0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO8-1

Teamleden

Spelers
Ilja Dedić Keeper      
Damiën de Bont        
Aron Bouwmeester        
Irma Bouwmeester        
Sem v.d. Broek        
Joshua Dong        
Bas Mathijssen        
Gianni Sanne        
Milou Schreuder        
 
Overige teamleden
Werner de Bont Teammanager
Werner de Bont Trainer / Coach
Diëgo Rokx Trainer / Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 The Gunners JO8-1 136496
C 11-05-2019 vervallen Baronie JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 137209 5-5
C 04-05-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 UVV'40 JO8-2 134471
C 06-04-2019 vervallen Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 134629 7-6
C 30-03-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Boeimeer JO8-1 135674 6-8
C 23-03-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-2 134451 7 - 5
C 16-03-2019 08:45 The Gunners JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 137300 9 - 4
C 23-02-2019 vervallen JEKA JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 134560 7 - 8
C 16-02-2019 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Baronie JO8-1 134828 7 - 7
C 09-02-2019 vervallen UVV'40 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 134949 6 - 9
C 08-12-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62061 9 - 4
C 24-11-2018 vervallen DESK JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96897 7 - 10
C 17-11-2018 vervallen Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96894 5 - 7
C 10-11-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-3 96891 14 - 4
C 03-11-2018 vervallen Moerse Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96888 10 - 3
C 27-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 62239 1 - 10
C 06-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-2 60773 3 - 2
C 29-09-2018 vervallen SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96907 13-3
C 22-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 RFC JO8-1G 96871 7-7
B 17-09-2018 18:30 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 O.L.G. (Owen) vanDam 16229 4 - 3
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 W. (Werner) deBont 16827 4 - 12
B 01-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-1 W. (Werner) deBont 16121 5 - 10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-06-2019 18:00 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-2 136979 0-0
C 25-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 The Gunners JO8-1 136496 0-0
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 Boeimeer JO8-1 137304 0-0
C 25-05-2019 10:50 Baronie JO8-1 JEKA JO8-2 135521 0-0
C 18-05-2019 10:30 The Gunners JO8-1 Baronie JO8-1 136451 0-0
C 18-05-2019 09:30 JEKA JO8-2 UVV'40 JO8-2 134262 0-0
C 11-05-2019 09:35 Baronie JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 137209 0-0
C 11-05-2019 08:30 JEKA JO8-2 Boeimeer JO8-1 135885 0-0
C 11-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 The Gunners JO8-1 137220 0-0
C 08-05-2019 18:00 JEKA JO8-2 Baronie JO8-1 136822 0-0
C 04-05-2019 10:30 Rood-Wit W JO8-1 UVV'40 JO8-2 134471 0-0
C 13-04-2019 08:30 The Gunners JO8-1 Boeimeer JO8-1 136890 0-0
C 13-04-2019 13:15 Baronie JO8-1 UVV'40 JO8-2 135679 0-0
C 10-04-2019 18:30 Boeimeer JO8-1 Baronie JO8-1 136150 0-0
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO8-2 The Gunners JO8-1 135366 0-0
C 06-04-2019 08:30 Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 134629 0-0
C 30-03-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 Baronie JO8-1 135822 0-0
C 30-03-2019 10:30 The Gunners JO8-1 JEKA JO8-2 135102 0-0
C 30-03-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Boeimeer JO8-1 135674 0-0
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO8-1 Boeimeer JO8-1 135544 0-0
C 23-03-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-2 134451 0-0
C 16-03-2019 08:30 Boeimeer JO8-1 UVV'40 JO8-2 134564 0-0
C 16-03-2019 08:45 The Gunners JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 137300 0-0
C 09-03-2019 08:30 Baronie JO8-1 The Gunners JO8-1 135840 0-0
C 23-02-2019 10:00 JEKA JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 134560 0-0
C 23-02-2019 08:30 Boeimeer JO8-1 The Gunners JO8-1 134953 0-0
C 16-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Baronie JO8-1 134828 0-0
C 16-02-2019 10:00 The Gunners JO8-1 UVV'40 JO8-2 136724 0-0
C 09-02-2019 10:00 Boeimeer JO8-1 JEKA JO8-2 135787 0-0
C 09-02-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 134949 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-3 Dongen JO8-1G 61558 0-0
C 15-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Sarto JO8-1 96898 0-0
C 08-12-2018 08:45 RFC JO8-1G Beek Vooruit JO8-1 62554 0-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62922 0-0
C 08-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62061 0-0
C 08-12-2018 10:00 TSC JO8-2 Dongen JO8-1G 96899 0-0
C 08-12-2018 10:00 Sarto JO8-1 Moerse Boys JO8-1 61102 0-0
C 08-12-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Boeimeer JO8-1 96915 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO8-3 Beek Vooruit JO8-1 60720 0-0
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 DESK JO8-1 62206 0-0
C 01-12-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 SEOLTO JO8-1 96914 0-0
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-2 TSC JO8-2 62317 0-0
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 RFC JO8-1G 61226 0-0
C 24-11-2018 08:45 SEOLTO JO8-1 JEKA JO8-3 96913 0-0
C 24-11-2018 09:00 Sarto JO8-1 TSV Gudok JO8-1 60761 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96897 0-0
C 24-11-2018 08:45 RFC JO8-1G Dongen JO8-1 63299 0-0
C 24-11-2018 12:00 TSC JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96896 0-0
C 24-11-2018 12:15 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 62736 0-0
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96894 0-0
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 TSC JO8-2 96895 0-0
C 17-11-2018 10:00 Dongen JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96893 0-0
C 17-11-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Sarto JO8-1 96912 0-0
C 17-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 DESK JO8-1 60627 0-0
C 10-11-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Dongen JO8-1 96890 0-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO8-1 Boeimeer JO8-1 96889 0-0
C 10-11-2018 12:15 Unitas'30 JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96892 0-0
C 10-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-3 96891 0-0
C 10-11-2018 11:10 Sarto JO8-1 RFC JO8-1G 61260 0-0
C 10-11-2018 10:00 TSC JO8-2 SEOLTO JO8-1 96911 0-0
C 07-11-2018 17:00 RFC JO8-1G Unitas'30 JO8-2 96883 0-0
C 03-11-2018 10:15 TSC JO8-2 DESK JO8-1 61486 0-0
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 Unitas'30 JO8-2 96886 0-0
C 03-11-2018 08:45 RFC JO8-1G TSV Gudok JO8-1 96887 0-0
C 03-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96888 0-0
C 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Sarto JO8-1 61694 0-0
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Dongen JO8-1 96885 0-0
C 27-10-2018 11:00 DESK JO8-1 RFC JO8-1G 62659 0-0
C 27-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Moerse Boys JO8-1 62379 0-0
C 27-10-2018 11:45 Sarto JO8-1 TSC JO8-2 96884 0-0
C 27-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 62239 0-0
C 27-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 JEKA JO8-3 62609 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 SEOLTO JO8-1 96910 0-0
C 20-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62385 0-0
C 20-10-2018 10:15 SEOLTO JO8-1 Dongen JO8-1 96909 0-0
C 13-10-2018 11:00 Beek Vooruit JO8-1 Moerse Boys JO8-1 96881 0-0
C 13-10-2018 11:25 TSC JO8-2 TSV Gudok JO8-1 61686 0-0
C 13-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Boeimeer JO8-1 60706 0-0
C 13-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62064 0-0
C 13-10-2018 11:15 Sarto JO8-1 JEKA JO8-3 61765 0-0
C 13-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 61499 0-0
C 13-10-2018 10:45 Sarto JO8-1 DESK JO8-1 96882 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 JEKA JO8-3 96880 0-0
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 SEOLTO JO8-1 96908 0-0
C 06-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Boeimeer JO8-1 96879 0-0
C 06-10-2018 12:30 Beek Vooruit JO8-1 TSV Gudok JO8-1 61608 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO8-1 Sarto JO8-1 63023 0-0
C 06-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-2 60773 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 Dongen JO8-1 61646 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO8-3 RFC JO8-1G 96878 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Sarto JO8-1 63244 0-0
C 06-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96877 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSC JO8-2 61770 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G Rood-Wit W JO8-1 60527 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G TSC JO8-2 96873 0-0
C 29-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96872 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 DESK JO8-1 96874 0-0
C 29-09-2018 10:30 Dongen JO8-1 JEKA JO8-3 96875 0-0
C 29-09-2018 09:35 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96907 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 TSV Gudok JO8-1 96876 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Unitas'30 JO8-2 61467 0-0
C 29-09-2018 09:30 Dongen JO8-1 Sarto JO8-1 61815 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 RFC JO8-1G 61425 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 Dongen JO8-1 61824 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Moerse Boys JO8-1 61369 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Boeimeer JO8-1 62373 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 SEOLTO JO8-1 96906 0-0
C 22-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 RFC JO8-1G 96871 0-0
C 22-09-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96868 0-0
C 22-09-2018 10:45 Sarto JO8-1 Dongen JO8-1 96870 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Boeimeer JO8-1 96869 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2018 18:30 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 16229 4-3
B 15-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Unitas'30 JO8-1 16827 4-12
B 15-09-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 TSC JO8-1 16915 4-9
B 08-09-2018 08:30 TSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1 16931 7-6
B 01-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-1 16121 5-10
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-1 SEOLTO JO8-1 15590 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO8-1 3 3 0 0 9 26 15 11 0
2 Unitas'30 JO8-1 3 2 0 1 6 30 11 19 0
3 SEOLTO JO8-1 3 1 0 2 3 8 24 -16 0
4 Rood-Wit W JO8-1 3 0 0 3 0 12 26 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 E Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
maandag 18:30 - 19:00 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:15 - 18:45 D Keepers training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:40 C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 05-09-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 12-09-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 19-09-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 26-09-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 03-10-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 10-10-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 17-10-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 24-10-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 31-10-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 07-11-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 14-11-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 21-11-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 28-11-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 05-12-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 12-12-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 19-12-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 26-12-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 02-01-19 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 09-01-19 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 16-01-19 14:00 - 15:10 Team training gaat_door
wo 23-01-19 14:00 - 15:10 Team training gaat_door
wo 30-01-19 14:00 - 15:10 Team training gaat_door
wo 06-02-19 14:00 - 15:10 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven