B3535 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 3e ronde

Rood-Wit W JO16-1

Teamleden

Spelers
Jeremy de Jong Keeper      
Zane van Beers        
SandiĆ«no v.d. Broek        
Dylan de Bruijn        
Sem van Buuren        
Tygo Colen        
Dennis Koevoets        
Jordy van Nispen        
Kaylan van Oers        
Sonny Priem        
Wally van Riel        
Steve Scheepers        
Senna Semler        
Miko Sikorski        
Tom Valentijn        
Christian Valentijn        
Tim Verlaar        
 
Overige teamleden
Maurice Koevoets Teammanager
Richard van Buuren Trainer / Coach
Matthew Sanne Trainer / Coach
Maurice Koevoets Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
B 25-01-2020 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Lepelstraatse Boys JO16-1 93942 Sportpark De Gagelrijzen 12:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-12-2019 12:30 UVV'40 JO16-1 Baardwijk JO16-1
C 11-01-2020 12:45 UVV'40 JO16-1 Roosendaal JO16-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-2 Rood-Wit W JO16-1 92461 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Emplina JO16-2 34303 0-0
C 14-12-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 DIA JO16-1 34313 13-1
C 14-12-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 Roosendaal JO16-3 34534 8-2
C 14-12-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34166 5-1
C 07-12-2019 12:00 DIA JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34119 1-9
C 07-12-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 UVV'40 JO16-1 90340 3-4
C 07-12-2019 15:00 Emplina JO16-2 SV Reeshof JO16-1 34858 3-1
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Unitas'30 JO16-1 34395 2-5
C 07-12-2019 14:30 Chaam JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34720 2-8
C 04-12-2019 19:00 UVV'40 JO16-1 Chaam JO16-1 34147 1-7
C 30-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO16-1 Roosendaal JO16-3 34776 12-0
C 30-11-2019 10:15 Unitas'30 JO16-1 Chaam JO16-1 34597 3-3
C 30-11-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 UVV'40 JO16-1 34329 2-0
C 30-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Baardwijk JO16-1 34212 1-5
C 30-11-2019 13:00 TSV Gudok JO16-2 Emplina JO16-2 90339 2-6
C 27-11-2019 19:30 TSV Gudok JO16-2 SV Reeshof JO16-1 90337 0-3
C 23-11-2019 12:30 DIA JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90338 14-4
C 23-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Chaam JO16-1 34678 7-0
C 23-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34692 1-2
C 23-11-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34544 2-1
C 23-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 94271 1-2
C 16-11-2019 16:15 Unitas'30 JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34775 3-5
C 16-11-2019 14:00 Chaam JO16-1 DIA JO16-1 34456 0-0
C 16-11-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Baardwijk JO16-1 34162 0-6
C 16-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 UVV'40 JO16-1 34354 2-4
C 09-11-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Chaam JO16-1 34571 1-8
C 09-11-2019 13:30 Unitas'30 JO16-1 Emplina JO16-2 34217 7-2
C 09-11-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 DIA JO16-1 34769 6-4
C 09-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90336 3-0
C 02-11-2019 14:30 Chaam JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34407 1-5
C 02-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 34267 2-4
C 02-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34624 2-1
C 02-11-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Unitas'30 JO16-1 90335 0-7
C 02-11-2019 12:00 DIA JO16-1 UVV'40 JO16-1 34611 5-2
C 26-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-1 Baardwijk JO16-1 34810 5-2
C 26-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Emplina JO16-2 34682 2-1
C 26-10-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34671 2-4
C 26-10-2019 14:30 Chaam JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90334 21-0
C 26-10-2019 15:15 Unitas'30 JO16-1 DIA JO16-1 34423 11-2
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Roosendaal JO16-3 90333 1-8
C 05-10-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 UVV'40 JO16-1 34290 7-1
C 05-10-2019 13:00 Emplina JO16-2 Chaam JO16-1 34556 1-8
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34745 4-1
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34152 4-2
C 28-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34248 6-0
C 28-09-2019 13:00 Emplina JO16-2 DIA JO16-1 34602 2-8
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO16-1 UVV'40 JO16-1 34688 5-1
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Baardwijk JO16-1 90332 1-10
C 28-09-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Rood-Wit W JO16-1 34289 0-5
C 25-09-2019 19:30 Baardwijk JO16-1 Emplina JO16-2 34318 13-0
C 21-09-2019 12:00 DIA JO16-1 Roosendaal JO16-3 34301 12-1
C 21-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90331 12-0
C 21-09-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 Chaam JO16-1 34722 1-2
C 21-09-2019 15:30 UVV'40 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34306 0-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO16-1 RSV JO16-1 8046 5-2
B 14-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Unitas'30 JO16-1 8137 7-3
B 14-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 8112 1-11
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 8095 1-1
B 31-08-2019 12:00 Beek Vooruit JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 8031 3-4
B 31-08-2019 14:00 RSV JO16-1 Unitas'30 JO16-1 7991 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BZC'14 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Chaam JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haaften JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heerjansdam JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Leerdam Sport'55 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lepelstraatse Boys JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oranje Wit JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood-Wit W JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TSV Gudok JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 UNA JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 De Valk JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wemeldinge JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Roosendaal JO16-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO16-1 10 9 0 1 27 55 12 43 0
2 Baardwijk JO16-1 9 8 0 1 24 62 10 52 0
3 Rood-Wit W JO16-1 9 7 0 2 21 49 15 34 0
4 Chaam JO16-1 9 5 1 3 16 52 27 25 0
5 Unitas'30 JO16-1 10 5 1 4 16 44 26 18 0
6 DIA JO16-1 9 5 0 4 15 51 50 1 0
7 SV Reeshof Jo16-1 10 5 0 5 15 26 24 2 0
8 UVV'40 JO16-1 8 2 0 6 6 13 39 -26 0
9 Emplina JO16-2 9 2 0 7 6 19 49 -30 0
10 Roosendaal JO16-3 9 2 0 7 6 16 58 -42 0
11 TSV Gudok JO16-2 10 0 0 10 0 11 88 -77 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 16 8 8 0
2 Beek Vooruit JO16-1 3 1 1 1 4 15 6 9 0
3 RSV JO16-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
4 Unitas'30 JO16-1 3 0 1 2 1 7 14 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:30 B-rechts C-4 Team training gaat_door
donderdag 18:45 - 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 24-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 31-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 07-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 14-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 21-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 28-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 05-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 12-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 19-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 26-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 02-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 09-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 16-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 23-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 30-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 06-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 13-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 20-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 27-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 05-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 12-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 19-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 26-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 02-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 09-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 16-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 23-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 30-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 07-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 14-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 21-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 28-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 04-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 11-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 18-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 25-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven