0519 Mannen Zondag reserve

Rood-Wit W 5

Teamleden

Spelers
Joey Sukkel Keeper      
Peter v.d. Boomen        
Michiel Buzing        
Ricardo de Crom        
Jack Franken        
Jordi Heeren        
Sjors van den Heuvel        
Max van den Heuvel        
Patrick de Jong        
Albert Lips        
Michael van Meer        
Jan Pacbier        
Rivaldo de Pijper        
Rivelino Roks        
Sjak Roks        
Swen Timmers        
 
Overige teamleden
Peter v.d. Boomen Teammanager
Ad Kas Teammanager
Michael van Meer Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 05-05-2019 10:00 Rood-Wit W 5 DOSKO 8 80770 Sportpark De Gagelrijzen 09:15
C 12-05-2019 10:00 NSV 4 Rood-Wit W 5 87679 Sportpark De Wallen 09:00
C 19-05-2019 09:45 SC Gastel 8 Rood-Wit W 5 81614 Sportpark Blankershove 08:40
C 26-05-2019 10:00 Rood-Wit W 5 METO 3 87204 Sportpark De Gagelrijzen 09:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 05-05-2019 09:45 SC Gastel 8 BSC 9
C 05-05-2019 10:00 WVV'67 3 Victoria'03 6
C 05-05-2019 10:00 Rood-Wit W 5 DOSKO 8
C 05-05-2019 10:00 Cluzona 5 Nieuw Borgvliet 7
C 05-05-2019 10:00 ODIO 5 Rimboe 3
C 05-05-2019 10:45 METO 3 NSV 4
C 12-05-2019 12:00 Rimboe 3 Cluzona 5
C 12-05-2019 10:00 Nieuw Borgvliet 7 WVV'67 3
C 12-05-2019 10:00 Victoria'03 6 ODIO 5
C 12-05-2019 10:00 DOSKO 8 SC Gastel 8
C 12-05-2019 10:00 NSV 4 Rood-Wit W 5
C 12-05-2019 10:00 BSC 9 METO 3
C 19-05-2019 09:45 SC Gastel 8 Rood-Wit W 5
C 19-05-2019 10:00 Nieuw Borgvliet 7 BSC 9
C 19-05-2019 10:00 Cluzona 5 Victoria'03 6
C 19-05-2019 10:00 WVV'67 3 Rimboe 3
C 19-05-2019 10:00 ODIO 5 NSV 4
C 19-05-2019 11:00 METO 3 DOSKO 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-04-2019 12:00 Rimboe 3 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 80432 3 - 0
C 07-04-2019 10:00 Rood-Wit W 5 Nieuw Borgvliet 7 A.M.J. (Ad) Kas 81811 4 - 6
C 31-03-2019 10:00 WVV'67 3 Rood-Wit W 5 A.M.J. (Ad) Kas 90501 10 - 0
C 24-03-2019 10:00 Cluzona 5 Rood-Wit W 5 J. (Jarno) Hermus 82963 10 - 0
C 17-03-2019 10:00 Rood-Wit W 5 Victoria'03 6 W.J.S. (Wim) Hermans… (+1) 83384 7 - 2
C 17-02-2019 10:00 Rood-Wit W 5 BSC 9 W.J.S. (Wim) Hermans 85395 4 - 3
C 10-02-2019 10:00 ODIO 5 Rood-Wit W 5 J. (Sjak) Roks 85911 5 - 3
C 03-02-2019 10:00 DOSKO 8 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 88938 9 - 0
C 09-12-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Rimboe 3 Afgeschermd… (+1) 84431 0 - 3
C 02-12-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Rood-Wit W 5 A.M.J. (Ad) Kas 81527 9 - 0
C 25-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Cluzona 5 M. (Ries) Verstijlen 84489 2 - 8
C 18-11-2018 10:00 Victoria\'03 6 Rood-Wit W 5 P (Patrick) vanHal 81682 4 - 0
C 11-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 WVV\'67 3 M. (Ries) Verstijlen 83378 2 - 2
C 04-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 NSV 4 W.J.S. (Wim) Hermans… (+1) 86442 2 - 6
C 21-10-2018 10:00 BSC 9 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 80402 9 - 2
C 14-10-2018 13:00 METO 3 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 88065 9 - 0
C 07-10-2018 10:00 Rood-Wit W 5 SC Gastel 8 W.J.S. (Wim) Hermans 86224 2 - 6
C 23-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 ODIO 5 J.C. (Jan) vanNispen… (+1) 81529 3 - 3
B 09-09-2018 12:00 Sprundel 4 Rood-Wit W 5 Afgeschermd 19610 6 - 0
B 02-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Hoeven 6 R.P.J. (Ricardo) deCrom… (+1) 19233 5 - 3
V 26-08-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Unitas'30 7 Jan van Nispen (Scheidsrechter) 1 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-04-2019 10:00 BSC 9 WVV'67 3 86193 2-2
C 14-04-2019 12:00 Rimboe 3 Rood-Wit W 5 80432 3-0
C 14-04-2019 10:00 Nieuw Borgvliet 7 ODIO 5 90153 1-1
C 14-04-2019 10:00 Victoria'03 6 SC Gastel 8 89726 1-4
C 14-04-2019 10:00 NSV 4 DOSKO 8 80722 3-7
C 14-04-2019 10:00 Cluzona 5 METO 3 91114 3-2
C 07-04-2019 10:00 DOSKO 8 Rimboe 3 86573 8-1
C 07-04-2019 10:00 WVV'67 3 Cluzona 5 85881 3-5
C 07-04-2019 10:00 ODIO 5 BSC 9 90954 6-1
C 07-04-2019 09:45 SC Gastel 8 NSV 4 88539 5-2
C 07-04-2019 11:00 METO 3 Victoria'03 6 82629 5-2
C 07-04-2019 10:00 Rood-Wit W 5 Nieuw Borgvliet 7 81811 4-6
C 31-03-2019 10:00 Victoria'03 6 Rimboe 3 85332 8-2
C 31-03-2019 10:00 DOSKO 8 NSV 4 86217 2-1
C 31-03-2019 10:00 WVV'67 3 Rood-Wit W 5 90501 10-0
C 24-03-2019 10:00 Cluzona 5 Rood-Wit W 5 82963 10-0
C 24-03-2019 10:00 WVV'67 3 ODIO 5 80455 2-3
C 24-03-2019 10:00 Victoria'03 6 DOSKO 8 89192 2-4
C 24-03-2019 10:00 BSC 9 NSV 4 88781 0-3
C 24-03-2019 10:00 Nieuw Borgvliet 7 SC Gastel 8 86032 0-10
C 24-03-2019 12:00 Rimboe 3 METO 3 88716 1-0
C 17-03-2019 09:45 SC Gastel 8 METO 3 86078 2-1
C 17-03-2019 10:00 NSV 4 Nieuw Borgvliet 7 86360 2-1
C 17-03-2019 10:00 DOSKO 8 WVV'67 3 91667 6-1
C 17-03-2019 10:00 BSC 9 Rimboe 3 80555 0-1
C 17-03-2019 10:00 Rood-Wit W 5 Victoria'03 6 83384 7-2
C 17-03-2019 10:00 ODIO 5 Cluzona 5 89979 4-7
C 10-03-2019 10:00 Victoria'03 6 BSC 9 80182 7-4
C 10-03-2019 10:00 Cluzona 5 SC Gastel 8 80484 2-2
C 10-03-2019 10:00 Nieuw Borgvliet 7 DOSKO 8 91222 1-3
C 10-03-2019 12:00 Rimboe 3 NSV 4 90783 3-2
C 10-03-2019 10:45 METO 3 ODIO 5 86962 1-1
C 24-02-2019 10:00 NSV 4 SC Gastel 8 86237 1-3
C 24-02-2019 10:00 Cluzona 5 Rimboe 3 81368 2-0
C 24-02-2019 10:00 WVV'67 3 DOSKO 8 90636 2-2
C 17-02-2019 10:00 Rood-Wit W 5 BSC 9 85395 4-3
C 17-02-2019 12:00 Rimboe 3 Nieuw Borgvliet 7 81384 2-4
C 17-02-2019 10:00 NSV 4 Victoria'03 6 91118 3-2
C 17-02-2019 11:00 METO 3 WVV'67 3 83771 1-3
C 17-02-2019 10:00 DOSKO 8 Cluzona 5 89854 2-0
C 17-02-2019 09:45 SC Gastel 8 ODIO 5 85915 3-0
C 10-02-2019 10:00 Nieuw Borgvliet 7 METO 3 84854 4-5
C 10-02-2019 10:00 ODIO 5 Rood-Wit W 5 85911 5-3
C 10-02-2019 10:00 BSC 9 DOSKO 8 83381 1-2
C 10-02-2019 10:00 WVV'67 3 SC Gastel 8 84094 0-3
C 10-02-2019 10:00 Cluzona 5 NSV 4 86612 1-3
C 03-02-2019 10:00 DOSKO 8 Rood-Wit W 5 88938 9-0
C 20-01-2019 11:00 METO 3 SC Gastel 8 88268 1-2
C 09-12-2018 09:45 SC Gastel 8 Victoria'03 6 91058 3-2
C 09-12-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Rimboe 3 84431 0-3
C 09-12-2018 10:00 WVV'67 3 BSC 9 81684 1-1
C 09-12-2018 10:00 ODIO 5 Nieuw Borgvliet 7 90926 4-0
C 09-12-2018 13:00 METO 3 Cluzona 5 90788 1-3
C 02-12-2018 12:00 Rimboe 3 DOSKO 8 80160 5-7
C 02-12-2018 10:00 Cluzona 5 WVV'67 3 89326 3-2
C 02-12-2018 10:00 BSC 9 ODIO 5 90138 1-2
C 02-12-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Rood-Wit W 5 81527 9-0
C 02-12-2018 10:00 Victoria'03 6 METO 3 89429 1-3
C 25-11-2018 09:45 SC Gastel 8 Nieuw Borgvliet 7 81550 7-0
C 25-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Cluzona 5 84489 2-8
C 25-11-2018 10:00 METO 3 Rimboe 3 88943 7-3
C 25-11-2018 10:00 NSV 4 BSC 9 86115 5-5
C 25-11-2018 10:00 DOSKO 8 Victoria'03 6 81812 6-3
C 25-11-2018 10:00 ODIO 5 WVV'67 3 84179 0-5
C 18-11-2018 10:00 Cluzona 5 ODIO 5 82313 5-1
C 18-11-2018 10:00 Victoria'03 6 Rood-Wit W 5 81682 4-0
C 18-11-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 NSV 4 80967 2-7
C 18-11-2018 12:00 Rimboe 3 BSC 9 84872 0-1
C 11-11-2018 09:45 SC Gastel 8 Cluzona 5 89529 5-3
C 11-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 WVV'67 3 83378 2-2
C 11-11-2018 10:00 BSC 9 Victoria'03 6 90075 1-1
C 11-11-2018 10:00 NSV 4 Rimboe 3 88390 3-2
C 11-11-2018 10:00 DOSKO 8 Nieuw Borgvliet 7 91242 6-1
C 11-11-2018 10:00 ODIO 5 METO 3 88840 0-3
C 04-11-2018 09:45 SC Gastel 8 DOSKO 8 86181 5-4
C 04-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 NSV 4 86442 2-6
C 04-11-2018 10:00 METO 3 BSC 9 88819 5-2
C 04-11-2018 10:00 ODIO 5 Victoria'03 6 86304 7-2
C 04-11-2018 10:00 WVV'67 3 Nieuw Borgvliet 7 82030 3-5
C 28-10-2018 10:00 BSC 9 SC Gastel 8 86765 1-4
C 28-10-2018 10:00 NSV 4 METO 3 89683 5-2
C 28-10-2018 10:00 Victoria'03 6 WVV'67 3 88998 0-5
C 28-10-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Cluzona 5 87049 2-8
C 28-10-2018 12:00 Rimboe 3 ODIO 5 90791 3-2
C 21-10-2018 10:00 BSC 9 Rood-Wit W 5 80402 9-2
C 21-10-2018 10:00 ODIO 5 SC Gastel 8 84465 3-1
C 14-10-2018 09:45 SC Gastel 8 Rimboe 3 85625 1-0
C 14-10-2018 10:00 Cluzona 5 BSC 9 81220 7-1
C 14-10-2018 13:00 METO 3 Rood-Wit W 5 88065 9-0
C 14-10-2018 10:00 ODIO 5 DOSKO 8 85765 1-6
C 14-10-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Victoria'03 6 85086 5-4
C 14-10-2018 10:00 WVV'67 3 NSV 4 84833 1-1
C 07-10-2018 10:00 NSV 4 ODIO 5 89257 1-0
C 07-10-2018 10:00 BSC 9 Nieuw Borgvliet 7 80641 1-11
C 07-10-2018 10:00 DOSKO 8 METO 3 86053 2-1
C 07-10-2018 10:00 Victoria'03 6 Cluzona 5 84666 8-5
C 07-10-2018 10:00 Rimboe 3 WVV'67 3 86190 2-1
C 07-10-2018 10:00 Rood-Wit W 5 SC Gastel 8 86224 2-6
C 30-09-2018 10:00 Cluzona 5 DOSKO 8 91369 1-1
C 30-09-2018 10:00 WVV'67 3 METO 3 89261 1-2
C 30-09-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Rimboe 3 88103 2-1
C 30-09-2018 10:00 Victoria'03 6 NSV 4 87699 0-6
C 23-09-2018 10:00 METO 3 Nieuw Borgvliet 7 89424 5-3
C 23-09-2018 10:00 DOSKO 8 BSC 9 91103 5-2
C 23-09-2018 10:00 NSV 4 Cluzona 5 83722 3-2
C 23-09-2018 11:00 Rimboe 3 Victoria'03 6 86640 6-4
C 23-09-2018 09:45 SC Gastel 8 WVV'67 3 84822 1-0
C 23-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 ODIO 5 81529 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Hoeven 6 Sprundel 4 19364 2-4
B 16-09-2018 10:30 RSV 3 Rood-Wit W 5 19270 0-0
B 09-09-2018 09:45 Hoeven 6 RSV 3 19844 0-0
B 09-09-2018 12:00 Sprundel 4 Rood-Wit W 5 19610 6-0
B 02-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Hoeven 6 19233 5-3
B 02-09-2018 10:30 RSV 3 Sprundel 4 19636 10-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 8 18 16 1 1 49 67 23 44 0
2 DOSKO 8 18 15 2 1 47 82 31 51 0
3 Cluzona 5 18 11 2 5 35 75 42 33 0
4 NSV 4 18 11 2 5 35 57 40 17 0
5 METO 3 18 9 1 8 28 54 38 16 0
6 ODIO 5 18 7 3 8 24 43 48 -5 0
7 Rimboe 3 18 8 0 10 23 38 52 -14 1
8 Nieuw Borgvliet 7 18 7 1 10 22 57 73 -16 0
9 WVV'67 3 18 4 5 9 17 44 39 5 0
10 Victoria'03 6 18 4 1 13 13 53 76 -23 0
11 BSC 9 18 2 4 12 9 36 68 -32 1
12 Rood-Wit W 5 18 2 2 14 8 31 107 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 4 2 2 0 0 6 10 2 8 0
2 Rood-Wit W 5 2 1 0 1 3 5 9 -4 0
3 Hoeven 6 2 0 0 2 0 5 9 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:30 - 20:30 D C-3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 06-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 20-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 27-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 04-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 11-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 29-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 06-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 20-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 27-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 03-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 10-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 24-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 31-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 07-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 14-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 21-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 07-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 14-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 21-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 28-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 04-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 11-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 02-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 09-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 06-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 20-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 27-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven