0519 Mannen Zondag reserve

Rood-Wit W 3

Teamleden

Spelers
Ruben Boeren        
Alex Aliques Gonzales        
Jordi Heeren        
Kevin v.d. Kaa        
Jim Martens        
Levi van Meer        
Michael van Meer        
Ivo Patricio do Nascimento Pereira        
Jeffrey van Oorschot        
Dario Roks        
Jelanie de Rooij        
Marijn Ros        
Calvin Smetsers        
Luka Veljovic        
Delano Wagtmans        
 
Overige teamleden
Joop Braat Teammanager
Peter Vervaart Trainer / Coach
Bart v.d. Luijtgaarden Assistent Trainer
Ad de Jong Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2019 12:00 SSW 2 Schijf 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2019 12:00 DOSKO 4 Rood-Wit W 3 78349 5-4
C 08-12-2019 12:00 SC Gastel 6 SSW 2 78124 14-0
C 08-12-2019 11:30 NSV 2 Hoeven 3 78914 0-0
C 08-12-2019 10:00 FC Bergen 3 Rimboe 5 77385 3-4
C 08-12-2019 10:00 Schijf 3 Roosendaal 6 77970 2-3
C 08-12-2019 12:00 Vivoo 3 Internos 2 78426 4-2
C 01-12-2019 13:00 SSW 2 Hoeven 3 78112 6-0
C 01-12-2019 10:00 FC Bergen 3 Vivoo 3 77384 1-3
C 01-12-2019 11:30 Rood-Wit W 3 NSV 2 77128 1-8
C 01-12-2019 12:30 Roosendaal 6 SC Gastel 6 79791 1-3
C 01-12-2019 13:00 Rimboe 5 Schijf 3 80031 5-3
C 01-12-2019 09:45 Internos 2 DOSKO 4 78490 2-1
C 24-11-2019 09:45 Internos 2 Roosendaal 6 78489 1-2
C 24-11-2019 10:30 Schijf 3 FC Bergen 3 77969 2-1
C 24-11-2019 11:30 NSV 2 SSW 2 78913 7-0
C 24-11-2019 12:00 Hoeven 3 Rood-Wit W 3 78880 0-6
C 24-11-2019 12:00 SC Gastel 6 DOSKO 4 78123 7-1
C 24-11-2019 14:00 Vivoo 3 Rimboe 5 78425 7-3
C 17-11-2019 10:00 Vivoo 3 Roosendaal 6 78424 1-5
C 17-11-2019 10:30 Schijf 3 NSV 2 77968 4-5
C 17-11-2019 12:00 SC Gastel 6 Hoeven 3 78122 9-0
C 17-11-2019 12:00 DOSKO 4 SSW 2 78348 3-2
C 17-11-2019 13:00 Rimboe 5 Internos 2 80030 2-3
C 17-11-2019 10:00 FC Bergen 3 Rood-Wit W 3 77383 5-2
C 10-11-2019 11:30 NSV 2 Vivoo 3 78912 1-1
C 10-11-2019 12:00 Hoeven 3 Schijf 3 78879 3-5
C 10-11-2019 12:30 Roosendaal 6 DOSKO 4 79790 0-2
C 10-11-2019 09:45 Internos 2 SC Gastel 6 78488 1-4
C 10-11-2019 12:15 SSW 2 FC Bergen 3 78111 6-1
C 10-11-2019 11:30 Rood-Wit W 3 Rimboe 5 77127 13-1
C 06-11-2019 19:30 Roosendaal 6 Rood-Wit W 3 79788 2-3
C 03-11-2019 13:00 SSW 2 Rood-Wit W 3 78110 5-0
C 03-11-2019 12:00 DOSKO 4 FC Bergen 3 78347 1-2
C 03-11-2019 12:00 SC Gastel 6 Rimboe 5 78121 5-0
C 03-11-2019 12:00 Hoeven 3 Roosendaal 6 78878 0-3
C 03-11-2019 11:30 NSV 2 Internos 2 78911 4-2
C 03-11-2019 10:30 Schijf 3 Vivoo 3 77967 1-4
C 27-10-2019 09:45 Internos 2 Hoeven 3 78487 6-0
C 27-10-2019 11:30 Rood-Wit W 3 Schijf 3 77126 6-0
C 27-10-2019 10:00 FC Bergen 3 SC Gastel 6 77382 1-0
C 27-10-2019 12:30 Roosendaal 6 NSV 2 79789 0-2
C 27-10-2019 13:00 Rimboe 5 DOSKO 4 80029 5-4
C 27-10-2019 14:00 Vivoo 3 SSW 2 78423 4-2
C 20-10-2019 09:45 Internos 2 FC Bergen 3 78485 4-2
C 13-10-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Internos 2 77125 7-1
C 13-10-2019 11:30 NSV 2 FC Bergen 3 78910 2-4
C 13-10-2019 12:00 SC Gastel 6 Schijf 3 78120 8-2
C 13-10-2019 12:00 Hoeven 3 Rimboe 5 78877 7-1
C 13-10-2019 13:00 SSW 2 Roosendaal 6 78109 6-2
C 13-10-2019 13:00 DOSKO 4 Vivoo 3 78346 5-2
C 06-10-2019 09:45 Internos 2 SSW 2 78486 2-2
C 06-10-2019 10:00 FC Bergen 3 Hoeven 3 77381 4-1
C 06-10-2019 10:15 Schijf 3 DOSKO 4 77966 3-4
C 06-10-2019 12:00 Vivoo 3 SC Gastel 6 78422 2-4
C 06-10-2019 13:00 Rimboe 5 NSV 2 80028 1-4
C 29-09-2019 12:30 Roosendaal 6 Rimboe 5 79787 11-0
C 29-09-2019 12:00 Hoeven 3 DOSKO 4 78876 2-5
C 29-09-2019 11:30 NSV 2 SC Gastel 6 78909 1-0
C 29-09-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Vivoo 3 77124 4-0
C 22-09-2019 10:30 Schijf 3 Internos 2 77965 4-2
C 22-09-2019 12:00 SC Gastel 6 Rood-Wit W 3 78119 4-0
C 22-09-2019 13:00 Rimboe 5 SSW 2 80027 2-10
C 22-09-2019 12:00 DOSKO 4 NSV 2 78345 1-3
C 22-09-2019 14:00 Vivoo 3 Hoeven 3 78421 3-1
C 22-09-2019 10:00 FC Bergen 3 Roosendaal 6 77380 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Internos 3 91977 3-7
B 15-09-2019 11:00 HSC'28 2 Roosendaal 7 17217 2-3
B 15-09-2019 12:00 Internos 5 Rood-Wit W 3 17061 6-3
B 08-09-2019 11:00 HSC'28 2 Internos 5 16437 1-4
B 08-09-2019 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 3 16704 0-5
B 01-09-2019 10:30 Rood-Wit W 3 HSC'28 2 16371 7-2
B 01-09-2019 12:00 Internos 5 Roosendaal 7 16014 5-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 6 11 9 0 2 27 58 9 49 0
2 NSV 2 10 8 1 1 25 37 14 23 0
3 Vivoo 3 11 6 1 4 19 31 29 2 0
4 Rood-Wit W 3 11 6 0 5 18 46 31 15 0
5 Roosendaal 6 11 6 0 5 18 32 21 11 0
6 DOSKO 4 11 6 0 5 18 32 32 0 0
7 SSW 2 10 5 1 4 16 39 35 4 0
8 FC Bergen 3 11 5 0 6 15 25 28 -3 0
9 Internos 2 11 4 1 6 13 26 32 -6 0
10 Schijf 3 10 3 0 7 9 26 41 -15 0
11 Rimboe 5 11 3 0 8 9 24 70 -46 0
12 Hoeven 3 10 1 0 9 3 14 48 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 3 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 Rood-Wit W 3 1 0 0 1 0 3 7 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:30 - 21:00 C-1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:30 - 21:00 C-1 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven