0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Rood-Wit W JO13-1

Teamleden

Spelers
Juno Dedić Keeper      
Salim Abarkane        
Jason Bulkmans        
Jens Buurstede        
Diëgo Jaspers        
Sem Koevoets        
Jayden Oomen        
Timo Oosse        
Roy Scheepers        
Milan Valentijn        
Nick Verstraaten        
Jayson van Vessem        
 
Overige teamleden
Leon Jacobs Teammanager
Jack Pinxteren Trainer / Coach
Johan Wagtmans Assistent Trainer
Johan Bulkmans Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-06-2019 19:00 Rood-Wit W JO13-1 Oosterhout JO13-1 144417 1-2
C 28-05-2019 19:00 VVR JO13-1 Oosterhout JO13-1 144422 5-2
C 25-05-2019 13:00 Moerse Boys JO13-1 Oosterhout JO13-1 144424 6-0
C 25-05-2019 08:30 Baronie JO13-3 JEKA JO13-2 118796 1-3
C 25-05-2019 10:15 Klundert JO13-1 VVR JO13-1 117570 8-3
C 25-05-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Roosendaal JO13-2 119273 1-1
C 25-05-2019 12:30 Victoria'03 JO13-1 De Fendert JO13-1 116963 3-5
C 25-05-2019 11:30 Zundert JO13-1 Halsteren JO13-2 118953 3-9
C 18-05-2019 10:15 Roosendaal JO13-2 Moerse Boys JO13-1 116732 5-3
C 18-05-2019 12:00 Oosterhout JO13-1 Victoria'03 JO13-1 144423 3-6
C 18-05-2019 11:00 VVR JO13-1 Zundert JO13-1 119122 8-0
C 18-05-2019 11:00 De Fendert JO13-1 Baronie JO13-3 118144 4-1
C 18-05-2019 11:45 Halsteren JO13-2 Klundert JO13-1 117562 1-5
C 18-05-2019 10:00 JEKA JO13-2 Rood-Wit W JO13-1 116960 3-1
C 11-05-2019 11:00 Victoria'03 JO13-1 Halsteren JO13-2 116581 2-5
C 11-05-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-1 De Fendert JO13-1 118753 4-5
C 11-05-2019 11:30 Zundert JO13-1 JEKA JO13-2 117217 1-3
C 11-05-2019 12:00 Klundert JO13-1 Roosendaal JO13-2 118828 5-2
C 11-05-2019 11:30 Moerse Boys JO13-1 Baronie JO13-3 118220 2-3
C 04-05-2019 12:00 JEKA JO13-2 Moerse Boys JO13-1 116906 3-2
C 04-05-2019 11:00 De Fendert JO13-1 Zundert JO13-1 117191 0-2
C 04-05-2019 10:45 Oosterhout JO13-1 Klundert JO13-1 144421 0-10
C 04-05-2019 10:15 Halsteren JO13-2 VVR JO13-1 117699 2-3
C 04-05-2019 10:00 Baronie JO13-3 Rood-Wit W JO13-1 117658 1-2
C 13-04-2019 09:15 Victoria'03 JO13-1 Baronie JO13-3 117021 3-4
C 13-04-2019 10:15 Halsteren JO13-2 JEKA JO13-2 119175 0-4
C 13-04-2019 10:15 Klundert JO13-1 De Fendert JO13-1 119505 11-1
C 13-04-2019 11:00 VVR JO13-1 Roosendaal JO13-2 117494 2-0
C 13-04-2019 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 116634 2-3
C 13-04-2019 11:30 Zundert JO13-1 Oosterhout JO13-1 144420 4-1
C 06-04-2019 11:45 Roosendaal JO13-2 Zundert JO13-1 119366 8-1
C 06-04-2019 11:30 JEKA JO13-2 Klundert JO13-1 119189 2-2
C 06-04-2019 11:00 De Fendert JO13-1 Moerse Boys JO13-1 117412 1-1
C 06-04-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Victoria'03 JO13-1 117025 2-1
C 06-04-2019 10:45 Oosterhout JO13-1 Halsteren JO13-2 144419 0-11
C 06-04-2019 10:15 Baronie JO13-3 VVR JO13-1 118255 0-2
C 30-03-2019 10:30 JEKA JO13-2 Roosendaal JO13-2 117476 2-1
C 30-03-2019 11:30 Zundert JO13-1 Victoria'03 JO13-1 117557 1-5
C 30-03-2019 11:30 Moerse Boys JO13-1 VVR JO13-1 117185 0-2
C 23-03-2019 10:15 Halsteren JO13-2 Baronie JO13-3 116697 0-6
C 23-03-2019 09:30 Victoria'03 JO13-1 JEKA JO13-2 119457 1-2
C 23-03-2019 10:15 Klundert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 116573 4-7
C 23-03-2019 10:45 Oosterhout JO13-1 Roosendaal JO13-2 144418 2-9
C 23-03-2019 11:30 Zundert JO13-1 Moerse Boys JO13-1 119552 4-1
C 16-03-2019 08:30 Baronie JO13-3 Klundert JO13-1 118177 1-5
C 16-03-2019 10:15 Roosendaal JO13-2 Halsteren JO13-2 117643 4-1
C 16-03-2019 11:00 De Fendert JO13-1 JEKA JO13-2 119589 1-4
C 14-03-2019 19:30 Roosendaal JO13-2 Baronie JO13-3 117376 3-4
C 09-03-2019 09:00 Victoria'03 JO13-1 Moerse Boys JO13-1 119534 2-2
C 09-03-2019 10:15 Halsteren JO13-2 De Fendert JO13-1 116808 5-4
C 09-03-2019 10:15 Klundert JO13-1 Zundert JO13-1 118481 9-3
C 09-03-2019 10:45 Oosterhout JO13-1 Baronie JO13-3 144416 4-2
C 09-03-2019 11:00 VVR JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 119016 4-0
C 23-02-2019 10:15 Roosendaal JO13-2 Victoria'03 JO13-1 118248 0-2
C 23-02-2019 11:00 VVR JO13-1 De Fendert JO13-1 116756 4-1
C 16-02-2019 10:45 Victoria'03 JO13-1 VVR JO13-1 116598 2-3
C 16-02-2019 08:30 Baronie JO13-3 Zundert JO13-1 119313 11-2
C 16-02-2019 10:30 JEKA JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 118747 0-0
C 16-02-2019 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Halsteren JO13-2 119571 2-1
C 16-02-2019 11:00 De Fendert JO13-1 Roosendaal JO13-2 118071 2-4
C 16-02-2019 11:30 Moerse Boys JO13-1 Klundert JO13-1 119312 1-6
C 16-02-2019 13:45 JEKA JO13-2 Oosterhout JO13-1 144415 4-1
C 09-02-2019 10:45 Oosterhout JO13-1 De Fendert JO13-1 144414 0-5
C 09-02-2019 11:45 Halsteren JO13-2 Moerse Boys JO13-1 117598 2-1
C 09-02-2019 11:30 Zundert JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 117918 3-5
C 09-02-2019 08:30 VVR JO13-1 JEKA JO13-2 118416 1-4
C 09-02-2019 10:15 Klundert JO13-1 Victoria'03 JO13-1 119386 3-1
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 De Fendert JO13-1 117299 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Willem II JO13-1 MOC'17 JO13-3 104325 12-0
C 15-12-2018 12:45 Gloria UC JO13-1 Moerse Boys JO13-1 44304 1-0
C 15-12-2018 10:30 Baronie JO13-4 TSC JO13-2 46315 3-6
C 08-12-2018 11:30 JEKA JO13-3 Rood-Wit W JO13-1 45577 0-1
C 08-12-2018 09:30 Willem II JO13-1 Oosterhout JO13-1 104334 0-0
C 08-12-2018 13:00 MOC'17 JO13-3 DSE JO13-1 45116 1-6
C 01-12-2018 08:30 TSC JO13-2 MOC'17 JO13-3 44632 9-2
C 01-12-2018 10:45 Oosterhout JO13-1 JEKA JO13-3 44344 3-6
C 01-12-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Gloria UC JO13-1 45662 0-8
C 01-12-2018 11:30 DSE JO13-1 Willem II JO13-1 104333 4-1
C 01-12-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 WDS'19 JO13-1 45015 4-1
C 24-11-2018 09:45 MOC'17 JO13-3 Baronie JO13-4 44489 0-9
C 24-11-2018 10:15 WDS'19 JO13-1 Oosterhout JO13-1 45331 0-4
C 24-11-2018 10:30 JEKA JO13-3 Moerse Boys JO13-1 44568 2-2
C 24-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 TSC JO13-2 43704 0-5
C 24-11-2018 12:45 Gloria UC JO13-1 DSE JO13-1 43717 10-0
C 17-11-2018 11:30 DSE JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 44281 6-1
C 17-11-2018 10:45 Oosterhout JO13-1 TSC JO13-2 44657 3-5
C 17-11-2018 10:00 WDS'19 JO13-1 Gloria UC JO13-1 46618 0-4
C 17-11-2018 13:50 Baronie JO13-4 JEKA JO13-3 43657 2-3
C 10-11-2018 08:30 TSC JO13-2 Moerse Boys JO13-1 44665 4-0
C 10-11-2018 09:30 Willem II JO13-1 Baronie JO13-4 104331 11-4
C 10-11-2018 09:45 MOC'17 JO13-3 WDS'19 JO13-1 44556 2-4
C 10-11-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Oosterhout JO13-1 45294 8-2
C 10-11-2018 10:15 JEKA JO13-3 DSE JO13-1 45670 2-0
C 03-11-2018 09:45 MOC'17 JO13-3 Moerse Boys JO13-1 44066 0-4
C 03-11-2018 10:00 WDS'19 JO13-1 TSC JO13-2 46305 0-8
C 03-11-2018 08:30 Baronie JO13-4 DSE JO13-1 46869 2-6
C 03-11-2018 12:45 Gloria UC JO13-1 JEKA JO13-3 44382 2-0
C 03-11-2018 10:00 Willem II JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 104330 4-2
C 27-10-2018 12:00 JEKA JO13-3 Willem II JO13-1 104329 1-6
C 27-10-2018 10:45 Oosterhout JO13-1 MOC'17 JO13-3 45623 2-0
C 27-10-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Baronie JO13-4 44812 1-1
C 27-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 WDS'19 JO13-1 44658 1-2
C 27-10-2018 08:30 TSC JO13-2 Gloria UC JO13-1 45968 1-3
C 13-10-2018 09:45 MOC'17 JO13-3 JEKA JO13-3 46777 0-8
C 13-10-2018 10:15 WDS'19 JO13-1 Internos JO13-1 44078 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO13-4 Rood-Wit W JO13-1 44486 3-2
C 13-10-2018 11:00 DSE JO13-1 Moerse Boys JO13-1 46675 5-1
C 13-10-2018 12:45 Gloria UC JO13-1 Oosterhout JO13-1 43837 8-0
C 13-10-2018 11:30 WDS'19 JO13-1 Willem II JO13-1 104328 1-11
C 06-10-2018 08:45 TSC JO13-2 DSE JO13-1 45114 7-4
C 06-10-2018 10:15 Internos JO13-1 Gloria UC JO13-1 46209 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO13-3 WDS'19 JO13-1 43892 3-1
C 06-10-2018 10:45 Oosterhout JO13-1 Baronie JO13-4 43894 0-4
C 06-10-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 MOC'17 JO13-3 45334 8-0
C 29-09-2018 11:30 DSE JO13-1 Oosterhout JO13-1 46523 3-0
C 29-09-2018 08:30 TSC JO13-2 Internos JO13-1 44212 0-0
C 29-09-2018 09:45 MOC'17 JO13-3 Gloria UC JO13-1 46750 1-16
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO13-4 WDS'19 JO13-1 44844 4-1
C 29-09-2018 11:30 Moerse Boys JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 43806 2-3
C 22-09-2018 10:15 Internos JO13-1 MOC'17 JO13-3 43688 0-0
C 22-09-2018 10:45 Oosterhout JO13-1 Moerse Boys JO13-1 43869 0-4
C 22-09-2018 10:30 JEKA JO13-3 TSC JO13-2 46046 1-3
C 22-09-2018 10:15 WDS'19 JO13-1 DSE JO13-1 44435 1-3
C 22-09-2018 12:45 Gloria UC JO13-1 Baronie JO13-4 46067 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:45 MOC'17 JO13-2 Rood-Wit W JO13-1 7646 3-1
B 15-09-2018 10:30 SC Gastel JO13-1 Victoria'03 JO13-1 7641 4-0
B 08-09-2018 09:45 MOC'17 JO13-2 SC Gastel JO13-1 7307 1-2
B 08-09-2018 11:00 Rood-Wit W JO13-1 Victoria'03 JO13-1 6958 4-3
B 01-09-2018 09:30 Victoria'03 JO13-1 MOC'17 JO13-2 7458 3-0
B 01-09-2018 10:30 SC Gastel JO13-1 Rood-Wit W JO13-1 7562 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Klundert JO13-1 11 10 1 0 31 67 15 52 0
2 JEKA JO13-2 11 10 1 0 31 34 12 22 0
3 VVR JO13-1 11 9 0 2 27 37 19 18 0
4 Roosendaal JO13-2 11 5 1 5 16 37 25 12 0
5 Rood-Wit W JO13-1 11 5 1 5 16 21 26 -5 0
6 Baronie JO13-3 11 5 0 6 15 34 30 4 0
7 Halsteren JO13-2 11 5 0 6 15 37 34 3 0
8 De Fendert JO13-1 11 4 1 6 13 29 39 -10 0
9 Victoria'03 JO13-1 11 3 1 7 10 28 30 -2 0
10 Zundert JO13-1 11 3 0 8 9 24 60 -36 0
11 Oosterhout JO13-1 11 2 0 9 6 15 63 -48 0
12 Moerse Boys JO13-1 11 1 2 8 5 21 31 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO13-1 9 9 0 0 27 56 5 51 0
2 TSC JO13-2 9 8 0 1 24 48 16 32 0
3 DSE JO13-1 10 7 0 3 21 37 26 11 0
4 JEKA JO13-3 10 5 1 4 16 26 20 6 0
5 Willem II JO13-1 6 5 0 1 15 45 12 33 0
6 Baronie JO13-4 10 4 1 5 13 35 34 1 0
7 Rood-Wit W JO13-1 10 4 0 6 12 26 32 -6 0
8 Moerse Boys JO13-1 9 3 2 4 11 18 17 1 0
9 Oosterhout JO13-1 9 2 0 7 6 14 38 -24 0
10 WDS'19 JO13-1 10 2 0 8 6 11 44 -33 0
11 MOC'17 JO13-3 10 0 0 10 0 6 78 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO13-1 3 3 0 0 9 12 2 10 0
2 Victoria'03 JO13-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
3 MOC'17 JO13-2 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
4 Rood-Wit W JO13-1 3 1 0 2 3 6 12 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
dinsdag 18:45 - 19:30 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 02-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 09-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 16-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 23-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 30-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 06-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 13-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 20-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 27-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 01-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 08-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 15-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 22-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 29-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 05-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 12-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 19-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 26-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 02-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 09-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 16-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 23-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 30-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 07-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 14-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 21-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 28-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 04-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 11-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 18-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
di 25-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 18:45 - 19:30 D Keepers training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 18:00 - 19:15 B-links B-thuis Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31165384307

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven