
Overige teamleden
Leon Jacobs Teammanager
Jeffrey Bulkmans Trainer / Coach
Jack Pinxteren Trainer / Coach
Davin Eland Assistent Trainer
Johan Bulkmans Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 14-12-2019 10:15 Halsteren JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38436 Sportpark De beek 08:50
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 11:30 De Alblas JO14-1 DIA JO14-1
C 14-12-2019 10:15 Heerjansdam JO14-1 EBOH JO14-1
C 14-12-2019 10:00 Tholense Boys JO14-1 Drechtstreek JO14-1
C 14-12-2019 11:45 TSC JO14-2 TVC Breda JO14-1
C 14-12-2019 10:15 Halsteren JO14-1 Rood-Wit W JO14-1
C 14-12-2019 13:15 Groen Wit JO14-1 SCO JO14-1
C 21-12-2019 10:30 Heerjansdam JO14-1 Groen Wit JO14-1
C 11-01-2020 13:00 Drechtstreek JO14-1 TVC Breda JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:30 Tholense Boys JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 92573 12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 11:00 TVC Breda JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38512 3-0
C 07-12-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Groen Wit JO14-1 39305 1-6
C 07-12-2019 12:30 EBOH JO14-1 Halsteren JO14-1 38672 3-2
C 07-12-2019 11:00 SCO JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38683 3-1
C 07-12-2019 11:00 DIA JO14-1 TSC JO14-2 38532 2-3
C 07-12-2019 10:15 Heerjansdam JO14-1 De Alblas JO14-1 39572 7-0
C 30-11-2019 08:30 De Alblas JO14-1 EBOH JO14-1 38648 1-8
C 30-11-2019 10:45 Tholense Boys JO14-1 SCO JO14-1 39094 3-2
C 30-11-2019 11:45 Halsteren JO14-1 Heerjansdam JO14-1 39574 1-2
C 30-11-2019 12:30 DIA JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 39315 5-2
C 30-11-2019 14:30 Groen Wit JO14-1 TSC JO14-2 39095 3-1
C 23-11-2019 08:30 De Alblas JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38366 1-2
C 23-11-2019 09:00 Heerjansdam JO14-1 TVC Breda JO14-1 39036 2-0
C 23-11-2019 11:45 TSC JO14-2 SCO JO14-1 39265 0-4
C 23-11-2019 11:45 Halsteren JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38844 0-0
C 23-11-2019 12:00 EBOH JO14-1 DIA JO14-1 38605 12-0
C 23-11-2019 14:00 Groen Wit JO14-1 Drechtstreek JO14-1 39595 1-1
C 16-11-2019 10:30 DIA JO14-1 Groen Wit JO14-1 39332 2-7
C 16-11-2019 11:00 SCO JO14-1 Heerjansdam JO14-1 38654 1-6
C 16-11-2019 11:30 Drechtstreek JO14-1 Halsteren JO14-1 39063 3-0
C 16-11-2019 12:30 Tholense Boys JO14-1 De Alblas JO14-1 38790 9-1
C 16-11-2019 13:00 Rood-Wit W JO14-1 TSC JO14-2 39316 2-0
C 16-11-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 EBOH JO14-1 38446 0-0
C 09-11-2019 14:45 Groen Wit JO14-1 EBOH JO14-1 39397 3-1
C 09-11-2019 11:45 TSC JO14-2 Heerjansdam JO14-1 39274 0-2
C 09-11-2019 10:15 Halsteren JO14-1 De Alblas JO14-1 38630 4-1
C 09-11-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 DIA JO14-1 38520 10-0
C 09-11-2019 11:00 SCO JO14-1 TVC Breda JO14-1 38912 2-5
C 09-11-2019 09:30 Drechtstreek JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38737 9-1
C 02-11-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 Halsteren JO14-1 38409 7-0
C 02-11-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38406 1-4
C 02-11-2019 12:00 EBOH JO14-1 TSC JO14-2 38590 9-2
C 02-11-2019 11:00 DIA JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38855 1-6
C 02-11-2019 11:30 De Alblas JO14-1 SCO JO14-1 38580 1-3
C 26-10-2019 08:30 Drechtstreek JO14-1 EBOH JO14-1 39096 1-4
C 26-10-2019 10:00 TSC JO14-2 De Alblas JO14-1 38398 1-0
C 26-10-2019 11:00 SCO JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38589 7-3
C 26-10-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 DIA JO14-1 38689 10-1
C 26-10-2019 09:45 Tholense Boys JO14-1 Heerjansdam JO14-1 38846 4-2
C 26-10-2019 15:30 Groen Wit JO14-1 Halsteren JO14-1 38365 3-1
C 05-10-2019 10:00 De Alblas JO14-1 Groen Wit JO14-1 38959 1-3
C 05-10-2019 11:45 Halsteren JO14-1 TSC JO14-2 38471 1-1
C 05-10-2019 09:30 Heerjansdam JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38644 3-1
C 05-10-2019 11:00 DIA JO14-1 SCO JO14-1 38476 0-8
C 05-10-2019 12:15 EBOH JO14-1 Tholense Boys JO14-1 38757 5-6
C 05-10-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 TVC Breda JO14-1 38865 0-4
C 28-09-2019 10:00 Drechtstreek JO14-1 TSC JO14-2 38346 5-0
C 28-09-2019 11:00 DIA JO14-1 Heerjansdam JO14-1 39591 0-9
C 28-09-2019 11:00 SCO JO14-1 Halsteren JO14-1 38704 5-1
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO14-1 Groen Wit JO14-1 38896 4-2
C 28-09-2019 12:30 Rood-Wit W JO14-1 EBOH JO14-1 39512 1-4
C 28-09-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 De Alblas JO14-1 39441 7-1
C 21-09-2019 11:30 Groen Wit JO14-1 TVC Breda JO14-1 39337 1-0
C 21-09-2019 12:15 EBOH JO14-1 SCO JO14-1 39270 7-0
C 21-09-2019 11:45 Halsteren JO14-1 DIA JO14-1 39054 5-3
C 21-09-2019 12:00 TSC JO14-2 Tholense Boys JO14-1 38479 3-5
C 21-09-2019 09:30 Heerjansdam JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 38934 3-0
C 21-09-2019 08:30 De Alblas JO14-1 Drechtstreek JO14-1 38444 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:05 Unitas'30 JO14-1 DSE JO14-1 9396 4-0
B 14-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Rood-Wit W JO14-1 9324 2-11
B 11-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO14-1 Unitas'30 JO14-1 9087 5-3
B 07-09-2019 11:30 DSE JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 9234 1-4
B 07-09-2019 14:15 Unitas'30 JO14-1 Roosendaal JO14-2 9207 15-0
B 31-08-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 DSE JO14-1 9058 1-16

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tholense Boys JO14-1 1 1 0 0 3 12 1 11 0
2 Rood-Wit W JO14-1 1 0 0 1 0 1 12 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam JO14-1 9 8 0 1 24 36 7 29 0
2 Tholense Boys JO14-1 9 8 0 1 24 45 19 26 0
3 Groen Wit JO14-1 9 7 1 1 22 29 12 17 0
4 EBOH JO14-1 9 7 0 2 21 53 16 37 0
5 TVC Breda JO14-1 8 6 0 2 18 36 7 29 0
6 SCO JO14-1 10 6 0 4 18 35 27 8 0
7 Drechtstreek JO14-1 9 5 1 3 16 32 15 17 0
8 Halsteren JO14-1 9 2 1 6 7 15 28 -13 0
9 TSC JO14-2 10 2 1 7 7 11 33 -22 0
10 Rood-Wit W JO14-1 10 2 0 8 6 13 43 -30 0
11 DIA JO14-1 10 1 0 9 3 14 72 -58 0
12 De Alblas JO14-1 10 0 0 10 0 9 49 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO14-1 3 3 0 0 9 20 6 14 0
2 Unitas'30 JO14-1 3 2 0 1 6 22 5 17 0
3 DSE JO14-1 3 1 0 2 3 17 9 8 0
4 Roosendaal JO14-2 3 0 0 3 0 3 42 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 22-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 29-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 05-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 12-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 19-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 26-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 03-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 10-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 17-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 24-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 31-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 07-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 14-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 21-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 28-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 04-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 11-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 18-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 25-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 03-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 10-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 17-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 24-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 31-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 07-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 14-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 21-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 28-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 05-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 12-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 19-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 26-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 02-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 09-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 16-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 23-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 30-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
dinsdag 18:45 - 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 22-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 29-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training afgelast
di 03-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 10-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 17-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 24-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 31-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 07-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 14-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 21-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 28-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 03-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 10-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 17-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 24-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 31-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 07-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 14-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 21-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 28-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 02-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 09-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 16-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 23-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 30-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training afgelast
do 05-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:30 B-links B-thuis Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven