0214 Mannen Zaterdag reserve

Rood-Wit W 2 zat

Teamleden

Spelers
Corné van Zundert Keeper      
Andres van Beers        
Ricky van Beers        
Robin Brouwer        
Robbie Gordeijns        
Johan Hellemons        
Dave de Jong        
Kevin de Jong        
Nicky Kas        
Stefan Konings        
Steven Lodewijks        
Bonny Luijkx        
Mark van Oosterhout        
Richard Sanne        
Arnoud Scheepers        
Rob Valentijn        
Antoine Verlaar        
Joel Vermeiren        
Joey Waayenberg        
Fabian Wijnings        
Ferdy Zweere        
 
Overige teamleden
André Mol Teammanager
Bert Nagtzaam Teammanager
André Mol Assistent Scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 14:30 VVR 2 Oosterhout 4
C 04-05-2019 13:15 Boeimeer 4 TVC Breda 3
C 04-05-2019 13:30 Internos 5 SAB 2
C 04-05-2019 14:30 The Gunners 4 Bavel 4
C 04-05-2019 14:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2
C 08-05-2019 20:00 Oosterhout 4 SAB 2
C 08-05-2019 20:00 Oosterhout 4 Beek Vooruit 2
C 08-05-2019 20:00 TVC Breda 3 Rood-Wit W 2
C 11-05-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Boeimeer 4
C 11-05-2019 15:00 Bavel 4 Internos 5
C 11-05-2019 15:00 SAB 2 VVR 2
C 11-05-2019 14:30 Oosterhout 4 The Gunners 4
C 11-05-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Moerse Boys 2
C 18-05-2019 13:15 Boeimeer 4 Rood-Wit W 2
C 18-05-2019 13:30 Internos 5 Oosterhout 4
C 18-05-2019 14:30 SAB 2 Beek Vooruit 2
C 18-05-2019 14:30 The Gunners 4 TVC Breda 3
C 18-05-2019 14:30 VVR 2 Bavel 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-04-2019 18:30 Rood-Wit W 2 zat VVR 2 Afgeschermd 30935 0 - 0
C 06-04-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat Bavel 4 Afgeschermd… (+1) 26129 2 - 0
C 30-03-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat Internos 5 Afgeschermd 29207 6 - 0
C 23-03-2019 14:30 Oosterhout 4 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 26078 0 - 2
C 09-03-2019 14:35 SAB 2 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 30706 1 - 3
C 23-02-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat Boeimeer 4 Afgeschermd 28632 2 - 0
C 16-02-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 27686 3 - 0
C 02-02-2019 14:30 Rood-Wit W 2 zat TVC Breda 3 Afgeschermd… (+1) 28918 6 - 3
C 19-01-2019 15:30 Bavel 4 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 28300 3 - 3
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Oosterhout 4 J.J. (Maico) Vianen 26681 6 - 2
C 17-11-2018 14:30 VVR 2 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 27110 1 - 2
C 10-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat SAB 2 Afgeschermd 26501 3 - 0
C 03-11-2018 14:45 Moerse Boys 2 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 30693 2 - 2
C 27-10-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO\'60 4 Afgeschermd… (+1) 30791 14 - 1
C 13-10-2018 15:00 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 26335 4 - 0
C 29-09-2018 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 zat Afgeschermd 26239 1 - 4
C 22-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat Beek Vooruit 2 Afgeschermd… (+1) 30670 4 - 3
B 15-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat DVO'60 2 Afgeschermd… (+1) 3326 2 - 1
B 08-09-2018 15:00 Halsteren 2 Rood-Wit W 2 zat APJM (Toon) Wijten 3427 10 - 2
B 01-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 zat VVC'68 3 Afgeschermd… (+1) 3507 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-04-2019 19:30 Boeimeer 4 Internos 5 27386 0-0
C 17-04-2019 19:30 The Gunners 4 Internos 5 30968 9-1
C 17-04-2019 20:00 Oosterhout 4 Bavel 4 28631 3-1
C 16-04-2019 18:30 Moerse Boys 2 Boeimeer 4 30375 2-0
C 16-04-2019 18:30 Rood-Wit W 2 VVR 2 30935 0-0
C 13-04-2019 14:45 SAB 2 The Gunners 4 30164 2-4
C 13-04-2019 14:30 Oosterhout 4 Moerse Boys 2 29263 1-1
C 13-04-2019 13:30 Internos 5 Boeimeer 4 30153 1-5
C 13-04-2019 15:30 Beek Vooruit 2 VVR 2 30656 3-1
C 06-04-2019 14:30 VVR 2 Internos 5 29606 1-2
C 06-04-2019 13:15 Boeimeer 4 Oosterhout 4 28839 4-2
C 06-04-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Bavel 4 26129 2-0
C 06-04-2019 14:45 Moerse Boys 2 TVC Breda 3 27326 9-0
C 06-04-2019 15:00 The Gunners 4 Beek Vooruit 2 31184 1-7
C 30-03-2019 14:45 Moerse Boys 2 Oosterhout 4 27407 6-1
C 30-03-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Internos 5 29207 6-0
C 30-03-2019 13:15 Boeimeer 4 The Gunners 4 28989 1-1
C 30-03-2019 15:30 Beek Vooruit 2 TVC Breda 3 30698 5-2
C 23-03-2019 14:45 SAB 2 Moerse Boys 2 27618 1-3
C 23-03-2019 15:30 Bavel 4 Boeimeer 4 29056 1-3
C 23-03-2019 14:30 VVR 2 The Gunners 4 28480 2-5
C 23-03-2019 14:30 Oosterhout 4 Rood-Wit W 2 26078 0-2
C 16-03-2019 15:30 TVC Breda 3 SAB 2 30387 5-1
C 16-03-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Bavel 4 30917 2-6
C 09-03-2019 13:30 Internos 5 Moerse Boys 2 29922 3-8
C 09-03-2019 14:35 SAB 2 Rood-Wit W 2 30706 1-3
C 09-03-2019 15:00 Bavel 4 TVC Breda 3 27459 2-1
C 23-02-2019 14:00 The Gunners 4 VVR 2 31217 4-2
C 23-02-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Oosterhout 4 29665 4-2
C 23-02-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Boeimeer 4 28632 2-0
C 16-02-2019 15:30 Bavel 4 SAB 2 26175 2-7
C 16-02-2019 14:45 Moerse Boys 2 The Gunners 4 31044 1-4
C 16-02-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 27686 3-0
C 16-02-2019 13:15 Boeimeer 4 VVR 2 26392 4-0
C 16-02-2019 15:30 TVC Breda 3 Oosterhout 4 29481 4-2
C 09-02-2019 13:30 Internos 5 TVC Breda 3 31211 4-4
C 09-02-2019 14:30 VVR 2 Moerse Boys 2 28422 1-4
C 09-02-2019 14:30 SAB 2 Boeimeer 4 27551 1-11
C 02-02-2019 14:30 Rood-Wit W 2 TVC Breda 3 28918 6-3
C 19-01-2019 15:30 Bavel 4 Rood-Wit W 2 28300 3-3
C 15-12-2018 14:00 Internos 5 Bavel 4 29994 3-1
C 08-12-2018 15:00 DVO'60 4 Bavel 4 28767 0-0
C 08-12-2018 15:00 The Gunners 4 SAB 2 30643 5-1
C 08-12-2018 14:30 VVR 2 Beek Vooruit 2 29007 2-0
C 01-12-2018 14:00 Internos 5 VVR 2 30894 2-1
C 01-12-2018 14:30 Oosterhout 4 Boeimeer 4 29520 0-2
C 01-12-2018 14:30 SAB 2 DVO'60 4 30989 0-0
C 01-12-2018 15:30 Beek Vooruit 2 The Gunners 4 29702 4-6
C 01-12-2018 15:30 TVC Breda 3 Moerse Boys 2 31308 1-2
C 24-11-2018 14:30 TVC Breda 3 Beek Vooruit 2 30500 5-1
C 24-11-2018 14:45 Moerse Boys 2 SAB 2 30900 2-2
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 Oosterhout 4 26681 6-2
C 24-11-2018 13:15 Boeimeer 4 Bavel 4 26427 5-1
C 24-11-2018 15:00 DVO'60 4 Internos 5 28082 0-0
C 17-11-2018 14:00 Internos 5 The Gunners 4 27848 2-2
C 17-11-2018 14:30 Oosterhout 4 DVO'60 4 27245 9-0
C 17-11-2018 14:30 SAB 2 TVC Breda 3 27527 1-6
C 17-11-2018 14:30 VVR 2 Rood-Wit W 2 27110 1-2
C 17-11-2018 15:15 Bavel 4 Beek Vooruit 2 27894 0-1
C 10-11-2018 15:30 TVC Breda 3 Bavel 4 27806 6-1
C 10-11-2018 15:00 The Gunners 4 Boeimeer 4 28376 1-5
C 10-11-2018 13:00 DVO'60 4 VVR 2 27070 0-13
C 10-11-2018 14:45 Moerse Boys 2 Internos 5 28057 3-1
C 10-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 SAB 2 26501 3-0
C 03-11-2018 15:00 DVO'60 4 TVC Breda 3 28358 1-7
C 03-11-2018 13:15 Boeimeer 4 Beek Vooruit 2 29737 1-1
C 03-11-2018 14:30 VVR 2 SAB 2 30304 3-1
C 03-11-2018 14:45 Moerse Boys 2 Rood-Wit W 2 30693 2-2
C 03-11-2018 15:00 The Gunners 4 Oosterhout 4 27077 1-4
C 27-10-2018 14:30 Rood-Wit W 2 DVO'60 4 30791 14-1
C 27-10-2018 14:30 Oosterhout 4 VVR 2 31289 3-5
C 27-10-2018 14:30 SAB 2 Internos 5 26384 1-2
C 27-10-2018 15:30 TVC Breda 3 Boeimeer 4 28094 4-4
C 27-10-2018 15:00 Bavel 4 The Gunners 4 30897 3-1
C 27-10-2018 15:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 26216 3-1
C 20-10-2018 15:30 Beek Vooruit 2 DVO'60 4 30354 18-0
C 20-10-2018 13:15 Boeimeer 4 Moerse Boys 2 29697 1-1
C 13-10-2018 14:00 Internos 5 Beek Vooruit 2 28497 2-4
C 13-10-2018 14:30 VVR 2 TVC Breda 3 30441 3-1
C 13-10-2018 14:45 Moerse Boys 2 Bavel 4 26875 9-1
C 13-10-2018 15:00 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 26335 4-0
C 13-10-2018 13:15 Boeimeer 4 DVO'60 4 26159 12-2
C 13-10-2018 14:30 SAB 2 Oosterhout 4 29305 2-4
C 06-10-2018 14:30 Oosterhout 4 Internos 5 27233 2-1
C 06-10-2018 15:30 TVC Breda 3 The Gunners 4 26835 4-2
C 06-10-2018 15:00 Bavel 4 VVR 2 28429 1-3
C 06-10-2018 15:30 Beek Vooruit 2 SAB 2 31001 3-1
C 06-10-2018 15:00 DVO'60 4 Moerse Boys 2 26870 2-16
C 29-09-2018 14:30 VVR 2 Boeimeer 4 27396 2-4
C 29-09-2018 14:30 Oosterhout 4 TVC Breda 3 26298 2-2
C 29-09-2018 14:30 SAB 2 Bavel 4 29516 1-3
C 29-09-2018 14:00 The Gunners 4 Moerse Boys 2 28184 2-1
C 29-09-2018 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 26239 1-4
C 22-09-2018 15:00 DVO'60 4 The Gunners 4 28799 0-3
C 22-09-2018 15:45 Bavel 4 Oosterhout 4 28425 3-4
C 22-09-2018 15:30 TVC Breda 3 Internos 5 26240 2-1
C 22-09-2018 14:45 Moerse Boys 2 VVR 2 30563 7-3
C 22-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit 2 30670 4-3
C 22-09-2018 15:00 Boeimeer 4 SAB 2 29037 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 DVO'60 2 3326 2-1
B 15-09-2018 15:00 Halsteren 2 VVC'68 3 3263 5-0
B 12-09-2018 20:00 DVO'60 2 Halsteren 2 3240 0-9
B 08-09-2018 15:00 Halsteren 2 Rood-Wit W 2 3427 10-2
B 08-09-2018 15:00 VVC'68 3 DVO'60 2 3411 2-5
B 01-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 VVC'68 3 3507 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 2 16 11 3 2 36 45 23 22 0
2 Boeimeer 4 16 10 4 2 34 55 20 35 0
3 Moerse Boys 2 17 10 4 3 34 62 27 35 0
4 The Gunners 4 16 9 2 5 29 52 40 12 0
5 Beek Vooruit 2 15 9 1 5 28 44 34 10 0
6 TVC Breda 3 16 7 3 6 24 50 46 4 0
7 Oosterhout 4 15 5 2 8 17 32 44 -12 0
8 VVR 2 16 5 1 10 16 30 43 -13 0
9 Internos 5 15 4 2 9 14 26 53 -27 0
10 Bavel 4 16 4 1 11 13 29 54 -25 0
11 SAB 2 16 1 1 14 4 23 64 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren 2 3 3 0 0 9 24 2 22 0
2 Rood-Wit W 2 3 2 0 1 6 6 12 -6 0
3 DVO'60 2 3 1 0 2 3 6 13 -7 0
4 VVC'68 3 3 0 0 3 0 3 12 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 20:30 D C-1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:30 - 20:30 D C-1 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven