0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Rood-Wit W 1

Vormt selectie met: Rood-Wit W 2

Teamleden

Spelers
Mitchell Coppens Keeper      
Geovanni Leander Keeper      
Yannick Millenaar Keeper      
Gaynio Aarts        
Joshua Albers        
Ayoub Boudouch        
Jeffrey Bulkmans        
Dylan van Camp        
Davin Eland        
Jorg Elsten        
Justin van Gastel        
Dirck Gijzen        
Bryan Hellemons        
Donny Jaspers        
Dennis Jaspers        
Edwin Jaspers        
Kenny de Jong        
Sven Konings        
Vinnie Konings        
Ramon Krijnen        
Jordy Lambrechts        
Martijn Lindhout        
Deny Maas        
Jeroen Molenaar        
Jan van Nispen        
Yvan Nkundumugisha        
Levi Nooren        
Anis Ouaddaf        
Delano van Peer        
Davey Plasmans        
Mitchell Sanne        
Boy van Steen        
Marijn Suijkerbuijk        
Brandon Timmers        
Roy Wagtmans        
 
Overige teamleden
Richard Konings Teammanager
Marco Groeneveld Trainer / Coach
Michel Jaspers Assistent Trainer
Peter Valster Keeperstrainer
John Severijnen Assistent Scheidsrechter
Leon Evers Fysiotherapeut
Pim Leppens Verzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 17:00 Hillegersberg, vv 1 Rood-Wit W 1
C 13-04-2020 14:00 fc Boshuizen 1 Rood-Wit W 1
C 18-04-2020 18:00 Hillegersberg, vv 1 TOGB 1
C 19-04-2020 14:00 CVV Zwervers ZO1 fc Boshuizen 1
C 19-04-2020 14:30 DOSKO 1 VC Vlissingen 1
C 19-04-2020 14:00 Rood-Wit W 1 ROAC 1
C 19-04-2020 14:00 DHC 1 Olympia 1
C 19-04-2020 14:00 TAC'90 1 Spartaan'20 1
C 19-04-2020 14:00 Den Hoorn 1 VUC 1
C 26-04-2020 14:00 fc Boshuizen 1 Den Hoorn 1
C 26-04-2020 14:00 VUC 1 Rood-Wit W 1
C 26-04-2020 14:00 ROAC 1 TAC'90 1
C 26-04-2020 14:00 VC Vlissingen 1 CVV Zwervers ZO1
C 26-04-2020 14:00 Olympia 1 Hillegersberg, vv 1
C 26-04-2020 14:00 TOGB 1 DOSKO 1
C 26-04-2020 14:30 Spartaan'20 1 DHC 1
C 03-05-2020 14:00 fc Boshuizen 1 TAC'90 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 14:00 Rood-Wit W 1 TAC'90 1 J.W. (John) Severijnen 17850
C 29-03-2020 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 J.W. (John) Severijnen 17960
C 22-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 Afgeschermd 17846
C 15-03-2020 14:00 TOGB 1 Rood-Wit W 1 17346
C 08-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 VC Vlissingen 1 M. (Marco) de Lange 17856 2 - 1
C 01-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Olympia 1 Afgeschermd 17848 1 - 1
V 11-02-2020 20:00 MOC'17 1 Rood-Wit W 1 3 -2
C 02-02-2020 14:00 fc Boshuizen 1 Rood-Wit W 1 M. (Martijn) Bruggeling 17750
C 26-01-2020 14:00 Rood-Wit W 1 DHC 1 R. (Ramon) Westhoff 17855 1 - 1
V 19-01-2020 13:00 Rood-Wit W 1 DSE 1 Jan Verpalen (Scheidsrechter) 3 - 3
V 14-01-2020 20:00 Zwaluwe 1 Rood-Wit W 1 1 - 0
V 12-01-2020 13:30 Rood-Wit W 1 SC Gastel 1 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 3 - 4
C 19-12-2019 20:00 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 J. (Joop) van Ditmarsch 17853 4 - 3
C 15-12-2019 14:00 TAC'90 1 Rood-Wit W 1 R. (Ramon) Westhoff 17537 2 - 1
C 01-12-2019 14:00 CVV Zwervers1 Rood-Wit W 1 M. (Martijn) Bruggeling 17433 1 - 1
C 24-11-2019 14:00 Rood-Wit W 1 TOGB 1 G.P.H. (Gerrit) Hulters 17847 1 - 6
C 10-11-2019 14:00 Olympia 1 Rood-Wit W 1 F. (Frank) Meeuwenoord 17385 3 - 0
C 03-11-2019 14:00 Rood-Wit W 1 VUC 1 R. (Robbie) Tiesinga 17852 1 - 2
C 27-10-2019 14:00 VC Vlissingen 1 Rood-Wit W 1 J. (Jesse) Verduijn 17973 3 - 1
C 20-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 K.P.E. (Koen) Klunder 17857 3 - 1
C 13-10-2019 14:00 ROAC 1 Rood-Wit W 1 J.J. (Juroen) Koene 17611 1 - 1
C 06-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 Hillegersberg, vv 1 R. (Ramon) Westhoff 17858 4 - 0
C 29-09-2019 14:30 Spartaan'20 1 Rood-Wit W 1 P.J. (Pepijn) Helgering 17233 4 - 0
C 22-09-2019 14:00 Rood-Wit W 1 fc Boshuizen 1 A.J. (Arie) Koeman 17854 1 - 4
B 14-09-2019 17:00 Arnemuiden 1 Rood-Wit W 1 R (Ricky) van Belzen 3102 2 - 1
V 10-09-2019 20:00 Rood-Wit W 1 Luctor Heinkenszand 1 Tim Visser (Scheidsrechter) 1 - 4
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1 R.P.A.M. (Rob) Huijben 2961 3 - 3
V 03-09-2019 20:00 Almkerk 1 Rood-Wit W 1 2 - 0
B 01-09-2019 14:30 Rood-Wit W 1 JEKA 1 J.J.H. (Jan) Geurts 2808 1 - 1
V 25-08-2019 13:00 Rood-Wit W 1 Unitas'30 1 Jan Verpalen (Scheidsrechter) 4 - 3
V 17-08-2019 14:30 Rood-Wit W 1 SSV'65 1 Jack Wagtmans (Scheidsrechter) 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 14:00 CVV Zwervers ZO1 DOSKO 1 17436 0-0
C 05-04-2020 14:00 VC Vlissingen 1 TOGB 1 17965 0-0
C 05-04-2020 14:00 VUC 1 Hillegersberg, vv 1 17654 0-0
C 05-04-2020 14:00 Den Hoorn 1 Olympia 1 17692 0-0
C 05-04-2020 14:00 ROAC 1 DHC 1 17612 0-0
C 05-04-2020 14:00 Rood-Wit W 1 TAC'90 1 17850 0-0
C 05-04-2020 14:30 Spartaan'20 1 fc Boshuizen 1 17232 0-0
C 29-03-2020 14:00 TOGB 1 VUC 1 17343 0-0
C 29-03-2020 14:00 Hillegersberg, vv 1 CVV Zwervers ZO1 18024 0-0
C 29-03-2020 14:00 DHC 1 Rood-Wit W 1 17960 0-0
C 29-03-2020 14:00 Olympia 1 DOSKO 1 17388 0-0
C 29-03-2020 14:00 TAC'90 1 Den Hoorn 1 17535 0-0
C 29-03-2020 14:30 Spartaan'20 1 ROAC 1 17229 0-0
C 29-03-2020 14:00 fc Boshuizen 1 VC Vlissingen 1 17752 0-0
C 22-03-2020 14:00 CVV Zwervers ZO1 TOGB 1 17426 0-0
C 22-03-2020 14:00 ROAC 1 fc Boshuizen 1 17610 0-0
C 22-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Spartaan'20 1 17846 0-0
C 22-03-2020 14:00 VC Vlissingen 1 Hillegersberg, vv 1 17976 0-0
C 22-03-2020 14:30 DOSKO 1 TAC'90 1 17990 0-0
C 22-03-2020 14:00 VUC 1 Olympia 1 17644 0-0
C 21-03-2020 17:30 Den Hoorn 1 DHC 1 17699 0-0
C 15-03-2020 14:00 Olympia 1 TAC'90 1 17380 0-0
C 15-03-2020 14:00 TOGB 1 Rood-Wit W 1 17346 0-0
C 15-03-2020 14:00 ROAC 1 Den Hoorn 1 17609 0-0
C 15-03-2020 14:00 VC Vlissingen 1 VUC 1 17970 0-0
C 15-03-2020 14:00 DHC 1 Hillegersberg, vv 1 17963 0-0
C 15-03-2020 14:00 fc Boshuizen 1 DOSKO 1 17753 0-0
C 15-03-2020 14:30 Spartaan'20 1 CVV Zwervers ZO1 17227 0-0
C 08-03-2020 14:00 VUC 1 ROAC 1 17647 0-0
C 08-03-2020 14:00 Hillegersberg, vv 1 Den Hoorn 1 18028 2-6
C 08-03-2020 14:00 TOGB 1 fc Boshuizen 1 17345 2-2
C 08-03-2020 14:00 CVV Zwervers ZO1 Olympia 1 17427 2-2
C 08-03-2020 14:00 TAC'90 1 DHC 1 17538 3-1
C 08-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 VC Vlissingen 1 17856 2-1
C 08-03-2020 14:30 DOSKO 1 Spartaan'20 1 17986 5-2
C 01-03-2020 14:30 DOSKO 1 Den Hoorn 1 17993 1-1
C 01-03-2020 14:00 VC Vlissingen 1 Spartaan'20 1 17964 4-1
C 01-03-2020 14:00 CVV Zwervers ZO1 DHC 1 17434 1-6
C 01-03-2020 14:00 TOGB 1 ROAC 1 17342 6-0
C 01-03-2020 14:00 Rood-Wit W 1 Olympia 1 17848 1-1
C 01-03-2020 14:00 VUC 1 fc Boshuizen 1 17649 2-0
C 01-03-2020 14:00 TAC'90 1 Hillegersberg, vv 1 17541 6-3
C 16-02-2020 14:00 Den Hoorn 1 CVV Zwervers ZO1 17693 6-1
C 16-02-2020 14:00 DHC 1 DOSKO 1 17962 1-2
C 16-02-2020 14:00 Olympia 1 TOGB 1 17378 1-1
C 16-02-2020 14:00 ROAC 1 VC Vlissingen 1 17613 0-1
C 16-02-2020 14:30 Spartaan'20 1 VUC 1 17230 2-2
C 02-02-2020 14:00 fc Boshuizen 1 Rood-Wit W 1 17750 0-0
C 02-02-2020 14:00 DHC 1 VUC 1 17957 0-0
C 02-02-2020 14:00 Hillegersberg, vv 1 DOSKO 1 18033 1-3
C 02-02-2020 14:00 Olympia 1 ROAC 1 17381 2-1
C 02-02-2020 14:00 TAC'90 1 CVV Zwervers ZO1 17532 4-1
C 02-02-2020 14:00 Den Hoorn 1 VC Vlissingen 1 17700 2-0
C 02-02-2020 14:30 Spartaan'20 1 TOGB 1 17225 2-1
C 26-01-2020 14:00 VUC 1 Den Hoorn 1 17648 0-2
C 26-01-2020 14:00 VC Vlissingen 1 fc Boshuizen 1 17972 1-4
C 26-01-2020 14:00 CVV Zwervers ZO1 Hillegersberg, vv 1 17437 1-4
C 26-01-2020 14:00 ROAC 1 Spartaan'20 1 17603 0-3
C 26-01-2020 14:00 TOGB 1 TAC'90 1 17341 1-1
C 26-01-2020 14:00 Rood-Wit W 1 DHC 1 17855 1-1
C 26-01-2020 14:30 DOSKO 1 Olympia 1 17988 4-2
C 19-12-2019 20:00 Rood-Wit W 1 Den Hoorn 1 17853 4-3
C 15-12-2019 14:00 Den Hoorn 1 TOGB 1 17691 0-1
C 15-12-2019 14:00 DHC 1 ROAC 1 17956 1-1
C 15-12-2019 14:00 Hillegersberg, vv 1 VC Vlissingen 1 18032 3-4
C 15-12-2019 14:00 Olympia 1 VUC 1 17382 1-1
C 15-12-2019 14:00 TAC'90 1 Rood-Wit W 1 17537 2-1
C 15-12-2019 14:30 DOSKO 1 CVV Zwervers ZO1 17989 4-0
C 15-12-2019 14:00 fc Boshuizen 1 Spartaan'20 1 17742 1-0
C 08-12-2019 14:30 Spartaan'20 1 TAC'90 1 17228 2-1
C 08-12-2019 14:00 ROAC 1 Hillegersberg, vv 1 17615 2-0
C 08-12-2019 14:00 VC Vlissingen 1 DOSKO 1 17975 1-1
C 08-12-2019 14:00 fc Boshuizen 1 Olympia 1 17744 2-2
C 08-12-2019 14:00 VUC 1 CVV Zwervers ZO1 17645 3-3
C 08-12-2019 14:00 TOGB 1 DHC 1 17347 1-0
C 01-12-2019 14:00 DHC 1 Spartaan'20 1 17951 3-4
C 01-12-2019 14:00 Olympia 1 Den Hoorn 1 17383 5-3
C 01-12-2019 14:00 Hillegersberg, vv 1 fc Boshuizen 1 18029 1-2
C 01-12-2019 14:00 TAC'90 1 VUC 1 17534 2-0
C 01-12-2019 14:00 CVV Zwervers ZO1 Rood-Wit W 1 17433 1-1
C 01-12-2019 14:00 TOGB 1 VC Vlissingen 1 17348 2-2
C 01-12-2019 14:30 DOSKO 1 ROAC 1 17991 0-0
C 24-11-2019 14:00 VUC 1 DOSKO 1 17653 1-2
C 24-11-2019 14:00 ROAC 1 CVV Zwervers ZO1 17606 2-0
C 24-11-2019 14:00 Den Hoorn 1 TAC'90 1 17694 1-1
C 24-11-2019 14:00 Rood-Wit W 1 TOGB 1 17847 1-6
C 24-11-2019 14:00 VC Vlissingen 1 Olympia 1 17966 3-2
C 24-11-2019 14:00 fc Boshuizen 1 DHC 1 17751 3-2
C 24-11-2019 14:30 Spartaan'20 1 Hillegersberg, vv 1 17237 1-1
C 17-11-2019 14:00 fc Boshuizen 1 TOGB 1 17743 3-0
C 10-11-2019 14:00 Hillegersberg, vv 1 DHC 1 18031 3-1
C 10-11-2019 14:00 CVV Zwervers ZO1 Spartaan'20 1 17425 2-1
C 10-11-2019 14:00 Olympia 1 Rood-Wit W 1 17385 3-0
C 10-11-2019 14:00 TAC'90 1 fc Boshuizen 1 17536 4-4
C 10-11-2019 14:00 VUC 1 VC Vlissingen 1 17652 1-2
C 10-11-2019 14:30 DOSKO 1 TOGB 1 17987 0-4
C 09-11-2019 17:00 Den Hoorn 1 ROAC 1 17695 2-3
C 03-11-2019 14:00 TOGB 1 CVV Zwervers ZO1 17340 5-1
C 03-11-2019 14:00 Hillegersberg, vv 1 Olympia 1 18023 1-5
C 03-11-2019 14:00 TAC'90 1 DOSKO 1 17540 1-1
C 03-11-2019 14:00 DHC 1 Den Hoorn 1 17958 1-2
C 03-11-2019 14:00 fc Boshuizen 1 ROAC 1 17747 4-2
C 03-11-2019 14:00 Rood-Wit W 1 VUC 1 17852 1-2
C 03-11-2019 14:30 Spartaan'20 1 VC Vlissingen 1 17235 1-1
C 27-10-2019 14:00 Olympia 1 DHC 1 17386 1-2
C 27-10-2019 14:00 CVV Zwervers ZO1 TAC'90 1 17428 0-4
C 27-10-2019 14:00 VUC 1 Spartaan'20 1 17642 0-1
C 27-10-2019 14:00 Den Hoorn 1 Hillegersberg, vv 1 17702 3-1
C 27-10-2019 14:30 DOSKO 1 fc Boshuizen 1 17994 2-0
C 27-10-2019 14:00 ROAC 1 TOGB 1 17604 0-0
C 27-10-2019 14:00 VC Vlissingen 1 Rood-Wit W 1 17973 3-1
C 20-10-2019 14:30 Spartaan'20 1 Den Hoorn 1 17231 1-0
C 20-10-2019 14:00 VC Vlissingen 1 ROAC 1 17969 2-0
C 20-10-2019 14:00 TOGB 1 Hillegersberg, vv 1 17350 4-1
C 20-10-2019 14:00 fc Boshuizen 1 VUC 1 17748 1-3
C 20-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 17857 3-1
C 20-10-2019 14:00 DHC 1 CVV Zwervers ZO1 17954 2-0
C 20-10-2019 14:00 TAC'90 1 Olympia 1 17531 7-1
C 13-10-2019 14:00 Hillegersberg, vv 1 TAC'90 1 18025 1-6
C 13-10-2019 14:00 CVV Zwervers ZO1 VC Vlissingen 1 17435 3-3
C 13-10-2019 14:00 Den Hoorn 1 fc Boshuizen 1 17697 1-1
C 13-10-2019 14:00 VUC 1 TOGB 1 17643 1-1
C 13-10-2019 14:00 Olympia 1 Spartaan'20 1 17377 1-2
C 13-10-2019 14:00 ROAC 1 Rood-Wit W 1 17611 1-1
C 13-10-2019 14:30 DOSKO 1 DHC 1 17996 0-1
C 06-10-2019 14:00 DHC 1 TAC'90 1 17955 1-0
C 06-10-2019 14:00 TOGB 1 Olympia 1 17339 2-1
C 06-10-2019 14:00 ROAC 1 VUC 1 17608 1-1
C 06-10-2019 14:00 VC Vlissingen 1 Den Hoorn 1 17971 0-0
C 06-10-2019 14:00 fc Boshuizen 1 CVV Zwervers ZO1 17745 1-1
C 06-10-2019 14:00 Rood-Wit W 1 Hillegersberg, vv 1 17858 4-0
C 06-10-2019 14:30 Spartaan'20 1 DOSKO 1 17236 0-1
C 29-09-2019 14:00 Olympia 1 CVV Zwervers ZO1 17379 5-1
C 29-09-2019 14:00 DHC 1 VC Vlissingen 1 17961 1-0
C 29-09-2019 14:00 Hillegersberg, vv 1 VUC 1 18027 2-0
C 29-09-2019 14:00 Den Hoorn 1 DOSKO 1 17701 3-2
C 29-09-2019 14:00 TAC'90 1 ROAC 1 17533 1-1
C 29-09-2019 14:30 Spartaan'20 1 Rood-Wit W 1 17233 4-0
C 22-09-2019 14:30 DOSKO 1 Hillegersberg, vv 1 17998 1-1
C 22-09-2019 14:00 Rood-Wit W 1 fc Boshuizen 1 17854 1-4
C 22-09-2019 14:00 TOGB 1 Spartaan'20 1 17338 3-1
C 22-09-2019 14:00 VUC 1 DHC 1 17651 0-2
C 22-09-2019 14:00 ROAC 1 Olympia 1 17605 2-0
C 22-09-2019 14:00 CVV Zwervers ZO1 Den Hoorn 1 17431 1-3
C 22-09-2019 14:00 VC Vlissingen 1 TAC'90 1 17968 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 1 3166 2-4
B 14-09-2019 17:00 Arnemuiden 1 Rood-Wit W 1 3102 2-1
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1 2961 3-3
B 07-09-2019 16:30 JEKA 1 Arnemuiden 1 2872 3-2
B 01-09-2019 14:30 Rood-Wit W 1 JEKA 1 2808 1-1
B 31-08-2019 17:00 Arnemuiden 1 Unitas'30 1 2708 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TOGB 1 17 9 6 2 33 40 17 23 0
2 TAC'90 1 16 8 6 2 30 46 22 24 0
3 DOSKO 1 17 8 5 4 29 30 22 8 0
4 Den Hoorn 1 17 8 4 5 28 38 25 13 0
5 Spartaan'20 1 17 8 3 6 27 28 26 2 0
6 fc Boshuizen 1 15 7 5 3 26 32 24 8 0
7 VC Vlissingen 1 17 7 6 4 26 31 27 4 1
8 DHC 1 17 7 3 7 24 26 22 4 0
9 Olympia 1 17 5 5 7 20 35 35 0 0
10 ROAC 1 17 4 7 6 19 16 24 -8 0
11 Rood-Wit W 1 15 4 4 7 16 22 33 -11 0
12 VUC 1 17 3 7 7 16 17 23 -6 0
13 Hillegersberg, vv 1 16 3 2 11 11 25 49 -24 0
14 CVV Zwervers ZO1 17 1 5 11 8 19 56 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 1 3 2 1 0 7 10 6 4 0
2 JEKA 1 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
3 Arnemuiden 1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 Rood-Wit W 1 3 0 2 1 2 5 6 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 22-10-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 29-10-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 05-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 12-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 19-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 26-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 03-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 10-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 17-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 24-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 31-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 07-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 14-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 21-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 28-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 04-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 11-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 18-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 25-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 03-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 10-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 17-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 24-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 31-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 07-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 14-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 21-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 28-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 05-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 12-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 19-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 26-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 02-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 09-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 16-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 23-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
di 30-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
dinsdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 22-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 29-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 05-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 12-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 19-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 26-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 03-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 10-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 17-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 24-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 31-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 07-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 14-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 21-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 28-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 04-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 11-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 18-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 25-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 03-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 10-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 17-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 24-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 31-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 07-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 14-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 21-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 28-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 05-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 12-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 19-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 26-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 02-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 09-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 16-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 23-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
di 30-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
donderdag 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 24-10-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 31-10-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 07-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 14-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 21-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 28-11-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 05-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 12-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 19-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 26-12-19 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 02-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 09-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 16-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 23-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 30-01-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 06-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 13-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 20-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 27-02-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 05-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 12-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 19-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 26-03-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 02-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 09-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 16-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 23-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 30-04-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 07-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 14-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 21-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 28-05-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 04-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 11-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 18-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
do 25-06-20 19:30 - 00:00 D Keepers training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 24-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 31-10-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 07-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 14-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 21-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 28-11-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 05-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 12-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 19-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 26-12-19 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 02-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 09-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 16-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 23-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 30-01-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 06-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 13-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 20-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 27-02-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 05-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 12-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 19-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 26-03-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 02-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 09-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 16-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 23-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 30-04-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 07-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 14-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 21-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 28-05-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 04-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 11-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 18-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door
do 25-06-20 19:30 - 21:00 B-rechts A-thuis Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven