0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO9-1

Teamleden

Spelers
Levi Floren Keeper      
Thijs van Beers        
Hessel Berends        
Renzo Besselink        
Mikey Heeren        
Salina Jaspers        
Bartho v.d. Luijtgaarden        
Robin Van Peer        
Teide Ros        
Sulaiman Zakarea        
 
Overige teamleden
Theo Gaarenstroom Teammanager
Theo Gaarenstroom Trainer / Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 04-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 MOC'17 JO9-3 132673 Sportpark De Gagelrijzen 09:00
C 11-05-2019 10:15 DSE JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 130224 Sportpark Hoge Neerstraat 09:35
C 18-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Victoria'03 JO9-1 131745 Sportpark De Gagelrijzen 09:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-4G
C 04-05-2019 09:00 DIA JO9-3 NSV JO9-1G
C 04-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 MOC'17 JO9-3
C 04-05-2019 09:45 BSC JO9-2 Victoria'03 JO9-1
C 04-05-2019 10:45 Moerse Boys JO9-2 Internos JO9-1
C 11-05-2019 10:15 DSE JO9-3 Rood-Wit W JO9-1
C 11-05-2019 10:00 NSV JO9-1G Unitas'30 JO9-3
C 11-05-2019 09:30 Internos JO9-1 DIA JO9-3
C 11-05-2019 09:30 JEKA JO9-4G Moerse Boys JO9-2
C 11-05-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 BSC JO9-2
C 18-05-2019 09:00 DIA JO9-3 Moerse Boys JO9-2
C 18-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Victoria'03 JO9-1
C 18-05-2019 09:45 BSC JO9-2 JEKA JO9-4G
C 18-05-2019 10:15 DSE JO9-3 NSV JO9-1G
C 18-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 Internos JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen NSV JO9-1G Rood-Wit W JO9-1 131426 4-1
C 10-04-2019 18:30 Internos JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 130928 8-2
C 30-03-2019 vervallen JEKA JO9-4G Rood-Wit W JO9-1 129918 5-0
C 23-03-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 BSC JO9-2 132929 4 - 5
V 09-03-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 DVO 60 JO9-1 Rob van Merode (Scheidsrechter) 8 - 1
C 23-02-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Moerse Boys JO9-2 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 130038 5 - 3
C 16-02-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 133475 8 - 1
V 09-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 DVO 60 JO9-1
C 09-02-2019 vervallen Rood-Wit W JO9-1 DIA JO9-3 130595 3 - 9
V 03-02-2019 12:30 Spartaan'20 JO9-4 Rood-Wit W JO9-1 6 - 4
V 02-02-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 6 - 6
V 08-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Prinsenland JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 5 - 5
C 01-12-2018 vervallen Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 60034 4 - 4
C 24-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 57372 8 - 1
C 17-11-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Zundert JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 57980 1 - 6
C 10-11-2018 vervallen Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 58913 3 - 6
C 03-11-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Virtus JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 57474 4 - 5
C 27-10-2018 vervallen Klundert JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 58108 4 - 2
C 13-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 JEKA JO9-6G 56276 5 - 3
C 06-10-2018 08:45 VVR JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 59298 2-4
C 29-09-2018 vervallen Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 Theo Gaarenstroom (Scheidsrechter) 57589 4-5
C 22-09-2018 vervallen Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 59373 6-7
B 15-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 13885 2 - 8
B 08-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Roosendaal JO9-3 W.A.M. (Theo) Gaarenstroom… (+1) 15148 4 - 10
B 01-09-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 Afgeschermd 14112 2 - 15
T 18-08-2018 08:45 Toernooi Sprundel Rood-Wit W JO9-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 18:30 JEKA JO9-4G DSE JO9-3 131779 0-0
C 13-04-2019 10:15 Victoria'03 JO9-1 Moerse Boys JO9-2 130373 0-0
C 13-04-2019 09:00 DSE JO9-3 BSC JO9-2 133302 0-0
C 13-04-2019 09:30 JEKA JO9-4G Internos JO9-1 132727 0-0
C 13-04-2019 09:00 NSV JO9-1G Rood-Wit W JO9-1 131426 0-0
C 13-04-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 DIA JO9-3 131757 0-0
C 10-04-2019 18:30 Internos JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 130928 0-0
C 10-04-2019 18:30 Moerse Boys JO9-2 MOC'17 JO9-3 130126 0-0
C 10-04-2019 18:30 NSV JO9-1G Victoria'03 JO9-1 130835 0-0
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 MOC'17 JO9-3 133370 0-0
C 06-04-2019 09:00 DIA JO9-3 JEKA JO9-4G 130383 0-0
C 06-04-2019 10:45 Moerse Boys JO9-2 DSE JO9-3 132963 0-0
C 06-04-2019 09:45 BSC JO9-2 NSV JO9-1G 133417 0-0
C 06-04-2019 09:30 Internos JO9-1 Victoria'03 JO9-1 133153 0-0
C 30-03-2019 09:30 JEKA JO9-4G Rood-Wit W JO9-1 129918 0-0
C 30-03-2019 09:45 MOC'17 JO9-3 NSV JO9-1G 131681 0-0
C 30-03-2019 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-3 132092 0-0
C 23-03-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 Internos JO9-1 129712 0-0
C 23-03-2019 10:30 Rood-Wit W JO9-1 BSC JO9-2 132929 0-0
C 23-03-2019 10:00 NSV JO9-1G JEKA JO9-4G 132608 0-0
C 23-03-2019 09:00 DSE JO9-3 DIA JO9-3 133375 0-0
C 23-03-2019 11:00 Victoria'03 JO9-1 Unitas'30 JO9-3 133182 0-0
C 16-03-2019 09:45 BSC JO9-2 DEVO JO9-1 133689 0-0
C 09-03-2019 11:00 Unitas'30 JO9-3 BSC JO9-2 133912 0-0
C 09-03-2019 11:00 DEVO JO9-1 DIA JO9-3 132191 0-0
C 23-02-2019 10:00 Victoria'03 JO9-1 JEKA JO9-4G 129514 0-0
C 23-02-2019 10:15 DSE JO9-3 Internos JO9-1 131835 0-0
C 23-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Moerse Boys JO9-2 130038 0-0
C 21-02-2019 18:30 NSV JO9-1G Internos JO9-1 130501 0-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 133475 0-0
C 16-02-2019 09:30 Internos JO9-1 DEVO JO9-1 129832 0-0
C 16-02-2019 09:00 DIA JO9-3 BSC JO9-2 130094 0-0
C 16-02-2019 10:30 JEKA JO9-4G MOC'17 JO9-3 132124 0-0
C 16-02-2019 10:45 Victoria'03 JO9-1 DSE JO9-3 133694 0-0
C 16-02-2019 10:45 Moerse Boys JO9-2 NSV JO9-1G 132707 0-0
C 09-02-2019 10:15 DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-3 131567 0-0
C 09-02-2019 10:00 DEVO JO9-1 JEKA JO9-4G 130738 0-0
C 09-02-2019 09:45 BSC JO9-2 Moerse Boys JO9-2 133799 0-0
C 09-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-1 DIA JO9-3 130595 0-0
C 09-02-2019 08:30 MOC'17 JO9-3 Victoria'03 JO9-1 130412 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Internos JO9-1 Moerse Boys JO9-1 58536 0-0
C 15-12-2018 09:00 Zundert JO9-1 Klundert JO9-1 57586 0-0
C 15-12-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 DSE JO9-2 59534 0-0
C 08-12-2018 11:30 DSE JO9-2 Virtus JO9-1 56827 0-0
C 08-12-2018 10:00 Zundert JO9-1 JEKA JO9-6G 58387 0-0
C 08-12-2018 09:30 Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-3 58924 0-0
C 08-12-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 VVR JO9-2 58991 0-0
C 08-12-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Klundert JO9-1 56982 0-0
C 01-12-2018 08:30 Virtus JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57907 0-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 Rood-Wit W JO9-1 60034 0-0
C 01-12-2018 08:45 VVR JO9-2 Zundert JO9-1 56781 0-0
C 01-12-2018 09:00 Klundert JO9-1 Internos JO9-1 60083 0-0
C 01-12-2018 09:30 JEKA JO9-6G Moerse Boys JO9-1 57749 0-0
C 24-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Virtus JO9-1 59156 0-0
C 24-11-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 Unitas'30 JO9-3 56642 0-0
C 24-11-2018 09:30 Internos JO9-1 VVR JO9-2 57343 0-0
C 24-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 57372 0-0
C 17-11-2018 10:00 Klundert JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57222 0-0
C 17-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Zundert JO9-1 57980 0-0
C 17-11-2018 08:30 Virtus JO9-1 JEKA JO9-6G 57865 0-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO9-6G VVR JO9-2 57544 0-0
C 10-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Unitas'30 JO9-3 57853 0-0
C 10-11-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 58913 0-0
C 10-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Internos JO9-1 60383 0-0
C 10-11-2018 10:00 Zundert JO9-1 Virtus JO9-1 57543 0-0
C 03-11-2018 11:30 DSE JO9-2 Klundert JO9-1 59194 0-0
C 03-11-2018 09:30 Victoria'03 JO9-2 JEKA JO9-6G 58074 0-0
C 03-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Virtus JO9-1 57474 0-0
C 03-11-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Zundert JO9-1 57380 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2 58783 0-0
C 27-10-2018 08:30 Virtus JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56398 0-0
C 27-10-2018 08:45 VVR JO9-2 DSE JO9-2 57899 0-0
C 27-10-2018 09:00 Klundert JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 58108 0-0
C 27-10-2018 09:30 JEKA JO9-6G Internos JO9-1 57065 0-0
C 27-10-2018 10:00 Zundert JO9-1 Victoria'03 JO9-2 58476 0-0
C 13-10-2018 11:30 DSE JO9-2 Zundert JO9-1 57826 0-0
C 13-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 JEKA JO9-6G 56276 0-0
C 13-10-2018 09:30 Internos JO9-1 Victoria'03 JO9-2 57549 0-0
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 VVR JO9-2 59504 0-0
C 13-10-2018 08:30 Virtus JO9-1 Klundert JO9-1 56504 0-0
C 06-10-2018 08:45 VVR JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 59298 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO9-1 Unitas'30 JO9-3 59392 0-0
C 06-10-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Moerse Boys JO9-1 60388 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO9-6G DSE JO9-2 59502 0-0
C 06-10-2018 10:00 Zundert JO9-1 Internos JO9-1 56247 0-0
C 29-09-2018 08:30 Virtus JO9-1 VVR JO9-2 59633 0-0
C 29-09-2018 09:00 Klundert JO9-1 JEKA JO9-6G 56228 0-0
C 29-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Internos JO9-1 57589 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-3 Zundert JO9-1 57782 0-0
C 29-09-2018 11:30 DSE JO9-2 Moerse Boys JO9-1 56994 0-0
C 22-09-2018 10:00 Zundert JO9-1 Hoeven JO9-1 60091 0-0
C 22-09-2018 09:30 JEKA JO9-6G Unitas'30 JO9-3 60007 0-0
C 22-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 58446 0-0
C 22-09-2018 08:45 Moerse Boys JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 59373 0-0
C 22-09-2018 08:45 VVR JO9-2 Klundert JO9-1 59924 0-0
C 22-09-2018 08:45 Internos JO9-1 Virtus JO9-1 57175 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 Rood-Wit W JO9-1 13885 2-8
B 15-09-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Roosendaal JO9-3 13994 1-16
B 08-09-2018 09:00 Victoria'03 JO9-2 SC Kruisland JO9-1 14855 15-3
B 08-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO9-1 Roosendaal JO9-3 15148 4-10
B 01-09-2018 10:00 SC Kruisland JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 14112 2-15
B 01-09-2018 10:15 Roosendaal JO9-3 Victoria'03 JO9-2 13959 15-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO9-3 3 3 0 0 9 41 5 36 0
2 Rood-Wit W JO9-1 3 2 0 1 6 27 14 13 0
3 Victoria'03 JO9-2 3 1 0 2 3 17 26 -9 0
4 SC Kruisland JO9-1 3 0 0 3 0 6 46 -40 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 E Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:15 - 19:15 E Team training gaat_door
maandag 18:30 - 19:00 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 18:15 - 18:45 D Keepers training gaat_door
ma 03-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 10-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 19:00 D Keepers training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 19:00 Keepers training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:40 C Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 05-09-18 14:00 - 15:10 C Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:30 - 16:40 C Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:30 - 16:40 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven