0225 Onder 19 competitie (najaar)

Rood-Wit W JO19-1

Teamleden

Spelers
Wessel v.d. Sanden Keeper      
Justin Albers        
Tino Baarda        
Marciano van Benthem        
Luciano v.d. Brand        
Andy de Bruijn        
Mika Dedić        
Sonny Heeren        
Lucas Maas        
Rob Mangnus        
Stan Martens        
Armando den Ouden        
Milan de Rooij        
Rick Scheepers        
Stef van Zundert        
 
Overige teamleden
Arjan de Bruijn Teammanager
Aschwin van Beers Trainer / Coach
Sebastiaan Dedić Trainer / Coach
Arjan de Bruijn Assistent Trainer
Corné Bulkmans Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 12:30 Terheijden JO19-1 Tholense Boys JO19-1
C 16-11-2019 10:45 Prinsenland JO19-1 Klundert JO19-1
C 16-11-2019 12:15 De Fendert JO19-1 EBOH JO19-1
C 16-11-2019 12:30 Alliance JO19-1 Sprundel JO19-1
C 16-11-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 De Alblas JO19-1
C 23-11-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Alliance JO19-1
C 23-11-2019 12:30 De Alblas JO19-1 Terheijden JO19-1
C 23-11-2019 14:30 EBOH JO19-1 Prinsenland JO19-1
C 23-11-2019 12:00 Klundert JO19-1 Alblasserdam JO19-1
C 23-11-2019 12:00 De Zwerver JO19-1 Rood-Wit W JO19-1
C 23-11-2019 12:45 Sprundel JO19-1 De Fendert JO19-1
C 25-11-2019 20:00 Alliance JO19-1 Prinsenland JO19-1
C 30-11-2019 14:30 Terheijden JO19-1 Prinsenland JO19-1
C 30-11-2019 14:30 EBOH JO19-1 De Alblas JO19-1
C 30-11-2019 12:45 Sprundel JO19-1 De Zwerver JO19-1
C 30-11-2019 12:30 Alliance JO19-1 Rood-Wit W JO19-1
C 30-11-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Klundert JO19-1
C 30-11-2019 12:00 De Fendert JO19-1 Alblasserdam JO19-1
C 07-12-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 De Fendert JO19-1
C 07-12-2019 14:30 Terheijden JO19-1 Klundert JO19-1
C 07-12-2019 12:30 De Alblas JO19-1 Sprundel JO19-1
C 07-12-2019 12:00 De Zwerver JO19-1 EBOH JO19-1
C 07-12-2019 10:45 Prinsenland JO19-1 Tholense Boys JO19-1
C 07-12-2019 09:30 Alblasserdam JO19-1 Alliance JO19-1
C 14-12-2019 12:00 De Zwerver JO19-1 De Alblas JO19-1
C 14-12-2019 12:00 Klundert JO19-1 Rood-Wit W JO19-1
C 14-12-2019 12:00 De Fendert JO19-1 Alliance JO19-1
C 14-12-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Alblasserdam JO19-1
C 14-12-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Prinsenland JO19-1
C 14-12-2019 14:30 EBOH JO19-1 Terheijden JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-11-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Sprundel JO19-1 30229 0-0
C 09-11-2019 12:45 Sprundel JO19-1 EBOH JO19-1 30782 3-1
C 09-11-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 De Alblas JO19-1 28801 3-1
C 09-11-2019 12:00 De Fendert JO19-1 Terheijden JO19-1 29874 2-0
C 09-11-2019 12:00 Klundert JO19-1 De Zwerver JO19-1 29090 3-3
C 09-11-2019 09:30 Alblasserdam JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 29293 1-4
C 02-11-2019 10:45 Prinsenland JO19-1 De Fendert JO19-1 30494 0-4
C 02-11-2019 12:00 De Zwerver JO19-1 Tholense Boys JO19-1 29949 3-3
C 02-11-2019 12:30 De Alblas JO19-1 Klundert JO19-1 30273 1-3
C 02-11-2019 14:30 Terheijden JO19-1 Alliance JO19-1 29960 2-1
C 02-11-2019 12:15 EBOH JO19-1 Alblasserdam JO19-1 30295 4-2
C 26-10-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Terheijden JO19-1 29797 2-2
C 26-10-2019 12:30 Tholense Boys JO19-1 Sprundel JO19-1 30309 1-0
C 26-10-2019 12:30 Alliance JO19-1 De Alblas JO19-1 30794 0-0
C 26-10-2019 12:15 De Fendert JO19-1 De Zwerver JO19-1 30157 4-1
C 26-10-2019 12:00 Klundert JO19-1 EBOH JO19-1 29124 4-1
C 26-10-2019 11:00 Alblasserdam JO19-1 Prinsenland JO19-1 30362 1-9
C 19-10-2019 12:15 De Zwerver JO19-1 Alliance JO19-1 30445 5-0
C 12-10-2019 09:30 Alblasserdam JO19-1 De Zwerver JO19-1 29044 6-3
C 05-10-2019 14:30 Terheijden JO19-1 Alblasserdam JO19-1 29103 3-1
C 05-10-2019 14:30 EBOH JO19-1 Tholense Boys JO19-1 29003 4-2
C 05-10-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Klundert JO19-1 28882 1-0
C 05-10-2019 12:30 De Alblas JO19-1 De Fendert JO19-1 29544 2-4
C 05-10-2019 10:45 Prinsenland JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 29752 1-1
C 28-09-2019 10:45 Prinsenland JO19-1 De Alblas JO19-1 29046 2-0
C 28-09-2019 11:00 Alblasserdam JO19-1 Sprundel JO19-1 30414 1-3
C 28-09-2019 12:00 De Fendert JO19-1 Tholense Boys JO19-1 29021 1-1
C 28-09-2019 12:30 Alliance JO19-1 Klundert JO19-1 30204 0-2
C 28-09-2019 14:30 Rood-Wit W JO19-1 EBOH JO19-1 28853 4-8
C 28-09-2019 14:30 Terheijden JO19-1 De Zwerver JO19-1 30440 0-3
C 21-09-2019 12:45 Tholense Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 29430 7-2
C 21-09-2019 14:30 EBOH JO19-1 Alliance JO19-1 30525 3-2
C 21-09-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Terheijden JO19-1 29672 4-1
C 21-09-2019 12:30 De Alblas JO19-1 Alblasserdam JO19-1 30750 1-2
C 21-09-2019 12:00 De Zwerver JO19-1 Prinsenland JO19-1 30509 4-0
C 21-09-2019 12:00 Klundert JO19-1 De Fendert JO19-1 30001 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:45 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 7068 2-2
B 14-09-2019 16:45 Unitas'30 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 6936 2-2
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 6822 6-2
B 07-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-2 Unitas'30 JO19-2 6692 3-5
B 04-09-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 6590 3-5
B 31-08-2019 16:15 Unitas'30 JO19-2 Sprundel JO19-1 6434 4-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Fendert JO19-1 6 4 1 1 13 18 8 10 0
2 Klundert JO19-1 6 4 1 1 13 16 9 7 0
3 Sprundel JO19-1 5 4 0 1 12 11 4 7 0
4 EBOH JO19-1 6 4 0 2 12 21 17 4 0
5 Tholense Boys JO19-1 6 3 2 1 11 17 11 6 0
6 De Zwerver JO19-1 7 3 2 2 11 22 16 6 0
7 Prinsenland JO19-1 5 2 1 2 7 12 10 2 0
8 Terheijden JO19-1 6 2 1 3 7 8 13 -5 0
9 Alblasserdam JO19-1 7 2 0 5 6 14 27 -13 0
10 Rood-Wit W JO19-1 5 1 2 2 5 13 19 -6 0
11 Alliance JO19-1 5 0 1 4 1 3 12 -9 0
12 De Alblas JO19-1 6 0 1 5 1 5 14 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-2 3 2 1 0 7 11 8 3 0
2 Sprundel JO19-1 3 1 1 1 4 11 8 3 0
3 Beek Vooruit JO19-2 3 1 1 1 4 10 10 0 0
4 Rood-Wit W JO19-1 3 0 1 2 1 7 13 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 30-09-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts C-2 Team training gaat_door
donderdag 18:45 - 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 24-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 31-10-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 07-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 14-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 21-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 28-11-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 05-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 12-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 19-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 26-12-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 02-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 09-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 16-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 23-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 30-01-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 06-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 13-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 20-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 27-02-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 05-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 12-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 19-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 26-03-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 02-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 09-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 16-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 23-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 30-04-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 07-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 14-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 21-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 28-05-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 04-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 11-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 18-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
do 25-06-20 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven