0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)

Rood-Wit W JO19-1

Teamleden

Spelers
Mitchell Coppens Keeper      
Vinnie Bastiaanse        
Justin van Gastel        
Dirck Gijzen        
Mike Huijbrechts        
Donny Jaspers        
Sven Konings        
Vinnie Konings        
Jordy Lambrechts        
Jim Martens        
Levi van Meer        
Jan van Nispen        
Pieter de Rooij        
Mitchell Sanne        
Calvin Smetsers        
Nicky van Vugt        
Roy Wagtmans        
 
Overige teamleden
Richard Konings Teammanager
Jan van Nispen Teammanager
Rick Hoendervangers Trainer / Coach
John van Gastel Assistent Coach
Jan van Nispen Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
V 15-12-2018 14:00 Rijen JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 12:30
V 19-01-2019 14:30 RWB JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 13:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 14:45 Virtus JO19-1 Hoeven JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 15:45 Unitas'30 JO19-2 MOC'17 JO19-2 32288 0-1
C 08-12-2018 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1 92423 3-4
C 08-12-2018 14:45 Virtus JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32420 5-1
C 08-12-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Baronie JO19-2 92595 1-3
C 08-12-2018 14:00 Internos JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32464 2-1
C 08-12-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Hoeven JO19-1 32696 2-2
C 01-12-2018 12:05 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 92594 4-0
C 01-12-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Victoria'03 JO19-1 32442 1-5
C 01-12-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 SC Gastel JO19-1 32486 2-0
C 01-12-2018 14:30 VVR JO19-1 Internos JO19-1 92422 3-3
C 01-12-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Virtus JO19-1 32439 1-2
C 01-12-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Zundert JO19-1 32316 4-0
C 24-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32360 1-6
C 24-11-2018 14:00 Internos JO19-1 MOC'17 JO19-2 32322 5-0
C 24-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Baronie JO19-2 92593 0-2
C 24-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32618 3-1
C 24-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 SC Gastel JO19-1 32626 0-3
C 17-11-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 VVR JO19-1 92421 4-1
C 17-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32305 4-0
C 17-11-2018 15:00 SC Gastel JO19-1 Zundert JO19-1 32624 4-1
C 17-11-2018 12:30 Hoeven JO19-1 Baronie JO19-2 92592 1-6
C 17-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Internos JO19-1 32561 1-0
C 14-11-2018 19:30 Virtus JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32683 2-1
C 10-11-2018 13:25 Baronie JO19-2 Moerse Boys JO19-1 92591 1-2
C 10-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32540 3-3
C 10-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 SC Gastel JO19-1 32583 3-2
C 10-11-2018 15:00 Zundert JO19-1 MOC'17 JO19-2 32469 0-1
C 10-11-2018 14:30 VVR JO19-1 Hoeven JO19-1 92420 4-2
C 10-11-2018 16:15 Unitas'30 JO19-2 Virtus JO19-1 32508 2-2
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32600 1-4
C 03-11-2018 14:45 Virtus JO19-1 Baronie JO19-2 92590 0-4
C 03-11-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 MOC'17 JO19-2 32444 3-4
C 03-11-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Hoeven JO19-1 32582 5-0
C 03-11-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 VVR JO19-1 92419 1-1
C 03-11-2018 14:00 Internos JO19-1 Zundert JO19-1 32451 2-3
C 27-10-2018 12:15 Baronie JO19-2 Internos JO19-1 92589 2-1
C 27-10-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 32472 0-3
C 27-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Virtus JO19-1 92418 2-1
C 27-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 SC Gastel JO19-1 32401 3-4
C 27-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32471 8-3
C 27-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32323 2-1
C 20-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Victoria'03 JO19-1 32501 3-0
C 17-10-2018 20:00 MOC'17 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 32700 3-1
C 13-10-2018 14:00 Internos JO19-1 Hoeven JO19-1 32542 2-2
C 13-10-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 VVR JO19-1 92417 3-0
C 13-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Baronie JO19-2 92588 0-0
C 13-10-2018 16:00 Unitas'30 JO19-2 Zundert JO19-1 32674 2-1
C 06-10-2018 13:50 Baronie JO19-2 MOC'17 JO19-2 92587 0-0
C 06-10-2018 14:30 Victoria'03 JO19-1 Internos JO19-1 32467 1-3
C 06-10-2018 14:30 VVR JO19-1 Unitas'30 JO19-2 92416 5-2
C 06-10-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 32665 0-1
C 06-10-2018 15:00 Hoeven JO19-1 SC Gastel JO19-1 32400 2-3
C 06-10-2018 15:00 Zundert JO19-1 Virtus JO19-1 32308 4-4
C 29-09-2018 13:00 Baronie JO19-2 Victoria'03 JO19-1 92586 1-4
C 29-09-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Hoeven JO19-1 32672 0-2
C 29-09-2018 14:00 Unitas'30 JO19-2 Internos JO19-1 32311 4-2
C 29-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Zundert JO19-1 32361 2-2
C 29-09-2018 14:45 Moerse Boys JO19-1 VVR JO19-1 92415 3-3
C 29-09-2018 14:30 SC Gastel JO19-1 Virtus JO19-1 32284 1-4
C 22-09-2018 14:00 Internos JO19-1 SC Gastel JO19-1 32408 1-3
C 22-09-2018 14:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 92414 0-1
C 22-09-2018 15:00 Zundert JO19-1 Baronie JO19-2 92585 3-0
C 22-09-2018 15:00 Hoeven JO19-1 Moerse Boys JO19-1 32411 4-3
C 22-09-2018 14:45 Virtus JO19-1 MOC'17 JO19-2 32367 3-1
C 22-09-2018 14:00 Victoria'03 JO19-1 Unitas'30 JO19-2 32409 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:00 Internos JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 3840 0-2
B 15-09-2018 14:30 VVR JO19-1 DSE JO19-1 4316 2-4
B 08-09-2018 14:00 Internos JO19-1 VVR JO19-1 4139 2-1
B 08-09-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 DSE JO19-1 4389 0-1
B 01-09-2018 14:30 DSE JO19-1 Internos JO19-1 4303 3-2
B 29-08-2018 19:30 VVR JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 4515 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO19-1 11 7 3 1 24 28 11 17 0
2 Virtus JO19-1 10 6 2 2 20 24 17 7 0
3 Baronie JO19-2 10 6 1 3 19 23 12 11 0
4 SC Gastel JO19-1 11 6 0 5 18 27 23 4 0
5 MOC'17 JO19-2 10 5 0 5 15 15 23 -8 0
6 VVR JO19-1 11 4 3 4 15 23 25 -2 0
7 Hoeven JO19-1 10 4 2 4 14 27 28 -1 0
8 Victoria'03 JO19-1 11 4 2 5 14 22 24 -2 0
9 Zundert JO19-1 11 4 2 5 14 22 25 -3 0
10 Internos JO19-1 11 3 3 5 12 24 23 1 0
11 Moerse Boys JO19-1 11 3 1 7 10 22 24 -2 0
12 Unitas'30 JO19-2 11 2 1 8 7 15 37 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO19-1 3 3 0 0 9 8 4 4 0
2 Rood-Wit W JO19-1 3 2 0 1 6 5 2 3 0
3 Internos JO19-1 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
4 VVR JO19-1 3 0 0 3 0 4 9 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 20:15 D Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 30-08-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 06-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 13-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 20-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 06-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 13-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 20-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door
do 27-06-19 19:30 - 20:15 D Keepers training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-10-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-11-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 31-12-18 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-01-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-02-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-03-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-04-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-05-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-06-19 19:30 - 21:00 B-rechts C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven