0214 Mannen Zaterdag reserve

Rood-Wit W 2 zat

Teamleden

Spelers
Roger Mathijssen Keeper      
Andres van Beers        
Robin Brouwer        
Robbie Gordeijns        
Johan Hellemons        
Kevin de Jong        
Reinhard Koevoets        
Steven Lodewijks        
Bonny Luijkx        
Wesley Nagtzaam        
Mark van Oosterhout        
Richard Sanne        
Arnoud Scheepers        
Antoine Verlaar        
Joel Vermeiren        
Joey Waayenberg        
Fabian Wijnings        
CornĂ© van Zundert        
Ferdy Zweere        
 
Overige teamleden
Nicky Kas Teammanager / Coach
André Mol Teammanager
Bert Nagtzaam Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 28-09-2019 15:00 Boeimeer 5 Rood-Wit W 2 zat L. (Laurens) Heikamp 66231 Sportpark Heksenwiel 13:40
C 05-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat UVV'40 2 70453 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 zat 71579 Sportpark De Heikant 14:15
C 26-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 2 68238 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 02-11-2019 13:45 The Gunners 3 Rood-Wit W 2 zat 66725 Sportpark Hooghuys 12:25
C 09-11-2019 14:45 Moerse Boys 2 Rood-Wit W 2 zat 66680 Sportpark Akkermolen 13:25
C 16-11-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat VVR 2 68266 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 23-11-2019 14:05 Bavel 3 Rood-Wit W 2 zat 67523 Sportpark De Roosberg 12:45
C 30-11-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat TVC Breda 2 70479 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 07-12-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat BSC 2 67740 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 01-02-2020 14:30 Alliance 2 Rood-Wit W 2 zat 66398 Sportpark Kortendijk 13:15
C 08-02-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Moerse Boys 2 69585 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 15-02-2020 14:30 VVR 2 Rood-Wit W 2 zat 67443 Sportpark De Laguiten 13:15
C 07-03-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Beek Vooruit 2 65625 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 14-03-2020 15:00 UVV'40 2 Rood-Wit W 2 zat 70559 Sportpark Jeugdland 14:00
C 28-03-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat The Gunners 3 66035 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 04-04-2020 15:30 TVC Breda 2 Rood-Wit W 2 zat 67434 Sportpark TVC Breda 14:15
C 18-04-2020 15:00 BSC 2 Rood-Wit W 2 zat 70868 Sportpark Vierhoeven 13:45
C 09-05-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Boeimeer 5 68573 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
C 16-05-2020 13:00 DVO'60 2 Rood-Wit W 2 zat 70367 Sportpark Hulsdonk 11:45
C 23-05-2020 14:30 Rood-Wit W 2 zat Bavel 3 67369 Sportpark De Gagelrijzen 13:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-09-2019 14:30 Alliance 2 BSC 2
C 28-09-2019 14:30 VVR 2 TVC Breda 2
C 28-09-2019 14:45 Moerse Boys 2 Bavel 3
C 28-09-2019 15:00 Boeimeer 5 Rood-Wit W 2
C 28-09-2019 16:00 UVV'40 2 The Gunners 3
C 28-09-2019 15:45 Beek Vooruit 2 DVO'60 2
C 05-10-2019 15:30 TVC Breda 2 DVO'60 2
C 05-10-2019 15:00 BSC 2 Beek Vooruit 2
C 05-10-2019 15:00 Boeimeer 5 Moerse Boys 2
C 05-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 UVV'40 2
C 05-10-2019 14:30 Alliance 2 VVR 2
C 05-10-2019 14:00 Bavel 3 The Gunners 3
C 12-10-2019 13:00 DVO'60 2 Bavel 3
C 12-10-2019 14:00 UVV'40 2 BSC 2
C 12-10-2019 14:30 VVR 2 Boeimeer 5
C 12-10-2019 14:45 Moerse Boys 2 Alliance 2
C 12-10-2019 15:00 The Gunners 3 TVC Breda 2
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-09-2019 vervallen Rood-Wit W 2 zat Alliance 2 Maico Vianen (Scheidsrechter) 69480
B 14-09-2019 12:00 DOSKO 2 Rood-Wit W 2 zat S Solmaz 5902 3 - 2
B 07-09-2019 17:15 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 zat R.P.R. (Ruud) Kraaijenbrink 5808 4 - 0
B 31-08-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 4 J.J. (Maico) Vianen… (+1) 5555 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-09-2019 12:30 DVO'60 2 VVR 2 69599 5-0
C 21-09-2019 14:00 Bavel 3 Boeimeer 5 70710 3-2
C 21-09-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Alliance 2 69480 0-0
C 21-09-2019 15:00 BSC 2 Moerse Boys 2 67808 2-3
C 21-09-2019 15:45 The Gunners 3 Beek Vooruit 2 69012 6-3
C 21-09-2019 15:30 TVC Breda 2 UVV'40 2 71590 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:00 DOSKO 2 Rood-Wit W 2 5902 3-2
B 14-09-2019 13:00 DVO'60 4 The Gunners 4 6106 6-2
B 07-09-2019 13:00 DVO'60 4 DOSKO 2 5641 2-7
B 07-09-2019 17:15 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 5808 4-0
B 31-08-2019 13:00 DOSKO 2 The Gunners 4 5282 3-1
B 31-08-2019 14:30 Rood-Wit W 2 DVO'60 4 5555 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 The Gunners 3 1 1 0 0 3 6 3 3 0
3 UVV'40 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 Bavel 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Moerse Boys 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 Alliance 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit W 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boeimeer 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 BSC 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 TVC Breda 2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 Beek Vooruit 2 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
12 VVR 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO 2 3 3 0 0 9 13 5 8 0
2 DVO'60 4 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
3 The Gunners 4 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
4 Rood-Wit W 2 3 1 0 2 3 4 8 -4 0

Training

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven