0519 Mannen Zondag reserve

Rood-Wit W 5

Teamleden

Spelers
Joey Sukkel Keeper      
Peter v.d. Boomen        
Robbie Braat        
Mario Brusse        
Ricardo de Crom        
Jack Franken        
Jordi Heeren        
Sjors van den Heuvel        
Max van den Heuvel        
Patrick de Jong        
Albert Lips        
Michael van Meer        
Mark van Overveld        
Jan Pacbier        
Rivaldo de Pijper        
Rivelino Roks        
Sjak Roks        
DiĆ«go Rokx        
Delano Smink        
Swen Timmers        
 
Overige teamleden
Peter v.d. Boomen Teammanager
Ad Kas Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2018 09:45 SC Gastel 8 Nieuw Borgvliet 7
C 25-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Cluzona 5
C 25-11-2018 10:00 METO 3 Rimboe 3
C 25-11-2018 10:00 NSV 4 BSC 9
C 25-11-2018 10:00 DOSKO 8 Victoria'03 6
C 25-11-2018 10:00 ODIO 5 WVV'67 3
C 02-12-2018 12:00 Rimboe 3 DOSKO 8
C 02-12-2018 10:00 Cluzona 5 WVV'67 3
C 02-12-2018 10:00 BSC 9 ODIO 5
C 02-12-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Rood-Wit W 5
C 02-12-2018 10:00 Victoria'03 6 METO 3
C 02-12-2018 09:30 NSV 4 SC Gastel 8
C 09-12-2018 13:00 METO 3 Cluzona 5
C 09-12-2018 10:00 ODIO 5 Nieuw Borgvliet 7
C 09-12-2018 10:00 WVV'67 3 BSC 9
C 09-12-2018 10:00 DOSKO 8 NSV 4
C 09-12-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Rimboe 3
C 09-12-2018 09:45 SC Gastel 8 Victoria'03 6
C 16-12-2018 10:00 Cluzona 5 Rimboe 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-11-2018 10:00 Cluzona 5 ODIO 5 82313 0-0
C 18-11-2018 12:00 Rimboe 3 BSC 9 84872 0-0
C 18-11-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 NSV 4 80967 0-0
C 18-11-2018 10:00 Victoria'03 6 Rood-Wit W 5 81682 0-0
C 18-11-2018 10:00 WVV'67 3 DOSKO 8 90636 0-0
C 18-11-2018 12:30 METO 3 SC Gastel 8 88268 0-0
C 11-11-2018 10:00 BSC 9 Victoria'03 6 90075 1-1
C 11-11-2018 09:45 SC Gastel 8 Cluzona 5 89529 5-3
C 11-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 WVV'67 3 83378 2-2
C 11-11-2018 10:00 NSV 4 Rimboe 3 88390 3-2
C 11-11-2018 10:00 DOSKO 8 Nieuw Borgvliet 7 91242 6-1
C 11-11-2018 10:00 ODIO 5 METO 3 88840 0-3
C 04-11-2018 10:00 ODIO 5 Victoria'03 6 86304 7-2
C 04-11-2018 09:45 SC Gastel 8 DOSKO 8 86181 5-4
C 04-11-2018 10:00 WVV'67 3 Nieuw Borgvliet 7 82030 3-5
C 04-11-2018 10:00 METO 3 BSC 9 88819 5-2
C 04-11-2018 10:00 Rood-Wit W 5 NSV 4 86442 2-6
C 28-10-2018 10:00 DOSKO 8 Rood-Wit W 5 88938 0-0
C 28-10-2018 10:00 NSV 4 METO 3 89683 5-2
C 28-10-2018 10:00 BSC 9 SC Gastel 8 86765 1-4
C 28-10-2018 10:00 Victoria'03 6 WVV'67 3 88998 0-5
C 28-10-2018 12:00 Rimboe 3 ODIO 5 90791 3-2
C 28-10-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Cluzona 5 87049 2-8
C 21-10-2018 10:00 BSC 9 Rood-Wit W 5 80402 9-2
C 21-10-2018 10:00 ODIO 5 SC Gastel 8 84465 3-1
C 14-10-2018 09:45 SC Gastel 8 Rimboe 3 85625 1-0
C 14-10-2018 13:00 METO 3 Rood-Wit W 5 88065 9-0
C 14-10-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Victoria'03 6 85086 5-4
C 14-10-2018 10:00 ODIO 5 DOSKO 8 85765 1-6
C 14-10-2018 10:00 WVV'67 3 NSV 4 84833 1-1
C 14-10-2018 10:00 Cluzona 5 BSC 9 81220 7-1
C 07-10-2018 10:00 Rood-Wit W 5 SC Gastel 8 86224 2-6
C 07-10-2018 10:00 BSC 9 Nieuw Borgvliet 7 80641 1-11
C 07-10-2018 10:00 NSV 4 ODIO 5 89257 1-0
C 07-10-2018 10:00 DOSKO 8 METO 3 86053 2-1
C 07-10-2018 10:00 Victoria'03 6 Cluzona 5 84666 8-5
C 07-10-2018 10:00 Rimboe 3 WVV'67 3 86190 2-1
C 30-09-2018 10:00 Cluzona 5 DOSKO 8 91369 1-1
C 30-09-2018 10:00 WVV'67 3 METO 3 89261 1-2
C 30-09-2018 10:00 Nieuw Borgvliet 7 Rimboe 3 88103 2-1
C 30-09-2018 10:00 Victoria'03 6 NSV 4 87699 0-6
C 23-09-2018 09:45 SC Gastel 8 WVV'67 3 84822 1-0
C 23-09-2018 11:00 Rimboe 3 Victoria'03 6 86640 6-4
C 23-09-2018 10:00 NSV 4 Cluzona 5 83722 3-2
C 23-09-2018 10:00 DOSKO 8 BSC 9 91103 5-2
C 23-09-2018 10:00 METO 3 Nieuw Borgvliet 7 89424 5-3
C 23-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 ODIO 5 81529 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Hoeven 6 Sprundel 4 19364 2-4
B 16-09-2018 10:30 RSV 3 Rood-Wit W 5 19270 0-0
B 09-09-2018 09:45 Hoeven 6 RSV 3 19844 0-0
B 09-09-2018 12:00 Sprundel 4 Rood-Wit W 5 19610 6-0
B 02-09-2018 10:00 Rood-Wit W 5 Hoeven 6 19233 5-3
B 02-09-2018 10:30 RSV 3 Sprundel 4 19636 10-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NSV 4 7 6 1 0 19 25 9 16 0
2 SC Gastel 8 7 6 0 1 18 23 13 10 0
3 METO 3 7 5 0 2 15 27 13 14 0
4 DOSKO 8 6 4 1 1 13 24 11 13 0
5 Nieuw Borgvliet 7 7 4 0 3 12 29 28 1 0
6 Rimboe 3 6 3 0 3 9 14 13 1 0
7 Cluzona 5 6 2 1 3 7 26 20 6 0
8 ODIO 5 7 2 1 4 7 16 19 -3 0
9 WVV'67 3 7 1 2 4 5 13 13 0 0
10 Victoria'03 6 7 1 1 5 4 19 35 -16 0
11 BSC 9 7 1 1 5 4 17 35 -18 0
12 Rood-Wit W 5 6 0 2 4 2 11 35 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 4 2 2 0 0 6 10 2 8 0
2 Rood-Wit W 5 2 1 0 1 3 5 9 -4 0
3 Hoeven 6 2 0 0 2 0 5 9 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 30-08-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 06-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 13-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 20-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 27-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 04-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 11-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 18-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 25-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 01-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 08-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 15-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 22-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 29-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 06-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 13-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 20-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 27-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 03-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 10-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 17-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 24-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 31-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 07-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 14-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 21-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 28-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 07-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 14-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 21-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 28-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 04-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 11-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 18-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 25-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 02-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 09-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 16-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 23-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 30-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 06-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 13-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 20-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5
do 27-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 23-08-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 30-08-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 06-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 20-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-09-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 04-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 11-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 18-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 25-10-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 01-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 08-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 15-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 29-11-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 06-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 20-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-12-18 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 03-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 10-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 17-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 24-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 31-01-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 07-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 14-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 21-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 28-02-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 07-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 14-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 21-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 28-03-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 04-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 11-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 18-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 25-04-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 02-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 16-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 23-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 30-05-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 06-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 20-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-06-19 19:30 - 20:30 D C-3 Team training Rood-Wit W 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven