0214 Mannen Zaterdag reserve

Rood-Wit W 2 zat

Teamleden

Spelers
Roger Mathijssen Keeper      
Andres van Beers        
Robin Brouwer        
Robbie Gordeijns        
Johan Hellemons        
Kevin de Jong        
Reinhard Koevoets        
Steven Lodewijks        
Bonny Luijkx        
Wesley Nagtzaam        
Mark van Oosterhout        
Richard Sanne        
Arnoud Scheepers        
Antoine Verlaar        
Joel Vermeiren        
Joey Waayenberg        
Fabian Wijnings        
CornĂ© van Zundert        
Ferdy Zweere        
 
Overige teamleden
Nicky Kas Teammanager / Coach
André Mol Teammanager
Bert Nagtzaam Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2
C 23-11-2019 15:00 UVV'40 2 VVR 2
C 23-11-2019 15:30 Boeimeer 5 Alliance 2
C 23-11-2019 14:15 Bavel 3 Rood-Wit W 2
C 23-11-2019 12:00 DVO'60 2 The Gunners 3
C 23-11-2019 15:30 TVC Breda 2 BSC 2
C 30-11-2019 14:30 Rood-Wit W 2 TVC Breda 2
C 30-11-2019 14:45 Moerse Boys 2 UVV'40 2
C 30-11-2019 15:00 Boeimeer 5 The Gunners 3
C 30-11-2019 14:30 Alliance 2 DVO'60 2
C 30-11-2019 14:30 VVR 2 Beek Vooruit 2
C 30-11-2019 14:15 BSC 2 Bavel 3
C 07-12-2019 13:45 Bavel 3 Alliance 2
C 07-12-2019 14:30 Rood-Wit W 2 BSC 2
C 07-12-2019 15:30 The Gunners 3 VVR 2
C 07-12-2019 15:30 Beek Vooruit 2 UVV'40 2
C 07-12-2019 12:00 DVO'60 2 Moerse Boys 2
C 07-12-2019 15:30 TVC Breda 2 Boeimeer 5
C 14-12-2019 14:30 Rood-Wit W 2 VVR 2
C 14-12-2019 14:00 Bavel 3 TVC Breda 2
C 14-12-2019 15:00 UVV'40 2 Alliance 2
C 14-12-2019 14:00 BSC 2 Beek Vooruit 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 15:30 TVC Breda 2 Alliance 2 67437 5-2
C 16-11-2019 15:00 BSC 2 Boeimeer 5 68470 0-0
C 16-11-2019 14:15 Bavel 3 Beek Vooruit 2 68322 1-0
C 16-11-2019 12:00 DVO'60 2 UVV'40 2 66254 4-1
C 16-11-2019 12:00 The Gunners 3 Moerse Boys 2 66377 1-1
C 09-11-2019 14:30 Alliance 2 The Gunners 3 66782 6-3
C 09-11-2019 14:30 VVR 2 BSC 2 67996 1-7
C 09-11-2019 14:45 Moerse Boys 2 Rood-Wit W 2 66680 4-2
C 09-11-2019 14:30 UVV'40 2 Bavel 3 70964 3-3
C 09-11-2019 15:00 Boeimeer 5 DVO'60 2 65775 7-2
C 09-11-2019 15:30 Beek Vooruit 2 TVC Breda 2 65520 0-0
C 02-11-2019 16:00 Beek Vooruit 2 Boeimeer 5 70557 0-5
C 02-11-2019 14:45 Moerse Boys 2 VVR 2 69092 3-1
C 02-11-2019 13:45 The Gunners 3 Rood-Wit W 2 66725 0-0
C 02-11-2019 12:00 DVO'60 2 BSC 2 71277 1-1
C 26-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 DVO'60 2 68238 3-0
C 26-10-2019 14:30 VVR 2 Bavel 3 67042 1-1
C 26-10-2019 15:15 Boeimeer 5 UVV'40 2 68304 2-3
C 26-10-2019 15:00 BSC 2 The Gunners 3 67898 4-0
C 26-10-2019 15:30 TVC Breda 2 Moerse Boys 2 65677 0-5
C 26-10-2019 14:30 Alliance 2 Beek Vooruit 2 68757 1-2
C 19-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Alliance 2 69480 0-7
C 12-10-2019 13:00 DVO'60 2 Bavel 3 70975 4-4
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 71579 4-1
C 12-10-2019 13:45 The Gunners 3 TVC Breda 2 70079 0-0
C 12-10-2019 14:45 Moerse Boys 2 Alliance 2 70168 5-2
C 12-10-2019 14:30 VVR 2 Boeimeer 5 71515 0-4
C 12-10-2019 14:00 UVV'40 2 BSC 2 66178 3-2
C 05-10-2019 14:00 Bavel 3 The Gunners 3 66800 3-6
C 05-10-2019 14:30 Alliance 2 VVR 2 70741 4-1
C 05-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 UVV'40 2 70453 1-4
C 05-10-2019 15:00 Boeimeer 5 Moerse Boys 2 69860 5-3
C 05-10-2019 15:30 TVC Breda 2 DVO'60 2 66066 3-2
C 28-09-2019 14:30 Alliance 2 BSC 2 67788 1-3
C 28-09-2019 14:30 VVR 2 TVC Breda 2 66265 1-3
C 28-09-2019 14:45 Moerse Boys 2 Bavel 3 66909 7-1
C 28-09-2019 15:30 Boeimeer 5 Rood-Wit W 2 66231 5-1
C 28-09-2019 15:45 Beek Vooruit 2 DVO'60 2 71338 4-0
C 28-09-2019 16:00 UVV'40 2 The Gunners 3 68155 6-3
C 21-09-2019 12:30 DVO'60 2 VVR 2 69599 5-0
C 21-09-2019 15:30 TVC Breda 2 UVV'40 2 71590 2-4
C 21-09-2019 15:45 The Gunners 3 Beek Vooruit 2 69012 6-3
C 21-09-2019 15:00 BSC 2 Moerse Boys 2 67808 2-3
C 21-09-2019 14:00 Bavel 3 Boeimeer 5 70710 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:00 DOSKO 2 Rood-Wit W 2 5902 3-2
B 14-09-2019 13:00 DVO'60 4 The Gunners 4 6106 6-2
B 07-09-2019 13:00 DVO'60 4 DOSKO 2 5641 2-7
B 07-09-2019 17:15 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 5808 4-0
B 31-08-2019 13:00 DOSKO 2 The Gunners 4 5282 3-1
B 31-08-2019 14:30 Rood-Wit W 2 DVO'60 4 5555 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 2 8 6 1 1 19 31 14 17 0
2 UVV'40 2 7 5 1 1 16 24 17 7 0
3 Boeimeer 5 7 5 0 2 15 30 12 18 0
4 BSC 2 6 3 1 2 10 19 9 10 0
5 TVC Breda 2 5 3 0 2 9 13 14 -1 0
6 Beek Vooruit 2 6 3 0 3 9 13 14 -1 0
7 Alliance 2 7 3 0 4 9 23 19 4 0
8 Bavel 3 7 2 3 2 9 16 23 -7 0
9 DVO'60 2 8 2 2 4 8 18 23 -5 0
10 The Gunners 3 6 2 1 3 7 19 23 -4 0
11 Rood-Wit W 2 6 1 0 5 3 8 24 -16 0
12 VVR 2 7 0 1 6 1 5 27 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO 2 3 3 0 0 9 13 5 8 0
2 DVO'60 4 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
3 The Gunners 4 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
4 Rood-Wit W 2 3 1 0 2 3 4 8 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 20:30 D C-1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven