0519 Mannen Zondag reserve

Rood-Wit W 4

Teamleden

Spelers
Joey de Klerk Keeper      
Ricky Bastiaanse        
DaniĆ«l de Bruijn        
Frank Buiks        
Johan Bulkmans        
Richard van Buuren        
Ronald Coppens        
Jack Grinwis        
Danny Haanskorf        
Marcel Heeren        
Arjan Hellemons        
Joey de Jong        
Mark Luijkx        
Patrick van Meer        
Ad van Overveld        
Torvald de Pijper        
Augustini de Rooij        
Edwin Sanne        
Matthew Sanne        
Alex Steevens        
Jack Wagtmans        
Jan Wijnings        
 
Overige teamleden
Peter Sanne Teammanager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 14:00 Vivoo 3 Baronie 7 80371 1-4
C 26-05-2019 12:00 Hoeven 3 Rood-Wit W 4 80573 1-2
C 26-05-2019 11:00 DSE 3 Nieuw Borgvliet 4 80510 1-2
C 26-05-2019 10:00 Unitas'30 6 Internos 2 87262 3-4
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Roosendaal 7 85834 0-0
C 26-05-2019 09:45 SC Gastel 4 SC Hoge Vucht 2 81518 0-0
C 19-05-2019 09:45 Internos 2 Beek Vooruit 5 91589 1-3
C 19-05-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Vivoo 3 88373 1-3
C 19-05-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 SC Gastel 4 87960 7-2
C 19-05-2019 12:30 Roosendaal 7 Hoeven 3 81002 2-1
C 19-05-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 DSE 3 80728 0-0
C 19-05-2019 13:00 Baronie 7 Unitas'30 6 85057 7-0
C 12-05-2019 09:45 SC Gastel 4 Baronie 7 88369 7-1
C 12-05-2019 10:00 Unitas'30 6 Hoeven 3 80214 2-4
C 12-05-2019 10:00 DSE 3 Rood-Wit W 4 87277 1-3
C 12-05-2019 12:00 Vivoo 3 Roosendaal 7 80398 3-2
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Nieuw Borgvliet 4 83413 3-1
C 12-05-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Internos 2 88751 0-0
C 05-05-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Unitas'30 6 81247 9-0
C 05-05-2019 12:00 Hoeven 3 Vivoo 3 83417 2-3
C 05-05-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 SC Hoge Vucht 2 81702 0-0
C 05-05-2019 12:30 Roosendaal 7 DSE 3 89023 2-0
C 05-05-2019 13:00 Baronie 7 Beek Vooruit 5 87476 9-0
C 05-05-2019 09:45 Internos 2 SC Gastel 4 86003 0-2
C 28-04-2019 11:00 DSE 3 Vivoo 3 84814 0-5
C 14-04-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Rood-Wit W 4 87912 2-0
C 14-04-2019 12:00 SC Gastel 4 Roosendaal 7 85826 3-0
C 14-04-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Baronie 7 82421 0-0
C 14-04-2019 10:00 Unitas'30 6 Vivoo 3 83278 1-9
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Hoeven 3 88210 3-0
C 14-04-2019 11:00 DSE 3 Internos 2 80692 0-3
C 11-04-2019 19:15 Nieuw Borgvliet 4 Roosendaal 7 151643 1-2
C 07-04-2019 10:30 Rood-Wit W 4 SC Gastel 4 89215 3-1
C 07-04-2019 12:30 Roosendaal 7 Unitas'30 6 91488 3-0
C 07-04-2019 09:45 Internos 2 Nieuw Borgvliet 4 82418 4-2
C 07-04-2019 12:00 Hoeven 3 SC Hoge Vucht 2 81552 0-0
C 07-04-2019 14:00 Vivoo 3 Beek Vooruit 5 81040 1-4
C 07-04-2019 13:00 Baronie 7 DSE 3 90072 6-2
C 31-03-2019 14:00 Vivoo 3 Nieuw Borgvliet 4 91324 1-1
C 31-03-2019 09:30 DSE 3 SC Gastel 4 90114 0-7
C 24-03-2019 11:00 DSE 3 Unitas'30 6 90008 6-1
C 24-03-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Hoeven 3 82189 5-1
C 24-03-2019 13:00 SC Gastel 4 Vivoo 3 86584 2-1
C 24-03-2019 09:45 Internos 2 Baronie 7 80017 4-2
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Rood-Wit W 4 80270 3-0
C 17-03-2019 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 4 81341 2-3
C 17-03-2019 12:00 Hoeven 3 SC Gastel 4 89735 2-9
C 17-03-2019 11:45 DSE 3 Beek Vooruit 5 80633 3-0
C 17-03-2019 13:00 Baronie 7 Nieuw Borgvliet 4 80683 3-0
C 17-03-2019 14:00 Vivoo 3 Internos 2 91089 2-1
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 6 SC Hoge Vucht 2 88004 0-0
C 10-03-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Roosendaal 7 90381 1-0
C 10-03-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Vivoo 3 83682 0-0
C 10-03-2019 09:45 Internos 2 Hoeven 3 89648 7-3
C 10-03-2019 09:45 SC Gastel 4 DSE 3 85087 5-0
C 10-03-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Baronie 7 80499 1-0
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Unitas'30 6 80899 5-1
C 24-02-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Internos 2 81043 2-0
C 24-02-2019 12:00 Baronie 7 Rood-Wit W 4 87804 0-1
C 24-02-2019 11:00 DSE 3 SC Hoge Vucht 2 81570 0-0
C 17-02-2019 11:00 Unitas'30 6 SC Gastel 4 87545 3-9
C 17-02-2019 12:00 Hoeven 3 DSE 3 90540 7-3
C 17-02-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 2 88038 2-5
C 17-02-2019 10:00 Beek Vooruit 5 SC Hoge Vucht 2 86731 0-0
C 17-02-2019 12:30 Roosendaal 7 Baronie 7 84871 0-0
C 10-02-2019 12:00 Baronie 7 Hoeven 3 85123 2-1
C 10-02-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Rood-Wit W 4 81250 5-1
C 10-02-2019 09:45 SC Gastel 4 Beek Vooruit 5 83233 3-1
C 10-02-2019 09:45 Internos 2 Roosendaal 7 88557 2-4
C 10-02-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Unitas'30 6 86020 9-1
C 03-02-2019 09:45 SC Gastel 4 Internos 2 88995 5-0
C 03-02-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Unitas'30 6 82611 16-4
C 03-02-2019 12:00 Baronie 7 Roosendaal 7 89591 0-0
C 27-01-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Hoeven 3 88982 0-0
C 20-01-2019 09:45 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4 106572 1-1
C 20-01-2019 11:00 DSE 3 Baronie 7 87477 0-0
C 20-01-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 5 85648 0-0
C 09-12-2018 14:00 Vivoo 3 Unitas'30 6 90614 6-2
C 09-12-2018 13:00 Baronie 7 SC Hoge Vucht 2 85319 0-0
C 09-12-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Gastel 4 84418 2-0
C 09-12-2018 12:00 Hoeven 3 Beek Vooruit 5 86214 1-0
C 09-12-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Nieuw Borgvliet 4 91691 4-0
C 09-12-2018 09:45 Internos 2 DSE 3 80237 3-4
C 02-12-2018 09:45 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4 81742 0-0
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Vivoo 3 88501 2-4
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 6 Roosendaal 7 87595 0-8
C 25-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Beek Vooruit 5 82877 3-2
C 25-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Gastel 4 85596 2-0
C 25-11-2018 13:00 Baronie 7 Internos 2 85665 3-1
C 25-11-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Hoge Vucht 2 86835 4-0
C 25-11-2018 12:00 Hoeven 3 Nieuw Borgvliet 4 81966 0-2
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 6 DSE 3 87319 0-5
C 18-11-2018 09:45 Internos 2 Vivoo 3 89460 0-3
C 18-11-2018 09:45 SC Gastel 4 Hoeven 3 89188 5-2
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 5 DSE 3 85259 1-4
C 18-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Roosendaal 7 83915 0-0
C 18-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Baronie 7 87539 3-3
C 11-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Hoge Vucht 2 84260 0-0
C 11-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Nieuw Borgvliet 4 83950 1-0
C 11-11-2018 12:00 Hoeven 3 Internos 2 80960 1-4
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 6 Beek Vooruit 5 84732 2-6
C 04-11-2018 09:45 Internos 2 SC Hoge Vucht 2 82695 6-2
C 04-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 DSE 3 87781 2-2
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 3 Unitas'30 6 86653 4-3
C 04-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Beek Vooruit 5 90157 1-3
C 04-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Vivoo 3 83307 1-0
C 04-11-2018 13:00 Baronie 7 SC Gastel 4 81835 0-2
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Rood-Wit W 4 86857 0-1
C 28-10-2018 11:00 DSE 3 Roosendaal 7 81119 0-1
C 28-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Nieuw Borgvliet 4 80710 3-3
C 28-10-2018 12:00 Vivoo 3 Hoeven 3 81393 2-1
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Baronie 7 89961 1-1
C 21-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 100335 6-0
C 21-10-2018 12:00 Vivoo 3 DSE 3 100336 9-1
C 14-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 3 87882 3-1
C 14-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 SC Gastel 4 80944 0-0
C 14-10-2018 12:00 Baronie 7 Vivoo 3 83048 6-0
C 14-10-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 DSE 3 83764 6-2
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 7 Beek Vooruit 5 86457 3-0
C 14-10-2018 09:45 Internos 2 Unitas'30 6 80394 4-2
C 07-10-2018 09:45 SC Gastel 4 Nieuw Borgvliet 4 87521 5-0
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Internos 2 80054 2-3
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Baronie 7 84580 0-7
C 07-10-2018 14:00 Vivoo 3 Rood-Wit W 4 85588 1-2
C 07-10-2018 12:00 Hoeven 3 Roosendaal 7 81823 1-3
C 30-09-2018 09:45 SC Gastel 4 Unitas'30 6 84462 6-5
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 91624 0-2
C 30-09-2018 11:00 DSE 3 Hoeven 3 86468 1-3
C 30-09-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Vivoo 3 87359 5-6
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 SC Gastel 4 85926 2-3
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 7 Internos 2 84916 3-1
C 23-09-2018 12:00 Hoeven 3 Baronie 7 89721 2-3
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 81408 0-0
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Nieuw Borgvliet 4 82831 1-6
C 23-09-2018 14:00 Vivoo 3 DSE 3 88780 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Hoeven 4 Victoria'03 4 19436 8-0
B 16-09-2018 12:30 Unitas'30 4 Rood-Wit W 4 19064 3-2
B 09-09-2018 10:00 Victoria'03 4 Rood-Wit W 4 19044 2-9
B 09-09-2018 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 4 19829 3-2
B 02-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 4 19190 0-6
B 02-09-2018 12:30 Unitas'30 4 Victoria'03 4 20143 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 4 20 15 1 4 46 77 32 45 0
2 Roosendaal 7 20 13 4 3 43 39 15 24 0
3 Rood-Wit W 4 20 13 3 4 42 43 25 18 0
4 Vivoo 3 20 13 1 6 40 62 38 24 0
5 Baronie 7 20 10 5 5 35 57 26 31 0
6 Nieuw Borgvliet 4 20 9 2 9 29 55 43 12 0
7 Internos 2 20 9 0 11 27 47 50 -3 0
8 Beek Vooruit 5 20 8 2 10 26 41 44 -3 0
9 DSE 3 20 5 2 13 17 35 66 -31 0
10 Hoeven 3 20 5 0 15 15 38 64 -26 0
11 Unitas'30 6 20 0 0 20 0 27 118 -91 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 4 3 3 0 0 9 17 2 15 0
2 Unitas'30 4 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Rood-Wit W 4 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 Victoria'03 4 3 0 0 3 0 3 20 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:30 - 20:30 D C-2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:30 - 20:30 D C-2 Team training gaat_door

Berichten



 

RKSV Rood-Wit W - Sportpark De Gagelrijzen, Emmastraat 84-86, 4711 AV St. Willebrord - Tel. +31616538886

Banknummer NL28RABO0148617034 - KVKnummer 40280063 - BTWnummer  NL002595072B01

Bekijk hier de privacyverklaring (AVG) van Rood-Wit W

Terug naar boven