0519 Mannen Zondag reserve

Rood-Wit W 4

Teamleden

Spelers
Joey de Klerk Keeper      
Jordy Adan        
Ricky Bastiaanse        
Marijn van Beers        
Melvin Boer        
Daniël de Bruijn        
Frank Buiks        
Johan Bulkmans        
Richard van Buuren        
Jack Grinwis        
Danny Haanskorf        
Marcel Heeren        
Arjan Hellemons        
Christian de Jong        
Dennis de Jong        
Joey de Jong        
Mark Luijkx        
Corné van Meer        
Antonie Pinxteren        
Edwin Sanne        
Alex Steevens        
Erik van Swieten        
Jack Wagtmans        
Jan Wijnings        
 
Overige teamleden
Peter Sanne Teammanager / Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 27-10-2019 12:00 BSC 4 Rood-Wit W 4 77792 Sportpark Vierhoeven 11:00
C 03-11-2019 10:30 Rood-Wit W 4 FC Bergen 4 Ries Verstijlen (Scheidsrechter) 77137 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 10-11-2019 09:45 Internos 3 Rood-Wit W 4 78499 Sportpark De Hoge Neerstraat 08:45
C 17-11-2019 10:30 Rood-Wit W 4 NVS 3 Ries Verstijlen (Scheidsrechter) 77138 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 24-11-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Roosendaal 7 Wim Hermans (Scheidsrechter) 77139 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 01-12-2019 12:00 WVV'67 2 Rood-Wit W 4 79066 Sportpark De Fortuin 10:50
C 08-12-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Vivoo 2 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 77140 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 02-02-2020 10:00 DOSKO 5 Rood-Wit W 4 79847 Sportpark Meilust 08:55
C 09-02-2020 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 3 77141 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 16-02-2020 11:15 NVS 3 Rood-Wit W 4 79869 Sportpark De Danen 10:00
C 08-03-2020 10:30 Rood-Wit W 4 Lepelstraatse Boys 3 77142 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 15-03-2020 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 4 79805 Sportpark Hulsdonk 11:30
C 29-03-2020 12:00 FC Bergen 4 Rood-Wit W 4 77398 Sportpark De Markiezaten 10:50
C 05-04-2020 10:30 Rood-Wit W 4 WVV'67 2 77143 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 19-04-2020 12:00 METO 2 Rood-Wit W 4 77753 Sportpark Jac van Hoek 10:45
C 10-05-2020 10:30 Rood-Wit W 4 Halsteren 4 77144 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 17-05-2020 10:30 Rood-Wit W 4 BSC 4 77145 Sportpark De Gagelrijzen 09:45
C 24-05-2020 12:00 Vivoo 2 Rood-Wit W 4 78420 Sportpark aan de Veenbes 10:50
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-10-2019 20:00 Lepelstraatse Boys 3 NVS 3
C 27-10-2019 12:00 FC Bergen 4 Roosendaal 7
C 27-10-2019 12:00 WVV'67 2 Halsteren 4
C 27-10-2019 12:00 BSC 4 Rood-Wit W 4
C 27-10-2019 11:00 Lepelstraatse Boys 3 Vivoo 2
C 27-10-2019 10:00 DOSKO 5 METO 2
C 27-10-2019 09:45 Internos 3 NVS 3
C 03-11-2019 12:30 Roosendaal 7 BSC 4
C 03-11-2019 12:00 METO 2 Lepelstraatse Boys 3
C 03-11-2019 12:00 Vivoo 2 DOSKO 5
C 03-11-2019 12:00 Halsteren 4 Internos 3
C 03-11-2019 11:15 NVS 3 WVV'67 2
C 03-11-2019 10:30 Rood-Wit W 4 FC Bergen 4
C 10-11-2019 12:00 Vivoo 2 BSC 4
C 10-11-2019 12:00 WVV'67 2 Roosendaal 7
C 10-11-2019 12:00 Halsteren 4 Lepelstraatse Boys 3
C 10-11-2019 11:15 NVS 3 METO 2
C 10-11-2019 10:00 DOSKO 5 FC Bergen 4
C 10-11-2019 09:45 Internos 3 Rood-Wit W 4
C 17-11-2019 10:30 Rood-Wit W 4 NVS 3
C 17-11-2019 11:00 Lepelstraatse Boys 3 WVV'67 2
C 17-11-2019 11:00 BSC 4 DOSKO 5
C 17-11-2019 12:00 METO 2 Halsteren 4
C 17-11-2019 12:30 Roosendaal 7 Vivoo 2
C 17-11-2019 14:00 FC Bergen 4 Internos 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 20-10-2019 12:30 Roosendaal 6 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 91945 1 - 3
C 13-10-2019 10:30 Rood-Wit W 4 METO 2 Afgeschermd… (+1) 77136 7 - 2
C 06-10-2019 11:00 Lepelstraatse Boys 3 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 77503 2 - 4
C 29-09-2019 12:00 Halsteren 4 Rood-Wit W 4 Afgeschermd 78920 3 - 4
C 22-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 DOSKO 5 Afgeschermd… (+1) 77135 11 - 0
B 15-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 4 Afgeschermd… (+1) 17408 9 - 1
B 08-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 TVC Breda 3 Afgeschermd… (+1) 16641 3 - 2
B 01-09-2019 11:00 DSE 3 Rood-Wit W 4 J.G.M. (Joey) Musters 16247 0 - 6
V 25-08-2019 10:00 Rood-Wit W 4 Unitas'30 7 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 9 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2019 12:00 WVV'67 2 FC Bergen 4 79062 0-0
C 13-10-2019 12:30 Roosendaal 7 Lepelstraatse Boys 3 79799 5-1
C 13-10-2019 12:00 Vivoo 2 WVV'67 2 78411 6-1
C 13-10-2019 12:00 Halsteren 4 BSC 4 78921 2-3
C 13-10-2019 11:15 NVS 3 FC Bergen 4 79864 0-5
C 13-10-2019 10:30 Rood-Wit W 4 METO 2 77136 7-2
C 13-10-2019 10:00 DOSKO 5 Internos 3 79843 5-0
C 06-10-2019 11:00 BSC 4 NVS 3 77791 7-1
C 06-10-2019 12:00 METO 2 Roosendaal 7 77745 4-1
C 06-10-2019 12:00 WVV'67 2 DOSKO 5 79063 5-2
C 06-10-2019 12:00 FC Bergen 4 Halsteren 4 77392 4-1
C 06-10-2019 11:00 Lepelstraatse Boys 3 Rood-Wit W 4 77503 2-4
C 06-10-2019 09:45 Internos 3 Vivoo 2 78497 2-1
C 29-09-2019 09:45 Internos 3 BSC 4 78496 8-3
C 29-09-2019 10:00 DOSKO 5 Lepelstraatse Boys 3 79842 3-5
C 29-09-2019 11:15 NVS 3 Roosendaal 7 79863 2-1
C 29-09-2019 12:00 Halsteren 4 Rood-Wit W 4 78920 3-4
C 29-09-2019 12:00 Vivoo 2 METO 2 78410 3-1
C 22-09-2019 12:30 Roosendaal 7 Halsteren 4 79798 3-2
C 22-09-2019 12:00 FC Bergen 4 Vivoo 2 77391 5-2
C 22-09-2019 12:00 METO 2 Internos 3 77744 3-3
C 22-09-2019 11:00 BSC 4 WVV'67 2 77790 6-4
C 22-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 DOSKO 5 77135 11-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2019 12:30 Roosendaal 6 Rood-Wit W 4 91945 1-3
B 15-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 4 17408 9-1
B 15-09-2019 12:00 TVC Breda 3 DSE 3 17041 4-2
B 08-09-2019 09:45 Internos 4 DSE 3 16803 4-3
B 08-09-2019 10:30 Rood-Wit W 4 TVC Breda 3 16641 3-2
B 01-09-2019 10:30 TVC Breda 3 Internos 4 15996 6-0
B 01-09-2019 11:00 DSE 3 Rood-Wit W 4 16247 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 4 4 4 0 0 12 26 7 19 0
2 FC Bergen 4 3 3 0 0 9 14 3 11 0
3 BSC 4 4 3 0 1 9 19 15 4 0
4 Internos 3 4 2 1 1 7 13 12 1 0
5 Vivoo 2 4 2 0 2 6 12 9 3 0
6 Roosendaal 7 4 2 0 2 6 10 9 1 0
7 METO 2 4 1 1 2 4 10 14 -4 0
8 WVV'67 2 3 1 0 2 3 10 14 -4 0
9 Lepelstraatse Boys 3 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
10 NVS 3 3 1 0 2 3 3 13 -10 0
11 DOSKO 5 4 1 0 3 3 10 21 -11 0
12 Halsteren 4 4 0 0 4 0 8 14 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Roosendaal 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:30 - 20:30 E C-2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:30 - 20:30 E C-2 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven